Vycvik pro Berryho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bezdomovec se mírně pousmál, avšak jeho úsměv během chvíle zmizel a nahradil ho nový výraz - prosebný.
Bezdomovec: Už několik dní jsem nejedl, nepil...
Větu nechal otevřenou, avšak dokončenou lehce viset ve vzduchu očekávajíc, jak se Berry zachová.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Aha... snad něco najdu ale nejdřív mi řekni to s tím soubojem.
Koukal jsem na něj čekal na odpověď.
Někoho mi připomíná... ahá... C'Baotha...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bezdomovec se však nenechal odbýt. Jeho mírný hlas nyní byl nahrazen poručením, kterému se nedalo odporovat.
Muž: Né, nejdříve jídlo!
Nedalo se s tím nic dělat, v jeho myšlenkách se nedalo číst, jeho vlastní mysl se nedala obelstít, takže ti nezbývá nic jiného, než se někam vydat pro jídlo.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

No jo... ale ty počkáš na začátku ulice!
A vyšel jsem. Jestli tam ještě je, to nevím...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Berry se ocitnul na konci ulice, snažil se vycítit, zda je bezdomovec stále na svém místě, ale byl moc daleko. Pohlédnul směrem směrem ven z ulice a spatřil před sebou opět ten ruch velkoměsta. I pojem "velkoměsto" bylo vůči Coruscantu zahanbením, Coruscant byla jedna velká planeta. Planeta, na níž se nacházelo nepřeberné množství bytostí a ras, všude číhalo nebezpečí a právě teď to Berry cítil. Cítil, že jeho mistr je ve velkém nebezpečí.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Šel jsem pro to jídlo. Koupil jsem něco v jednom obchodě a šel jsem zpět.
Bezdomovec tam nejspíš pořád byl, ale nějak jsem ho necítil..
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

To, že Berry bezdomovce necítil však nebylo v té chvíli nic zvláštního. Sám si to nijak nevysvětloval, už vůbec né tak, že by nebyl připravený a plně vnímavý k Síle, to byla ta poslední - nemožná verze. Došel na konec ulice - jakožto že bezdomovci říkal pravý opak, ale naleznul jej krčícího v rohu. Bezdomovec na něj pohlédl a v očích mu plály plamínky naděje. Tiše zopakoval slovo "Jídlo" a pak již natáhnul ruce, aby příjmul potravu, kterou Berry sehnal. Berry se tvářil nervozně, jak to bylo ve skutečnosti bezdomovec netušil, měl totiž svou potravu již v rukou a začal se v ní přehrabovat.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Teď mi řekni o těch bojích... skoro se mi chtělo zvracet...
Koukal jsem na něj jak jí a ptal se znova: Ty boje!!!
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bezdomovec se přestal přehrabovat v potravě. Všeho nechal v tak prudkém pohybu, ve kterém trhl hlavou směrem k Berrymu, že to až samotného padawana udivilo a nahrnulo mu to adrenalin do krve. Žádné varování od Síly však nepřišlo. Podíval se na muže a zjistil, že ho propaluje pohledem. Byl to zvláštní pohled, připomínal Berrymu skutečně mistr C´Baotha.

Muž: Jo, ty souboje....
Nechal si delší odmlku.
Muž: Bylo jich několik, měli zbraně... A zvířata, zlá zvířata...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Lovil jste zvířata, mistře C'Baotho??? to by jedi neměl...
A podíval jsem se na něj... No, mistře prosím pokračujte...
A klekl jsem si před ním...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Bezdomovec se podíval na Berryho a s údívem zopakoval jeho slova:

Bezdomovec: Mistře C´Baothe? Neznám nikoho takového?
Bylo znát, že to myslí vážně, neboť se i přestal věnovat jídlu, které jej prve tak lákalo. Pokud z něj Berry nevytáhne žádnou informaci, tak je jasné, že zde ztrácí pouze čas a oddaluje možnost záchrany svého mistra před jistou smrtí. Musel jednat, musel!

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

No... to je jedno...Podíval jsem se na něj:
Říkám to je jedno... tak pokračujte Podíval jsem se na něj a přitom se rozhlížim. Nic tu nebylo kromě mě toho bezdomovce a různých popelnic... Vsadim se, že to byli námezní lovci... čekal jsem na odpověď...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Ještě než stačil stařičký tulák odpovědět, Berry pocítil znamení v Síle. Cítil, že se k němu blíží několik osob citlivých k Síle. Bylo jasné, že jsou to Jediové, přeci jen museli slyšet o tom incidentu v baru a také si někdo zcela určitě všimnul, že Berry chybí, protože ubykace byla prázdná. Nemohl si dovolit příliš dlouho váhat. Věděl, že jdou na jistotu, cítili jej a věděli, kde se nachází. Měl jen málo možností, buď to se vzdát, vzdát se záchrany svého mistra, anebo pokračovat se ztrátou dalších informací, které mohl od bezdomovce dostat.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Ne od záchrany mě nikdo neodláká!!! Pokynul jsem bezdomovci aby pokračoval... Když už byli blízko, než stačili něco říct řekl jsem já:NE!!!úplně jsem se vyděsil, co jsem si k nim dovolil:Pardon, můj mistr se stratil a já nepůjdu do své ubikace, dokud ho nenajdu!!! Tak teď jsem si dovolil příliš... nebudu projevovat agresivitu... prosím ne nenuť mě k tomu!!!
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Jeden ze dvou příchozích Jediů se zastavil kousek od Berryho a bezdomovce. Udiveně se zahleděl na bezdomovce a na rtech mu vytanul úmysl bezdomovce oslovit "mistře C¨Baothe", ale záhy si to rozmyslel, když si uvědomil celou absurditu situace. Byl to člověk zahalený v tunice,světelný meč mu visel u pasu, ale Berry věděl, že je připravený ho použít. Druhý Jedi, který byl opodál měl světelný meč v ruce. Oba Berry znal, ale věděl, že nyní jej čeká rozhodnutí, které jej bude provázet po zbytek života, který může již brzy skončit.

Jedi: Vzdej se, Berry, společně nalezneme tvého mistra... pověděl ten bližší.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“