Výcvik pro hráče Mi´Traumro

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

ty už tykáš rytířce? Nu dobrá respekt a úctu vůči vyšší hodnosti dejme stranou...
----------------------------------------------------------------------------------
Coruscant - Chrám Jedi

"Patnáct let?" Udiví se rytířka a sklopí hlavu. "Cítím v tobě velké napojení na Sílu, ale takový věk je velice nebezpečný, nejsem si jistá, že pro tebe je pobyt v Chrámu to nejlepší..."
Mluví ti z duše a to tě začne trápit ještě více, říká ti to, co nechceš slyšet a v hlavě ti proto začne hlodat malý plamínek vzteku.
"Omlouvám se ti, že ti to říkám takhle naplno, ale bohužel, tak to je..."
Podívá se na tebe soucitně, ve tváři jí přečteš snahu pomoct ti. Ale bezvýslednou.

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscnat
Vstanu a uklonim se ji a reknu : Uz musim jit necht je sila s vami otocim se a vydam se do telocvicny kde jsem predtim bojoval s Waerem cestou se motam sem a tam neustale se mracim a v hlave si probiram uplynule hodiny a jsem stale vice smutny.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

"I s tebou..."
Chvíli na tebe koukala, uvažovala, ale poté se sama zvedla a odešla vstříc svému osudu.
Za hlubokého přemýšlení jsi se nechal vést zcela automaticky svými nohami, až jsi procitl ve vzpomínkové hale. Koukal jsi přímo do hlubokých očí Yodova hologramu, vedle se mračil mistr Vrook a dále pokračovali¨další slavní Jediové...
----------------------------------------------------------------------------
Teď bylo těžké něco vymyslet, tak popiš MYŠLENKY cestou, a tvůj pobyt v síni, to co se i honí hlavou a výsledek tí námahy...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-Chram Jedi
Z premysleni me vytrhne tak podivana vypadaji skoro jako zivi reknu si a zacnu prechazet po mistnosti a obhlizet kazdeho mistra pri tom se mi v hlave honi myslenky smutek silne uvazuju o tom ze odejdu s chramu a kdyz uz se skoro rozhodnu odejit vzpomenu si na Quieega ten sel ke pomocny sborum a taky se s toho nezblaznil, to vydrzim a jeste jedna vec kazdy s tehlemistru to taky zvladl vsadim se ze meli horsim podminky zatnu zuby a rozhodnu se jim ukazat jak se umim vypylovat uz sem chtel odejitale z mych myslenek me vyrusi neci pritomnost
----------------------------------------------------------
Promin za ten predchozi prispevek sem nebyl v e forme :roll:

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chram Jedi

Otočíš se a překvapí tě pohled z mistrů nejstudenější - pohled Mace Windua. Nekonečně dlouhou dobu na tebe zíral a v očích se mu blýskaly všechny vlastnosti Jediům vytýkané - povýšenost, vědomost vlastní nadřazenosti a vlastní převahy, přemýšlel jsi, co může chtít, proč tak dlouho čeká?
"Koukáš na velké mistry, starý Novici?" Mace si dal záležet na slovíčku "starý,"
"ještě jsi si to nerozmyslel? Stále se chceš stát Jedim?" hlavou se mírně přiblíží k tvé tváři.
"Nerad tě tu vidím Mi´Traumro. Můžeš se stát velkým nebezpečím pro Chrám, nebyl jsem pro tvůj vstup a můj názor na tebe se nezmění..." Znovu se narovná a zahledí se ti pronikavě do očí, neuhýbá, nemrká... pohled vraha před svým činem...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant
Pohled mistra mi velmi nahani hruzu ale odhodlam se a ponekud ledovym hlasem pronesu: rada uz jednou rozhodla vim ze je to proti vasemu rozhodnutit a nazoru aleja radu nehodlam sklamat i kdyz mi tady bude kdokoliv hazet klacky pod nohy a na vasi predchozi otazku jestli se chci stat jedi odpovidam ze ano chci. Dal uprene hledim do Maceovich oci a pokusim se mit klidnou tvar i kdyz jsem velmi nervozni rikam si ze tak by se mistr jedi nemel chovat

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Chvíli na sebe zahlížíte, ale pak se mistr prudce narovná, zazubí se a ráznou otočkou na patě se otočí k tobě zády. Začne rázným krokem odcházet.
Sleduješ ho, jak i cíp jeho pláště zachází za masivní vstupní dveře knihovny a nemůžeš se ubránit myšlenkám, které ti proudí hlavou. Tak, co budeš dělat dál? Pokud si dobře vzpomínáš, tak máš volné odpoledne...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant
Po tom co Mace odejde si hluboce oddychnu reknu si ze jeto zvlastni ze se takhle choval ale co uz se stalo stalo se kdyz si uvedomim ze mam volne odpoledne zaraduju se a raznym krokem vyjdu z mistnosti reknu si ze bych se moch podivat do knihovny musim se nekoho zeptat Uvidim prihodne sediciho padawana , hned se k nemu vydam a poklonim se a reknu : Cau prosim kde je tady knihovna

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

myslíš že někdy dopíšeš bližší specifikaci místa?
----------------------------------------------------------------------------
Coruscant - Chrám Jedi

"Knihovna?" zeptá se nejdříve zcela nepatřičně, ale pak se vzpamatuje, "jo knihovna, ta je odsud asi tři chodby napravo a čtyři nalevo, ale pochybuji že to na poprvý najdeš. Teď mám zrovna volno. Chceš tam dovést?" Na odpověď ani nečeká a ihned svižně vstane. A začne odcházet, nezbývá ti nic jiného než jít za ním. Po chvíli monotónní chůze na tebe najednou vyhrkne: "Už jsi to slyšel?" V očích mu vidíš nebývalé nadšení. Co si měl proboha slyšet?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“