Mise Pro hrace Qwert-Senox Hledani.

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine-Jaká si místnost

''Mistře ale ja se bojím mikrobů :D :D :D :D :D ..jak mám vědět kdo nato šahal..ale tak ja ten strach překonám a prohledám ty krabice...'' řekl jsem mistrovi a šel jsem prohledat ty krabice...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Mezitím co padawan prohlédával krabice na jedné straně mistr dělal to samé na druh straně když otevřel první dvě tak nic ale slyšel jak se z krabice kterou se chytá otevřít padawan ozval nějaký hlas.

Padawane otevřeš to ale nesnaž se nikoho zabíjet až zjistíme kdo to je až pak se začne zabíjet jasné?

Řekl mistr a došel k bedně

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine-Jaká si místnost

''Ano mistře..''odvětil jsem a otevírám krabici...hned nato se připravuji vytasit a aktivovat svuj meč...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Qwert otvřel víko a viděl svázaného muže ihned rukou sjel z meče a podíval se na mistra.
Ten muže vzal,rozvázal ho.
Kdo jsi? Zeptal se mistr
Jsem Jsem Tuop jeden z vědců. které sem

Které sem poslalo město aby zjistili funkce života v této jeskyni že? zeptal se mistr
Tuop:Ano ale prosí vás vemte mě odsud už tady nechci být.
Jistě padawane běž nahoru k poklopu a pommoz mi ho vitáhnout.
Padawan se dal směrem k poklopu ale ten byl zavřený

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine-Jaká si místnost

''Mistře poklop je zavřený asi se zavřel sám pokusim se ho otevřít ale nevim jestli to zvládnu asi mi budete muset pomoci...'' řekl jsem mistrovi

Pokouším se otevřít poklop svoji vlastní silou..

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Mistr se rozeběhne aby Qwertovi pomohl ale zastaví ho muž se slovy že v jedné z krabic je machanismus který to otevře mistr se rozeběhl aaktivoval mechanismus.
Poklop se se skřípotem otevřel Mistr vylezl a pomolh i mužovi pak vylezl i jeho padawan.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine-Jeskyně

''Myslím,že by jsme ho mněli odvést k lodi tam nám bude možná lépe...''
řekl jsem mistrovi a jdu jako první jen co uvyjdu z jeskyně dívám se po okolí jestli zde nikdo není...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Padawan vyšel ven zatím nic neviděl ale hned jak si zvykl na světlo viděl 20 speedrů za každým z nich stáli bytosti které hned jak višel mistr spustili palbu.

Mistr Uskočil a řekl mistrovi at udělá to samé.
Když byli v úkrytu zeptal se mistr muže jestli to umí s Blasterem když se na něj podíval viděl jen jak leí bezvládně na zemi uprostřed jeskyně.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine-Jeskyně

Uskočil jsem také a vytáhl svuj meč hned sem ho zapnul abych popřípadě adrážel střely...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Mistr aktivoval svůj červený meč a skočil mezi streli aby mohl odrážet případně krýt padawanovi záda.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine

''Mistře vypadá to celkem lépe pro ně my sme 2,jich je 20 a maj speedry...'' řekl jsem mistrovy a vykríval střeli

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

To je pravda padawame pokusíme se jich zabít co nejvíce ale alespon jednoho nech živého ať ho můžeme vyslechnout
řekl Kimar a vyskočil do leva za speedry kde začal kosit vojáky.
Zastavil se az u jednoho Weequaye který zahodil blaster a založil ruce.
Mistr odstrčil blaster a pokračoval. a pokračoval.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine

Skáču salto na pravou stravu a pouštím se do nich zároveň se snažím aby neohrožovaly vědce,kerého sme našli v krabici...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Kimar vycítil e se padawan snaží odrážet třely které jdou na mistra tak jen křikl
Toho vědce dostali první výstřeli už když jsme vyšli ven a ukázal do jeskyně
Pár vojáků co jich zbývalo celkem 8 nasedlo na 1 speedr dva chystali se odstartovat.
Padawane jeď za nimi já vyslechnu jednoho z nich.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine

''ano misře...''zakřičel jsem a rozběhl jsm se abych zabránil 2 vojákům odstartovat ...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“