1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Hotel:
Mistryně pečlivě poslouchala tvé odpovědi, jako o nich stejně pečlivě přemýšlela. Tvé vyprávění nijak nepřerušila a počkala si až skončíš, kdy jsi z ní mohl vypozorovat i vycítit drobný rozpor ohledně toho, jak přesně na tvé vyprávění reagovat.
Takže se tam objevili Sikhtu a vzhledem k tomu, že se jedná o profesionální zabijáky, tak podezíráme pouze ty mocné o nichž nám řekl náš styčný důstojník. Ale jak jsi řekl, ti mocní se nepodílejí na černém trhu, tak proč by o naše obchodování měli mít zájem ?
zauvažovala nakonec tvá mistryně, když jsi pocítil, že dospěla k jakémusi rozhodnutí.
S tou lží se netrap, jemu to nijak neuškodí a je nezbytná pro naše utajení, v tomto případě je lepší občas neříct pravdu. Ty Sikhtu, oni ti utekli, nebo jsi je nechal utéct ?
pokračovala dál mistryně a mohl sis všimnout, jak elegantně se vyhnula slovu lež. Nedalo se pochybovat o tom, že se jednalo o čirý úmysl.
A tím snem se netrap. Jsem si jistá, že to byl jenom sen, dozvuk toho, co jsi právě zažil. Vize jsou jasné a těžko zpochybnitelné.
dodala tvá mistryně a nyní se trochu protáhla a naznačila, že ještě bude pokračovat.
Co se mě týká, tak jsem byla na střeše, než přiletěl transportní letoun a chtěl vysadit žoldáky na střechu, což jsem jim nedovolila. Chvilku mi trvalo, než jsem je zahnala a mohla se soustředit na ty venku, co ohrožovali sklad z ulice. Když se vydali na útěk, tak se mi podařilo je sledovat až do jednoho skladiště ve vzdálenější části města. Chvilku jsem ho pozorovala a nebylo těžké zjistit, že se tam děje něco nekalého - přísná ostraha, pečlivá kontrola přijíždějících a odjíždějících, velký počet cizinců, tedy ne-rodianů.
přidala Bant svou část průběhu mise a podělila se tak o své hodnotné informace, které získala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Hotel
Mistryně odpovědně a objektivně zhodnotila mou výpověď o skladišti i o snu. S těmito odpověďmi jsem souhlasil a na dotázané otázky jsem mohl konstruktivně odpovědět. Přoč by se vysocepostavení lidé zajímali o naši aktivitu? Celkem zajmavý... Co když jim nejde přímo o černej trh, ale o nás? Nebo někoho podobného? Co když si najímají vrahy, aby zabíjeli překupníky na černém trhu a tak se ho defakto zbavili? Chvilku jsem se odmlčel. To nebylo moc konstruktivní... nebo jo? pokračuji dál. Co se týče těch Sikhtu... V podstatě jsen je nechal, protože neznám místní kanály a obchodník se nežene za zabijáky, kteří se ho snažili připravit o život. Už tak to bylo na vlásku s tou mou historií. Zvedl jsem se z židle od stolu a šel do kuchyňky připravit nějaké občestvení. Než jsem se vrátil ke stolu , napil jsem se čisté vody a na stůl pak vzal jistou Rodianskou šťávu. Vzal jsem dvě sklenice a talířky, i pro mistryni. Mezitím mi mistryně pověděla co se dělo na střeše. Takže se tam dostaneme a zjistíme, co tam dělalí? Zeptám se než se znovu napiju.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Hotel:
Tvému rozvedení situace, v níž ses vyskytl, tvá mistryně bedlivě naslouchala a chvilku o něm zvažovala, než se ti k tomu vyjádřila.
Proč by to dělali, když to vůbec není jejich starost a netýká se jich to ? Naopak, sami z toho občas profitují nějakým nákupem nebo zprostředkovaným prodejem, ale tak, aby zůstali mimo. Černý trh řídí jiní lidé, než ti, kteří jsou navenek hodně vidět, většinou tedy.
zakroutila nesouhlasně hlavou Bant a zatvářila se trochu nevýrazně.
Takže jsi je zahnal, což jasně naznačilo, že jsi obchodník, a pak jsi je kvůli tomu nesledoval ? Víš, co by jsme se, byť z jednoho, z nich mohli dozvědět ?
nasadila poněkud vytýkavý tón tvá mistryně a trochu se napila ze sklenky, kterou jsi jí přinesl, za níž ti také pokývnutím hlavy poděkovala.
A v rámci krytí jsi to mohl vysvětlit nějakým speciálním výcvikem, příslušností u nějakých jednotek nebo podobně, ale nechme to být. Soustřeďme se na to skladiště, nějaké nápady, jak bychom měli postupovat ?
uzavřela celou věc se Sikhtu a změnila téma, v němž ti nyní nechala prostor k vyjádření, zatímco ukořistila něco z doneseného talíře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma,Hotel
Musím souhlasit s mistryní. Samozřejmě, že souhlasím s tím, že loutkami hýbe ještě někdo jiný. co se týče těch Sikhtu má mistryně pravdu, ale musím se bránit. Alespoň vidíte, že jsem se do role obchodníka opravdu vžil a stejně tak jsem uvažoval... Přešli jsme tuto věc a pustili se do plánování. tak jak se tam asi dostaneme... Chvilku jsem přemýšlel. Takže... Mohli bychom použít mindtrick, ale to ovlivní málo lidí. Někdo by nás začal podezírat. Najít falešnou identitu, okrást jednoho,nebo dva, z pracovníků a půjdeme dovnitř. Jestliže je ve skladu někdo naší rasy, bude to lehčí. Nebo najdeme skulinu v jejich ochranném systému. odmlčel jsem se a nechal promluvit mistryni, zatímco jsem znovu pil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Hotel:
Neodpustil sis několik slov na svou obhajobu a mistryně se radši rozhodl je nekomentovat a soustředit se na závažnější problém. Tím nebylo samozřejmě nic jiného, než prohlídka onoho skladiště, které odhalila.
Infiltrace mezi jejich zaměstnance může být nebezpečná, když mohou mít tušení, jak vypadáme. Přecejenom tady na Rodii není moc nautolanů a calamarianů, jako jsme my a už vůbec nemusí pracovat v jejich továrně. To nám tedy vylučuje plán s infiltrací, tedy pokud bychom se nerozhodli to kombinovat se Sílou.
zauvažovala tvá mistryně na jedním z předložených návrhů a zdůraznila nevýhodu ve vašem původu, stejně jako tím připomněla, že Sikhtu viděli tvou tvář a původ, zatímco její byl taky zahlédnut.
To nám tedy ponechává možnost vniknutí, legálního a nelegálního, i když ...
začala tvá mistryně rozvíjet další myšlenky, než se na tebe zkoumavě podívala, protože nejspíš dostala nějaký nápad.
Uvažoval jsi někdy o změně barvy ?
pousmála se náhodou zničehonic tvá mistryně a její drobná škodolibost ve výrazu se nedala přehédnout.
------
3500
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Hotel
Probrali jsme různé možnosti přístupu do skladiště a pojedli něco málo z připravené svačiny. Nakonec jsme se ustálili na vniknutí... podle toho co navrhla mistryně poté, trochu jsme znejistěl a zazmatkoval. Upaladl mi kousek jídla, který jsem okamžitě zase chitil.
O změně barvy? zeptal jsem se. Odložul jsem jídlo a zapřemýšlel. Popravdě jsem o tom přemýšlel, jednou, když jsem si četl v archivech. Ale Teď už jsem na tuto extravaganci dlouho nemyslel. uchectnu se. Myslíte to vážně?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Hotel:
Návrh týkající se změny barvy tvé kůže byl přesně cílený, takže jsi neměl šanci zabránit svému překvapení a už vůbec ne tomu, aby si toho tvá mistryně nevšimla. Co však bylo možná horší byl fakt, že se neobjevil pobavený výraz, nýbrž setrvával ten mírně zákeřný. Bylo jasné, kam tímto výrazem tvá mistryně míří.
Samozřejmě, jiná barva, jiná úprava tvých hlavových výrostků, jiné šaty a je z tebe úplně jiný nautolan. Takže bychom mohli provést kombinaci plánů, kdy ty by ses infiltroval dovnitř mezi dělníky a já na to šla tím tvrdším způsobem.
osvětlil mistryně Eerin svůj nápad, stejně jako tím vysvětlila svůj podezíravý pohled. Tímto tak podpořila tvůj předchozí nápad týkající se vniknutí dovnitř, do továrny, v rámci převlečení.
Ale nemůžu tě do toho nutit, protože to bude nebezpečné už proto, že tam žádný nautolan vůbec pracovat nemusí. Sice mezi členy jejich útočného týmu nebyli pouze rodiani, ale pořád tam nemusí být nějaký nautolan.
zhodnotila mistryně tvé šance a přenechala ti tedy svobodu v tomto klíčovém rozhodnutí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Hotel
Pomalu mi dochází co vlastně bude. No, ale co budeme dělat, když nevíme, kdo tam pracuje? Pracovní záznamy? u nelegálního "zboží"?
Tak, když nevíme jestli tam někdo takový je, tak to musíme zjistit.
Zase se napiju a odnesu sklenici. Pak pokračuji dál. Mohli bychom si pořídit pár obrázků zaměstnanců. Pokud tam je někdo jako já, tak ho najdeme. Ale to bude trvat dlouho... zamyslím se a zeptám se na mou první úvahu. Nebo myslíte, že si ve skladišti vedou pracovní záznamy? Kdo a jak dlouho tam pracuje? Mohli bychom si je půjčit..."Půjčit"?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Hotel:
Po úvaze poukážeš na to, že v případě nějakého vedení záznamů o zaměstnancích by to mohl způsobit značný problém, do něhož by jsi byl vržen přímo po hlavě. A to rozhodně nebylo nic přívětivého o co by mohl kdokoliv, byť Jedi, stát.
To máš pravdu, tohle bychom mohli zjistit ... přecejen, kdyby věděli, že tam žádný nautolan nepracuje, tak by s tím mohl být docela problém.
odsouhlasila mistryně Eerin tvou poslední připomínku a zamyslela se nad tím, jak tuto situaci vyřešit. Nakonec vstala ze židle a zamířila si to rovnou ke své posteli, pod níž předtím schovala svou tašku s věcmi, než vyštrachala binokuláry.
Půjčení by trvalo moc dlouho. My to uděláme jinak. Půjdeme k továrně, najdeme východy a vchody a budeme hezky pozorovat, kdo vchází dovnitř a kdo ven, dokud nenajdeme někoho, tobě podobného. Jakmile ho zahlédneme, tak ho budeme sledovat a na chvilku ho omráčíme a vypůjčíme si pro tebe jeho identitu
pousmála se spokojeně tvá mistryně a hodil ti jeden z binokulárů, aby jsi viděl, že má velké přiblížení, noční vidění a krátký záznam právě viděného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Hotel, Iskaayuma
Mistryně upřesnila náš další postup zde na Rodii a hodila mi binokulary. Chytil jsem je do rukou a prohlédl si jejich funkce. Přiblížení, noktovisor, záznamník...
Zvednu se ze židle a podívám se na mistryni. Můžem vyrazit. Usměju se a založím binokuláry do kapsy na opasku. Dojdu si pro hábit a vyčkám na další pokyny, jelikož nevím, kde přesně to skladiště leží.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hotel, Iskaayuma:
Po tvém souhlasu jste společně s tvou mistryní vyrazili na pozorovací místa. Tentokrát jste městem šli pěšky i proto, aby mistryně v jednom obchodě zakoupila nějaké potraviny a jeden zabalený sáček ti se slovy, že se jedná o půlnoční svačinu, která vám zajisté přijde vhod. Cestou jste si mohli prohlížet město a potvrdit si tak, že se opravdu nejedná o nic překrásného a i to, že některé úrovně Coruscantu jsou v porovnání s tímto doslova nebesky čisté.

Po čtvrt hodině cesty jste konečně dorazili až ke zmíněné továrně, před níž se mistryně zastavila a rozhlédla se po okolí.
Vidíš tamhleten nižší barák ? Z jeho střechy budeš mít dobrý výhled na tuhle stranu továrny a vchod pro zaměstnance. Já budu pozorovat na druhé straně, kde je nákladní zóna a také vlastní box pro nákladní landspeedery.
rozdělí mistryně vaše pozorovací pozice, ale ještě neodejde a otočí se k tomu, aby ti něco řekla.
Sleduj i továrnu samotnou po čemkoliv, co by nám mohlo být k užitku a když najdeš někoho, alespoň trochu ti podobného, tak ho nezapomeň sledovat.
dodala ještě, než se otočila a připojila se ke skupině chodců mířící jejím směrem. Ty sis mezitím mohl prohlédnout čtyřpatrový dům na jehož střechu ses měl dostat. Vedle něj stál dům dvoupatrový a z boční ulice jsi tam mohl vidět rezervní žebřík na střechu toho dvoupatrového. Na tom vyšším domě šly místy zahlédnout různé výstupky, za něž by bylo možné se uchopit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Hotel -> Sklad
Vyšli jsme do ulic. i te'ď jsem si mohl udělat názor na ulice Iskaayumy. Prošli jsme celým městem až ke skladišti, kde jsem dostal stručnou instrutkáž o pozorování.
Vydám se potom k domu na který se mám dostat. Obešel jsem blok a našel žebřík na druhém domě o dvě patra nižší. pokud budou ti lidi stejně netečný jako minule, tak si nemusim dělat starost. I přes nevšímavost lidí při minulé akci jsem si dával pozor na pohledy z oken. Stejně tak se vyhýbám pohledům při přeskoku na vyšší budovu. Rychle vyšplhám na budovu a skrčen se vydám pozorovat vchod do skladiště, přičemž pozoruji i okolní ulic a okna, kterými vidím dovnitř.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Střecha domu:
Před vylezením na nižší dům po žebříku jsi se patřičně rozhlédl, aby tě nikdo neviděl a i tak jsi nahoru lezl tak rychle, jak to jenom šlo. Dál tě cesta vedla po jednom výstupku klimatizace a dostatečně pevné satelitní anténě dvěma skoky až na vrchol druhého domu. Střecha nepatřila mezi nejčistší místa, ale při rozložení pláště při kraji sis mohl i poměrně pohodlně lehnout. Když jsi vyřešil tohle všechno, tak ti nezbývalo už nic jiného, než začít pozorovat. Rozhodl jsi se občas mrknout i na své okolí, odkud by jsi případně mohl být spatřen.

První hodina pozorování se ti neuvěřitelně táhla a to i proto, že okolo skladiště nebyl prakticky žádný výrazný pohyb sem ani tam. Teprve poté začala do továrny přicházet nová směna a mohl jsi pozorovat její členy - většinou se jednalo o místní rodiany, občas jsi zahlédl nějakého člověka a výjimečně i bothana, iktotchiho nebo dura. Ale v přicházející směně nebyl nikdo, kdo by alespoň připomínal nautolana. Pak bylo opět chvilku klid, když sis při obhlídce okolo mohl všimnout v jednom okně spoře oděné rodianky, která se převlékala. Bylo na tobě, jestli jsi se chtěl podívat trochu více, jinak nikde za okny nikdo podezřelý nebyl. A poté už začala odcházet druhá směna - a mezi rodiany se ti povedlo spatřit nautolana s tmavě modrou kůží. Vypadal hodně stahaně a držel se stranou ostatních, ale mířil opačným směrem, než byla budova, na které jsi se nacházel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Domek u skladiště
Nic se nedělo. Den se táhl a teplota vochrané kopuli se držela na konstatní teplotě. Nesnáším tyhle klimatický změny, kda se vůbec nic klimatickýho neděje. První směna přišla... Rodian, duros, rodian, rodian, rodian, člověk, atd, atd... nikdo. Tak další čas na promyšlení toho jak trávit čas. Chvíli jsem prohlížel okolí a kromě nějaké rodianky, kterou jsem nechal be poznámek, se nic nedělo a proto byl čas na nic nedělání.
Když se objevila další směna, znovu jsem začal pozorovat východ. Rodian, duros, rodian, rodian, rodian, člověk, atd, atd. A je to tady. vypadá jako můj děda. zahlédl jsem jednoho zdrchaného Nautolana s tmavěmodrou kůží. Ale mířil na druhou stranu. Silou jsem upozornil mistryni na přicházejícího Nautolana, zatímco jsem si balil své věci na střeše. Pak jsem se vydal zpět, pomocí komlinku volal Bant a šel směrem, kterým se vydal modrý Nautolan. Stále jsem si dával pozor, aby mě někdo neviděl seskakovat z budov a abych neztratil Nautolanovu stopu v Síle.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Střecha domu:
Jakmile jsi spatřil nautolana, byť odlišné barvy a několika rozdílů v obličeji, což se ale dalo očekávat. Poslal jsi vzkaz v Síle své mistryni, spíše takové šťouchnutí než vzkaz, zatímco sis rychle sbalil své věci, zkontroloval cestu, kterou tvůj cíl zamířil a vydal se rychle dolů ze střechy. Jakmile jsi slezl dolů a měl jsi klid na to, abys vytáhnul komlink, tak jsi jej uchopil a zavolal s ním své mistryni. Zatímco jsi se spojoval, tak jsi se musel prodrat davem lidí opouštějících továrnu, ale svůj cíl se ti povedlo udržet.
Taru'ne ? Našel jsi někoho ?
zeptala se nejprve, což jenom poukázalo, že takové šťouchnutí v Síle může obsahovat více, než jenom efekt šťouchnutí. Byly v tom přeneseny i jisté emoce, z nichž si zkušený Jedi dovedl sestavit obraz situace. Následovalo tvé potvrzení, včetně toho, že dotyčného sleduješ.
Dobře, sleduj ho zatím sám. Ze svého místa mám docela slušný výhled dovnitř, protože jsou tu otevřené vrata dovnitř. Zkusím tam vypozorovat co nejvíce, takže jej zatím sleduj sám.
odpověděla ti mistryně rychle a uložila tedy sledování pouze na tebe se vším, co k tomu náleží.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“