Výcvik pro Ruplikona

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Buri

Výcvik pro Ruplikona

Příspěvek od Buri »

Akademie
Padawan stojí před vstupem do Akademie a očekává, jestli bude přijat. Po nekonečném čekání se vrata otevírají a v nich stojí postava v kápi. Není jí vidět do obličeje, ale je z ní cítit strach.

Ruplikon

Re: Výcvik pro Ruplikona

Příspěvek od Ruplikon »

Akademie

Další strašák.
Pomyslím si a vstanu ze dřepu ve kterém jsem meditoval poté co jsem docvičil s jedním chlapcem. Dlouho jsem čekal než někdo příde a teď je konečně tady.
Nebyl jsem si jistr jestli mám mluvit já nebo začne on.
Čekla jsem

Buri

Příspěvek od Buri »

Vchod do Akademie
Postava ve vratech má skloněnou hlavu a přesto si jsi skoro jistý, že tě pozoruje. Svět kolem tebe se začne pohupovat i když stojíš na místě. Světlo se stane nesnesitelně ostré a obrysy se ti začnou rozmazávat. Ve své mysli pocítíš i přítomnost někoho dalšího.
Cizinec: Přišel jsi až sem. Jsi ochotný zapomenout vše, co jsi se kdy učil? Jsi dostatečně odvážný postavit se i svým přátelům? Jsi dost silný přijmout moc temné strany?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Vchod do akademie

Je mi úplně jedno co bylo a co bude..Chci jen vědět co je teď
Řekl jsem nahlas a podíval se pořádně na postavu což byl jeden z nejtěžších ůkolů v této chvíli.
Pořádně jsem se ponořil do síly a zkusil jsem najít too dalšího neznámého který zatím nezasáhl..

Buri

Příspěvek od Buri »

Vchod do akademie
Máš pocit, jakoby se kolem tebe rozprostírala neproniknutelná clona. Nejsi schopen se ponořit do Síly, něco jí blokuje. Jediné, na co jsi schopný se zaměřit, je ona postava.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

VChod do akademie

Sakra přišel jste si tady zkoušet svou sílu na žáčkovi?
Zeptal sem se pln rozčilení co si o sobě en chlapík myslí.
Pomalu sem sahal na svůj pásek kde se mi houpal můj stříbrný váleček..

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie
Postava v kápi zvedla ruku a ty jsi se vznesl do vzduchu. Pocítil jsi stisk na krku, nic se tě však nedotýkalo.
Postava: Přijmi temnou stranu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Akademie

Snažil sem se tu neviditelnou ruku sundat ale nešlo to..
Po chvilce jsem se snažil promluvit ale ten stisk mi to kazil
Já ... dám k ... straně..
Řekl jsem sekaně a pomalu mě začínal bolet krk.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie
Stisk se nepovoluje.
Postava: Přijmi temnou stranu, nebraň se jí, jen tak se dostaneš ze sevření předsudků. ozývá se ti v hlavě.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Akademie

Ten muž je jen další blázen co si užívá šikany
Pomyslel jsem si a znovu jsem otevřel ústa k novému slovo.
Vždiť jsem ře..ře.. řekl že ano.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie
Postava: Říci nestačí, musíš ji přijmout. Jen tak můžeš vstoupit. Jen tak můžeš následovat Marku Ragnose, Exara Kuna a další. Oddej se svému hněvu nebo zemři.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Akademie

Ty už mě s....š
Řekl jsem si a nechal sebou cítit sílu.,
Cítil jsem spoustu smíšených pocitů , cítil jsem obě dvě postavy ta jedna byla v síle slabší,cítil jsem se skvěle.
Ponořil jsem se více a více do síly.
Potom jsem se odrazil ode dna mé síly a muže se pokusil odrazit na jeden nabroušený kámen u akademie.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie
Postava: Výborně, hlouběji, ponoř se hlouběji! z hlasu postavy je slyšet něco jako potěšení, něco, z čeho běhá mráz po zádech.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Akademie

Nevěděl jsem čím bych ho přewsvědčil
Možná bych mohl zkusit toto
Řekl jsem si a znovu se ponořil do síly.
Pokusil jsem se soustředit jen na tu věc co jsem chtěl udělat a mého nepřítele.
Konenčně mi z rukou vyletěl malý záblesk sithských blesků.
Tak malé

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie
Postava: Výborně!
Postava před vchodem tě ještě chvíli propaluje pohledem, máš pocit, jakoby se ti prohrabávala myslí. Nastalá pauza ti připadala jako věčnost. Nakonec pokynula rukou.
Postava: Vstup tedy.
Postava se najednou vytratila. Tlak v tvé mysli a na krku odešel s ní a smysly se vrátili do normálu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“