Mise pro hráče Andre Solvan

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Ano, zvládli jsme to dobře, ale myslím si, že bychom ty mrtvé Sithy měli vzít s sebou na Korriban. Tam budou mít pohřeb jak se patří." řekl jsem a vyskočil jsem ze stíhačky a začal jsem nosit mrtvé do LAAT/i, které bylo jen z poloviny zaplněno....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Pár ostatních tě pochopilo ale někteří jen řvali že už není čas.
Ale když jste odnosili všechny sithy konečně jste vzlétli směrem k vašemu křižníku.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

V klidu jsme proletěli atmosférou a za chviličku jsme byli na křižníku. Vystoupil jsem a rozkázal několika droidům "Těla zabalte do černých pytlů a seřaďte je u hlavního východu." a šel jsem do řídícího centra, kde jsem nastavil kurz hyperpohonu na Korriban....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Andreho počínání si všiml Jawa.
Vítejte zpět pane Andre já čekat vás abych říct že já další novinka.
Mezitím loď skočila do hyperprostoru.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Hyperprostor

Otočil jsem se na Jawu "Aaa, výborně. O co jde?" zeptal jsem se s úsměvem na tváři Jawy a posadil jsem se do velitelského křesla...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Hyperprostor

Já všimnout váš robot r4 on bezbranný proto já udělat čip kde on naučit se ovládat blaster pomocí svého regulačního systému.
STačí dát mu nějaký předmět do ůchopky který posloužit jako ruka do tého předmět dáte blaster a on zabijácký droid

ŘEKL Jawa a na konec všeho se usmál.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"To je chytrý. Mockrát díky." řekl jsem a zrovna jsme vystoupili z hyperprostoru. Stisknul jsem tlačítko pro komunikaci s planetou a na monitoru se objevil Khar. "Zdravíčko, tak jsem tu. Sithové jsou zachráněni. Někteří ovšem padli - jejich těla jsem posbíral a dovezl je sem." řekl jsem a čekal na odpověď.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

To je skvělé poleť sem mám pro tebe úkol díky
Řekl a vipnul spojení.
Tusken který přišel do centra řekl
Pane na Korribanu se strhla válka mezi Sithy musíme něco udělat.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Cože?! Válka mezi Sithy? Co je to za hloupost!" řekl jsem a převzal řízení nad lodí a přistál jsem před základnou. Vyšel jsem ven a pospíchal za Kharem, až jsem ho našel, tak jsem se zeptal "Dostal jsem zprávu, že vypukla mezi Sithy válka. Je to pravda??"

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Spíš bitva o vládu nad Sithy.
Já velím těm kteří si přejí vihladit řád jedi a můj bratr Zhar velí těm co chtějí mír.
Už mnoho bratrů zemřelo musíme to ukončit

Řekl Khar který byl zančně posílen ou možností každého zabíjet

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Abych řekl pravdu, Khare, tak bych si taky raději přál mír. nebylo však toho válčení až až?" řekl jsem narovinu svůj názor a čekal jsem, že se mu to nebude líbit, ale nenechám se zastrašovat a svůj názor prostě řeknu ať se děje co se děje....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Ach mír vždit válka trvá zatím jen něco kolem dvou let.

Řekl Khar.
Ale jestli chceš přemlouvat tě nebudu
řekl a dva sithé z jeho doprovodu se s ním rozloučili a zmizeli někde v chodbách

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Mě je to docela jedno, co máte mezi sebou za spory. To moje věc není, takže zůstanu tady." řekl jsem, ale ani jsem nečekal na jeho odpověď a znovu jsem se zeptal "Co bude můj další úkol?"

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

korriban

No původně jsem myslel že ty a tvoji zabijáci mi pomůžete pobít muže mého bratra.

Řekl Khar a smutně se podíval na uličku odkud vicházeli zvuky umírajících sithů.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"No tak na co čekáme???" řekl jsem a dal rozkaz droidům, aby připravili loď k odletu na území Kharova bratra.
"Stačí, když mi řekneš, kde se skrývá a my to vyřídíme." řekl jsem mu, nasadil si helmu a připravoval se k odchodu, po té co mi Khar řekne lokaci....

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“