Výcvik pro uživatele Ruplikon

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Meč však žhnul dál a opět letěl připracen utkat se s čepelí mladého učedníka. Mistr stál opodál a na jeho tváři se zračilo soustředění, jednu ruku měl natáhlou před sebou. Tento úkon pro něj vyžadoval veškerou soustředěnost, učedník proto věřil, že se nepokusí o nic jiného.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Pomocí síly jsem Kuellerův meč vipnul a vzal jsem si ho do ruky.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Meč se však nedal ovládat, opět se aktivoval a začal útočit zpět na Ruplikona, rozhodl se jej pustit. Po tomto úkonu letěl meč zpět k Kuellerovi. Ten jej pevně sevřel.
Kueller: Rozhodl ses sevřít holou rukou draka Krayta, učedníku. Ale nevedl sis špatně..

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Slunce už pálilo svým obviklým žárem.
Díky mistře co bude dál další souboj??

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller: Soubojů již bylo dost, neviděl jsem ještě tvé možnosti Síly. Neviděl jsem u tebe žádnou podlost, zradu.. To jsou hlavní zbraně Sihta!
Deaktivoval svůj meč.
Kueller: Musíš se toho ještě spoustu naučit.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Také jsem deaktivoval meč a pověsil jsem si ho na opasek šel jsem za mistrem a ptal jsem se.
Jak vám múžu ukázat jak umím používat sílu??

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Mistr se otočil a opět směřoval do svého obydlí.
Kueller: Skutečně si jsi jistý tím, že tě cestou sem nikdo neviděl?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Pokusil jsem se silou promítnout cestu sem a zjistil jsem neějakou známku života ale mistrovi jsem raději řekl.
Ne jen několik Banth

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller: Dobře. Pojedeš na vznášedle do Mos Eisley, tam musíš zjistit, zda se po nás nikdo neshání. Sleduj jakoukoli stopu, sleduj cokoliv neobvyklého, snaž se být nenápadný, k tomu ti pomůže Síla. A když uvidíš nějakého Jediho, zabíj jej!
Kueller přejel rukou po svém meči.
Kueller: Ale nejdřív se musíš posilnit.
Po těchto slovech se odebrali zpět do úkrytu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Když jsem se najedl odešel jsem ke svému speedru a zeptal jsem se mistra jestli múžu jet??

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller: Ať je s tebou Síla, učeníku.
Zněla mistrova odpověď na danou otázku. Ještě chvíli stál na místě a sledoval vzdalující se speeder. Po chvíli, kdy ze vznášedla byla jen tečka na obzoru se vrátil do svého obydlí.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Cesta ubíhala perfektně blížil jsem se k Mos Eisley.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Učedník jel maximální rychlostí, kterou mu dovoloval speedr. Nevál ani vítr, což umocňovalo pocit z jízdy :Anakin: Před ním se rýsovalo Mos Eisley.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Mos Eisly

Dojel jsem k baru zaparkoval speedr
a vyšel ven potkal jsem par pratel ale nevsimal jsem si jich.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Učedník byl zahalený v obyčejných šatech, aby dokonale zapadl mezi pašeráky, piráty či nájemné lovce, kterých se ve měste procházelo nespočet. Den se chýlil ke svému konci, ruch však neupadal. Ruplikon pátral po jakýchkoli výkyvech Síly.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“