Mise pro hráče Wedge Bail-Ochranka

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Ve stejnou chvílí když se odehrál vístřel se vznášedlo zhouplo a padawan tedy střelil vedle.
Kite rychle
řekl Mace
Fisto se pokoušel proříznout strop kancléřova vznášedla po dlouhé chvíli se mu to podařilo skočil dovnitř po němi MAce a Shak.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

První výstřel sice minul, ale protože se stíhačka ke kancléřově lodi neustále přibližovala, rozhodl jsem se pro druhý pokus o zásah. Předpokládal jsem, že posádka stíhačky bude chtít kancléře živého, takže se neodváží střílet na jeho vznášedlo. Zatímco tedy všichni tři Mistři dírou skočili dovnitř, já si lehl k zadnímu okraji střechy a zamířil do stejných míst jako předtím.
Posádka stíhačky se pokoušela manévrovat, takže to bylo obtížné, ale po chvíli jsem si uvědomil, že dráha jejich pohybu má tvar čísla 8. Začal jsem tedy hlavní sledovat prostor na stroji, kam budu střílet, a ve chvíli, kdy stíhačka dosáhla středu pomyslného čísla 8, jsem opět stiskl spoušť.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Síhačka byla zasažena ale stále dál letěla.
Rozletěla se ještě rychleji že to vipadalo že padawana schodí.
Fisto:Padawane jestli chceš pojď dolů musím se o něčem poradit padawane.
Zakřičel aby bylo slyšet přes hluk okolních speedrů.
Windu se zatím vidal za Kancléřem Palpatinem.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Zajistil jsem pušku a skočil dovnitř dírou, kterou před chvíli světelným mečem vytvořil Mistr Windu. Zbraň jsem položil na sedadlo, které se nacházelo nedaleko. Nebyl jsem si jistý, jestli Mistr Fisto ví o tom, že jsem zasáhl stíhačku venku, takže jsem mu to oznámil.
Mistře Fisto, zasáhl jsem stíhačku. I když je pořád ovladatelná, posádka bude mít dost práce udržet se na našem kurzu. Ale teď k tomu, o čem jste se chtěl radit, Mistře, vytanula mi na mysli jeho slova, kvůli kterým jsem se rozhodl ukončit ostřelování nepřátelského stroje.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Měli by jsme se dostat ke kancléři a nějak ho odtud dostat.
Není moudré aby tady zůstával na očích nepřátel
Doplnila Shak Ti
Mistr Windu byl stále u kancléře a něco s ním diskutoval.
Kit:Shak napadlo použít speedr který je zde vzadu ale to by nás mohli únosci vidět.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Možná bychom toho ale mohli využít, Mistryně. Pokud by kancléř svolil k tomu, aby nám zapůjčil své šaty, jeden z nás by mohl předstírat, že je on a že se jej chystáme pomocí speederu dostat pryč. Na tak velkou vzdálenost je dost nepravděpodobné, že by si útočníci všimli léčky. Odlákali bychom je pak pryč, zatímco kancléř by byl v bezpečí zde, navrhnul jsem plán, který se mi v hlavě začal utvářet, když Shak Ti vyslovila obavu, že by nás mohla posádka stíhačky vidět ujíždět pryč i s chráněncem.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

[quote="Wedge Bail"]Transport

Fisto:Padawane jsi chytrý mylím že by jsme mohli zkusit tvůj nápad ale......
Řekl a náhle se vznášelo otřáslo a všichni spadli.
Shak se podívala z okna a řekla
Stíhačka začala střílet.
V tom se vrátil mistr Windu
Jediové mám špatné zpávy kancléř..Kancléř zde vůbec nebyl mi tu jsme jen jako ochranka ničeho

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Najednou všechny ty tajnosti kolem špatně naplánované trasy začaly dávat smysl. Byli jsme vysláni jako návnada, zatímco kancléř určitě cestuje pečlivě naplánovanou cestou jinde. I když jsme ale byli podvedeni, stále musíme kancléře chránit, a právě se k tomu naskytla příležitost.
Přestože tu kancléř není, Mistře, posádka té stíhačky o tom jistě nemá tušení. Předstírejme tedy, že je na palubě a pokračujme ve všem tak, jako doposud. Kancléř jistě využil jiné cesty, ale protože to není dlouho, co jsme opustili stanoviště u Senátu, zajistíme mu tím bezpečnost, než dorazí na místo určení. A možná se dozvíme i něco víc o tom, jaké plány mají ti útočníci, navrhl jsem další postup a podíval se na Mistra Fista, jaký na to bude mít názor on.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Windu:Tvůj nápad je dobrý myslím že bychom mohli viužít naší zatím výhody.
Fisto:Padawan řel at se nekdo z nás převlékne za kancléře a odletí na speedru.
Windu:Promin Kite nebyl jsme tu Padawane mužeš mi ten tvůj plán nějak objasnit?
Zeptal se Windu a podíval se na stíhačku která střílela.
Kit:Proč se zde neobjevili klony?

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Jistě, Mistře. Navrhl jsem, ať se jeden z nás převlékne do kancléřových šatů a s jedním z ostatních odlétne na speederu, který je v zadní části lodi. Pak, až budeme mimo hustě frenkventované oblasti, kde bychom mohli ohrozit nevinné, se ke stíhačce přiblížíme a donutíme jí přistát. Už teď má problémy udržet se na našem kurzu, zasáhl jsem její komidlo odstřelovací puškou, ukázal jsem na zbraň, která stále ležela na sedadle. Pak jsem se obrátil zpátky k Mistrům a čekal na jejich reakce.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

To je dobrý plán padawane jen nám ho komplikuje fakt že zde Kanclř není tudíž ani jeho šaty
Řekla Shak Ti která stále koukala do zádu na stíhačku.
Fisto:A co to zkusit tak že bychom prostě vlezli na speedr všichni a tady nechali jen rudou gardu jestliže se stíhačka vidá za námi tak jí zvládneme jestli bud epokračovat za gardou tak se dáme za ní a máme vihráno.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Vím, Mistře, ten plán jsem navrhl ještě před tím, než jsme se dozvěděli, že tu kancléř není, vysvětlil jsem ještě Mistru Winduovi. Plán Mistra Fista se mi ovšem zamlouval - buď poletí stíhačka za námi a donutíme jí přistát, nebo bude dále pokračovat za kancléřovým vznášedlem s tím, že se k ní přiblížíme zezadu.
Souhlasím s vámi, Mistře. Ten plán se mi zdá jako nejlepší řešení.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport.

Jsme tedy dohodnutí jdu to známit Gardě
Řekl Windu a odešel.
Fisto:Shak budeš řídit já s padawanem si vlezem do zádu a vezmem si pušky
Shak:Skvělé jdeme
Řekla mistrině a odešla do speedru a čekala jen na mistra Windua

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Vzal jsem odstřelovací pušku, kterou jsem před chvílí položil na sedadlo, a odešel směrem ke speederu. Po prvním výstřelu jsem si uvědomil zajímavou věc - mířil jsem přes optiku a všiml si, že paprsek měl tendenci letět trochu doleva. Při druhé střele jsem tedy zamířil mírně doprava a to už projektil letěl požadovaným směrem. To znamenalo, že zaměřování by zřejmě potřebovalo poupravit, ale na to teď nebyl čas.
Nasedl jsem na speeder a čekal, než dorazí i Mistr Windu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Shak Ti zatím kontrolovala všechny ystémy a Kit se otočil směrem dozádu a zpod sedadla si vzal opakovací těžký blaster.
Fisto:Shak snaž se létat co nejdále od civilistu nechtěl bych jim ublížit
Shak přikývla a to už přicházel Windu.
Sedl si na sedadlo dopředu.
Můžeme virazit.
Řekl a Shak Viletěla z Transportu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“