Výcvik pro Berryho Jakera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - cesta

Jistě. Šli jsme dál a dál až jsme došli. Šli jsme do výtahu do posledního patra... Tady bydlí šéf.
Vešli jsem dovnitř.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - boss

Došli jste do místnosti, kde za stolem seděl ohromný wookie, který jakmile zpozoroval váš příchod se na tebe obořil. Přinesl jsi mi úlovek? Zeptal se tě plynulým baskicem a oči mu výhružně žhnuly. Jsi pozadu s placením daně o dva měsíce, myslíš si, že když mi doneseš, nějakou ženskou že tím dluh urovnáš?

Mara, která dosud nečině přihlížela zasáhla. Tak a dost! Vzkřikla klidným, avšak autoritativním hlasem, že si dokonce i sám wookie sedl zpátky na židli. Bylo slyšet jen slabé zavrzání, jak židle pod takovýmto náhlým náporem hmotnosti zakolísala...

Když se trošku uvolnila atmosféra wookie promluvil. Jsi první samice, která se mi postavila... Protože je s tebou... Otočil se k tobě. Určitě Gajnarovi vysvětlíš, jak se věci mají... Gajnar vycenil své hrozivé zuby...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - boss

Takže hele Gajnare... já teď nemám many ale mám slečnu, která by chtěla bejt pašerák... co??? podívej se na ní...No sem jenom zvědavej jak z toho vybruslim...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - boss

Gajnar se s velkým švihem zvedl ze židle, která úlevou zavrzala a chytl Maru pod krkem. Tak, ty chceš být pašerák? Obořil se na Maru. Krom hezké tvářičky a určitých... Ehm... Předností určitě nemáš nic čím bys mne mohla oslnit!!! To řekl a přitlačil ji ke zdi...

________________________________________________________________________________
Teď máš 2 možnosti.... Buď pomoct Maře z průšvihu nebo počkat, jak se situace vyvine... Vyber si! :wink:

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - boss

Nech ji!!! a vyběhl jsem s blasterem v ruce, který jsem přitlačil Ganjarovi ke krku... Tak... ateď ji pusť a hezky si sedni zpátky na židli...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo – boss

Jak se odvažuješ!!! Vzkřikl Gajnar a vykopl ti blaster z ruky a volnou rukou tě srazil k zemi. Pak se ovšem stalo něco podivného. V momentě, kdy tě Gajnar srazil k zemi se s velikým wookiským zavitím se složil i Gajnar. Musel jsi rychle uhnout, aby se s tebe nestala placka... U zdi stála Mara a mnula si krk. Jsem nevěděla, že ženské obrané systémy působí i na wookie...

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Naboo - boss

Uf díky Maro... Takže šéfe berete ji??? a podíval jsem se na Gajnara, který se s tíhou zvedal a pak na Maru, která pořád stála u zdi a sledoala šéfovo počínání

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - boss

Tak, co mi taky zbývá? Funěl naštvaně Gajnar. Budeš pracovat s ním! Ukázal na tebe a pak se po očku podíval na Maru, která se sladce usmála. Díky pane šéf! Od wookiho se však dočkala jen tlumeného zavrčení... No, už vás nebudeme zdržovat... Schválně blábolila Mara, jakoby nevěděla kudy kam. Pojď! Šeptla ti do ucha...

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - Pašerácká organizace

Super... jdem to oslavit do ňákýho pajzlu ne??? a mrkl jsem na Maru...
No tak další úspěch na lopatě... jsem zvědavej co tam bude příště... :)
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - pašerácká organizace

Ocitli jste se na chodbě. No, jen se neraduj... Tlumila tvé emoce Mara. Jsme na stopě sithského kultu, který se rodí přímo ve vaší – naší organizaci a právě jsme si proti sobě poštvali našeho šéfa, to nejsou zrovna skvělé vyhlídky nemyslíš? Nemyslím si, že je vždy na pořadu dne, aby šéf dostal nakopáno do nejcitlivějších částí těla... Vyšli jste z chodby. I když, není to tak špatný nápad, navážeme kontakty a třeba něco zjistíme... Uvažovala nahlas.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - cestou necestou

Jak jsme šl dál, já sem se díval kde by bylo něco podezdřelýho aleničeho jsem si nevšiml.
Až jsme došli do pajzlu. oslavíme to ne??? :) a podíval jsem se na Maru
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 01.11.2007 14:37:24, celkem upraveno 1 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - Kantýna

Mara na tebe vyslala jeden ze svých zvláštních pohledů. Ano, půjdeme to oslavit, ale po mém... Vešli jste shodou okolností tam, kde jste setkali. Nutno, však přiznat, že na rozdíl od minule, kdy tam nebyla ani noha, dnes tam bylo narváno...

Právě jste se chtěli usadit u jednoho z mála volných stolů, když se v tom za tebou ozval hlas. Nepůjdete si sednout k nám? Za vámi u stolu seděli tři muži a vypadali celkem přátelsky.

________________________________________________________________
Vyber si, můžeš odmítnout nebo přijmout
:Trooper:

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - kantýna

Půjdem tam ne??? a mrkl jsem na Maru.
Kantýna byl doopravdy poloprázdná.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Naboo - kantýna

To je dobrý nápad. Souhlasila Mara a zvedla se od stolu. Pánové… Řekla sladce a přisedla si k nim. Ty jsi tak učinil rovněž. Ty jsi tu nová, viď pusinko? Zeptal se ten nejméně zdvořilý z té skupinky.

Ano, jsem tu nová… Připustila Mara a ve vteřině její ruka svírala blaster. Ale rozhodně nejsem pusinka! No tak Holly... Začali mírnit svého kumpána spolusedící a jeden z nich se k tobě otočil. Máš přítelkyni od rány, až by jeden záviděl…

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Naboo - kantýna...

Ale... snad bys nezáviděl... Celá kantýna byla plná chlapů...
Když jsem se tak rozlížel, všiml jsem si, že Mara drží v ruce blaster... s podivem sem se na ní podíval a potom jsem se koukal zase po kantýně... Vo co jí de???
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“