Ryloth - krádež vo Vznášajúcich skalných záhradách(Ruplikon)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Majster celú dobu sem tam krátko prikývol.
Beus: Tak, kde by sme mali podľa vád začať?
Clower: Doporučujem na rylothskej bezpečnosti.
Beus: Vďaka za tip... Musel použiť intuíciu a razom vedel, kde je horda informácií. Na závodoch. Beus sa však najprv s Ruplikonom prezrieť okolie záhrad.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

ŠLI jsme kolem zahrad nikde jsme si ale ničeho nevšimli.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Našli akurát tak zlvečenú kožu toho albína, ale nechali ju na mieste. Obaja vedeli, že nemá nijakú cenu ju brať, ak v nej nie je samotný tvor. Beus prešiel k zábradliu a zahľadel sa do hĺbky. Črtala sa tam obrovská závodná dráha.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Přišel jsem k mistrovi který upřeně hleděl na závodní dráhu, opřel jsem se o zábradlí a zeptal se.
Kde budeme hledat dál mistře?

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Majster pokynul hlavou dolu na dráhu dole. Okolo nej bola spleť kantýn a hotelov. Myslím, že tam, kde je najväčšie riziko sporov. povedal neurčito.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Jistě mistře půjdme hned dolu nebo se tady ještě porozhlédneme třeba jsme na něco zapoměli nebo jsme si něčeho nevšimli.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Zrazu sa Beus zahľadel na padawana. Čo keby sme sa pri našom pátraní rozdelili? Ja pôjdem dole a niečo vytiahnem. Ty ostaneš tu a porozhliadneš sa po niečom, čo by nám pomohlo? Zvládneš to?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

RYloth

Jistě pokusim se vás nezklamat mistře.
Řekl jsem a čekal co mistr na mou rozpačitou odpověď.
Cítil jsem v síle něco divného z toho že bych tady měl být sám.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Ak to nechceš, pôjdeme spolu. Tu to prehľadáme a dole pôjdeme takisto spolu. Záleží na tebe. Do ničoho ťa nenútim. povedal majster, s úsmevom sebe vlastným. Do ničoho chlapca nenútil.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Zvládnu to mistře řekl jsem s rozhodným hlasem a má rozpačitost mě rázem opustila.
Mistře už od přistání mám pocit že nás někdo sleduje. řekl jsem v síle.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Aj ja som zacítil slabý záchvev Sily. Ale nesmieme dať najavo, že to vieme. Preto sa teraz rozdelíme. Ale pamätaj, musíš splynúť v dave.
Majster prikývol. Výborne. Stretneme sa v tamtom parku za povedzme... 6 hodín. Buď opatrný.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Jistě mistře at vás provází síla řekl jsem a šel jsem se ještě jednou podívat do zahrad.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Beus plne dôveroval Ruplikonovým schopnostiam. Nastúpil do práve odchádzajúceho transportu a zviezol sa dole. Ostaň v spojení. povedal mu Silou.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Nebojte mistře odpověděl jsem aniž bych se otočil zahnul jsem za roh a vešel do zahrad.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ulice Rylothu

Majtra ovanul zápach ryllu z kútov budov. Pokrčil nos a pokračoval v ceste na dráhu

Záhrady

Ruplikon za rohom našiel pomerne hustý oplotený les. Čo by na záhrady nebolo nič čudné, ale pri bližšom skúmaní v ňom zbadal dieru. Zakrytú krovím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“