Výcvik uživatele Darth Berry

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

V místnosti sice panuje čilý ruch, ty jej ale nevnímáš, protože jsi právě znovu spatřil svéhu úhlavního nepřítele v Akademii. Cítíš, že hněv a odpor v tobě roste do mezí, které jsi nikdy předtím nezažil. Může za to jednak jeho samolibý úsměv namířený směrem k tobě a jednak věta, kterou ti před chvílí řekl. Ty zmetku, minule jsi měl štěstí, ale teď za tebou Jorak Uln už stát nebude, podívej! Ukazuje ti ke dveřím, kde před chvílí stál obávaný Mistr. Teď tam však nikdo není.
Muž se zasměje a pokračuje: Hahaha, copak? Bojíš se? No to bys měl, protože tě teď vyzývám k boji na život a na smrt! A chci, aby všichni přítomní dohlédli na to, že tentokrát rozhodnou jen schopnosti boje se světelným mečem. Protože na tebe křičí, jako bys stál na druhé straně Korribanu, všichni ostatní přestávají cvičit a shrotí se v kruhu kolem vás dvou. Napětí je téměř hmatatelné. Muž z opasku sundal světelný meč a pomalu jej zažehl nad hlavou.
Dobře poznáváš tuhle pozici - Djem So. Tou figurou ti jasně naznačuje, že tvůj boj světelným mečem je tak špatný, že se nebojí ti odkrýt celé své tělo. Studenti se automaticky očima přesunou na tebe. Z tohoto kruhu může vyjít živý jen jeden z vás a odmítnout duel může být poslední chyba, kterou v životě uděláš.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Můj meč byl přitažen silou mé ruky a byl následně zažehnut. Tak pojď... snad si nemyslíš, že se tě bojim!!! Shien bude to pravý!!!
Shien byl načnut a trenér se musel bránit.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Když jsi Silou přitáhl svůj meč a přijal tak duel, všichni studenti v kruhu kolem vás přestali dýchat. Mnozí z nich by tolik odvahy jako ty nikdy neprojevili a nestyděli se to přiznat - bojovat jako nováček s trenérem Akademie, kterému prošly rukama stovky adeptů na Sithy, by pro ně znamenal hodně velký problém. Když ale bojoval nějaký jiný hlupák, bylo to v pořádku. Rozhlédneš se kolem sebe a vidíš, že do kruhu vstoupil povědomý muž. Jeho vysoký hlas tě nenechal na pochybách.
Jako hlava Akademie mám právo tento souboj ukončit, ale neudělám to. Spor mezi Berryem a Irinem Qorbinem je možné vyřešit pouze jedním způsobem - bojem! S tím Jorak vystoupil z kruhu a připojil se jako přihlížející k ostatním. Konečně jsi tedy zjistil jméno toho frajírka - Irin Qorbin. No, alespoň budou vědět, co mu mají napsat na hrob.
Pro všechny kolemstojící bylo nesmírně zajímavé pozorovat dva oponenty, kteří se chystali použít stejnou formu boje se světelným mečem - pátou. V hale teď bylo naprosté ticho. Můžete začít, řekl Jorak Uln. Přesto jste ale ani jeden nezaútočil. Dívali jste se na sebe a skoro se zdálo, že čekáte, až začně útočit ten druhý, což bylu u Shienu i Djem So pochopitelné. Ideální prostor pro útok se totiž naskýtal až po úspěšně vykrytém útoku protivníka.
Irin náhle prudce vyrazil směrem k tobě a čepel jeho meče ve vzduchu tvořila červenou šmouhu. Jeho švih zpoza hlavy měl potřebnou razanci i rychlost a ty jsi na chvíli ztratil rovnováhu. Přesto jsi jeho útok vykryl a ihned zaútočil na jeho hrudník, kde už ale byl připravený jeho meč a znovu jste slyšeli jiskření zkřižených čepelí.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Ouuuuuuch!!! Zútočil jsem shien a po neúspěšném konci jsem nečekaně použil Niman.
Tak tumáš!!!!!!!!Niman nejspíš nebude čekat. je to totiž styl Jediů.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Irin byl skutečně náhlou změnou tvé formy zaskočen a tvá čepel propálila jeho oděv na rameni. Okamžitě proto přešel do obrany, což byla jediná rozumná věc, kterou mohl se svou současně používanou formou udělat. Ty jsi na něj zatím dorážel mocnými a rozmáchlými švihy meče, které ale Qorbin odrážel a snažil se tě zahnat do obrany.
Bylo všeobecně známo, že ti, kteří praktikovali formu Shien v ní byli velmi slabí, což kompenzovali smrtícími útoky. Kvůli nestandardnímu držení meče ale existovalo velké riziko poranění ruky, na což Irin sázel. Záměrně se proto soustředil na oblast čepele kolem špice tak, aby se tvé zápěstí silou úderu ohnulo a popálilo ti loket.
Cítil jsi, že musíš změnit formu na nějakou bezpěčnější. Proto sis bleskově přehodil meč do běžného držení, ale bohužel právě ve chvíli, kdy Qorbin útočil a ty jsi cítil, jak ti jeho čepel klouže po prstu. Bleskovým útokem jsi ho tedy odrazil a měl jsi chvíli na to podívat se na své zranění. Jen čirou náhodou ti prst nebyl useknut, ale jen popálen. Copak, pálí tě to, že? Teď se ti bude meč asi držet hodně špatně, řekl ti Irin něco, co tě nenapadlo, ale co byla pravda - meč se ti teď bude jistě držet hůře, protože do úderů nebudeš moct dávat plnou sílu ruky.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 14.11.2007 16:47:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Byl jsem pořád v obraně a přemýšlel.
Prst byl pouze popálen, čemuž by se dalo řikat štěstí.Nejlepší co mě napadlo:Asi mu budu muset zaútočit na nohy.Útok přišel...

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Tréninková komnata

Útok přišel a byl to útok zdrcující. Irin opět dokázal, že jeho umění formy Djem So je na skutečně mistrovské úrovni. Jeho obrana byla díky rychlým pohybům ruky se světelným mečem prakticky dokonalá. Omezuješ se proto na nutnou obranu a přitom sleduješ, zda nepostřehneš nějaký nedostatek v jeho technice boje. Stále ale nic nenacházíš, rozhodneš se proto využít svůj dřívější plán a pokusit se zaútočit na nohy.
Prudce proto opíšeš půlkruh svým mečem, provedeš rychlou otočku a ihned míříš na dolní končetiny. Protože ale Qorbin pohotově zareagoval a tvou ránu vykryl, přišel jsi o strategiskou výhody. Ale ale, takže ty se snažíš mě zranit na noze, jo?! Chyba, chyba, pronesl tvůj oponent během krátké pauzy, která nastala po několika dalších sekundách boje. Nechal tě zaútočit jako prvního a skutečně se více soustředil na obranu nohou.
Náhle provedl akrobatický výskok tak, že ti přistál za zády. Stačil ses jen rychle otočit, bohužel jsi ale zaváhal a to se ti nevyplatilo. Cítíš prudkou bolest a víš, že tě Irin hluboce poranil na pravé tváři. Bolest byla nesmírná a ty se snažíš koncentrovat na útoky, které nepolevují. Zoufale hledáš nějakou možnost, jak získat nad soupeřem výhodu.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 14.11.2007 16:47:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Nedokázal jsem se soustředit, ale něco jsem vymyslel... tohohle člověka už stejně neporazim, zaútočim mu na hlavu potom na tělo a pak to dokončim útokem na nohy... nemám šanci

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Tréninková komnata

Byl jsi zoufalý, protože jsi na technice Irina Qorbina nedokázal najít byť jedinou chybu či nedostatek. I když neustále používal formu Djem So, nebyla to jeho nevýhoda, právě naopak - čím déle se tak dělo, tím sebevědomější a drzejší jeho útoky byly. Neviděl jsi jiné východisko než zaútočit na tři různá místa v rychlém sledu, i když pohled na jeho dokonalou obranu v tobě nevzbuzoval velké naděje. Stejně jsi ale prudce švihl do oblasti hlavy, Qorbin byl ovšem pohotový a kýžený výsledek se tedy nedostavil.
Ihned jsi proto udělal otočku, což tvé následující ráně směřované na tělo dodalo ideální rychlost, i tam však byla čepel jeho meče o desetinu sekundy dříve. Díky prudkosti výpadu ale Irin ztratil rovnováhu, čehož jsi samozřejmě využil. Z neočekávaného úhlu tvůj meč dopadl na jeho stehno a oddělil jej od zbytku těla. Ozval se zvuk těla nekontrolovaně padajícího na zem a křik: Áááá, to pálí! Moje noha! To ne, to ne, moje noha. Teď tedy tvůj sok ležel na zemi před tebou bezmocný a oči všech studentů se upíraly na tebe. Nastala chvíle, na kterou jsi čekal od okamžiku, kdy ti Qorbin ještě mimo Akademii drtil zápěstí, povyšoval se na tebe a chtěl tě nechat zabít. Karta se obrátila.
No tak, bude to! ozval se vysoký hlas Joraka Ulna, pořád stojícího s ostatními studenty v kruhu.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Štveš mě už od tý doby, kdy si na mě poslal tyhle chudáky a zabil toho studenta!!! máš to mít. Silou jsem přitáhl meč toho nešiky, který si popalil ruku a ukončil trápení Irina i toho kluka trefou do srdce. Končíš!!! Padl jsem na zem únavou a bolestí.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie - Tréninková komnata

Napřáhneš ruku se světelným mečem a zdrcujícím švihem předčasně ukončuješ Irinův výkřik, který rezonoval v kamenné místnosti takovou silou, že si několik studentů kvůli němu muselo zacpat uši. Naproti tomu teď je v místnosti zcela ticho. Nikdo z kruhu nic neříká, nikdo se nehýbe a všechny oči směřují k tobě. Fakt, že nováček právě porazil trenéra Akademie v čestném souboji před jejich zraky vyvolává bezeslovný úžas. Někteří z nich jdou ještě dále a ve svých představách se vidí jako tvé další oběti, protože je všeobecně známé, že ostatní jsou na tomto místě považováni za konkurenci.
Ty vypneš svůj světelný meč a padneš na kolena únavou i bolestí z utržených zranění. Bouchnutím kolen o chladnou podlahu tak definitivně uzavíráš svůj zatím nejnebezpečnější souboj. A náhle slyšíš zvuk, který nečekáš. Z posledních sil zvedáš hlavu a vidíš Joraka Ulna, jak tě pozoruje a přitom tleská. Ostatní se k němu po chvíli přidávají, někteří ze strachu, že by je mohl postihnout trest, kdyby neudělali to stejné, co hlava Akademie, ale většina z dojmu, který jsi na ně udělal. Ovace se zdají být nekonečné.
Uln ukáže na dva studenty a ostře jim přikáže: Vy dva, pomožte Berrymu na ošetřovnu. Jestli se mu něco stane, tak... nedokončil svou větu, bylo však jasné, co myslí. Rychle ti tedy pomohou postavit se a pak tě při chůzi podpírají, protože jsi zcela vysílen. Ještě jsi zaslechl Joraka, jak promluvá ke zbytku: Někdo odneste to tělo a pak pokračujte ve výcviku! Rychle!

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Studenti mě nesli a já čekal až promluví. nakonec jsem promluvil první:
Díky hoši. koukal jsem na ně a čekal na odpověď.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie - Ošetřovna

I když jsi se snažil s chlapci navázat kontakt, nedařilo se ti to. Možná se báli kvůli tomu, co viděli v tréninkové komnatě, měl jsi ale spíše pocit, že Jorakův příkaz plní pouze z donucení a kdyby si mohli vybrat sami, nejraději by tě za nejbližším rohem zabili. To však nemohli udělat, reputace hlavy Akademie a občasné zkazky o bolestivosti Sithského mučení jim svazovaly ruce. Po několika odbočkách jste se dostali do tobě neznámé části komplexu. Ještě několik dalších kroků a ocitl ses v malé místnosti plné lůžek a lékařského vybavení. Tví společníci tě položili na nejbližší postel a jeden z nich promluvil k doktorovi: Na příkaz Joraka Ulna toho muže ošetříte. Jestli se mu něco stane, jste za to zodpovědný vy!
Skoro to znělo, jako by si tím kompenzoval ponížení, kterého se mu před chvílí dostalo od nadřízeného. Studenti s posledním pohledem na tebe odešli, doktor si hned přisedl na tvou postel a začal prohlížet tvá zranění. Všiml si velké jizvy na tváří i popáleného prstu a hned ti píchnul utišující sérum. Bolest v tvé těle postupně slábla, až už jsi jí skoro necítil. Ještě jsi stačil zaslechnout, jak do komlinku říká: Mám tady pacienta, který potřebuje bakta lázeň. Pošlete někoho. Po chvíli skutečně vešli dva Twi'lekové s nosítky. Naložili tě a odnesli do vedlejšího pokoje, v němž jsi viděl několik nádrží s léčivou tekutinou. Do jedné z nich jsi byl umístěn. Cítíš chlad a také jemné šimrání - to jak se ti regenerují poraněné tkáně.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Bylo to fakt super. Kolem nebyl skoro nikdo. Mátetu suuuuuper personál.
Ti lidi si mě ani nevšimli.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Akademie

Cítil jsi, jak se ti zranění z vyčerpávajícího souboje hojí a jak díky účinkům bakty opět sílíš. Doktor asi dobře věděl, že je v sázce jeho život, protože tě v lázni nechal ještě delší dobu, než jsi potřeboval k celkovému uzdravení. Když tě pak jeho pomocníci vyndali ven, jizva na tváři byla neznatelá a prst, který předtím nesnesitelně pálil, byl naprosto vpořádku. Poděkoval jsi a odešel jsi na ubikace, protože tě Mistr Uln nepovolal. Zbytek dne jsi pak strávil přemýšlením, meditací, cvičením se světelným mečem a prozkoumáváním Akademie.
To pro tebe bylo v tuto chvíli největším problémem, rozlehlost komplexu totiž byla nesmírná. Logicky jsi tedy vyvodil, že bude lepší zapamatovat si cesty pouze na důležitá místa - do tréninkového sálu, do přijímací síně, do Archivu a ke komnatě Joraka Ulna. Tu jsi našel náhodou, protože byla stranou všech ostatních a ty sám jsi jí objevil jen díky špatnému odbočení při toulkách chodbami. Vrátil ses na pokoj a lehl si na tvrdou postel. Ani nevíš, jestli jsi stačil usnout nebo ne, ale po chvíli slyšíš nějakého studenta jak tiše vkročil do pokoje a přehrabuje se v nějakých věcech na vedlejší posteli. Když vidí, že ho pozoruješ, řekne ti: Nechtěl jsem tě vzbudit, jen si tady něco vezmu a hned zase půjdu. Má k tobě očividný respekt a ty víš, že je to díky souboji, který jsi dnes vyhrál.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“