Mise pro hrace Ryen Hobann-Prilis Mnoho Droidu

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Dellat

Vimun se podival na Ryena co dela
Hrajes si na hrdinu?Myslis ze nebudes mit jeste dost casu?
POte sam s 3 stihacky cervene eskadry letel tesne za torpedem.
Nahle se vsak Droidum podario jeden kriznik sestrelit.
Vimun:Cervena Eskadro na pomoc kriznikum
Zatim stale sledoval jak se padawanovi dari cast jeho planu.
Bohuzel kolem proletela stihacka droidu ktera se nechtene nechala zamerit torpedem.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Dellat
Nezbývalo mi něž se slzou v oku pozorovat vybuchující stíhačku. Inu, snad příště.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

DEllat

Padawane drz se za mnou blizime se ke krizniku snad se nam povede spolecne to co se tobe nepovedlo
REkl Vimun a byl stale blize krizniku
Padawan uposlechl a spolecne se chystali zautocit na lod ze spoda

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Gallat
Když jsme vlětěli pod loď, ihned mi padla do oka kopule na jinak rovné ploše.
No jasně, Generátor gravitačního pole vytváří umělou gravitaci...
Ihned jsem po něm začal pálit.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Dellat

Bohuzel se padawanovi generator nepodarilo znicit misto toho byl i s mistrem chycen taznym paprskem ktery ja vtahoval na nepratelsky kriznik.
Vimun:K certu to me vubec nenapadlo padawane bud pripraven hned jak se dostnameme do lodi k boji.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Dellat
Byla to jen minuta ale mě to připadalo snad celou věčnost než nás loď vtáhla do sebe.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Dellat

Jeste nez je lod vtaho do sebe stihl Vimun poslat zpravu o pokracovani invaze na Dellat.


Lod
Dkdyz uz byli v lodi Vimun vyskocil dopadl uz se svym aktivovanym svetelnym mecem a zneskodnil dva droidy co stale nejblize.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Dellat
Také jsem vyskočil z lodě a přesekl vejpůl jednoho droida. Drodi ale posléze začali střílet takže jsme měl dost práce s odrážením.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Lod

Vimunova modra cepel byla sklonena tak aby posilala strely zpet svym majitelum kteri se kaceli k zemi jeden za druhym.
PO nekolika odrazech byli vsichni droidi kolem vImunovi stihacky zniceny proto se rozebehl a bezel na pomoc Ryenovi.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Separatistický křižník
Dokázal jsem odrazit střeli na jednoho droida, ten se vzapětí zkácel k zemi. Zbývali už jen 4 droidi.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

DEllat

Pokud Vimun dobre pocital bylo jeste 6 nepratel 4 ktere musel Ryen videt a 2 kteri vysli ze dveri bylo to Bitevni droidi.
Pomoci sili se odrazil a dopadl presne pred droidy kteri vysli ze dveri
jednoho pripravil o koncetiny a druheho jen poslal na zed kde droida zasahla jedna zbloudila strela.

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Separatistický křižník
Radši než abych do nekonečna odrážel střely, jsem skočil a schoval se za stíhačku. Droidi mezitím přišli blíž. Toho jsme využil skopčil za jejich záda a sekl jsem. Dva jsem zničil jedním sekem, další dva nebyly v dosahu.[/u]

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kriznik

Vimun se uz blizil k padawanovi jednim sekem znicil jednoho a druheho pomoci sili odrazil primo na padawanovu cepel.
Tak co pekna rozcvicka ne?

Zeptal se mistr

The Dig

Příspěvek od The Dig »

Separatistický křižník
Docela ušla utřel jsem si pot z čela. Co teď? porozhlídl jsem se po místnosti. Kromě našich stíhaček a toho co zbylo z droidů tu toho moc nebylo.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kriznik

Co navrhujes??Zeptal se mistr Padawana
Dlouho necekal na odpoved a rekl.
Myslim ze by jsme se meli pokusit vyradit vlecny paprsek z provozu.

REkl nakonec kdyz kontroloval mistnost jestli je nekdo nesleduje

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“