Mise pro hráče Andre Solvan

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Ne nemusíte se bát nikdo o tom neví jen ty co bujují na Coruscantu
Řekl Khar otočil se a odešel

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Vesmír

Šel jsem do lodi a vzlétli jsme. Místo pobytu v řídícím centru jsem si šel zdřímnout do svého pokoje. Spal jsem pravděpodobně docela dlouho, ale znovu mě vyrušil onen známý droid, se vzkazem, že jsme se vynořili z hyperprostoru....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Když Andre vešel do místnosti centra čekali tam na něj všichni jeho muži.
Konečně se budeme mlátit a zabíjet.

Sykl Tusken který právě zastavil na orbitě Coruscantu

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Nechci vám nic nalhávat. Nebude to žádná jednoduchá věc. Boj proti Jediům a Republikový armádě ani jeden z nás nezažil. Takže, pokud nemáte žádné otázky, tak směle do zbrojnice a následně do hangáru, kde se rozmístíte do stíhaček." řekl jsem a odešel do hangáru, kde jsem čekal na ostatní, až přijdou ze zbrojnice.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Všichni přišli jen Jawa zůstal někde prič.
Tusken:Máme omluvit drobečka musí něco zařídit.
Sithé.Každý z nás by si měl vzt jednu stíhačku aby jsme potom mohli naložit co nejvíce našich lidí.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Dobře, někdo leťte v LAAT/i a ostatní ve V-Wingách. Sejdeme se na místě. Hodně štěstí." řekl jsem a nasednul do svého V-Wingu, kde už na mě věrně čekal R4. Zapnul jsem motory a s celou mojí posádkou letěl na Coruscant, kde teď zuřila bitva mezi Sithy a Republikou.....

_______________________________________________________________

Uvažuju, že si založím další postavu, protože teď tady ve Starý republice nemám žádnýho Jediho. Do třetice všeho dobrýho :D

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Když všichni vešli do stíhaček rozletěli se na coruscant.
Khar jim poskytl informace kde se má bitva odehrávat.
Když tam dorazili viděli kruh asi 10 sithů pod útokem několika republikových jednotek a asi 2 jediu.
Nějací vojáci na vás nadšeně mávali.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Heh, si myslí, že jim jdeme na pomoc" řekl jsem posměšně, přeletěl nad největší skupinou klonů a vypálil po nich dvě protonová torpéda. "Tak teď to máte spočítáný" pomyslel jsem si...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Všichni udělali to samé a kloni dostali zásah bohužel Jediové to ustáli a začali ničit stíhačku kde seděl Tusken

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Přistaneme hned za Sithama" řekl jsem všem vysílačkou a okamžitě přistál na určeném místě. Hned jsem běžel za Sithy, kteří se neustále bránili pozůstalým klonům a dvoum Jediům. Vzal jsem si na starost jednoho Jedie - vyzkoušel jsem nově modifikovaný plamenomet. Měl mnohem větší účinek, dosah i výdrž....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Sithé naskákali na stíhačk.
Jeden jedi padl mrtvev k zemi ostatní stále bojovali.)
Kloni zahájili palbu na stíhačku sWookiem

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Použijte rakety na LAAT/i a sestřelte zbytek klonů!" rozkázal jsem posádce LAAT/i, kteří nad námi kroužili a sestřelovali skupinky klonů. Já se mezitím rozeběhl na Jediho, který stál za kouřem. Toho jsem právě využil a zkusil ho zkopnout na zem....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Jedi padl na zem a meč mu vipadl z ruky.
Stíhačky zatím zničili zbytek klonů.
Sithé začali nastupovat do stíhaček.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Vytasil jsem blaster a několika ranami jsem po něm vystřelil. Nečekal jsem, že se už zvedne a vzal jsem si jeho meč na památku. Běžel jsem směrem ke své stíhačce, abychom mohli společně odletět....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Pane Andre myslím že jsme to zvládli v pohodě ne?
Řekl Tusken když naskakoval do jende ze stíhaček.
Ještě se rozhlédl a viděl jak opouští místo kde zemřelo několik Stihu ale hlavně republikových vojáků a to je hlavní

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“