Mise pro hráče Kowman(Jacen Solo)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, Phu:
Kallim si vás nejprve změřil očima, pravda na Jaině jeho zrak spočinul déle, ale poté pokynul, aby jste si sedli.
Jak vám mohu pomoci ?
pronesl rodilý phuan.
No, barman se zmínil, že máte přehled o spoustě věcí a nás zajímají ... ty méně obvyklé, možná nečekané a těžko uvěřitelné.
pronese Jaina, která sedí naproti tobě.
Ano vím o spoustě věcí, ale jestli mám něco povědět, tak by jste měli být konkrétnější. A pokud mi zaplatíte drink, tak budu i sdílnější.
dodá Kallim a čeká, jak spolu s Jainou zareagujete.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Kantýna, Phu
Pomocí síly jsem Jaine sdělil že nemáme co stratit a pokynul jsem barmanovi, že platím a ještě at donese další drink.
Tak to bychom měli a ted se vás zeptám rovnou nemá cenu chodit kolem horké kaše, neslyšel ste něco o nějákých Vonzích? dostali jsme zprávy že by tady měli být.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, Phu:
Ještě než ti stihne Jaina pomocí Síli odpovědět, tak položíš přímou otázku a společně čekáte co phuan odpoví.
Vongové ? Tady ?
pronese nejdřív zaraženě, ale pak se zamyslí.
Nikdo tu nic takového neviděl, ale možná by jste se mohli něco dozvědět na druhé straně planety v městě Indoma. Ale ovládají to tam huttové a cizinci.
odpoví Kallim a Jaina si neodpustí kyselý výraz, když zaslechne název hutt.
Ale jestli tam pojedete, buďte opatrní. Tady nikdo nic nezvyklého neviděl.
pronese ještě Kallim.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Kantýna, Phu
Děkujeme Vám za radu.
Odpověděl jsem a poté jsme se otočili a šli ven abychom si o tom mohli promluvit.
Tak co si o tom myslíš Jaino? Je to asi jediná stopa kterou máme tak se budem muset po ní vydat, nic lepšího mě nenapadá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna, Phu:
Poté co opustíte Kallimův stůl a sednete si k jednomu prázdnému se na tebe Jaina otočí se zachmuřeným výrazem.
Máš pravdu, ale nelíbí se mi, že to tam ovládají huttové. Kde jsou huttové, tam jsou vždycky problémy. Bohužel Vongové jsou taky problémy a problémy mají sklon se přitahovat.
pronese Jaina a pohlédne směrem k východu z kantýny, aby vstala a zamířila k němu společně s tebou a za sebou nechala několik kreditů na stole za pití.
Jen mě napadá, jestli bude vhodný vystupovat jako Jediové. Místním a zvlášť huttům by se to tam nemuselo líbit a zvlášť když zaslechnou jméno Solo.
pronese, když projdete dveřmi kantýny a zamíříte k přistávací ploše.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Přistávací plošina, Phu
Asi máš pravdu, s Huttama není žádná sranda, mohli bychom si sehnat nějáké obleky ale oni nás stejně můžou objevit a bude to možná horší, ale přesto tam budeme muset jít jestli chceme něco zjistit.
Pomalu jsme došli k lodi, přemýšlel jsem jestli to máme oznámit Lukemu,vytrhl jsem se ze zamyšlení a šel do pilotní kabiny.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací plošina, Phu:
Usedl do křesla co-pilota, zatímco Jaina si osedlala křeslo pilota a začala se startovní procedurou loďi.
Shánění převleků by nám zabralo nějaký čas. My tam musíme hlavně vypadat nenápadně, což je složité, když budeme chtít získat informace.
dodá na to Jaina a nastartovaný motor pathfinderu se brzo ozval z pozadí, proto netrvalo dlouho a loď se vznesla do vzduchu. Po krátké otočce vylétla Jaina z prostoru přistávací plochy a zamíříla do vyšších vrstev atmosféry, kterou vyplňovali mraky.
A ještě mi přes mysl přelétla jedna věc, jestli máme zkusit zaparkovat ve městě, nebo někde mimo. Pokud by jsme zaparkovali mimo, tak by jsme snad budili míň pozornosti, protože by nás nesledovali jako nově příchozí.
dodá ještě Jaina, zatímco zručně ovládá váš pathfinder.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Přistávací plošina, Phu
Co jiného nám zbývá? Schováme meče a vezmeme si staré otrhané pláště to by mělo stačit. Nemyslíš, že je to jenom planý poplach? Třeba chtějí Vongové jenom odradit naši pozornost?
kolem lodi obíhaly hvězdy, přemýšlel jsem jestli naše mise bude vůbec k něčemu bude.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vyšší vrstvy atmosféry, Phu:
Bohužel je to možný, ale to nemůžeme vědět jistě, nezapomeň, že Vongové jsou nevyzpytatelní a my si nemůžeme dovolit ztrácet další planety, už takhle nám připravili dost porážek. A taky můžeme doufat, že už dávno nejsou na cestě hyperprostorem na naši pozici.
odpoví ti pouze Jaina, zatímco začne postupně klesat, jak se blížíte k vašemu novému cíli. Podle toho, co jste se dozvěděli by město Indoma měli být za hřebenem, který se vám už ukázal. Jaina však neměla v úmyslu jej přelétnout, ale schovat loď na této straně hřebenu tak, aby vás nikdo neviděl přilétat ani do okolí. Zpomalila pathfinder a konečně si našla vhodné místo, kde bude vaše loď docela solidně skrytá a cesta odsud do města nebyla nijak složitá, pouze úzkým nedalekým průsmykem. Jaina během chvilky dosedla a našla ve vašem vybavení dva starší pláště, přičemž ti jeden hodila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Někde na plnetě, Phu
Díky.
řekl jsem a vyšli jsme současně ven, planeta na téhle straně byla hodně hornatá, všude kde jsem se podíval čněli do výšky hory, zeleně tady moc nebylo spíše něco podobného kaktusu, přestal jsem pozorovat okolí a vyšli jsme směrem k městu, zdálky vypadalo město trochu podobně jako Tatoinu.
Kam přesně máme namířeno?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Něco mě napadlo, čímž setřeseme i jakési podezření.
odpoví ti Jaina, zatímco vejde do města, které na první pohled nevypadá moc dobře a mezi několika obyvateli, které doposud spatříte, vidíte jen málo místních Phuanů. Většinou je tu směsice národů, které se objevují na těch nejzapadlejších místech v celé galaxii. Jaina zastaví jednoho rodiana, který vypadá lépe oblečený než ostatní.
Hledáme s bratrem hezké místo, kde by jsme mohli hrát sabacc. Ale ne žádné malé sumy v nějakých ošumtělých kantýnách, ale zajímavější částky, řekněme k tisícovkám kreditů a výše. Cestujeme takhle po galaxii a hledáme dobré hráče.
zeptá se ho a rodian si ji pečlivě přeměří očima. Poté se rozhléde do stran a na jeho obličeji se objeví něco, co se lbíží úsměvu.
Nejlepší hráči ve městě jsou v baru u Hermita, ale o velké sumy se hraje pouze u Zygga, jenže tam se nedostanete, pokud nemáte pozvánku.
odpoví rodian, Jaina mu s úsměvem poděkuje a po získání směru kudy jít, tam vyrazí, aby jakmile jste byli sami.
Jestli předpokládám dobře, tak Zygg je místní hutt. A když se k němu dostaneme, tak už na něco přijdeme, teď už jenom získat pozvánku.
podotkne Jaina a čeká, jak ji odpovíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu
No je to hezký plán, ale ani jeden v podstatě neumíme hrát pazzak tak mi řekni proč by nás tam zvali, museli bychom příjít s velmi výhodnou nabídkou, aby nás tam pustili.
Chvíli jsem přemýšlel a pak mě napdl laciný trik
Co kdybychom to tam šli obhlédnout? A zkusíme na hlídače omámení mysli? Je to prosté, ale mohl by to fungovat nemyslíš?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Jaina jenom nevěřícně zakroutí hlavou, když tě poslouchá, jak ji odpovídáš a pak se vesele usměje.
Ale bráško, neřekla jsem Pazaak, ale Sabacc a nezapomeň, že náš otec je onen Han, jenž v Sabaccu vyhrál Sokola. A kdo řekl, že to neumím ? Pár triků mě táta přiučil a navíc máme něco co ostatní ne ... kredity to sice nejsou, ale Síla je nade všechny kredity, nebo ne ?
odpoví ti značně sebevědomě, ale ti z ní vycítíš, že to tak myslí i skutečně. Napadne, že tě dokáže takhle často překvapovat, i když jste dvojčata a prakticky jste spolu vyrůstali. Zatímco dojdete k baru, kam vás navedl místní obyvatel.
Takže nějaké poslední námitky, nebo se jdeme zviditelnit, aby jsme získali pozvánku k Zyggovi ?
otočí se k tobě s polovážným výrazem a čeká na odpověd.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Indoma, Phu:
To jsem teda, špatně jsem tě poslouchal. Ale jistě ale budeš hrát ty jasné? Mě tahle hra nikdy moc nebavila. Doufám, že nás nedostaneš do maléru.
Vyšli jsme k baru, zastavil jsem se těsně před ním.
Až po tobě sestřičko
široce jsem se na Jainu usmál a vešli jsme dovnitř.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Indoma, Phu:
Jaina ti úsměv opětovala a vešla první, do potemnělého baru, který byl rozdělen na dvě sekce. V jedné byli karetní stoly, kde se hrál sabacc a ta druhá sloužila spíš jako hospoda. Jaina neváhala a zamířila přímo ke stolům, našla si jeden, kde chyběl jediný hráč a otpala se, zda-li se může připojit. Po kladné odpověďi zasedla, vytáhla zpoza svého hábitu několik desítek kreditů, jež mají sloužit jako vaše cestovní výlohy od akademie a přihodila první sázku, aby se zahájila hra. První dvě hry se Jaině moc nedařilo, i když hned v prvním kole neměla špatnou pozici. Ale poté jednou vyhrála a vyhnala sázky do takové hodnoty, že se jí prohry z prvních dvou kol vrátili. Takhle ve hře pokračovala dál, někdo by řekl, že hrála opatrně, ale po třech hodinách hry se její počáteční vklad už více enž zdovjnásobil, když vyhlásil dealer u stolu pauzu a vy jste s Jainou mohli odsednout a promluvit, protože se u stolu občas pronesla zajímavá diskuze, která většinou vedla k tomu, co si Zygg zase umanul a podobně.
Zatím to není špatné, ale měla bych prosbu, mohl by jsi postupně obejít další stoly a podívat, jestli se někde nehraje ... řekněme nefér ? Abychom upoutali pozornost lepších hráčů, tak musíme k nějakému takovému stolu. Tady u toho nám získám vklad do vyšších her, ale zároveň nebudu tak nápadná, aby si mysleli, že podvádím nějakým způsobem.
zeptá se Jaina a sama se rozhlédne po herně, kde byli ještě čtyři další obsazené stoly, ale pouze na dvou bylo větší množství kreditů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“