Výcvik uživatele Darth Fury

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Loganec

Příspěvek od Loganec »

Korriban - Akademie Sithu

Po tomto incidentu uz byli studenti ochotni komunikovat a navedli mne do jedne mistnosti, ktera byla prazdna a bylo tam jen jedno luzko. A to je jen dobre, ze budu mit mistnost jenom pro sebe. Mohl sem se i zeptat kde najdu archiv, ale rekl sem si ze ten najdu sam. A alespon se trochu seznamim s akademii. Vysel sem na chodbu, ktera nebyla nikterak dlouha a koneckoncu tu byli jenom ubytovaci mistnosti pro sudenty. Vysel sem tedy z chodby a dalo se jit doprava nebo doleva. Jelikoz zleva men privedli studenti a tam sem zadny archiv nevidel, tak sem sel doprava. Akademie mne uplne ohromila. Byla temna a chladna. A bylo citit jak z ni sala temna strana sily. Dluohou chodbou sem presel kolem nekolika mistnosti a vsechno byli nejake male archivy nebo knihovny. Ale nikde sem mistra nenasel. Jeste tu bude asi vjetsi archiv v kterem bude i on. Tak sem sel stale dal, az sem se dostal k opravdu velke mistnosti. Na jejim konci stal zady ke mne otoceny muj mistr. Vykrocil sem mu naproti. Tesne u nej sem poklekl na kolena a zeptal se: Muj mistre tak sem tady. Ale proc sem mnel prave prijit do archivu?

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie Sithu

Mistr se na tebe neotočil, ale přesto na tebe promluvil hlasem plným ceremoniální okázalosti: Proč? Ty se ptáš proč?! Archivy jsou přece jedním z nejrozsáhleších souborů informací o našich ideálech, cílech, historii, i nenávisti, kterou chováme k Jediům. Měl bys být poctěn, že ses sem vůbec dostal, protože po tom touží mnoho těch, kteří teď před branami prosí o vstup. Jen se rozhlédni kolem sebe.
Udělal jsi to a opravdu byl ohromen velikostí této místnosti. Bronzové busty nejvýznačnějších Sithů zdobily police, na nichž bylo možné najít jak deníky tisíců Sithů zaznamenávající myšlenky z jejich misí nebo jen pojednávající o oddanosti k Temné straně Síly. Mnohé svazky považované za nejcennější pro historii Sithů byly dostupné jak studentům, tak Mistrům.
Mistr se teď k tobě otočil a řekl: Co vlastně víš o historii našeho řádu? Nechci tě teď ještě zkoušet, na to dojde později. Spíše mi řekni, jaký máš názor na Sithy? Odpověz, zvýšil trošku hlas, když od tebe po pár okamžicích nedostal žádnou odpověď.

Loganec

Příspěvek od Loganec »

Korriban - Akademie Sithu

Zamyslel sem se nad otazkou, ale dlouho sem nedumal. Myslim, ze kazdy jeden Sith by mnel byt hrdy na to, ze je prave Sith. Nemnel by byt nikdy vdecny k nikomu a mnel by jen nenavidet a sirit zkazu. Spojit s druhymi by se mnel jen tehdy, kdyby to bylo prospesne i jemu samemu. A samozrejme by mnel nenavidet a zabijet vsechnu jedie, uz jen kdyz je uvidi nebo uciti pomoci sily. A jeste si myslim, ze Sithove by nemneli mit sve idoly, ale mneli by verit jenom v sami sebe a taky sebe povazovat za svuj idol a tim padem byt uplne sebecky a myslet jenom na sebe. Po me celkem dlouhe reci sem chvili cekal co mistr rekne. Kdyz stale nic nerikal, tak sem zvednul hlavu a podival se mu do tvare. Az ted sem si vsimnul jaka nenavist mu srsi z oci a kolik zkusenosti z boju musi mit. Mnel totiz mnoho jizev, diky kterym vypadal jeste hroziveji. Kdyz sem vycitil, ze se chysta odpovedet, sklonil sem opet hlavu a naslouchal.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie Sithu

Twi'lek jako by vstřebával tvá slova a přemýšlel o nich. Po chvíli potichu řekl: Hmm, na učedníka máš velmi zajímavé názory, ale něco mi řekni - když, jak říkáš, by Sith neměl mít žádné vzory, proč se pak učíme o slavných postavách našich dějin? Jenom proto, abychom mohli za jejich neznalost vyhazovat studenty z Akademie, nebo protože jsou to příklady hodné následování? Každý z nich si uvědomoval, že stagnace je smrt a že jen postupem vzhrůru může koloběh života pokračovat dále. A to je hlavní myšlenka Sithů - síla znamená moc. Skrze moc... ale ne, ne ne ne. To je teď tvůj úkol.
Twi'lek se k tobě znovu otočil zády a chvíli mezi vámi nastalo ticho. Využil jsi toho, aby ses rozhlédl vůkol a zjistil, že jste v Archivech sami. To už ale Mistr znovu mluvil: Tvůj první úkol je odříkat mi Kód Sithů a říct, co si pod jednotlivými větami představuješ, protože jen zapamatovat si nestačí, musíš rozumět a cítit v sobě. Jestli jej neznáš, můžeš se rozhlédnout po Archivu, já tady budu čekat. S tím se nadobro odmlčel a vypadá to, že se ponořil do meditace, protože z něj začínáš cítit velké proudění živoucí Síly.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“