Mise pro Lukin13 - Silvie!?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Pomalu jste procházeli městem a vaše situace se pomalu začala zdát beznadějnou, když jste nenašli nikoho, kdo by snad věděl něco o tvé vyvolené. Až později, to už bylo dávno po čase oběda a Derk musel mít svou placatku minimálně z poloviny prázdnou, jsi v jedné špinavé uličče zahlédl jedno zdětí, které kradly spoelčně se Silvií ve vašem obchodě.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Začal jsem zase cítit tu prázdnotu, kterou jsem cítil, když Silivie odešla.Už celé dopoledne jsme procházeli celou osadou a stejně jsme nic nenašli.Když se to však zdálo být beznadějné, spatřil jsem v jedné ulici malého chlapce a okamžitě ho poznal.Bylo to jedno z dětí, které kradly u Derka.

Derku, to dítě bylo v ten den krádeže se Silvií.Můžeme se ho zeptat.

Řekl jsem Derkovi a potom jsem přišel k dítěti.

Ahoj, jsi Silviin kamarád, rád bych se tě an něco zeptal.

Než mi to však stačilo odsouhlasit, pokračoval jsem dále.To dítě bylo možná poslední naděje, že ji najdu a tak jsem to z něj hodlal dostat.

Víš...

Řekl jsem mu, co se dělo a zeptal se ho, jestli neví, kde je.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Derk jen lehce přikývl a následoval tě do uličky. Chlapec si váš všiml teprve když jste byli kousek od něho. Evidentně chtěl začít utíkat, ale ještě přetím asi zahlédl Derkův přísný pohled, který ho doslova přimrazil. Zřejmě mu došlo, že utíkat by nemělo žádný význam.

Tvůj uspěchaný, leč klidný hlas ho však trochu uklidnil a z bojácného vylekaného postoje přešel do klidnější. Přestal se strachy klepat a začal lehce přikyvovat, jako že ji zná, ale už při vyslovení jejího jména jsi zahlédl v jeho očích slzy. Trvalo chvíli, než si mu všechno vypověděl a to už nepokrytě brečel. Mezi vzlyky potom začal pomalu a koktavě mluvit:

Sil..Silvie je..*vzlyk*..je..je pryč!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Potom, co jsem se ho na Silvii zeptal, začal potlačovat slzy a nakonec se úplně rozeštkal.V tu chvíli mi ho bylo líto, asi ji měli všichni rádi.

Poslyš, potřebujeme tvoji pomoc, i já se ji snažím najít, sám to s Derkem ale asi nezvládnu.Nevíš alespoň částečně, kam odešla, nebo co se s ní stalo?

Musel jsem to vědět, musel jsem ji najít, prostě musel.Snažil jsem se nemyslet na to, že by se jí něco mohlo stát,

No tak!Je ho schopná holka, ta se neztratí.

Chlácholil mě vnitřní hlas, ale znovu se mě po dlouhé době začal jímat strach.Věděl jsem, že tahle vlastnost mi nijak neprospěje, ale nemohl jsem se mu bránit.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Kluk stále brečí, ale dokáže ze sebe vysoukat srozumitelnou odpověď na tvou otázku:

Odvedli ji i s jejím otcem! Zaslechl jsem něco o místu zvaném Kessel.

Hned na to se ještě rychle zeptal:

Co to je? Kde to je? Najdete ji? Že ji najdete?

Všiml sis, že Derk viditelně zbledl ve tváři po odpovědi toho chlapce, nakonec se radši odvrátil, abys mu neviděl do tváře.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Chlapec odpověděl, ačkoli ještě brečel.

Místo zvané Kessel?Co to je?

Otočil jsem se na Derka, který ale úplně zbledl.Má panika díky tomu ještě vzrostla.Než jsem se stačil Derka zeptat, co to vlastně je, znovu se ozval ten kluk a ptal se, jestli ji najdeme.Trochu jsem se začal potit, ale právě toto mi vrátilo kuráž, musel jsem se ujistit, že ji najdu.

Slibuju ti, že ji najdu.Nikdo mě v tom nezastaví.

Řekl jsem odhodlaně a potom jsem se s ním rozloučil a odešel spolu s Derkem.Cestou jsem se ho zeptal:

Derku, zdálo se mi, že víš, co je to Kessel.Mohl bys mi to říct?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

S Derkem jste opustili chlapce a zanechali ho jeho osudu v zapadlé uličče. Teď jste se vrátili zpět na velkou ulici a proplétali se mezi lidmi zpět k Derkovu krámu. Tvůj společník byl nějak zamlklý, a tak ho tvoje otázka asi trochu vyvedla z míry nebo ho z ní možná vyvedlo již něco předtím. Každopádně jeho odpověď byla nejistá a pochybovačná:

Ano, ano opravdu vím, co je to Kessel, avšak nemyslím si, že by bylo rozumné pokračovat v hledání téhle dívky. Nemá to smysl příteli.

Při tom na tebe smutně kouknul, jako by chtěl dodat, aby ses s tím smířil a zapomněl na ni.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Ne Derku, najdu ji, i kdyby byl Kessel třeba akademie nějakých Sithů nebo temných Jediů, musím to udělat.

Odpověděl jsem na Derkovy pochyby.Vypadalo to, že to bude nějaké velice nebezpečné místo a tak můj strach ještě vzrostl, pak jsem ho ale zahnal a pokračoval:

Pokud tam nechceš jít, nutit tě nebudu, ale řekni mi, co je to za místo.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Derk si smutně povzdechnul a potom zastavil. Podíval se ti d očí a dost neoochotně začal mluvit:

Kessel je nehostinná planeta, která byla dříve využívaná jako tvrdé imperiální vězení. Jsou tam doly a naprosto nelidské a vražedné podmínky. Mě samotného tam drželi! Po pádu Impéria Kessel převzala Republika, avšak podmínky a poměry tam se nezměnily. Je to centrum obchodu s otroky a také se tam dále těží rudy v nebezpečných a nezajištěných dolech. Jediné, co se změnilo je to, že sama Republika dodává nové otroky. Dlužníky, kteří nezaplatili včas, trestance atd. Sama má jistě nějaké procento výnosu, a tak nechává Kessel stávající správě dále. Jen málokdo z těch, kteří zůstanou na Kesselu, přežije déle než několik let. Odtamtud už není návratu příteli! Navíc je dost možné, že si tvou přítelkyni vyhlédl nějaký Hutt nebo jiný obchodník s otroky či boss podsvětí a odveze si ji bůh ví kam. Nikdy ji tam nemáme šanci najít nehledě na to, že pokud bychom se prozradili, bylo bychom jistě brzy mrtví. Nemají tam rádi rytíře jedi a těžko jim vysvětlíme, že k nim nepatříme.

Tím Derk skončil svůj, poměrně emotivní a beznadějí sršící, výklad.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Koukal jsem na Derka a v hlavě se mi pomalu rodil hněv smíšený se zklamáním a znechucením z toho, že Republika také podporuje obchod s otroky.Nemohl jsem ale uvěřit, že jsem ji nechal jít, že jsem dovolil, aby k tomu docházelo.

Nemusí ale ani vědět, že jsme byli Jediové, mám přece i obyčejné oblečení.

Řekl jsem Derkovi.Mohli bychom se vmísit mezi obyčejné lidi a pak něco vymyslet.

Nebudu se jen tak dívat, jak se Republika pomalu připodobňuje Impériu, sakra a já té její propagandě o zlém Impériu a hodné Republice věřil.

Nehodlal jsem se vzdát naděje.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Obyčejní lidé se na Kessel dostávají pouze jako otroci a touhle cestou bych se tam nerad dostával. Musíme vymyslet nějaké lepší krytí!

Do věty dodal trochu optimizmu, aby tě podpořil a dodal ti naději. Přitom na něm bylo ale vidět, jak horečně přemýšlí, jak to udělat, abyste se tam i zpět dostali živí a navíc našli to, co hledáte.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Jen jako otroci?To bude problém.

Horečně jsem přemýšlel, jak se dostat na tu planetu, ale nic mě nenapadalo.Úzkostně jsem se podíval na Derka, ale ten taky nevypadal, že by měl nějakou světobornou myšlenku.Stále jsem přemýšlel, ale pak mě napadlo.

Derku, otroci dostávají nějaké omezovače a když se pokusí utéct, bouchnou že?Ale nedostávají je hned, ale až po nějaké době.Co kdybychom se nechali zavést na Kessel jako otroci, ale potom bychom svým pánům utekli?Nějak bychom našli jejího vlastníka, vypli ty omezovače a osvobodili otroky?Tím by mohli utéct, včetně Silvie, pokud by nějak dělal potíže, zbavili bychom se i jeho a stráží a pak se vkradli do nějakého transportéru.

Podíval jsem se na Derka s prosebným pohledem a začal jsem přecházet tam a zpátky.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Derk se na tebe chvíli zamyšleně koukal, ale potom zavrtěl rozhodně hlavou, chytl tě za paži a rychle jste směřovali k Derkovu obchodu. Přitom začal odpovídat:

Otrokem se rozhodne stát nehodlám, navíc by nám vzali meče a bylo by to příliš nebezpečné. Navíc bychom nemuseli tu tvu Silvii ani najít. Musíme vymyslet něco jiného. Možná bychom se tam mohli dostat stejně jako huttové a obchodníci s rudami, ale na to by to chtělo nějakou krycí verzi.

Při cestě křivý obličej, tím, jak přemýšlí, za co byste se mohli převléct, aby vám to tam uvěřili. Už jste blízko Derkova krámu.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Nějaké krytí?Nějaké krytí?Ale co?Sakra, je to dobrý nápad, ale chce další přemýšlení.

Když jsme se vraceli do krámku, usilovně jsem přemýšlel, jak se tam dostaneme.Bylo jisté, že za Hutty se asi nepřevlečem, ale co potom?

Co když si u Huttů seženu nějakou práci?Ne, to je blbost.Uvidíme, co nám poskytne krámek.Prošli jsme dveřmi a já jsem okamžitě zamířil do skladišť, muselo se nechat, ještě, že mě Derk pověřil tím úklidem, bylo to tu mnohem přehlednější, než dříve a tak se mi hledalo mnohem lépe.

Hmm, snad v té změti něco najdu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krámek

Derk odemkl vstupní dveře a oba jste rychle spěchali do skladiště a začali jste se přehrabovat v různých druzích oblečení a doplňků, které se tam vzali kdo ví kde, a které jistě dokáží z člověka udělat naprosto někoho jiného. Objevili jste mnoho druhů oblečení od ubohých oděvů pro chátru, které by vám pomohli maximálně tak stát se otroky, přez všemožné kožené příšernosti se spoustou kovových doplňků, jenž by se jistě hodili, ale vaše vzezření by bylo velice podivné, až k ušlechtilým šatům politiků a aristokratů, ktří si však většinou sami nešpinili ruce s návštěvou Kesselu, podle slov Derka. Dále jsou tu dva černo-rudé pláště s velkými kápěmi, které ve vás už na pohled budily respekt a strach. Sálala z nich arogance a pýcha.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“