Výcvik uživatele Mravec15

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Wedge Bail

Výcvik uživatele Mravec15

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Už několik hodin sedíš v kantýně Korribanu a snažíš se co nejvíce opít. Na stolku před tebou stojí Tarisijské pivo a další alkohol, kterým se snažíš utopit svůj zármutek. Vždyť co je horšího než čekat takovou dobu před Akademií, aby ti pak řekli, že doufáš zbytečně?
Dáš si pořádný lok a cítíš, jak na tebe alkohol začíná působit. Bar se s tebou začíná otáčet a raději se ani nepokoušíš vstát. Chystáš se na další rundu, když v tom úžasem přestaneš dýchat. Ne snad proto, že už bys cítil potřebu skončit s pitím, strnul jsi před něčím jiným. Nebo spíše před někým jiným.
Do podniku vstoupila ta nejkrásnější žena, jakou jsi za hodně dlouhou dobu viděl. Odhadoval bys jí tak na osmnáct. Její kurdnaté hnědé vlasy létají na všechny strany, když se rozhlíží a patrně někoho hledá. Ty ale visíš očima na křivkách jejího těla a seznáváš, že je opravdu na co se dívat. Po chvíli ladným krokem dojde k barmanovi a objedná si. Sedne si k rohovému stolku asi patnáct kroků od tebe.
Když číšník přinese její objednávku, žasneš nad tím, že pije Tarisijské pivo stejně jako ty. V jednu chvíli se na tebe žena podívá a neznatelně se usměje. V ten okamžik nemáš na pití ani pomyšlení, protože se ti třesou ruce pohledem na tu dokonalost.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Pristupujem k nej mirene povzbudený alkoholom. Pozriem jej hlboko do očí a chcem jej niečo povedať no slová mi nechcú vôjsť do úst. Pozbieram zvišky svojej odvahy a pítam sa jej: Ahoj nepoznáme sa?

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Žena se na tebe tázavě podívá a ty se stydíš, že jsi k ní přistoupil v takovémto podroušeném stavu. Chceš říct něco dalšího, ale slova a síly tě pohledem na její nádhernou tvář opouštějí, takže nad ní stojíš s otevřenou pusou a jen sleduješ. Ona spozoruje tvé rozpaky a řekne ti zpátky: Myslím, že se ještě neznáme, ale to se dá lehce napravit. Já se jmenuju Jaina.
Předtím, než stačíš říci své jméno, pokyne ti rukou, jestli si nechceš přisednout, čehož také ihned využíváš. Jakmile se vrátíš od svého stolu s Tarisijským pivem a sedneš si, cítíš na své noze jemné šimrání. Nenápadně se podíváš a zjišťuješ, že se tě jemně dotýká nohou. Pak se k tobě nakloní a zašeptá: Proč jsi tady? Na Korriban přichází mnoho lidí, ale nikdo proto, aby si poseděl v místní kantýně. Tak pověz, proč jsi tady?
Máš pocit, že ti vyskočí srdce z těla, ale nedáváš na sobě v rámci možností a hladiny alkoholu nic znát. Nadechneš se k odpovědi.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Zahladim sa na nu pozornejsie a hned aj vzduch z pluc necham vyjst. Zrodi sa vo mne nova nedvovera ktru som si uvedomil az v tomto okamihu lebo ju zastieral jej vzhlad a alkohol. Odpovedam no vsimam si kazdy pohyb na jej tvari aby som zistil o co jej naozaj ide: Chcel som ist na akademiu no ty hlupaci ma vyrazili! Svoje pochybnosti si vsak nechavam skrite ale svoje pivo uz nemienim dalej pit.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Žena vycítila tvou nedůvěru, ale tvá slova jí nijak nepřekvapila, spíše naopak. Naklonila se k tobě a pošeptala: Hned, jak jsem tě viděla, jsem věděla, že tady nesedíš jenom tak. Ale věděla bych o jedné možnosti, jak se do Akademie bez toho, aby tě vyhazoval nějaký sprostý strážce od brány. Její tvář se začala kroutit hněvem, ale přesto pokračovala tím nejsladším tónem: Ale jak říkám, není všem dnům konec. Vím totiž o cestě, jak se dostat dovnitř, nezvládnu to ale sama. Co ty na to, chtěl by ses opravdu stát Sithem, nebo se tady budeš opíjet do bezvědomí?
Podívala se na tebe tázavým pohledem a ty cítíš, že je před tebou možnost, jak si splnit svůj životní sen. A pokud bys postupoval obezřetně, mohl bys zabít dvě mouchy jednou ranou - dostat se do Akademie a ještě si možná trošku užít.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Moja dvovera k nej sa velmi nezvisila, ale je mi jasne, ze druha moznost pravdepodobne nebude. No najprv si musim vypocut jej plan tak sa jej pitam: "Ako si predstavujes nas vstup do akademie, bez toho, aby nas straz nevyhodila?" Počas rozhovoru som instinktivne skontroloval ci je moja zbran na svojom mieste, ale tak opatrne aby mi bolo jasne, ze o nej nic nevie.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Žena se pohodlně usadila a aniž by spozorovala, jak sis kontroloval zbraň, pokračovala dále. Její tón byl velmi přívětivý, což v tobě vzbuzovalo čím dál větší podezření. Přesto jsi ale seděl a poslouchal: Totiž abys rozuměl, ti, kteří přicházejí do Akademie, nejsou jen ubožáci a ti, kteří v sobě objevili Temnou stranu Síly. Jsou to i synkové a dcerky z bohatých rodin, u kterých rodiče poznali, že mají zvláštní schopnosti, ale nechtěli je dát cvičit do Chrámu Jediů.
Napila se ze své sklenice a do tak křehké ženy bys neřekl, že toho dokáže zvládnout takové množství. Pak pokračovala dále: Je jasné, že tihle mazánci mají trošku jiná pravidla pro vstup - i Sithové nakonec potřebují peníze. Rodiče zaplatí a za odměnu dostanou Sithský amulet, který pak dětičky použijí jako propustku do Akademie. Už víš, kam tím mířím? Pohlédla na tebe tázavě a znovu se snaží okouzlit tě svým krásným vzhledem a příjemným vystupováním.
Najednou se od vedlejšího stolu ozval opilecký řev. Nějaký Rodian se tam začal rvát s Twi'lekem, ale ochranka bleskově zakročila a oba vyvedla. Když ses otočil zpátky, Jaina na tebe začala mírně naléhat: Tak co, jdeš do toho nebo ne?!

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Aj ked jej neverim ani o zrnko piesku viac viem, ze ma pravdu a ten amulet budem potrebovat za kazdu cenu, ale takisto dobre viem, ze ma bude chciet podviest.
Chapem co myslis, ale kto ma taky amulet? Dobre premyslam nad kazdim svojim slovom, aby som v nej nevzbudil podozrenie. A ak ho ziskame, ako nan prejdeme obaja? Viem, ze ak bude mat sancu utecie s nim sama, tak sa musim postarat o to, aby amulet zostal pri mne. Nesmiem ju spustit z oci...

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Jaina se zatvářila, jako by jí ze srdce spadl těžký kámen. Bez přemýšlení ti odpověděla: Zjistila jsem, že zrovna dneska sem přilétá student, který má amulet a bude se chtít stát Sithem. Doprovází ho jen minimální ochranka, takže by to pro tebe neměl být problém. Já půjdu s tebou a dohlídnu na to, aby všechno proběhlo tak, jak má. Pak se vydáme do Akademie. Na tvou otázku jak si myslí, že se dovnitř dostanete dva s jedním amuletem neodpověděla, což ještě zvýšilo tvou nedůvěru.
Omluv mě. Za chvíli budu zpět, řekla, napila se ze sklenice piva a pak odešla. Zatímco je pryč, přemýšlíš, jak bys to zařídil, abyste z kantýny vyrazili dva, ale před brány Akademie dorazil jenom jeden - ty. Jak tak hledáš východisko, začneš si nevědomky hrát se sklenicí jejího nápoje, ze kterého tak lačně až doteď upíjela. Stále tě nic nenapadá, zkrátka nevidíš žádný způsob, jak se jí zbavit. Ideální by byl jed, aby nic nepoznala, ale to bys ho do ní musel nějak nepozorovaně dostat.
Žena se stále nevracela, což ti vyhovovalo. Nějaké nápady o tom, že by sis s ní popřípadě užil, jsou ty tam, protože kde se jedná o zradu, tam ani zábava nebere.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Cim dalej sa zamislam nad jej odstranenym, tym viac som presvedceny, ze jed nieje spolahlivy. Potrebujem vediet kto je ten student a az potom sa jej zbavit. Jed by mohol sposobit, ze zomrie skvor ako mi povie kto je ten "vyvoleny" a to nesmiem dopustit. To, ze sa nevracia ma avsak zacina viac znepokojovat ako sposob jej odstranenia ved ak nenajdem lepsi sposob vzdy ju mozem odstranit aj nasilim. Rozhodol som sa vsak este chvilocku na nu pockat a skontrolovat si kompletne zbroj. Pocas kontroli som si povedal, ze mozno mi neodpovedala neumiselne tak sa jej na to velmi opatrne spitam tak, aby ma neupodozrievala, ale aby sa odpovedi uz nemohla neak vyhnut.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Raději tedy volíš variantu opatrnosti a toho, že se Jainy můžeš vždycky zbavit v příhodnou chvíli. Bylo by ale naivní myslet si, že ona na tuto možnost rovněž nepomyslela. Při kontrole své zbroje jsi šáhl i na svůj světelný meč, o jehož funkčnosti jsi neměl pochyb a který by možná ani nebylo rozumné v téhle putyce zažehnout. Opřel ses tedy do pohodlné sedačky a čekáš.
Po několika minutách žena přichází a ty vidíš, že je viditelně rozrušená. Posadí se, napije, pak se k tobě nakloní a zašeptá: Právě jsem mluvila se svým kontaktem a zdá se, že mazánek přiletí trošku dříve, než jsem si původně myslela. Musíme to urychlit, takže se teď zvedneme a okoukneme, kde by bylo ideální místo na to ho přepadnout. Jdeme!
Protože jsi jí ale jemně chytl za ruku, aby se ještě nezvedala, posadí se a začne rozumovat: Podívej se, jestli se chceš ještě na něco zeptat, tak rychle, protože nemáme moc času. Můžu ti ale říct jen to, co vím, vymýšlet si tady nic nebudu - může mít ochranku. Kolik, to nevím, ale za vstup do Akademie to riziko stojí, ne? Zamrkala na tebe očima, což ti ale tep nezrychlilo, spíše to ještě utvrzovalo tvou domněnku, že to nebude jen tak.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

Aj ked nie s cistim svedomim a pokojnim srdcom som sa rozhodol, ze pojdem s nou a zistim co sa ma stat. Svoju ostrazitost som sa vsak rozhodol neoslabit, ale naopak rozhodol som sa pozorovat kazdy jej krok a pri prvom pokuse ma podviest ju eliminovat. Musim si na nu davat pozor aj v tych najhorucejsich chvilach. Tak teda podme, ale nepokus sa ma podviest, lebo na to vemi tvrdo doplatis!!!! Pri tych slovach som ju pozorne pozoroval, aby som si vsimol aj najmensiu zmenu v jej tvari ci spravani.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Bedlivě pozoruješ tvář Jainy a zdá se ti, že jsi na okamžik spatřil náznak strachu a pochyb. Rychle se to snažila zakrýt protiútokem, když na tebe vyštěkla: A jak můžu vědět, že mě nepodvedeš ty, hmm?! Riskuju tady svůj krk stejně jako ty, takže si budeme alespoň pro teď věřit. Jdeme! pokynula rozhodně a sama se zvedla k odchodu.
Došla k barmanovi, zaplatila za oba pití a ty ses otočil ke dveřím, žena ale nepřicházela. Zkoumavě ses tedy znovu podíval směrem k barovému pultu a vidíš, jak se barman s Jainou drží za ruce... Moment, ne, nedrží, něco jí podával, ale mělo to vypadat jako běžný dotyk rukou. Žena taky ihned svou dlaní zamířila ke kapse.
Uděláš si mentální poznámku a vyjdeš před bar. Jaina za tebou doběhne za pár sekund a řekne ti spokojeně: Tak, teď si musíme najít místo poblíž cesty, kde si na fracka počkáme. Je to tudy. Opět tedy jdeš tou známou cestou k Akademii. Jste konečně na čerstvém vzduchu, kráčíte po stezce, která v jednom okamžiku míří mezi skály. V tom se Jaina zastaví a řekne: Co ty na to? Že bych já šla za ním a ty bys mu uzavřel cestu zepředu, tady nemá kde utéct, a máchla rukou na špičaté vrcholky skal.

Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mravec15 »

Korriban

V poriadku tak ja tu na teba pockam. No moj umysel nieje zhody s touto vetou. Som rozhodnuty sa potichu priplizit a dobre pozorovat svou vstupenku do akademie. Nemam ani nahodou zaujem nechat ju utiect s amuletom a mozno sa dozviem viac aj o tej veci co jej dal barman. A okrem toho mozno bude potrebovat pomoc.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Dobře, půjdu teď zpátky a počkám si na kloučka, až vystoupí z transportu, pak ho budu sledovat a až dojde sem, udeříme na něj. Někde se tu schovej, aby tě nebylo vidět. S těmito slovy Jaina odběhla směrem, odkud jste přišli. Protože není času nazbyt, začneš okamžitě hledat vhodné místo k úkrytu. Asi dvacet kroků vpředu vidíš mohutný balvan, který se utrhl ze skály a který by ti poskytl skvělý úkryt.
Dojdeš tedy k němu a zkusíš se za něj schovat. Je perfektní, nejde tě vůbec vidět a jsi si jistý, že to musí fungovat. Nestačíš si ani pořádně oddechnout a připravit se, když za sebou slyšíš kroky a hlasy. Bleskurychle skočíš za skálu a bedlivě posloucháš. Nějaký kluk s někým družně hovoří: Hmm, tak ty se chceš taky dostat do Akademie? No, máš štěstí, protože já se tam zrovna chystám. Kdybys chtěla, mohl bych se zkusit poptat co a jak. Co ty na to, krásko? A teď poznáváš hlas Jainy: Vážně, fešáku? To bych ti byla moc vděčná, jestli víš, jak to myslím.
Spíše než na hlasy se ale soustředíš na chůzi, protože kromě jedněch kroků, které patří Jaině, slyšíš ještě troje další. Kluk má tedy dva strážné. Slyšíš, jak se přibližují a nejsou už vzdálení více než deset kroků. Srdce ti prudce bije a cítíš vzrušení. Pět kroků a pořád se blíží. Sladké hlásky už nevnímáš, teď jsou tu důležitější věci.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“