Výcvik pro Bogdana

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Blízko Enklávy:


Oči se ti stále zavírali a ty jsi omdléval. Najednou se oči zavřeli a ty jsi omdlel. Zdály se ti dost hnusné sny. V jednom jsi byl mandalorianem a zabíjel jsi nějaké ženy v baru. V dalším snu jsi byl na nějakých pláních, kde jsi bojoval s nějakými lidmi. Pak jsi měl sen, že ležíš v Enklávě na nějaké ošetřovně, hlava se ti točila a značně tě bolelo břicho a nad tebou se skláněl nějaký mistr jedi. Najednou jsi si uvědomil, že to není sen ale skutečnost, protože to byl jediný sen ve kterém na tebe někdo promluvil.
Mistr: Jsi v pořádku?? Bude to dobré, naštěstí ta kudla nebyla otrávená!
Řekl jedi a díval se na tebe se soucitem.
.............................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Dantooin - Enkláva

Nejdřív jsem přemílal několik slov, oa nevěděl jsem co jsem řekl. Potom jsem se trochu více probudil a řekl Jo, v pohodě... Podívl jsem se Jedi do očí a potom jsem pohledem zamžoural po místnosti. Zrak se jen zaostřoval...
Jak dlouho jsem spal? Zeptal jsem se Jedi mistra. Byl jsem taky dost zvědavý co se stalo s mandaloriany a co s mistrem jež mě zachránil?

Měl jsem skoro pocit jakobych se podruhé narodil. Doléhaly ke mě ozvěny Síly a vzkvétal ve mě pocit bezpečí. Oči byly v pořádku. Jsou vpořádku i končetiny? Snad mě nebodli do nervového centra... Zahýbal jsem prsty a pak rukou. Bezbolestně. Ale cítil jsem se moc unaven a tak jsem si ještě na chvilku lehl. Ale neusnul jsem.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Ošetřovna:


Mistr: Spal jsi několik dní.
Řekl mistr a byl překvapen přívalem tvých otázek.
Mistr: Nějací mandaloriané byly pobiti, zbytek utekl! Ale tato skupina mandalorianů už není žádným nebezpečím pro lidi na Dantooin. Bohužel na Dantooin se nachází ještě hodně skupin mandalorianů!
Povzdech si mistr a chvíly přemýšlel.
A ten mistr, který tě zachránil zemřel! Po cestě jste byli přepadeni další skupinou mandalorianů, těsně před Enklávou. Mistr se na ně vrhnul a ono ho zabili, padawan tě rychle odvlekl do Enklávy.
Řekl mistr a s těžkým srdcem odešel. A padawan cítil že přišel konec jeho výcviku.
......................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“