Výcvik pro uživatele Darth Revan

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Výcvik pro uživatele Darth Revan

Příspěvek od Petros »

Akademie impéria

Ležel si na své posteli a přemýšlel o svém minulém životě naplněn nenávistí ke svému otci a bratrům. Ale byl si spokojený dostal si se na akademii a měl si tu hodně přátel.
Ještě si chvíli jentak bloudil v myšlenkách, ale najednou tě z nich vytrhl Dins. Ahoj slyšel si že máme jít zachvíli do akce? Prej to bude něco velkého. Najednou tě naplnily smíšené pocity.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie impéria

Cože do akce?Nějak brzo ne?Ale to nevadí!To je teda něco!A nevíš náhodou něco bližššího?Vzrušením se úplně chvěju.

Petros

Příspěvek od Petros »

Akademie impéria

Dins se šibalsky usmál. Vždyť mě znáš jsem průzkumník a získávání informací je moje práce. Teď už měl pusu od ucha k uchu. Zjistil jsem že Thraw chce ukázat republice že impérium má sílu. A teď se podrž chce zaútočit na Ithor a zničit republikovou továrnu na těžká vozidla.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Imperiální akademie

Hustý!!!A my půjdeme taky?Víš to jistě?To by bylo prostě úžasný!Konečně by jsme nakopali novorepublikánům prdel!Na tváři mám tak širokej úsměv, že si mi ta držka div neroztrhne.Konečně pořádnej boj!To je to na co jsem čekal!Teď budu mít možnost se ukázat!

Petros

Příspěvek od Petros »

Imperiální akademie

Dins se usmál a nadech se k odpovědi to ale nestihl. Rozezněl se poplach a do místnosti vstoupil vrchní velitel.
Velitel vaší skupiny který se jmenoval Hoss(na své zbroji má žlutý pruch, značení velitele skupiny.) křikl. POZOR!!
Na tož vrchní velitel(hodnost poručík, tento velitel má nastarosti 3 skupiny po 100 vojácích.) Dnes vyrážíme na Ithor zničit továrnu na těžká vozidla. Otočil se na Hosse. Chci aby vaše družstvo bylo do patnácti minut před hlavním hangárem. Jo aby nezapoměl letí tam jenom moje skupina plus nějaké podpůrné vozidlo. Takže letí 820 (tvoje skupina), 821, 822. Otočil se a odešel.
Hoss zakřičel. Pohov. A teď makejte ať jsme tam první.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Imperiální akademie

Jakmile zazněl rozkaz okamžitě jsem si začal navlékat zbroj.Všech 18 kusů brnění.Nakonec jsem si nasadil přilbu a popadl svojí pušku E-11, kterou jsem překontroloval a pak už jsem jenom čekal na ostatní až se dopřipraví.

Petros

Příspěvek od Petros »

Imperiální akademie

Když jste byli všichni připraveni. Hoss zakřičel. Honem. Rychlý přesun k hlavnímu hangáru a rychle žádný ulejvání. Musíme se tam dostavit jako první.
Ale ty si tušil že tam první nebudete, jelikož osumsetdvacetjednička je vždy okrok napřed. A osumsetdvacetdvojka zas okrok pozadu.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Imperiální akademie

Běželi jsme chodbou co nám síly stačili.Vpředu běžel velitel Hoss a my jsme běželi za ním ve dvojřadu.Běželi jsme rychle, ale stejně se osumsetdvacetjednička zase dostala do hangáru první.No co alespoň jsme druhý to se taky počítá.

Petros

Příspěvek od Petros »

Imperiální akademie-hlavní hangár

Poručík nervozně klepal botou o takový stupínek, když čekal na osumsetdvacedvojku. Osumsetdvacetjedničku vedl tvůj starý známí Pret a osumsetdvacetdvojku Gertrold kterého nikdo neměl v lásce jelikož svoji nemohoucnost sváděl na druhé.
Když osumsetdvacetdvojka doběhla. Tak Gertrold začal s obviklími výmluvami ale poručík razantně zakročil. BUĎTE ZTICHA GERTROLDE!!!! Jeho hlas se hned vrátil do normálu. Ještě jedna chyba a vemu vám žlutý pruch a dám ho někomu jinému. Z ostatních oddílů tu je mnoho schopných mužů. Pousmál se a pokračoval. Dnes vojáci jdeme konečně do akce. Od Velkomofa Thrawa jsem dostal instrukce že letíme na Ithor ale to už víte. Teď běžte a naloď te se. Dostali jsme na to povolení vzít sebou Křižník třídy Victoria. Jo a abych nezapoměl za hodinu chci mít velitele u sebe na můstku probereme klasickou taktickou průpravu. Teď běžte a naloď te se.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Imperiální akademie-hlavní hangár

Zamířil jsem okamitě s Dinsem k transportérům, které nás měli dopravit na oběžnou dráhu kde již čekal křižník třídy Victory.Usadil jsem se do sedačky vedle Dinse a začali jsme tlachat o tom kolika rebelům uděláme díru do břicha, do hlavy a kolik za to bude bodů.Prostě klasický stormtrooperský keci.Cesta na orbitu díky tomu rychle uběhla a konečně jsme se mohli pokochat pohledem na křižník Victory v celé své kráse.Vypadalo to jako by se celá sláva Impéria zhmotnila do podoby tohoto kolosu.


----------------------------------------------

Jen technická připomínka Thrawn byl Velkoadmirál.

Petros

Příspěvek od Petros »

Imperiální akademie-hlavní hangár

Dostali jste se do ubikací a ty si lehnu a přemýšlel o následující bitvě. Najednou si se probral když vešel Hoss a začal vás svolávat. Asi si usnul na pár hodin. Vysvětlil vám že budete vyloženi asi osum kilometrů od cíle. Dále vám zdělil že budete utočit z jihu, Osumsetdvacetjednička ze severu, osumsetdvacetdvojka zvýchodu. A podpora bude na západě a to budou AT-ST a pár transportů. Pak si se dozvěděl terén. Prales takže žádná ulejvárna.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Křižník Victory-ubikace

Cože prales?No to bude slušná makačka a ke všemu tý havěti co tam bude.Díky bohu za to brnění, to hmyz neprokousne.To povstalce by kousali jedna radost.Otočím se na Dinse.Ty vole to bude maso!Budeme prolejzat džunglí a hrát si při tom na schovávanou.Začnu se smát, ale pak mi to dojde.Sakra!Vždyť máme bílý brnění!To se uvidíme na metry daleko.Smutně se podívám na svoje brnění.Proč nám nemohli dát nějaký maskovací?Třeba hnědý nebo zelený?Proč bílý?

Petros

Příspěvek od Petros »

Křižník Victory-ubikace

Když Hoss dokončil svoje instrukce o akci tak vám dal volno zase si se odebral na svou postel. A přemýšlel o akci která vás čeká. Po nějké době zazněl alarm to znamenalo. Rychle se obléknout a do hángárů.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Křižník Victory-ubikace

Jakmile zazněl alarm vylétl jsem z postele a začal se ryhle oblékat.Tak ještě helmu E-11 a můžu vyrazit.Vyřítili jsme se z ubikací a běželi jsme opět ve dvojřadu do hangáru.Možná tam budeme dřív než osumsetdvacetjednička.A i když ne tak Gertrold zase příde pozdě a dostane sprda.Možná už ho konečně zbaví velení.Na táhle misi potřebujeme jen schopný chlapi který nám budou krýt záda.Stále zahloubán do svých myšlenek běžím dál.

Petros

Příspěvek od Petros »

Křižník Victory-hangár

Překvapivě jste byli první a ani poručík tu nebyl. Váš velitel na vás však křikl. Poručík jse sem nedostaví máme se hned na lodit na transporty ty nás donesou až na místo vylodění tak tu nečumte a honem. Na nic se nečeká.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“