Výcvik pro hráče Lukin013

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - ulice

Dívka už se asi smířila s tím, že ji dotáhneš k Derkovi, kde ji trest nemine, takže pro ni bylo velikým překvapením, když jsi ji pustil. Nejprve se zatvářila hodně zmateně. Potom jen tiše prohodila:

Diky... A jsem v pořádku.

Podivala se ti do oci a trochu se na tebe usmála s pohledem smíšené vděčnosti a obdivu, pak se ale otočila a spěchala pryč z té ulice, možná také trochu z obavy, aby sis to nerozmyslel. Okolo bylo už téměř denní světlo a ty sis uvědomil, že Derk už tě asi bude dost netrpělivě vyhlížet.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Vrátil jsem se do krámku.Derk už mě vyhlížel a vypadal popuzeně, že s sebou nemám ani kradené zboží ani viníky.Přišel jsem a potom jsem spusti.

Derku, odpusť, ale nechal jsem je jít.Měl jsem je v šachu.Byly to děti, ne o moc starší, než já a aji mladší.Chvíli jsem je ještě sledoval, protože když jsem je chtěl vyslechnout, vůdkyně mě srazila.Potom mi ale všechno vysvětlila a já jsem ji pustil.Pokud ti to moc vadí, zaplatím to ze svého.Promiň, ale i když způsobili škodu, nechci je nechat umřít hlady.

Čekal jsem, kdy mě Derk seřve za mou hloupost, ale bylo to nepodstatné.Mé myšlenky se znovu zatoulaly k neznámé dívce, kterou jsem dnes poznal.I když jsem se tomu bránil, nepřestával jsem na ni myslet.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Když ses vrátil zpět, tak Derk pobíhal a lamentoval kolem výlohy, která dostala pořádnou nakládačku. Když tě uviděl, že se vracíš sám a navíc bez ničeho, tak vypadal skutečně trochu popuzeně. Když jsi mu vysvětlil, jak to bylo. Tak už se netvářil tak naštvaně. Jen si něco zamrmlal a potom trochu rozmrzelým hlasem řekl:

To nemohli ti parchanti přijít ve dne? Určitě bych jim něco k jídlu dal! Ale tu výlohu mi nemuseli rozmlátit! Přeci jen to bude něco stát. Jinak se v podstatě nic neztratilo. No, co se dá dělat, doufám, že příště přijdou ve dne, smradi.

Potom si uvědomil, co všechno si mu řekl a začal se srdečně smát:

Tak tebe přeprala jedna malá holka?

Jeho smích přešel do smíchu šílence a několik málo lidí, kteří už byli na ulici a koukali se na jeho rozbitý krámek se teď dost nechápavě otáčelo na Derka.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Když řekl, že by jim dal najíst, neznatelně jsem se usmál.

Ještě že tak.Už ho asi trochu znám, když jsem si byl tak jistý.

Potom se rozchechtal kvůli tomu, že mě přeprala holka.Ale to mi moc nevadilo.Nakonec nebyla poslední věc kterou jsem u ní uviděl naštvaný škleb, ale úsměv.V duchu jsem doufal, že se znovu ukáže.A že si tentokrát popovídáme ne při bitce, ale v klidu, u nějaké Derkovy speciality.

No...dvakrát.Kdykoli jsem si myslel, že je bezbranná, mě srazila.Ale jinak nebyla schopná utéct ani mě v rovném boji přeprat.Akorát mě docela vyváděla z míry.

Přiznal jsem se Derkovi.Potom jsem se sesul na nejbližší židli.Z té honičky jsem byl absolutně vyřízený.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk konečně zaplul do svého krámu a poslal pár droidů, aby začali s opravou. Tys ho následoval a oba jste se svalili vevnitř do křesel. Derk se tě pak šibalsky zeptal:

Jo tak ona tě vyváděla z míry? Hehe a co ty ji?

Přitom se zas uchechnul, vytáhnul flašku a skleničku a nalil si. Pak se na tebe kouknul a zeptal se:

Dáš si taky?

Potom ale tu nabídku rychle stáhnul s úšklebkem:

No asi bych ti neměl kazit morálku chlastem. Na to máš ještě dost času. Spíš mi pověz něco o tý tvoji kočce, myslíš, že se tu ukáže?

Pak upije a ještě před tím, než stihneš reagovat dodá:

Mohla by se tu ukázat, abych ji zapřáhnul a poznala, že na jídlo si může i vydělat!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Uchechtl jsem se:

Ne Derku, já jí spíš lezl na nervy.

Vzpoměl jsem si na ty salvy nadávek, které na mě chrlila pokaždé, když jsem ji srazil.Vypadala při tom ale roztomile.Potom jsem s vspoměl, jak se na mě usmála, když jsem ji nechal jít.

Řeknu to takhle Derku, většina slov, která mi řekla byla sprostých, ale řekl bych, že jsem na ni zapůsobil, když jsem ji pak nechal jít.Vipadala celkem smířená s tím, že ji přivedu sem a ty ji potrestáš.Žádné trestání jsem však neměl v úmyslu.I když jsem nějak tušil, že bys je pochopil, nevěřila mi. Tak jsem ji nechal jít.Taky jsem jí nabídnul, aby se tu ukázala, tak snad přijde.

Stále jsem myslel jen na tu honičku po osadě.Už jsem se tomu tak moc nebránil.

Proč bych taky měl?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk jen popíjel a poslouchal tě, ptoom však už nevypadal moc na to, že by s tebou chtěl vést něšjakou sáhodlou konverzaci a tak ti jenom přikyvoval a když jsi domluvil tak konstatoval:

Je vidět, že tě v té akademii aspoň něco naučili. Nebo jestli jsi byl takový už dřív, kdo ví. Musíš bejt ale určitě dost unavenej, když ses honil za těma dětma, tak si běž klidně lehnout, stejně pro tebe dneska žádnou další práci nemám.

Když mluvil o spánku, tak sis uvědomil, že by sis vlastně docela rád lehnul a byl v klidu. Derk si při tom naléval už druhou sklenu a zdálo se, že brzo bude pod obraz.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Díky, to je dobrý nápad, jsem absolutně grogy.

Řekl jsem Derkovi a potom zívl.Celý malátný jsem se doplazil do svého pokoje.Sundal jsem si vrchní část oblečení a potom se zahrabal do peřin svého lůžka.Měl jsem takový příjemný pocit.Dnešní den sice nevypadal moc dobře, ale potom se to celé zlepšilo.Měl jsem dobrý pocit, že jsem udělal něco dobrého pro ty ubožáky.Bylo mi jich líto.

Co se dá dělat?Né každý má šťastný život.

Zachvíli jsem vypadal, jako by ze mě den vysál veškerý život, zkrátka řečeno, spal jsem joko zabitý.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Značně unavený jsi došel až do svého pokoje, kde sis sundal vrchní část svého oblečení, chvíli jsi zkoumal svoje svaly, které se bohužel ještě nemohly rovnat se svaly dospělého muže a přitom sis vzpomněl na tu holku. Po chvíli jsi padnul do psotele a s příjemnou myšlenkou v hlavě jsi usnul.

Probudilo tě jakési bouchání na okno. Když ses trochu probral, zjistil jsi, že už je noc a z venku jsi slyšel i prudký déšť, jehož kapky se rozpleskávali jak o střechu tak o zem pod tvým oknem. Avšak déšť nebyl příčinou toho ťukání na okno. Zřejmě tam někdo byl.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Zamžoural jsem očima a potom jsem si je promnul.Ještě byla noc a pršelo, ale já jsem slyšel nějaké ťukání.Rozbušilo se mi srdce a rychle jsem skočil po svém svrchním obleku.Potom jsem šel k oknu.

Je to ona, je to ona, prosím, ať je to ona.Neměl bych vzbudit Derka?Ne, dokážu se o ně postarat.

Potom jsem natáhnul ruku a otevřel dveře.Vyšel jsem do hlavní místnosti a potom jsem otevřel dveře, abych zjistil, kdo to je...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Ve spěchu si se oblékl a doufal jsi, že to bude ona, ta na kterou celou dobu myslíš. Rychle jsi vyběhl na dvůr, do kterého bylo tvé okno vyvedeno a pod tímto svým oknem vidíš malou postavu, naprosto deště promáčenou, jak se chouli co nejvíc ke zdi, kde tolik nepršelo. Na první pohled jsi zjistil, že se tvé tužby vyplnily.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Je to ona!

Pomyslel jsem si radostně.Rychle jsem otevřel dveře od krámu.Stála tam celá zmáčená.Krčila se pod mým oknem a očividně jí byla zima.

Ahoj.Vítám tě tady, pojď dál ať se nenastydneš.Brr, je tu pěkná zima.

Zatřásl jsem se a vešel do krámku.Nemohl jsem tomu uvěřit, mé sny se plnily do jednoho.Pohlédl jsem zpět na návštěvnici.Byla stejně hezká, jako předtím, ne-li víc.

Dala by sis čaj?Vypadáš pěkně promrzle.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Když tě holka uviděla, tak se k tobě rychle rozběhla a prosmýkla se kolem tebe jako had, aby konečně byla v suchu, někde, kde neprší. Zastavila se hned za dveřmi a tys měl šanci si ji prohlédnout. Celá se klepala zimou, neměla na sobě ani nitku suchou a všechno oblečení se ji totálně lepilo na tělo, což odhalovalo její, pro tebe předtím skryté krásy jejího těla. Smáčené, dlouhé, tmavé vlasy ji splývaly až do půli zad a teď tě probodávala svýma krásnýma, velkýma, hneědýma, leč smutnýma očima. Když ses zmínil o čaji, tak prosebně zakejvala hlavou.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Vytáhl jsem hrnek ze skříně a postavil na čaj.Při tom jsem se na ni stále díval, proto jsem se taky trochu opařil, zasyčel jsem, zaklel a potom se zase uklidnil.

Jak se vlastně jmenuješ?Já jsem Lukin.Vím, trochu divné jméno, rodiče mi prostě museli dát něco extra.Kdepak, ne Luke ale Lukin, no, pokud chceš, můžeš mi říkat...vlastně jak chceš.

Uběhla nějaká chvilka a čaj se už hlásil o hrnek.Chytil jsem konvici a nalil čaj do hrnku.Potom jsem ho opatrně přines své návštěvě.

Opatrně, je horký.

Řekl jsem jí a potom se posadil.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Holka stála, zřejmě pořád trochu poplašená, u dveří a z oblečení ji ukapávaly kapky vody. Pořád se klepala zimou a bylo celkem jasné, že dokud bude mokrá nebo bude mít mokré oblečení na sobě, tak ji nepomůže ani čaj. Každopádně čekala u dveří, kdes ji zanechal a pozorovala tě svýma hnědýma očima. Tvoje řeči o jméně zřejmě moc neposlouchala, ale když ses opařil čajem, tak se ti potichu zasmála. Tobě se z toho krásného smíchu málem podlomila kolena a div jsi nasebe nevylil celý obsah hrnku. Po chvilce se ti ale podařilo bezpečně dopravit hrnek s čajem až k oné krásce a sám jsi se rozvalil do Derkova křesla. Po tom, co jsi ji podal hrnek ti tiše poděkovala, v hlase bylo jasně znát, že ji je fakt zima, a potom ještě dodala:

Já jsem Silvie

Opatrně a pomalu si sedla naproti tobě a začala rychle upíjet čaj, přitom tě pořád pozorovala.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“