Výcvik pro Mi'Traumra-"Tvrdě vydělané peníze"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dantooine
V duchu podekuju stesteneDal stojim na miste a ukazuju na utikajiciho muze a kricim: Zlodej chtel me zabita jdu smerem k vojakum smerem k hangaru a v duchu doufam ze pri me bude dale stat stestena

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-Přístav-u hangáru č.3

Vojáci se rozběhly po prchajícím útočníku,většina si tě ani nevšimla.došel jsi až k mladému důstojníku,žena už byla pryč. Vyšel ti vstříc.Má matka,vám věří,prý zná vaše rodiče,ať už tu jde o cokoli.Běžte,zdržíme ty co po vás jdou.Ani nečekal na nic jiného a šel za svými muži...Stál jsi před hangárem...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dantooine
Jeste jednou se otocim a bych se ujistil ze odesel pak vytahnu cipovou kartu dojdu ke konzoli , otevru hangar a vytahnu blaster jen tak pro pripad. V hlavesi usmyslim ze mim rodicum i te nezname zene budu muset podekovat a v duchu doufam ze tohle byli posledni potize s touhle lodi a kartou.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-hangár č.3

Vešel jsi do hangáru a spatřil jsi onu loď,byl to celkem normálně vzhlížející Skipray Blastboat,párkrát jsi obešel loď a ujistil se že na ní nejsou sledovací zařízení,pak jsi po malé otevřené rampě vešel dovnitř.Bylo tu jen velmi málo místa,přeci jen jsi věděl že to není žádný transportér,ale víceúčelový stroj.Měl malý nákladový prostor,ale když jsi ho otevřel,našel jsi pouze osobní šat,pravděpodobně patřil onomu člověku co ti dal kartu.Našel jsi tam též malé ochranné brnění,které sice nebylo tak silné jako imperiální zbroj,ale stále poskytovalo více obrany než tvá vesta...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dantooine
Poadanu brneni a navleknu si ho, pak zavru poklop, se premistim do kokpitu a zacnu nahazovat vsechny systemy zkontroluju palivo zbrane stity a hyperprostor. Podivam se do lodniho deniku a zaznamu jestli se nedozvim neco zajimaveho. Doufam ze se ti vojaci nestihnou vratit

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-hangár č.3

V deníku byl pouze záznam několika posledních dní,kde si onen muž od kterého jsi dostal tuto loď stěžoval na málo peněz,které dostává od svého zaměstnavatele. Pak tam byl záznam o misi,kterou jsi měl nyní dokončit ty. Dozvěděl jsi se,že máš doletět na Coruscant,na souřadnice,které jsi měl v palubním počítači,mělo to být kdesi v průmyslové části Coruscantu,tam jsi měl kontaktovat jakéhosi Devaroniana jménem Sewru.To bylo vše.Ukončil jsi předletovou kontrolu a když jsi zavíral rampu,vběhnuli do hangáru dva Rodiáni s těžkým blasterem a druhý začal pálit ze svého sportovního blasteru přímo na kokpit tvé lodi...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Dantooine
Nahodim motory a zvednu lod pryc a podivam se po nejake lodni zbrani abych moch priste strilet. HNed zacnu vypocitava skok do hyperprostoru smer Coruscant.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Dantooine-orbit

Odstartoval jsi právě včas,Rodiáni připevnily kanón a chtěli pálit...Odstartoval jsi jako skutečný profesionál,výkon jsi dal na plno a okamžitě jsi stoupal.Rodiánci na zemi jen tupě koukali,jak mizíš v oblacích.Dosáhnul jsi atmosféry a následně volného prostoru,zadal jsi souřadnice Coruscantu a ten zahájil výpočet kursu...Pak jsi aktivoval rozvaděč a před tebou se rozevřel tunel hyperprostoru...Cítil jsi se unavený,ale šťastný a tak usínáš.Po několika hodinách tě probudilo zakymácení lodi,jak stabilizátory vyrovnávaly rychlé zpomalení,byl jsi na místě.Coruscant...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant-Orbit
Hluboce so oddechnu. Zacnu zpomalovat a navadet lod na souradnice ktere sem mel v lodnim deniku.Poprve v zivote vidim Coruscant a nemuzu uverit svym ocim vzdy jsem o nem jen slychachaval ale tohle je necoKonecne se zacnu priblizovat povrchu.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant

Letíš vstříc atmosféře,užasle koukáš na město pod sebou,byl to fascinující pohled.Jakmile jsi nastavil kurs na displeji se ti objevil označený cíl tvé cesty,začal jsi se přibližovat,vstoupil jsi do atmosféry.Po několika okamžicích jsi proletěl a byl jsi v mracích...Zde letová kontrola Coruscant neznámé lodi,identifikujte se a zdělte kam míříte a co vezete!Ozval se hlas z vysílačky...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant
Letove kontrole zdelim cislo lodi a typ a reknu : Posilam souradnice meho cile jsem zde pouze abych se podival na tohle planetu a nevezu nic zajimaveho. Cekam na povoleni pokracovat a zpomalim lod a vyrovnam letovouu hladinu. A doufam ze mi nebudou prohledavat lod newim cotu vsechno mam.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant

Po pár okamžicích...Skipreyi,zde letová kontrola.Vaše souřadnice jsou do průmyslové zóny,buďte tam velmi obezřetný,továrny mají vysoké věže a je tam zhoršená viditelnost.Vítejte na Coruscantu.Věž konec.Ve tvé hrudi se konečně zase prohnal vzduch,jak jsi si oddechl.Nastavil jsi rovnou kurs na přistání.Letíš ještě přiblžně 5 minut,opravdu jsi viděl jen velmi málo a nebýt tvých pilotních dovedností,určitě by jsi do něčeho narazil.Najednou jsi uviděl otevírající se vrata a blikající signální světla...

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant
Zpomalim lod a navedu ji na otevrena vrata jakmile se k nim priblizim zapnu repulzory a mekce dosadim lod na pristavaci plochu. Hned jak pristanu zacnu vypinat vsechny systemy, projistotu ale jeste proskenuju okoli a kdyz nenajdu nic zajimaveho tak velezu z lodi.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant

Otevíráš rampu svého Skipreye a vylézáš opatrně ven,mezi vraty stojí postava v róbě,podle vzezření jsi Devaroniana jeho hlava s rohy byla jasným důkazem.Vidíš jak pomalým krokem ti vyšel vstříc,za ním stály dva muži a něco drželi v rukách,poznal jsi že jsou to blastery.

Mi´Traumro

Příspěvek od Mi´Traumro »

Coruscant
Sejdu po rampe a ujistim se ze mam porad blaster a reknu: Hej vy tam nejste nahodou Sewr.A doufam ze sem se nezmililA ruka mi instinktivne sjede k blasteru

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“