Výcvik pro Kappu(Greyface)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6469
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Kappu(Greyface)

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Ubikace tvojí jednotky: (22 BBY)
Potemnělým pokojem se rozezněl ostrý hvizd značící šestou hodinu ranní. Oči jsi měl otevřené skoro automaticky, ostatně jako každý den tvého výcviku, který jsi v tomto deštivém místě absolvoval. Stejně jako ty, se probouzeli i tví bratři, trojice, ktreou s tebou sdílela tento pokoj.
Každý jste tu měl svou skříňku, postel - z toho dvě byly dole, dvě nahoře a pak také židli u společného stolu. Víc jste vlastně nepotřebovali, protože jste tady v podstatě jen přespávali. A dnes, jako každý jiný den, nastal čas na budíček a předsnídaňovou rozcvičku. To znamenalo se do deseti minut obléknout a dorazit na jednu z ploch venku, která k tomu byla určena, nehledě na počasí, které právě panovalo.
Zase prší,
poznamenal jeden z tvých bratří a po chvilce sis uvědomil, že to musel být Itch. Vždycky měl narážky na deštivé počasí, které absolutně nesnášel a to mnohem víc, než kterýkoliv jiný z tvých bratrů, které jsi znal. Jakoby tady snad neplatilo, že jste všichni stejných genů a tedy identičtí.
I když se mohlo zdát, že pro vás byl každý den rutina, dobře jsi věděl, že tomu je jen zčásti. Ano, ráno rozcvička a snídaně, pak pravidelně oběd, a na večer večeře a večerka. Veškerý čas mezi tím však vyplňoval výcvik - pokaždé jiný, pokaždé zaměřený na něco jiného. Nejčastěji to byly samozřejmě seskoky, protože jste byli výsadkáři, ale jenom to by vám k poražení nepřítele nestačilo. Takže tam byly střelby, střelby za seskoku, seskoky v nepříjemném počasí, které na této planetě vlastně převládali. Trénovali jste přímý útok, stejně jako infiltraci a nikdy jste nevěděli, co vás bude ve výcviku čekat další den, stejně jako dnes.
Tak pohyb manekýni, fintit se můžete potom,
pobídl vás další z tvých bratrů - Speedy. Už podle jeho přezdívky bylo jasné, že všude prostě chtěl být první.
----------------------
Tak jo, tímhle začínáme - jenom shrnu, že datum nahoře nemusíš opisovat, ten se během výcviku/mise moc nezmění, je to vždy jen na úvod a pro orientaci. Dál tu máš prostor popsat reakci svého klona na klasické ranní vstávání, na své bratry, počasí, město a další věci, které jsme zmínil. Připomenu, abys nehrál za ostatní postavy - nicméně v tomhle případě by "společně jsme běželi ve formaci na shromaždiště" bylo naprosto v pořádku, takže to neber až tak 100% striktně. Drobný prostor pro manévrování tam vždy je. A teď je to na tobě - příjemné hraní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“