Výcvik pro Berryho Jakera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Berryho Jakera

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - kantýna

Seděl jsi v jedné zapadlé kantýně a jen tak jsi popíjel Byl jsi nervózní ze svého předchozího zážitku. Na své domovské planetě Naboo, jsi zachránil jednoho muže, před bandou opilců, kteří neměli zrovna nic lepšího na práci, než muže hrubě urážet a kopat do něj. Po tvém zásahu vyšlo najevo, že se jedná o rytíře Jedi a navíc zraněného. Onen muž, jenž ti po tvém skutku velmi důvěřoval ti svěřil tajemství. Dej si pozor příteli, ve vaší pašerácké organizaci má konexe mocný nepřítel. Já svůj úkol už nesplním, ale ty můžeš. Vypátrej nájemného vraha, který na mne poslal tyhle chudáky a pak informaci předej na Akademii rytířů Jedi na Yavinu IV. Udělej to pro mě prosím... To byla Jediho poslední slova...

_______________________________________________________________
Pokus se rozepsat, ať můžu odhadnout děj :D

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Výcvik pro Berryho Jakera

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - kantýna

Kdo je asi ten nepřítel??? Dopil jsem zaplatil a šel jsem hledat... ptal jsem se všude, svých přátel kolegů atd. všichni se na mě jen blbě dívali a chtěli vědět víc...
_________________________________________________________________
sorry za ten slovník :D
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - kantýna

Ty jsi však byl neoblomný a navzdory různým narážkám a otázkám ze strany kolegů, či jiných situaci ustál. Přemýšlel jsi co uděláš, varování a ještě k tomu od Jediho je málokdy plané...

________________________________________________________________
Napiš prosím aspoň 5 řádků a pokud možno bez vulgarity :Trooper:

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - tržnice

Pořád jsem hledal i na tržnici a všech jsem se ptal jestli nevědějí o nějakém nepříteli ale nikoho jsem nenašel. Bylo zajímavé že kolem bylo spousta kaminoanů, kteří po
řád něco sháněli a stejně tak moje rasa-nautolani. Nikdy nic proti sobě neměli, ale teď jako by se nevšímali. Bylo tam dost lidí,takže jak sem šel, vráželi do mě lidi. Ale pak jsem ucítil že mi někdo klepe na rameno... kdo to asi je???
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - tržnice

Bylo vskutku podivné, jaká byla na tržnici atmosféra. Skoro jako o pohřbu. Všichni byli nějací zamlklí, všude byl cítit strach, jakoby se schylovalo k nějaké velké bouři. Vše působilo temně a ponuře. Toulal ses okolím už hodně dlouho a měl si toho tak akorát. Najednou ti někdo zaklepal na rameno. Prudce ses otočil s rukou připravenou na svém blasteru.

Byla to osoba v černém plášti s kápí, takže jí nebylo vidět do obličeje... Jen klid, odpověděla osoba ženským hlasem na tvůj tázavý pohled. Ne, tady a teď! Zašeptala žena. Pojďme si promluvit někde v soukromí.... Znáš tady nějaké místo, kde si můžeme v klidu promluvit? Zatímco mluvila tvou myslí projel zvláštní pocit. Zdálo se, že tě ta žena nějakým způsobem zkoumá...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - tržnice

Prohlížel jsem si jí a měl jsem mírné tušení že je ten silný nepřítel jak tvrdil ten jedi ale mé tušení odstoupilo v té chvíli, když jsem zjistil, že má ženský hlas nevím proč, ale projel mi mráz po zádech a potichu jsem jí odpověděl: Jo nedaleko odtud je jedna kantýna... znažil jsem jí nalákat někam, kde je hodně lidí, kdyby náhodou, ale blaster jsem měl radši pořád při ruce... Není to sith???
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na planetě Naboo

Výborně... Měl jsi pocit, že jsi uslyšel tiché zavýsknutí... Jako pokus to nebylo špatné, ale dej si pozor, opradový nepřítel by se nedal tak snadno obelstít, jako já... Poslední slova byla řečena s notnou dávkou sarkasmu. Vedl jsi neznámou do kantýny, z které jsi před několika hodinami vyšel. V kantýně bylo pusto prázdno, jen twilecká obsluha leštila sklenice. Tak, co najdeme jsi místo v přítmí a prožijeme intimní setkání? Když viděla tvůj překvapený výraz dodala s mírným úsměvem. Neboj jsem vdaná...

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Naboo - kantýna

Trošku jsem si oddychl. Někoho mi připomínáte ale nevim... nejste vy Mara Jade??? a vítězoslavně jsem si lusknul.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - kantýna

Neznámá se usmála. Písmeno B je správně, měl jsi na výběr z jedné možnosti a trefil ses, jak obdivuhodné... Mara se posadila ke stolu a schodila kapuci. Ty jsi se posadil naproti ní. Vyšetřuju vraždu Jediho Renawara Binga... Řekneš mi prosím co přesně se stalo? Myslím, že to bude nanejvýš důležité... Mara na tebe opět upřela svůj zkoumavý pohled...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Já... já... no tak jsem procházel a najednou jsem si všiml, že tam padá nějaký muž k zemi a okolo něj samí opilí lidé. ještě chvilku jsem se díval a najednou jsem zjistil, že z něj vypadl světelný meč, což mě vylákalo ke střelbě a jeho poslední slova byli: "Dej si pozor příteli, ve vaší pašeráckéorganizaci má konexe mocný nepřítel. Já svůj úkol už nesplním, ale ty můžeš. Vypátrej nájemného vraha, který na mne poslal tyhle chudáky a pak informaci předej na Akademii rytířů Jedi na Yavinu IV. Udělej to pro mě prosím... " já... já... nevím něco, co nemám??? a posmutněle jsem se na Maru podíval.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - kantýna

Mara ti tvůj pohled opětovala. Renawar zde vyšetřoval případ vzniku nového, sithského kultu, tady na Naboo. V poslední zprávě, kterou jsme od něho dostali uvedl, že stopy ho zavedli až k organizaci Nová pašerácká unie, která čirou náhodou směle konkuruje té vaší... Náš spolupracovník dále uvedl, že prý narazil na agenta, který hraje na dvě strany... Aby Republika tento případ rozlouskla, budu potřebovat tvou pomoc...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - kantýna

Aha ale já nevim kde začít... tý brďo to bude vzrůšo... zase zabíjet Nexu atd. :)
Podíval jsem se na Maru, která seděla naproti mě... tak kde začít???
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - kantýna

Moc se neraduj... Usmála se Mara. Bude to hodně nebezpečné a většinou není dobré, když jakýkoli jedinec, to znamená i ty se nechá poddat představám a adrenalin mu vstoupí bůhví kam... Většinou to zavání temnou stranou... Byl bys schopný mě dostat do té vaší organizace? Zeptala se tě Mara přmo a oči jí svítily... Překvapen? Zadržovala smích Mara...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - kantýna

Ehm... trošku ale myslím že bych vás tam dostal... ale musíte jít se mnou Maro. Tak a jdeme na věc. ale proč jí musím vykat??? Vyšel jsem z kantýny a šel dál. V ruce jsem měl blaster kdyby náhodou ehm...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - cesta

Říkal někdo něco o tom, že mi musíš vykat? Ozval se v tvé hlavě Mařin pobavený hlas... Vyšli jste z kantýny a procházeli ulicemi. Já se tady moc nevyznám a rozhodně nejsem vůdčí typ, teda pokud nemusím... Na tváři se jí objevil úšklebek. Tak veď mě...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“