Výcvik pro uživatele Ruplikon

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley
Luke se pousmál, ale nebyl to úsměv, jehož příčinnou byla radost, ale právě naopak - smutek. Bylo mrzuté slyšet taková slova o Jediích, o strážcích míru. Věděl, že musí přivest toho chlapce na světlou stranu.
Luke: Pojď se mnou, když věříš svému mistrovi, můžeš se přesvědčit, že říkal pravdu. Dokaž, že věříš, jeho slovům a pojď se podívat do akademie jedi....
Nebyla to příliš dobrá volba, ale Luke doufal, že to výjde a nedojde k násílí.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisley

Přemýšlel jsem o Lukovo nabídce pomalu jsem upíjel ze své sklenky a nakonec řekl.
Dobrá ale musíš mi slíbit žw to není žádná psat jinak dám Kuellerovi vědět kde právě jsi..
Dořekl jsem svá lova a opět se napil ze sklénky.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Luke pozvedl svůj pohled nad Ruplikona a podíval se do dáli. Když se Ruplikon otočil tímto směrem spatřil několik se hádajících lidí s Lukovým padawanem, když v tom uslyšel slova.
Luke: Omluv mě, prosím... a - *krátká odmlka* počkej tady na mě.
Povstal a odešel zpět za svým padawanem.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisley

Seděl jsem u baru a díval se jak si ten zabrak neumí poradit s pár muži s blaterem.
Zvedl jsem se a zařval na něj přes celou kantýnu.
Proč ho nezabiješ?Bude to příjemnej pocit a uvidíš že se ti bude líbit jak umíraj!
Dořval sem sedl si a viděl jak se na mě podívali hosté z katnýny.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Luke se zabrakem dorazili ke stolu a posadili se.
Luke se rozhodl předchozí scénu s křikem ignorovat a pokračoval v řeči dívajíc se přitom na Buriho.
Luke: Ruplikon slíbil, že se k nám přidá. Dokážeme mu, že ty mýty o Jediích jsou pouze řeči.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisley

Usmál jsem se a podíval se na toho nového zabraka který před chvílí sváděl boj s nějakým lupičem možná vrahem.
Luku múžete mi říct jak jste se vlastně dozvěděl že zde budu já i muj ehm Kueller?
Zeptal jsem se a tázavým pohledem na něj pohlédl.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Luke: Síla nás sem přivedla. Kueller byl mým žákem, cítím za něj zodpovědnost.
Poté se podíval na Buriho se slovy.
Luke: Buri je taky můj žák. Síla je s ním mocná a je moudrý, bude z něj skvělý Jedi.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisley

Znovu jsem se podíval na zabraka a řekl
Zdravím tě Buri
Pak jsem se otočil na Luka
Tak a co vi proč vlastně chcete abych zradil Kuellera

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Ruplikon ignoroval Buriho otázku a namísto položil Lukovi otázku svou. Bylo na první pohled zřejmé, že Luke neztrácí svůj klid. Nebyl to již ten mladík z Tatooine.

Luke: Nejde o zradu, ale pomoc. Chci, abys mu pomohl. Je to na tobě, jak se rozhodneš, Síla tě přivede k moudré odpovědi a ke klidu.
Vzpomněl na slova Yody, když se jej zeptal, jak rozezná světlou stranu od temné.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisley

Tak dobře poletím s vámi ale nevím jestli již není pozdě na to abych se přidal k vám.
Kueller mě toho mnoho naučil ale......

Stále jsem přemýšlel jestli mám jít s Lukem nebo zůstat u Kuellera

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine

Luke nejprve pohlédl na Ruplikona, který nedořekl svou otázku a poté na svého učedníka Buriho, který jej v otázce předběhl. Očekával reakci Ruplikona, bylo zřejmé, že pokud se nepřidá, nebude ho moct nechat jen tak odejít... Doufal, že k tomu nedojde.

__________________________________________________________

lol, ted jste měli měli možnost hrát sami bezemě, čekal jsem, ale když jsem viděl, že se nic neděje, tak jsem musel pokračovat

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Přemýšlel jsem nebylo snadné rozhodnout se jestli se přidám k jedium o kterych mi od mala všichni říkali že jsou to blázni a sobci ale...

ANo Luku půjdu se s vámi podívat na Akademii
Řekl jsem nakonec na plno rozhodnut

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Ačkoliv tvář Lukeho se nijak nezměnila - zůstala pořád stejně sebevědomá, jako vždy, přeci se něco v něm pohnulo. Našel úlevu. Tak se konečně něco podařilo, jak si přál.

Luke: A dovedeš nás ke Kuellerovi?

Nebyla to zrovna ta nejlepší volba, ale tohle byl ten primární úkol - přivést ztraceného učedníka zpět k Síle. Ruplikon byl v tomto ohledu navíc, avšak Luke takto napřemýšlel. Rozhlédl se kolem sebe a měl pocit, že opět vidí ty samé postavy jako před lety, kdy tento bar navštívil s Benem kvůli Hanovi.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisley

Já já slíbil jsem že se s vámi vidám ale né že vás zavadeu ke Kuellerovi ale ..

Odmlčel jsem se
Jestli tam nebudu muset být já tak tak vás tam zavedu.
Řekl jsem a koukl se na oba dva muže kteří seděli naproti mému stolu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisley

Já ho nesmím vidět říkal mi něco o zradě a o potrestání zla.
Řekl jsem a podíval se na Buriho který narozdíl odemě se s temným Jedim chtěl vidět

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“