3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:
Další komunikace od RCček se již nedočkáš, takže se nejspíše pustili do plnění svých dílčích cílů a přesměruješ svoji pozornost zpět k Seyfeemu, který trpělivě čeká na tvou odpověď. Jeho výraz o tvém volání přeživších potvrzuje, že ti nevěří, ale rozhodne se o tom neříct ani slovo a vrátí se zpět k terminálu, aby něco provedl s hypermotory.
No, do minuty budou hypermotory odstaveny. Teď ještě musíe poškodit hlavní řídící vedení z můstku, aby je nemohli nahodit odtamtud. Pak si pro jejich nahození budou muset dojít hezky do strojovny, což jim zabere minimálně anebo si tam na ně můžeš počíhat.
odpoví Seyfee a vyrazí zpět k hlavní chodbě, kde se zastaví u jednoho velkého panelu. Chvilku se s ním pere, než se mu povede odendat a dvěma výstřely ze svého blasteru způsobí pěkné zajiskření.
Takže, půjdeme už do hangáru, nebo se chceš ještě stavit v jídelně něco schrupnout ?
zeptá se Seyfee, když schovává blaster a ty hledíš na vypálené obvody, které jsou běžně součástí vnitřní počítačové sítě lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:

Podle výrazu Seyfeeho mi bylo jasné, že jsem ho nepřesvědčil. Přesto to, ale přešel. Z toho se dalo usuzovat, že je dost inteligentní na to, aby se neptal dál. KDyž jsem poslouchal, že hyper je do minuty vyřazenej tak jsem zaplesal. Po oko jsem sledoval Seyfeeho a taky chodbu, která vypadala, že je mrtvá. Souhlasně jsem přikývl když mi Seyfee řekl o tom, že budou muset do strojovny. Najednou jen vidím jak jde a rve se s nějakým krytem. Pozvedne blaster a rozstřelí ho na cucky. Pak mi došlo, že je to to vedení. Při poznámce Seyfeeho jsem se musel zasmát. Když budou muset do strojovny, budou muset projít pod všema těma aktivovanejma obranejma věžema a to jsem jim nezáviděl.

Fajn, máme chvíli čas tak tě tam odvedu. Radši bych si teda skočil na drink do jídelny, ale když jinak nedáš dovedu tě tam. Pak už tu zase zbudu jen já a oni.

Nemají šanci!

Pomyslím si. O komandech jsem záměrně opět nic neřekl. Jen jsem pokynul at vyrazí. Opět předemnou šel Seyfee a já šel za ním. Sice jsme už v něj měl větší důvěru než předtím, ale stále to nebylo dostatečné. Když jsme míjeli tu díru, tak sem měl v krku trochu knedlík. Tyhle obvody budou jistě někdy v budoucnu potřeba při opravě lodi, která je tady sama úplně bezmocná. To mě štvalo nejvíc. Plujeme tady vesmírem bez pomoci a naděje na posili. Co bych dal jen za LAat/i svých ARC bratří. To by jsme tu byli hotový raz dva. Sice jsem se nebál, že spolu s komandy to tu zvládnem, ale bude to mnohem delší.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:
S vyřazeným hypermotorem a větším klidem na duši jste vyrazili společně se Seyfeem směrem k hangáru. Nejprve jste šli dlouhou chodbou, než jste museli absolvovat sérii odboček a konečně jste narazili na dveře vedoucí do hangáru. Samozřejmě tu byla i cesta k ochozu nad hangárem v podobě stoupající chodby, ale Seyfee se zastavil před dveřmi.
Určitě budou něco čekat. Nepochybuju o tom, že jim už šéf pověděl, že přišli o hyperpohon a celá loď se proti nim začala bouřit - takže jakej máš plán na jejich vyřízení ? Myslím, že by tam měli být dva až čtyři s běžnýma zbraněma.
zeptá se Seyfee, jakmile dorazíte ke dveřím a trpělivě očekává na tvoji odpověď. Bylo jasné, že pokud by jste šli rovnou dveřma, tak o vás budou vědět dřív, než se dveře douzavřou a dostanete se nejspíše pod palbu. Přinejhorším i pod křížovou, pokud jsou rozestavení na krytí dvou vchodů do hangáru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:

Vyrazili jsme mojí oblíbenou dlouhou chodbou. Jak já jsem tyhle chodby nesnášel to nebylo ani popsatelný. KDyž jsme se blížili k odbočce zastavil jsem Seyfeeho a nachvíli ho vždycky nechal za zádama. Kdyby jsme tam potkali nějakýho nepřítele jistě by ho asi zastřelil a já nevím kdy se ještě může hodit. Vykoukl jsme za zatáčku. Nikdo tam nebyl. Vylezl jsem a nechal Seyfeeho jít po boku aby mi už nedělal štít. Takhle jsem prošel ještě pár odboček bez kontaktu. Trochu jsem zalitoval, protože potkat jednu dvě dvojlený hlídky mohlo opět snížit počty. Pokud by se teda vedlo dobře. Došli jsme ke dveřím a zastavili se. Poslechl jsme si Seyfeeho a začal přemýšlet jak na to. Podle toho c oříkal by to nemělo bejt ta khrozný.

No viděl bych to asi takhle. Pudemem se podívat nahoru na ochoz. Tam zjsitíme jaká je situace. Podle toho jak to bude vypadat tam dole se rozhodnem jak nejlíp ovládnout zpět hangár. Hlavně ted jdi maximlně tiše. Moment překvapení i když mizivej se vždycky hodí.

Řeknu Seyfeemu a pokývnu směrem k cestě na ochoz. Vydám se jako první, protože tady by se mohl stát že bude kontakt s nepřítelem. Zančně jsem zpomalil abych ztšil krok na maximum. Měl jsem plán. Chtěl jsem se dostat na ochoz a odtamtud si to řádně prohlédnout. KDyž to pude tak za pomoci komand obsadit hangár. Když to nepude tak budu muset něco vymyslet jen pro naše duo a to se mi moc nechtělo. Podle toho co Seyfee říkal není zrovna střelec.

No, hlavně když bude střílet stejným směrem.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, U hangárů:
Seyfee srozumitelně přikývne a rozhodne se mlčet už nyní, aby nějakým způsobem neprozradil vaši přítomnost. Oba vystoupáte nahoru ke dveřím na ochoz a po chvilce váhání je připraven otevřeš. Poděkuješ nyní nejspíš mrtvé údržbě, že dveře nevydají žádný příliš hlasitý zvuk a opatrně proklouzneš dovnitř se Seyfeem v zádech. Nahoře nikoho nespatříte, což prokazuje, že nejsou zase až tak opatrní a pro tebe to je jenom dobře. Pokrčeni dorazíte při stěně téměř až k průhlednému zábradlí, přes nějž opatrně nahlédneš a začne si vykreslovat situaci. Hangáru dominuje nákladní loď uzpůsobená pro transport co nejvíce mužů - nic luxusního, prostě jenom skořápka na převoz. Po jednom jejím boku stál twi'lek mířící na dveře, k nimiž jste předtím z druhé strany dorazili. Jeden člověk stál po druhém boku lodi a sledoval druhé dveře. Třetí, duran, se opíral o záď lodi a pohrával si s blasterem a to byli všichni, které jsi mohl vidět. Rozhodně se nezdálo, že by očekávali nějaký útok, ale jít tam rovnou dveřma dole, by asi nebylo nejmoudřejší.
Co budeme dělat ?
zašeptá za tebou Seyfee tak, že jsi ho opravdu mohl slyšet jenom ty a ne nikdo dole.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, U hangárů:

Byl ofajn, že Seyfee mlčel už od spoda takže nevydával relativně žádný zvuk. Pomalu jsme stoupali až nahoru kde byli dveře na ochoz. Kývnul jsme na Seyfeeho at je otevře. Já jsme byl připravenej okamžitě střílet. Dveře se rozletěli a něštěstí tam nikdo nebyl. Bylo fajn, že oni nedrželi stráže jako my. Prošli jsme na ochoz kde jsme se podél zdi plížili aby jsme nebyli vidět. Situace v hangáru byla lepší než jsem čekal. Ta skořápka, kterou jsem přiletěli vypadal, že sotva drží pohromadě. Z těch tří naštěstí jen dva byli jakž takž v pohotovosti. Kdybych tam vletěl dveřma tak jsem asi dostal ránu do hlavy asi dřív než bych se vzpamatoval takhle to bude trochu lepší. Zaslechnu Seyfeeho jak mi něco šeptá. V hlavě se mi zrodil plán jak situaci celkem dobře vyřešit. jen jsem potřeboval aby komando už bylo někde v blízksoti hangáru. Seyfeemu jsme daal znamení at je zticha a počká. Zapnul jsem zvukotěsnost helmy a spojil se s komandy.

Eta-15 tady je 63jka. Jaká je vaše pozice? Nachází mse na ochozu nad hangérem a kdyby jste byli nekde poblíž celkem by se hodilka vaše pomoc.

Zavolám komandu a počkám jak odpoví. Měl jsem plán, že když budou blízko odstřelím strážce u jejich dveří a oni budou moci proniknout do hangáru. S jejich pomocí to bude jednoduší v tom že tady odsud mám omezený výhled dolů takže když se mi někdo schová třeba za lod tak jsu trochu v háji. Seyfee mi při tom můe pomoci v tom, že aspon třeba někoho přimrazí střelbou k zemi. Ted jsem jenom potřeboval vědět kde jsou komanda.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poskožený Acclamator, Hangár:
V hlavě začneš promýšlet plán a rozhodneš se do něj zahrnout i tým komanda pod velením Ety-15. Chvilku trvá, než ti odpoví trochu rozladěným hlasem.
Blížíme se k hangárům na levoboku pane, jsme tam do pěti minut.
odpoví Eta-15 a opě zaslechneš práskání otevřené linky.
Jak znám ARCčka, tak bude určitě na pravoboku a zase to hodí na nás.
ozve se Rip a neuvědomí si, že má vlastně pravdu, protože ty jsi opravdu byl v hangáru na PRAVOBOKU, stejně jako tu byli žoldáci.
Nute ? To mi připomíná do kterýho hangáru jsme opravdu měli jít ?
zaslechneš tentokrát hlas Hookera, který se doposud zdál jako nejvíce při smyslech z tohoto komanda.
Eh, no ... Alpho-63 ? Jste v hangárech na levoboku ?
zaslechneš nejistý hlas Ety-15, jemuž jeho kolegové předzdívají Nut. Zároveň je ti jasné, že ti tohle komando v nejbližší době opravdu nepomůže v zajištění tohoto hangáru, i proto že jsou na úplně opačné straně lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poskožený Acclamator, Hangár:

Poslouchal jsem co mi odpoví RCčka a když začli odpovídat , já se začal vztekat, že jsem si to neuvědomil dřív. Už jsem chtěl odpovědět, když jsem zaslechl na volné lince Ripův hlas jak hlasitě nadává na ARCčka. V tomhle měl pravdu nechám je tam v tom vykoupat.

Předně. Jo hodím to na vás, protože jsu na pravoboku i s jejich výsadkovou lodí. Tady u mě jsou pokud vidím tři. Dávejte si pozor. Nevím jestli mají jednu lod nebo kolik a jaký tam psotavili stráže. Ripe jestli máš problém s ARC vyřešíme ho potom v soukromý ted nezatěžuj linku. Vyčistěte ten hangár a pokračujte dál. 63jka konec.

Sakra. Příště si to musíme řádně ujistit. Tak Dashi opět sám. ARC kupředu.

Podívám se ještě jednou dolů na situaci a začnu vymýšlet plán. Jsme tu jen dva a oni tři. Se Seyfeem můžu počítat leda na kricí palbu do blba.

Fajn. Vím, že t os blasterem moc neumíš jak si říkal, ale potřebuju od tebe aby sis vybral jednoho z těch dvou co míří na dveře. Je jedno kterýho. Až začnu střílet a ne dřív spustíš palbu ano? Pokud by šla po tobě nějak moc palba lehni si na zem a zkus obas vystřelit dolů.

Počkám si na potvrzení a pak si kleknu tak abych mohl vklidu zamířit na toho co se opírá. Ten se mi na tý zádi vůbec nelíbil. Kdyby zalezl dozadu nechtělo se mi ho odtud vykuřovat. Dál jsem chtěl střílet p otom druhým na kterýho enbude střílet Seyfee. Připravil jsme se k palbě a pořádně zalícil. Když jsem byl připraven stiskl jsme spoust.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Hangár:
Od Nuta alias Ety-15 se ozve jenom souhlasné 'Ano, pane !', aby se linka radši hned uzavřela a těžko si představit, co své jednotce asi říká. To jsi však teď musel hodit za hlavu a čekal jsi na odpověď Seyfeeho.
Dobře, zkusím, co se dá.
odpoví ti tiše Seyfee a přichystá si blaster a ty se přemístíš do pozice, aby jsi mohl přímo sundat toho u lodi a pak dobře zacílit na toho, který mířil na protější dveře, než se rozhodl střílet Seyfee. Dvakrát jsi se nadechl a zmáčkl jsi spoušť poprvé. Vypálil jsi tři dávky, než jsi si byl jistý, že to minimálně hodně schytal a už jsi cílil na svůj druhý cíl, Seyfee zběsile pálil a v ten moment by jsi i podle jeho zběsilého řevvu hodně pochyboval o nějakém míření. To jsi už ale dávno střílel na svůj druhý cíl, který se nestihl vzpamatovat ze svého zmatení a proti dalším pěti ranám od tebe neměl vůbec žádnou šanci. Když utichla palba tvoje i Seyfeeho, kterému nejspíš došel zásobník tibannového plynu, tak se rozhostilo smrtící ticho. Připraven střílet jsi se přesunul k jeho pozici, aby jsi zjistil, že svůj cíl taky zasáhnul a to poměrně hodněkrát, svůj cíl tak proměnil v nepříliš hezkou podívanou a nyní zhluboka oddechoval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Hangár:

Pomalu jsem stiskl spoust a v rychlém sledu jí zmáčkl ještě třikrát. Duros, který se opíral o lod byl v tuhle chvíli minimálně mimo hru. Uslyšel jsem palbu a zběsilý řev Seyfeeho.

Když už nic tak je třeba uřve k smrti?!

Potichu uvažuju potichu pro sebe. Rychle přetočím mušku na další terč v pořadí. Ten ani nestihl zjistit. Kdo, co či proč ho zastřelilo. Dvě krátké dávky ukončili jeho zmatek nadobro. Chtěl jsem se přesunout trochu abych mohl přesunout palbu na třetí cíl, když jsem si uvědomil, že palba ustala. Na chvíli mě napadlo, že to možná Seyfee dostal a že nebylo moudré ho nechávat střílet, ale když jsem se otočil natolik abych dole viděl twileka, který z dálky připomínal spálenou večeři. Postavil jsem se abych se podíval na Seydeeho, který ještě ted svíral blaster, kterému došel plyn. Musel jsem předním smeknout.

Výborně Seyfee, dobrá práce. Zahodto a půjdeme dolů zkontrolovat stav lodi a ty mrtvoly tam. Jen mě ted napadá jak chceš odletět když oni určitě zprovoznili turbolasery a všechno zbrojní vybavení? Sestřelí tě je nco vyletíš z hangáru.

Zeptám se Seyfeeho a pokynu hlavou k chodbě, která nás dovede zpátky do hangáru. Vyměnil jsem zásobník za plný a vyrail. Jít sám tak se spustím do hangáru na laně abych tam byl rychleji, ale takhle jsem radši šel dveřmi.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Hangár:
Seyfee pomalu rozdýchával, co se stalo, zatímco jsi mu vyjádřil svá slova chvály a nyní odhodí prázdný blaster na zem a usmívá se. Zároveň se nezdá, že by jej znepokojila tvoje poznámka o aktivních turbolaserech.
O turbolasery se nebojím, jejich hlavním cílem bylo zprovoznit loď a zmizet s ní, aspoň to do nás pořád tloukli ... no když už jsme tady, tak by jsi nejspíš chtěl ještě nějaké informace, ne ? Ptej se, takhle to bude jednodušší, protože nevím, co všechno by se ti mohlo hodit.
odpoví ti Seyfee, zatímco sejdete dolů ke dveřím. Prošel jsi jako první se Seyfeem v patách a jako první jsi spatřil mrtvolu twi'leka opřenou o bok lodi. Náhle jsi něco zaschnul na pravo od tebe z prostoru pod ochozem z něhož jste před chvílí stříleli. Ten zvuk jsi znal až příliš dobře - byla to spoušť blasteru. Bylo to možná štěstí, nějaká intuitivní reakce, nebo prostě jenom špatná muška protivníka, že tě výstřel trefil do helmy tak, že ti nijak nezasáhnul hlavu. Ta však přesto utrpěla jistý otřes a trochu jsi si i možná připadal jako srdce zvonu, kdy zvonem byla tvoje helma.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Hangár:

No tak v tom případě, můžeš být celkem v pohodě. Jen se modli, aby ty priority nezměnili.

Řeknu Seyfeemu a pokračuju dolů ke schodům. Zbran jsem měl v pohotovosti u pasu. Nebylo ted potřeba nějak extra postupovat opatrně. Došel jsem ke dveřím a otevřel je. PRvní co jsem viděl bylo spálené torzo původně twileka. Někomu by se dokonce zvedl i žaludek, ale já to jen přešel kontrolním pohledem. Jak nám říkali na vícviku.

Vždycky se ujsiti, že jsou opravdu mrtvý!

Cukl jsme sebou při zvuku, který se ozval z mé pravé strany. Milisekundu mi trvalo než jsem si uvědomil co to je za zvuk. Cvakl závěr a mě se zdálo jako hrozně dlouhá doba než mě do helmy zasáhl výstřel. Muselo se nechat měl celkem dobrou mušku, ale naštěstí pro mě mi jenom poškrábal helmu.

On mi poškrábal helmu!

Zařvu vzteky nebo spíš to ze sebe zkusím vyloudit. Helma dostala pořádný zásaha a pořádně se mi omlátila a hlavu. Intuitivně jsem se otočil doprava a začal jsem pálit zhruba do míst odkud vyšel výstřel. vystřelím jen dvě dávky akorát na to aby se nepřítel musel skrýt a já mohl skočit na zem kde jsem byl mnohem hůř trefitelný cíl než kdybych se tady promenádoval ve stoje. Potřeboval jsem se honem rychle zpátky koncentrovat. Hned jak jsem toho byl schopen začal jsem pálit co nejpřesněji na útočníka.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Hangár:
Jakmile se zmůžeš na reakci, tak vypálíš krycí dávku a vrhneš s sebou k zemi před dalšími výstřely protivník. Ten se naštěstí orientoval hlavně na tebe, takže Seyfee se stihne vrátit zpět do chodby, jenomže nemá k dispozici žádný prostředek, jak by ti mohl pomoci, protože zbraň na tvou radu zahodil nahoře. Ty se po svém kotoulu znova postavíš na nohy a znovu střílíš směrem k bednám za nimiž se kryje útočník. Rychlým pohybem se dostaneš k druhému boku lodi, který ti alespoň na chvíli poskytne kryt před palbou dotyčného, který je však dobře krytý, aby jsi mohl necílenou palbou nějak ohrozit. A navíc tvůj cíl věděl, kde přesně se nacházíš, čímž ti ztěžoval možnost rychle vykouknout ven a vystřelit přesnější ránu. Měl jsi tedy vteřinku na zkontrolování své helmy a zjištění tě příliš nepotěšilo, protože tvoje komunikační zařízení bylo vyřazené, pod uchem jsi měl širokou prasklinu, která ti způsobovala v helmě průvan a i některé další systémy helmy nefungovaly korektně. Na detailnější průzkum však budeš mít čas, až se vypořádáš s touto hrozbou, která se dobře kryje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Hangár:

Když jsem se postupně zakryl bokem lodi začal jsme se na sebe a toho zmetka vztekat.

Ty pitomče, tohle si mohl čekat. Koukej se příště soustředit na to co ostatní říkají! Ty bastarde já tě za tu helmu zabiju.

Nadávám prvně sobě a pak hned tomu útočníkovi. Vztek mi pulsoval celým tělem. Snažil jsme se trochu zklidnit a začít uvažovat. Seyfee utekl se schovat. Čímž mi uvolnil volnou palebnou dráhu, ale i zhoršil šance na zabití toho zmetka. Vlastně jsem si je zhoršil sám když jsem mu řekl at zahodí zbran. Nesnášel jsem když jsem dělal chyby. Zkontroloval jsem helmu, která taky nebyla zrovna košér. Hlavně jsem přišel o komunikaci a to byl trochu zásadní problém pro další akce. No to vyřeším potom. Ted jsem musel vyřešit tenhle problém. Ted byl, ale čas začít uvažovat trochu chladněji. Měl mě dokonale zaměřenýho, zatímco já jsem mohl jen typovat odkud palba jde. Byl jsme v hangáru, kde můžou být různý barely s různýma hořlavinama a vyletět do vzduchu se mi zrovna nechtělo. Proto místo normálního granátu jsem šáhl po paralizujícím. Stačilo mi udělet rámus aby se musel skrýt. Pro lepší manipulaci jsem nechal DC-15cku na popruhu a vytáhl jsem DC-17cku, s kterou se mi bude dobře manipulovat. Připravil jsem se k hodu a následné salvě co jsem chtěl spustit. Pokud se mi povede hod můžu se přesunout na lepší pozici nebo přímo k němu. To bude záležet na tom kde se ten zmetek bude nacházet. Připravil jsem si granát do ruky, zhluboka jsme se nadechl a začal počítat do tří...
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Hangár:
Když si uvědomíš, že se nemusíš alespoň starat o Seyfeeho a rozhodneš se neriskovat explozivní granáty, tak si sestavíš v hlavě plán, který hodláš provést. Provedeš patřičné přípravy, připravíš si paralyzační granát do levé ruky, DC-17ku do pravé a začal jsi odpočítávat. Na tři jsi prudce vrhnul granát a současně vyskočil střílejíc ze svého blasteru. Už po odhodu jsi viděl, jak granát směřuje přesně tam, odkud se před tvou palbou ozvali dva výstřely a míříš přímo k tomu místu z druhé strany. Když rychle doběhneš k bedně a vykoukneš na tvůj cíl, tak si všimneš nemilého překvapení. Exploze paralyzujícího granátu měla na vás obastejný účinek, protože se nešikovně odrazil od jedné menší bedny a nyní byl ve stejné vzdálenosti mezi vámi. Tvůj protivník zaklel, když mu dočasně ochrnula ruka v níž držel blasterovou pušku a snažil se uvolnit sevření druhou volnou rukou. Bohužel ty jsi dopadl úplně stejně a navíc jsi měl nepříjmené brnění v pravé noze. Ty i tvůj protivník jste byli oba v situace, kdy ani jeden z vás nemohl vystřelit a dělilo vás pouhých pět metrů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“