Mise pro hráče Wedge Bail-Ochranka

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Odjistil jsem pušku pro případ, že by se útočnící pokusili sestřelit i tento speeder. Nezbývalo teď nic jiného než čekat, zda stíhačka vyrazí za námi, nebo zda se bude držet kancléřova vznášedla. Osobně jsem se spíše přikláněl k druhé možnosti, protože jejich cílem je kancléř a ne jeho ochranka. Pokud by ale nastala první možnost, byli bychom ve výhodě - mohli bychom si diktovat podmínky, za kterých se utkáme.
Zakřičel jsem na Mistra Windu: Mistře, jestli se za námi stíhačka vydá, miřte do průmyslových oblastí. Tam je totiž doprava minimální a navíc je tam velmi nepřehledný terén plný komínů a továren.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Ze stíhačky vistřelili na speedr.
SHak střelám uhnula a odlěěla kus dál.
Windu se oočil podíval se na mmladého padawana
DObře pokusíme se
Fisto mezitím spustil palbu z jeho opakovacího blasteru.
Stíhačka se zřejmě rozmýšlela co udělat nakonec se rozzjela za kanclřem.
Shak jim zmizela z očí a po chvíli se vinořila o velký kus nad stíhačkou.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Něco jsem si v tu chvíli uvědomil a hned to také nahlas řekl Mistryni Shak Ti: Mistryně, nechceme riskovat, že je mineme a zasáhneme nějakou cizí loď. Přibližte se tedy co možná nejblíže jejich boku a já se jim pokusím vyřadit kormidlo. I kdybych se netrefil, posádka se už bude muset i tak vydat za námi, protože by jinak riskovala další poškození.
Pohybem ruky jsem také dal Mistru Fistovi najevo aby, až se přiblížíme, nestřilel ze svého blasteru, protože není tak přesný a mohli by být zasaženi civilisté.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Padawane je to příliš riskantní zůstaneme zde a počkáme na vhodnou příležitost,teď si myslí že jsme zmizeli a já nechci riskovat aby nás znovu objevili.

Řekla Shak Ti která stále letěla vysoko nad stíhačkou.
Fisto:Padawane zkus pemýšlet jako zločinec kam by jsi zahnal kancléře na útěk?
Zeptal se ale odpovědi se nedostal protože Mistr se postavil a rozhlédl se co nejdále mohl.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Kam bych zahnal kancléře na útěk, kdybych byl zločinec? Samozřejmě že někam, odkud není úniku, nejlépe do slepé uličky, protože jediná cesta ven by byla vrátit se stejnou cestou, napadlo mě hned.
Nejlépe někam do slepé uličky, Mistře, zakřičel jsem na Mistra Fista. Musel jsem se ale také postavit, aby mě bylo slyšet. Přitom jsem se také rozhlédl do dálky. Co Mistr hledá? zajímalo mě. Třeba nějaké další lodě, které by přiletěly té stíhačce na pomoc? pomyslel jsem si a otočil se proto na opačnou stranu než Mistr Fisto, abychom pokryli co nejvíce prostoru.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

SKvělé padawane jenže taková stíhačka se do slepé uličky nevejde...
Chvíli se odmlčel
Windu ho dodal.
Ale támhle ty speedry ano
Řekl a ukázall na 5 speedru které se k nim zepředu blížili.
Padawane připrav se
Řekl Fisto a sedl si a začal nabíjet

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Nebyl jsem překvapený, když Mistr Windu upozornil na pět blížících se speederů. Zahlédl jsem je totiž jen chvíli po něm. Rovněž jsem si sednul a odjistil odstřelovací pušku, potěžkal ji v rukou a cvičně zkusil zazoomovat přes optický zaměřovač.
Nevěděl jsem ale, jestli mám povoleno střílet přímo na řidiče. Proto jsem se zeptal Mistra Fista: Mistře, mám mířit na speedery nebo na řidiče? Možná to znělo divně, ale chtěl jsem mít jistotu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Ty se zaměř jen na stíhačku, se speedry si to s Macem viřídíme ručně že?
Řekl Kit odpověď Wedgevi a zároveň otázku pro mistra Windua.
Ten jen zakýval hlavou a řekl
Kite necháme je jestli nezačnou střílet padawane připrav se na střílení na stíhačku.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Soustředil jsem se jen na úkol, který jsem měl splnit. Zaměřování zanáší směrem doleva, je nutné vyrovnávát, vážit každý výstřel, před zmáčnutím spouště zadržet dech, mířit pokud možno pod kabinu na ovládání kormidla, pilot se většinou vyhýbá po předvídatelných trajektoriích.
Nadechl jsem se, zadržel jsem dech a zamířil - zdálo se mi, že je puška stabilnější. To mě povzbudilo. Teď už se jenom koncentrovat na míření a jsem připraven ke střelbě.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Padawan stále mířil ale neodhodlal se k výstřelu.
Jediskej speedr se zatím dostal k prvnímu z pěti speedru kteří zřejmě doprovázeli stíhačku.
Jak se přiblížili ještě blíž začala posádka speedru sřílet.
Mace se vimrtštil ze sedadla a zneškodnil střelce řidič se připoutal nahnul se vznášedlem a Mace spadl a letěl dolů
Shak:Padawane drž se náš úkol musíme pozdržet.
Řekla ve chvíli kdy se Fisto také vymrštil a zničil řidiče se spolujezdcem ve předu.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Okamžitě jsem přestal mířit a zajistil zbraň. Sedl jsem si zpět do speederu a čekal, co se bude dít dále. Věděl jsem, že naším prvořadým úkolem je zachránit Mistra Windua.
Něviděl jsem, jak si počínal Mistr Fisto ani jestli je v pořádku, protože Shak Ti strhla loď prudce směrem dolů. Pozoroval jsem jen spodní části stíhačky a speederů, jak se nad námi pomalu vzdalují. Snad se k Mistru Winduovi dostaneme včas, doufal jsem v duchu a pozoroval tvář Shak Ti, ve které se zračilo soustředění i obavy.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Mistr Windu stále letěl směrem dolů.
Padawan se držel seč mu síly stačili aby také nevipadl.
Shak Ti přidávala na výkon a podařilo se jí o kousek chytit mistra Windua ale ten stále letěl.
Kit nahoře zatím sebral vedení nad jedním speedrem.
Nastavil auto pilota a skočil na druhý kde opět viřadil posádku.
Teď zbývali už jen 2 speedry

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Nebyl jsem si jistý, jestli by nebylo lepší, kdybych byl nahoře a pomáhal Mistru Fistovi vyřadit zbývající speedery, protože tady dole jsem nebyl Mistryni Shak Ti moc užitečný. Alespoň jsem jí tedy upozorňoval na vznášedla, která by nám mohla zkřížit cestu, aby se mohla bezpečně a včas vyhnout.
Mistr Windu stále padal do bezedných hlubin Coruscantu a pokud se k němu nedostaneme včas, bude to jeho konec. Zuřivě jsem hledal způsob, jak bychom se k němu rychleji dostali, ale stále mě nic nenapadalo.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Trasport

Shak Ti se snášela a uviděla jak se mistr Windu zachytil o nějaký speedr
Padawane pomůžeš mu potom do speedru
Řekl Shak a sletěla ke speedru a zastavila tak aby mistr Windu .
Fisto viřadil další speedr ale jeden se obrátil a odletěl z dosahu

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Nachvíli jsem tedy opustil myšlenky na Mistra Fista a soustředil se na to, jak rychle dostat Mistra Windua zpět do našeho speederu. Když se tedy Shak Ti přiblížila na dosah, nastavil jsem ruku tak, aby mohl Mistr preskočit ze speederu, který zastavil a jehož posádka asi ani netušila, že se jí ocitne na přídi člen Řádu Jedi.
Mistr se na speederu postavil a čekal, až se k němu naše plavidlo dostane. Podíval jsem se na Mistryni Shak Ti a viděl, jak její vrásky pomalu mizí, neklamná známka toho, že opět nalezla klid.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“