Ryloth - krádež vo Vznášajúcich skalných záhradách(Ruplikon)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Šli jsme po mnoha ulicívh v jedne z nich se mistr zastavil a promlouval s nejakym muzem ja jsem se postavil opodal a sledoval co se stane.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Muž dal Beusovi informácie o ceste do záhrad, ale aj infomrácie o krádeži. Majster prikyvoval, sem tam sa niečo spýtal a muž znovu zmizol v dave. Majster prešiel k Ruplikonovi. Starý kontakt. poznamenal. Za hodinku sa dostali do hangáru, ktorý ich vyvezie hore do záhrad.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Dosli jsme do hangaru.
Tudy jsme se meli dostat do zahrad alespon podle mistra.
V síle jsem citil drobné narušení ale mistrovi jsem nic nerekl

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Zaplatili za prevoz a nastúpili do staručkej lode, na mnohých miestach skorodovanej. No, snáď nás to udrží dovtedy, kým sa vyvezieme hore. poznamenal majster pri pohľade na loď.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Pousmál jsem se mistrove uvaze a cekal jsem kdy se dostaneme do zahrad.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Po nástupe prišiel twilek, ktorý predával cestovné lístky. Majster kúpil dva aj pre svojho padawana. Povrch sa rýchlo vzdaľoval a skalnaté výbežky na nebi priližovali. Po asi 15 minútach hladko pristáli a dvere sa so sykotom otvorili. V celom transporte sa viezlo dohromady aj s majstrom a Ruplikonom 6 ľudí. Obyvatelia Rylothu strácali o toto miesto záujem.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth



To ze je tady tak malo lidi bych si dokazal vysvetlit jedine tim ze je zde tolik Huttu ale jinak nevim
rekl jsem v sile mistrovi.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Práve že nie, Ruplikon. Huttovia chcú prosperovať a tieto záhrady by im pekne mohli zdvihnúť zisky. Takisto som prekvapený, že tu je tak málo ľudí. Ale cítim tu ešte niečo. Strach. Veľa strachu.
odvetil majster Silou.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Na této planete jsem strach citil jen v hangaru jinak nikde jinde mistře
řekl jsem svuj nazor na strach ktery sem nahle ucitil i ja.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Buď opatrný na pocity, môže byť zradné. Častokrát sa prejavia na poslednú chvíľu. Vystúpili. Bol to obrovský komplex, po krajoch lemovaný iba krátkym zábradlím. Vnútri komplexu pracovali silné repulzory. Ich hukot bolo počuť až na povrch. No, hurá do toho. poznamenal Beus.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Šli jsme poblíž zábradlí které vedlo k vysoké budouvě a stáčel se zde chodník doleva tady se mistr zastavil a říkal.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Prišiel k nim mladý twilek, a spýtal sa, či sú to oni, ktorí sem boli vyslaní, aby vyšetrili krádež. Beus prisvedčil a twilek im kývol, aby ho nasledovali do správcovského domu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

¨Ryloth

Šli jsem s mistrem za Twilekem do domu který byl zevnitř bohatě zdoben.
Procházely jsme různými chodbami,náhle se Twilek zastavil a řekl:

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Twilek, menom Clower, im dal informácie, že si je istý, že za tým všetkým stojí twilecká organizácia pod názvom Duša Rylothu. Ich vodkyňou je ambiciózna Ahwara. Je to skvelá bojovníčka a koho si vzala na mušku, nedožil sa východu slnka. Nikdy. Záhrady s ňou mali viac krát problémy, keď sa pokúsila pašovať ohrozené druhy rastlín s systému Anoth. Nikto sa ju nepokúšal zastaviť, lebo je príliš mocná a úrady príliš vystrašené.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

SE zájmem jsem naslouchal twilekovu vyprávění nebyl jsem si jistý jestli mu mužem věřit když on sám je twilek nechal jsem aby mi síla napověděla......
Ucítil jsem že ten twilek říká pravdu ale v něčem nám také lže.
Tuto úvahu jsem také hned sdělil pomocí síly mistrovi který jak se zdálo cítil to samé.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“