Výcvik pro Armer Lynn

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Po cestě jsem se kochal tou nádhernou scenérií města a kochal se tou nádherou kolem sebe.
Hm,tedy nebýt jedi a nemít misi,tak by to tu byl můj vysněný ráj pro bydlení.
říkal jsem si v duchu a dále pokračoval ke kosmoportu,který již nebyl daleko.
Možná to bylo vnuknutí Síly ale všiml jsem si v dálce jak stojí malá dívka v otrhaných šatech a zrovna v cestě transportéru,který se přibližoval.
Safra. Ten speeder ji srazí jestli hned něco neudělám.
uvažoval jsem a ve spěchu uháněl jsem k dívce.
Hej maličká,pozor na to vozidlo.
snažil jsem se překřičet dívku,ale nebyl jsem si jist účinkem tak jsem zkusmo natáhl ruku směrem k nebezpečně se přibližujícímu se vznášedlu a pomocí Síly jsem se snažil ho odklonit.
Snad to bude platné.
doufal jsem v duchu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Vývoj situace se nezdál růžový a na první pohled se schylovalo ke katastrofě. Zkusil jsi nejprve dívku okřiknout a opravdu zareagovala - otočila se tvým směrem a dokonce si všimla i vznášedla. Jenomže místo, aby se pokusila pohnout, tak se stala ta horší varianta. Dívka úplně ztuhla na místě a nemohla se ani pohnout, jak ji pohltila přicházející hrůza.
V tu chvíli jsi už ale volal na pomoc svého nejmocnějšího spojence - Sílu. Opřel jsi se v celé síle, kterou jsi měl k dispozici do povozu, jenž se značnou rychlostí blížil k dívce, nehledě na to, že jej tvořili živí tvorové a v povozu se vezli další lidé. Ale to už se daly věci do pohybu a první dva tažní tvorové povozu spadli na zem. Částečně s sebou stáhli další zapřažené za nimi, ale ti skoro hned narazili do nich a takhle se ta situace řetězila, dokud nebyli na zemi všichni tvorové a neklouzali se kupředu. Hodně rychle tím však zabrzdili a velice brzy jsi věděl, že dívce se už nic nestane, ale s povozem to bylo jiné. Tažený vůz se prudce překotil a dopadl na bok a to včetně pasažérů, kteří byli vevnitř. Neměl jsi problém zaregistrovat, že kromě kočího, tam byla ještě trojice lidí včetně jednoho menšího, takže dítěte. Neviděl jsi je sice na vlastní oči, ale vnímal jsi je v Síle, když jsi upřel pozornost směrem k nim.
Po chvilce se povoz konečně zastavil a to zhruba metr a půl před dívkou, která tak byla nakonec jenom vyděšená, ale jinak v pořádku.
Totéž se však nedalo říci o lidech z povozu, zatím jsi neviděl, co přesně se komu stalo, nicméně zasténání a bolest, kterou jsi pocítil v Síle nasvědčovaly tomu, že došlo ke zranění některého z cestujících povozu. V okolním prostředí se navíc začali sbíhat místní ithoriané a také několik lidí mimo Ithor, aby zjistili, cože se tu vlastně stalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Ponořen do Síly jsem se soustředil na záchranu dívky,což se nakonec povedlo jak jsem v zápětí zjistil.

Uf,tak se to přeci jen podařilo.
pomyslel jsem si a přistoupil jsem k dívce abych se ujistil,že je v pořádku. Přesto jsem měl podezření, že lidé z povozu takové štěstí neměli a tak jsem se vydal k nim abych zjistil míru škod a případně jim mohl pomoci.
Snad se těm lidem nic nestalo,ale raději se o tom přesvědčím osobně.
Přemýšlel jsem v duchu a vydal se směrem k povozu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Přistoupil jsi k dívce a ujistil se, že je v pořádku, což se ti potvrdilo hned záhy. Když jsi tohle mohl označit za úspěšně vyřešené, bylo na čase zjistit, jaké dopadli lidé v povozu.
Kvapně jsi prošel okolo tažných tvorů, kteří byli otřesení a nejspíš utrpěli i několik zlomenin, ale všichni byli naživu. Horší už to bylo u povozu, k němuž ještě nikdo jiný s pomocí nepřistoupil. Mimo povoz ležela ithorianka, která byla jenom potlučená a otřesená, nicméně ta dopadla ze všech nejlépe. Kočí nebo řidič, záleželo na interpretaci, utěšoval tvory, kteří z toho všeho byli nesví a pokud by je neutěšoval, tak se mohli snad i splašit. Menší ithorian, dle všeho syn ženy v bezvědomí ležící opodál, se bolestivě držel za ruku, každopádně byl venku z povozu a pohyboval se po dvou směrem ke své nejspíše matce. Teprve po chvilce se zastavil a zděšení se ohlédl k povozu, aby si uvědomil, že tam zůstal jejich otec.
Ten byl přimáčknutý těžkým povozem k zemi a bolestivě sténal. Netušil jsi, jestli mohl pohybovat dolními končetinami, nebo jak vážně to zranění bylo, ale o jeho přežití nejspíš nebylo zapotřebí pochybovat. Povoz samotný by podle odhadu mohl být poměrně těžký, už proto že na něm bylo množství kovových komponent a byl velký a mohutný. K situaci muselo dojít opravdu nešťastnou náhodou, když dotyčný vypadl během prudkého brzdění a poté byl přiskřípnut.
Otče, otče! Pomozte někdo! Pomoc!
začal křičet jeho syn a rozeběhl se mu na pomoc, jakoby snad měl nějakou šanci uzvednout takto těžký povoz. Mezitím už trochu ožil i okolní dav a dva ithoriané se začali věnovat zraněné ithoriance, která ještě nenabila vědomí. Někteří další už mezitím sháněli místní bezpečnost a prostě takové ty klasické služby, které by mohly pomoci.
----------------------------
Doporučení: Ve svém posledním příspěvku ses mohl více "duševněji" zabývat tím, jaký vedlejší následek měla tvá snaha pomoci dívce, kdy jsi kvůli jedné osobě ohrozil de facto čtyři další.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Sledoval jsem dílo zkázy,které jsem nedopatřením svou pomocí dívce způsobil. Vydal jssem se ihned k povozu a sledoval zraněnou ithorianku a dav,který se tam zatím utvořil. Ithorianka vypadala,že se z toho dostane,ale všiml jsem si menšího ithoriana,který zouifale volal na svého otce,který zůstal pod povozem a tak jsem se k nim rychle vydal. Ihned jsem zhodnotil situaci.
Pane jo,ten ithorian je na tom opravdu zle. Musí rychle k lékaři. Musím ten povoz pokusit se nadzvednout pomocí Síly a jeho dopravit k lékaři.
přemýšlel jsem v duchu a ihned se pustil do práce.
Prosím ustup chlapče,pokusím se tvého otce z toho povozu dostat.
oznámil jsem to menšímu ithorianovi a přitom jsem se otočil k davu.
Jestli tu někdo máte nějaký speeder,tak se bude ihned hodit,protože až toho zraněného ithoriana vytáhnu zpod toho povozu tak jej bude třeba co nejrychleji dopravit do nemocnice.
oznámil jsem davu a doufal,že se najde nějaký dobrodinec se speederem,který nám pomůže.
Zatím jsem se otočil k povozu,natáhl jsem ruce a ponořil se do Síly ve snaze ten povoz dostat od toho raněného pryč.
Tohle bude fuška,snad se to povede.
řekl jsem si a pustil se do práce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Bylo ti jasné, že pro co nejrychlejší záchranu jsi byl jasná volba, už proto, že než dorazí záchranné složky, tak to nějakou dobu potrvá. Přistoupil jsi tedy nejprve k chlapci a požádal jej o prostor, aby se ti dostalo zaskočeného a nechápavého výrazu, ostatní stejně jako od ostatních přítomných. Nicméně trochu nejistě ustoupil, aby jej po chvilce uchopili dva ithoriané a táhli ho směrem k jeho matce, která začala nabývat vědomí.
Zdálo se, že ani s odvozem nebude problém, takže jsi se mohl plně soustředit na úkol, který doslova ležel před tebou. Předměty různých velikostí jsi sice už zvedal, ale tady jsi musel především z počátku být opatrnější a hlavně jsi musel mít nad povozem pevných úchop, protože opětovný pád na muže by mohl jeho zranění výrazně zhoršit.
Konečně přešlo k praxi a ponořil ses do Síly, natáhl před sebe ruce, aby jsi mohl lépe usměrňovat energii, kterou ti Síla propůjčovala a uchopil jsi kočár ve dvou bodech. Zhluboka ses nadechl a začal jsi jej pomalu zvedat, respektive jsi pomalu zvyšoval množství Síly, kterou jsi musel povoz zvedat. Z počátku se nic nedělo, ale jak jsi stále navyšoval a navyšoval množství Síly, které skrze tebe proudilo, jak se více a více snažil povoz zvednout, tím více se opravdu pomalinku začal zvedat. Držel jsi ho již nějakých deset centimetrů nahoře, když jsi zaregistroval obdiv, nejistotu a překvapení z "publika", což tě trochu rozhodilo. Nicméně to bylo dost na to, aby se kočár trochu zazmítal, než jsi opět dostal vše pod kontrolu a pokračoval jsi se zvedáním. Na čele se ti už začaly objevovat první kapičky potu, když jsi podvědomě zaregistroval, jak někdo, tedy dva ithoriani, vyrazili k otci rodiny, aby ho začali o něco později vytahovat ven. O chvilku později jsi jen zaslechl "dobrý" a mohl jsi všeho nechat, poněkud udýchaný, trochu propocený, ale s úspěšným vyřešením této situace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:

Plně ponořen do víru Síly jsem se soustředil na vyzvednutí povozu,který věznil staršího ithoriana. Byl jsem již značně vyčerpán,když se to přeci jen povedlo a dva další pomocníci jej vytáhli,zatímco já kontroloval levitující těleso. Když jej vytáhli tak jsem povoz nechal dopadnout na zem a obrátil se k nim.
Jak jste na tom pane? Budete v pořádku?
zeptal jsem se pochroumaného ithoriana a snažil se rozeznat druh a míru jeho zranění.
Snad ten nebožák nebude vážně zraněný,protože tady v tom chaosu najít nějaké volné funkční vznášedlo by mohl být problém.
pomyslel jsem si a doufal že raněný nebude potřebovat rychlou hospitalizaci.
Teď by se mi tu hodil mistr. Ten si vždy ví v každé situaci rady.
dále jsem uvažoval v duchu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Byl jsi rád, že se ti povedlo ithoriana vyprostit, byť jsi nakonec využil pomoci místních, kteří jej vyprostili zpod překoceného vozu. Po krátkém vydechnutí jsi dorazil k němu, abys zkusil zkontrolovat, jak na tom vlastně byl. Předběhl tě ale jeden z ithorianů, který se v tom alespoň trochu vyznal. Jakmile jsi se zeptal na jeho stav, tak se k tobě ohlédl a i když vypadal rozrušeně, tak jsi věděl, že k nejvážnějším zraněním nedošlo.
Nebude mít žádný trvalý následek, tedy pokud bude dobře rehabilitovat. Zlomeniny nohou nejsou otevřené a nějakou chvilku si poleží, ale kromě toho a šoku z toho, co se událo, je jinak v pořádku,
prozradil ithorian, aby se vrátil nazpět k péči o pacienta, takže jsi nemusel zasahovat. Při ohlédnutí se do své pravé strany sis ale všiml, že tam stál ten mladší a čekal, až mu budeš věnovat pozornost.
Děkuji, že jste mi zachránil otce,
poděkoval ti zdvořile, než poklekl vedle druhého rodiče, protože matka již byla v péči jiných ithorianů a očividně v pořádku. Mezitím se také začaly sjíždět různé složky a to včetně lékařské pomoci nebo bezpečnosti, která okamžitě začala zajišťovat okolí. Ty sis mezitím mohl odpočinout, protože tě to stálo nemalou porci sil, než se k tobě dostal ithorian v uniformě bezpečnostních sil.
Vy jste Jedi, že? Mohl byste mi říci, co se vlastně stalo?
zeptal se tě slušně a čekal na tvou odpověď, připraven si ji poznamenat do datapadu, který už měl pro tuto situaci připravený.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:

Jeden z ithorianů mne dostihl a odpověděl mi na otázku zdravotního stavu zraněného,proto jsem se poté otočil k synovi toho raněného,který mi poděkoval za jeho záchranu.

To nic nebylo chlapče. Byla to přece má povinnost. Starej se o tátu dobře aby se co nejdříve uzdravil.
řekl jsem tomu mladíkovi a poté mou pozornost upoutal ithorian v uniformě bezpečnostních sil,který mne hned zahrnul svými otázkami.

Ano, jsem Jedi. Tedy přesněji řečeno ještě jsem padawanem,ale avšak snad už ne dlouho.
řekl jsem tomu bezpečákovi a pousmál jsem se,že snad mám pravdu.
Tedy situace je taková strážníku,že tamta dívka by byla sražena povozem,který řídil zde přítomný raněný,jelikož se oba ocitly v jedné dráze. Já jsem si nebezpečné situace všiml a tak jsem dívku dostal do bezpečí. Bohužel však už jsem neměl čas zastavit ten povoz a proto došlo k této politovánihodné nehodě. Poté jsem tedy aspoň pomohl vyprostit zde přítomného.
ukázal jsem na oba účastníky nehody aby si jich strážník všiml a dovysvětlil jsem mu situaci jak se stala.

Snad ten bezpečák nebude dělat problémy. Dělal jsem co jen šlo.
říkal jsem si v duchu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Vylíčil jsi bezpečákovi situaci z tvého hlediska a on si vše pečlivě poznamenával do svého datapadu. Dívka stála doposud zaraženě opodál a jakoby se probudila až nyní, když jsi na ni ukázal. V ten moment se okamžitě vydala na úprk, kamsi do ulic města a bezpečák se za ní jenom s povzdechem ohlédnul.
Hrozné ty siroty, do domovů nechtějí a jen působí potíže. Každopádně je dobře, že jste tu byl a zachránil jak dívku, tak i toho muže. Snad bude v pořádku, vypadal docela pochroumaně. Jinak ničeho zvláštního jste si nevšiml, nebo jste neudělal? Vozka je notně otřesený a jasně si neuvědomuje, cože se vlastně stalo,
pokračoval dal bezpečák a položil ti ještě jednu otázku. Zdálo se, že mu vznik této situace stále trochu zamotával hlavu a bezpečák tomu chtěl přijít na kloub. A pokud by ses na to podíval upřímně, značnou vinu na celé situaci jsi měl ty, byť původní úmysl byl dobrý.
Stála tedy před tebou otázka, jestli vše přiznat a nejspíš tak vytvořit další zdržení, které by se mohlo i promítnout do průběhu vaší mise, nebo to celé trochu nějak přikrášlit, abys byl bez nějakých dalších potíží brzo propuštěn a mohl jsi tak pokračovat dál na kosmoport.
Víte, tohle se tu moc nestává, tak se v takovýchto případech snažíme zajistit, aby se to neopakovalo,
přidal ještě vyšetřovatel na vysvětlenou, proč po celé věci pátral hlouběji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:

Poslouchal jsem bezpečákův výklad a začal jsem být nesvůj,když jeho otázky začaly být dotěrnější a furt se snažil zjistit pravdu jak se to celé událo. Začal jsem tedy uvažovat jak dál.

Ten bezpečák je teda pěkně dotěrný. Musím si dobře promyslet co mu tedy na závěr řeknu. Pokud mu řeknu pravdu tak se to zase celé protáhne a já zbytečně ztratím čas,což mistr asi neocení. Raději mu řeknu upravenou verzi a snad už tento blázinec skončí a já budu moci vyrazit dále.
uvažoval jsem v duchu a rozhodl se pro schůdnější řešení této šlamastyky.

Tedy jen mezi námi strážníku. Faktem je,že ten ithorian z povozem nejel zrovna povolenou rychlostí. Dále navíc jsem pomocí Síly z něj vycítil omámení smyslů. Nevím jestli byl pod vlivem drog nebo alkoholu,nicméně faktem zůstává, že nebýt toho,že jsem zasáhl,tak by nejspíš zavinil velmi vážnou nehodu s fatálními důsledky.

vyložil jsem bezpečákovi svou upravenou verzi a trošku do toho použil trochu Síly abych jej přesvědčil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Velice rychle ti došlo, že situace nebyla úplně optimální a prozrazením celé pravdy by sis vše navíc ještě zkomplikoval. Rozhodl ses tedy uchýlit k drobnému klamu, abys tu nebyl již déle zdržován a trochu svalil svou vinu na vozku povozu. Vyšetřující si vše poznamenával a pečlivě naslouchal, takže si ani nevšiml nepatrného gesta, díky němuž sis s pomocí Síly trochu přidal na důvěryhodnosti. Nebylo to nic výrazně patrného, přesto to nakonec dle všeho slavilo účinek.
Dobrá, to mi bude stačit a tak nějak to i odpovídá. Velice děkuji za vaši vstřícnost a hlavně pomoc při řešení této nehody, včasným zásahem jste ušetřil mnoho práce, starostí a některým i možná od vážnějších následků na zdraví,
uzavřel vše nakonec bezpečák a pokynul ti, že má již vše pod kontrolou. Mezitím se místo havárie povedlo zabezpečit a přepravit zraněné do nejbližšího zdravotního zařízení. Také již přijížděl landspeeder pro odklizení místa havárie, nicméně zde již nebylo nic dalšího na práci a tak jsi pokračoval dál na cestě ke kosmoportu.

Jakmile jsi vstupoval do doku pro vaši loď, byl sis díky svému poutu s mistrem jistý, že to nestihl před tebou, což ti nechávalo nějaký čas volna navíc. Samozřejmě tu bylo zapotřebí provést nějakou předstartovní přípravu, ale až tak hodně toho nebylo, protože loď jste kontrolovali hned po doletu.
Sotva jsi dorazil ke vstupu do lodi, tak sis uvědomil, že jsi tu nebyl sám. Prudké otočení, aby ses zarazil, když před tebou stála dívka, kterou jsi prve na ulici zachránil. Z jejího pohledu jsi mohl vycítit obdiv a úctu, které jsi doposud až tak často u někoho nevídal. Vlastně v poslední době i tohoto pomalu ubývalo, jak krize v Republice získávala na bytelnějších rozměrech.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:

Vyslechl jsem stanovisko bezpečnostního důstojníka a byl jsem rád, že už je tato událost za mnou. A tak jsem mohl v klidu pokračovat do kosmoportu.
Když jsem dorazil do kosmoportu tak jsem nikde svého mistra nenašel.
Hm,cítím, že mistr tu ještě není, asi se někde zdržel. Nu raději půjdu připravit naši loď´ke startu abychom se pak jak mistr dorazí zbytečně nezdržovali.
řekl jsem si v duchu a vstoupil jsem do hangáru s naším plavidlem.
A heleďme přeci jen tu někoho máme a rovnou starou známou.
zpozoroval jsem ,že kousek od lodi stojí dívka,kterou jsem potkal již u té nehody s povozem.
Cítím z ní úctu,to se už dneska málokde vidí. Copak tu asi dělá.
spekuloval jsem v duchu a přistoupil k dívce.
Copak tu děláš maličká?
zeptal jsem se ji a pozorně čekal,co mi odpoví.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:
Dívčiným postojem jsi byl příjemně překvapen, obzvláště v té úctě, kterou jsi mohl vnímat. Přesto to samo o sobě neprozrazovalo důvod, proč tu dívka nyní stála před tebou. Konečně sis ji také mohl prohlédnout důkladněji, abys zpozoroval, že jí mohlo být někde okolo osmi nebo devíti let, vlasy měla dlouhé, ale poněkud zkrabatělé, jak neměly možnost nějaké řádnější péče. Byla relativně pohublá a oblečení potrhané, byť místy sešívané. Zelenýma očima na tebe upřeně hleděla a místy ti ukázala možná až relativně pevný a zdravý úsměv.
Vy jste rytíř Jedi, že ano?
zeptala se nejprve a čekala na nějakou odpověď, i když se nedalo pochybovat jaká bude. Vlastně jenom čekala až na nějakou formu potvrzení tvého příslušenství k Řádu. Ať už by jsi řekl jakoukoliv odpověď, tak by u ní stejně propuklo jakési vnitřní nadšení, možná i radost.
Jediové jsou ti dobří, co cestují všude po galaxii, bojují proti zlým, napravují vše, co je špatně a tak podobně, že? Hlavně pomáhají všude, kde můžou a je jedno komu, mám pravdu?
zeptala se a tak nějak se pokusila shrnout, cože to všechno vlastně Jediové během svých cest v galaxii dělali. Možná by se dalo říct, že se jí to i tak nějak povedlo, nicméně přímo nic neprozradila. O jejích skutečných úmyslech, nebo tom důvodu, který ji přiměl přijít až sem, se doposud nikterak nezmínila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Výcvik pro Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Ithor, Ulice města Tafanda Bay:

Pozorně jsem zkoumal dívku před sebou a čekal až mi odpoví.

Tedy ta dívka vypadá že už něco zažila dle stavu oblečení,ale vypadá klidná a vyrovnaná.
říkal jsem si v duchu.

Ano,jsem Jedi. Tedy přesně řečeno padawan,ale již brzy snad složím závěrečné zkoušky na rytíře.
odpověděl jsem dívce na její otázku.

Ano rytíři Jedi slouží dobru ku prospěchu všem a pomáháme všude kde je třeba. Takže v podstatě jsi to řekla správně. Ale pověz mi,proč jsi mne vyhledala?
vysvětlil jsem dívence a hned ji položil otázku.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“