Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

V půli cesty na Coruscant:

Droid se podivil náhlemu vzbuzení pana Jordiho avšak nedal to na sobě znát a přehrál Jordimu zprávu a informoval ho o dokončení všech prací na lodi. Potom nechal Jordiho, aby mu zadal úkoly a šel je splnit.
HK-41 se okamžitě vydal k hlavnímu zbraňovému panelu, který byl umístěn na pravoboku můstku. HK-41 si vyžádal od droida obsluhujícího tento panel údaje o zbraních. Potom se vydal k přední konzoly, aby se pokusil najít data o lodi Kartes. Po minutovém hledání se vrátil k Jordimu, který nyní stál u uprostřed můstku, aby ho informoval.
HK-41:Pane Jordi našli jsme záznamy o lodi Kartes je to republikový blockade runner. A na nynější misi by s ním měly být další dva Hammerheady. Ale i tak se nedokáží ubránit třem dreadnaughtum. A ani s naší pomocí to nedokážou. Našel jsem data o Mandalorianských dreadnaughtech mají sice slabé štíty ale silný pancíř a většinou stojí v poměru jeden dreadnaught na šest republikových lodí. Abychom měli převahu a to se někdy povede Mandalorianům jednu či dvě republikové lodě zničit. Ale i s naší palebnou silou by to stačilo maximalně jen na dva dreadnaughty, ale ten třetí bez posil bude hola sebevražda.
HK-41 byl znechucen jen myšlenkou jeho demontaže a nebyl vůbec jistý jak se má chovat. Bylo tu totiž proněj něco nového něco s čím se ještě nesetkal a už teď se mu to nelíbilo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

V půli cesty na Coruscant:
Rychle jsem začal spracovávat příchozí informace a přemýšlet o taktice, šance nebyli nejvyšší, ale jedno je jasné, nemohu odmítnout pomoci a ani nechci, protože jsem Jedi.
Pomůžeme jim HK-41, bude to náročné, ale nejsme bez šance. Teď mě poslouchej, protože známe zdroj vysílání, tak známe i souřadnice, proto můžeme vlétnout mandalorianům do zad - to nám poskytně výhodu. Ať mají pancíř, sebesilnější, tak jím nemůžou chránit motory loďi, to znamená, že u první loďi vyřadíme její motory, takže z nich uděláme lehký terč. A nezapomeň, že je nechceme zničit, ale poskytnou republikovým loďím čas k úniku, abychom poté mohli i my uniknout.
nastíním základ plánu a všesi znova přehrávám v hlavě.
Být tu lidská posádka, tak bych e mohl pokusit o bitevní meditaci, tedy když pominu fakt, že jsem ji nikdy nezkoušel a její základyznám jenom teoreticky. Po návratu se na to zeptám mistra Tokareho.
probleskne mi hlavou, ale hned se zase otočím k HK-41, protože změna jeho tónu je i u něj znatelná.
Nebude to jednoduché, ale náš přílet způsobí mezi mandaloriany alespoň trochu zmatku a to zvyšuje naše šance, navíc se ujmu palby jednoho ze stanovišť, takže než dorazíme, chci vysvětlení, jak přesně co ovládat, ve zbytku mi pomůže Síla. A taky je možnost, že nejsme jediní, kdo zaslechl toto volání, takže dost možná bude na cestě nějaká republiková flotila. Ale teď splň mé rozkazy a postarej se o moji instruktáž prosím.
pronesu ještě a zamířím k stanovišti, které ovládá příďové duální těžké turbolasery, tedy asi nejsilnější část výzbroje této loďi a připravím se využít Sílu, abych co nejrychleji pochopil ovládání této smrtelné zbraně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

V půli cesty na Coruscant:

HK-41 byl zdrcen Jordiho oznámením a kdyby se droidy mohly tvářit vypadal by asi jako rozpůlený kyselý citrón. A přesně tak se i Hk-41 cítil. Ale ani ve skrytu paměti ho nenapadlo vzepřít se rozkazům. I když z nich byl znechucen. Dovedl Jordiho k hlavní zbraňové konzole, která ovládala nejsilnější zbraň lodi. Potom vydal rozkaz k propočítání přesného kurzu z místa odkud napadená loď volala. A nakonec vydal rozkaz k plné bojeschopnosti. V tom okamžiku nastal na můstku velký zmatek jeden droid se pletl přes druhého. A v tom okamžiku Jordi přestal vnímat okolí a snažil se seznámit s konzolí, aby byl v boji užitečný.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

V půli cesty na Coruscant:
Nebylo jednoduché droidy ignorovat, ale pochopení ovládání bylo přednější. HK-41 mivysvětloval všechny jednotlivé funkce a díky Síle i vrozenému vnímaná jsem si vše ukládal do paměti. Zaměřovací systémy, nabíjecí systémy, spouštěcí systémy, prostě celou posloupnost tlačítek potřebných k jednomu výstřelu a přípravě na dašlí. Věděl jsem, že s pomocí Síly budu mít rychlejší reflexy a budu i lépe předvídat pohyb mandaloriánských loďí, což by mi mohlo poskytnou značnou výhodu, takže tohle vše jsem si spojoval dohromady s ovládáním, dokud HK-41 neskončils výkladem.
Možná by nebyl špatný nápad ty droidy uklidnit.
problesklo mi hlavou, když jsem si znova uvědomil zmatek, který mezi jednotlivými pojíždějícím mechaniky nastal. Vyžádal jsem si dočasné přerušení práce, abych mohl ke všem z nich v klidu promluvit.
Jsem si vědom, že mnozí z vás jsou zaskočení tím, co se chystáme udělat, ale nemůže v tom republikové loďě nechat, ať už se jedná o jejich lidskou posádku nebo také o droidy, jež jsou na jejich palubě přítomni. Musíme zabránit ztrátám na životech, biologických nebo mechanických, protože všichni dohromady tvoříme jednu Republiku.
prones nahlas a úmyslně zdůrazním několikrát vliv droidů s nadějí, že takto zaměřený projev pomůže jejich logickým obvodům se s nadcházející situací vyrovnat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

V půli cesty na Coruscant:

Droidi zcela zaskočeni Jordiho projevem se dívali jeden na druhého a potom dali jasně najevo, že chtějí zachránit jak lidské tak droidí pasažéry, na které mandalorianské jednotky útočí.
Drodi, kteří předtím zmateně pobíhali sem a tam nyní rychle a úsečně vydávali rozkazy, které z plně nepřipravené lodi udělali za pět minut boje schopnou loď.
Jordi nemohl uvěřit tomu co viděl, taková jednota a poslušnost byla i u droidů neobvyklá.
O minutu později přišel za Jordim HK-42 a spolu s ním HK-41.
HK-42 jako velíci droid obrany lodi a Hk-41 jako jeho zástupce přišli za Jordim, aby mu zdělil několik informací, které smí slyšet jenom on.
HK-42:Pane Jordi musíme vás informovat o našem skrytém naprogramování, které obsahují všichni droidi bezpečnosti. Toto programování se týká našich bojových skoro až vražedných schopností které máme. Proto vás chceme požádat o povolení vzít si zbraně a bránit tuto loď před případnými nepřáteli. Jako obsluha jsme stejně výkoní jako techničtí droidi, ale jako vojáci jsme lepší. A já i můj zástupce jsme propočítali naše šance na přežití a jsou malé velmi malé. Ale zvěčí se když budeme loď bránit. Dále jsme propočítali místa nejsnadnějšího vpádu a když nepočítame hangár tak je to zde a zde.
HK-41 ukázal na datapad, který obsahoval mapu lodi. A ukazoval dvě vyznačená místa. Které droidi vyznačili jako nebezpečná.
HK-42:Mám k dispozici 5O takhle vybavených droidů. Také už jsem do datapadu rozkreslil jejich pozice jsou to ty modré tečky. Patnáct jich chci nechat v hangáru, dalších patnáct u bodu A(první nebezpečné místo) a patnáct u bodu B(druhé nebezpečné místo). Posledních pět včetně mě a HK-41 bude hlidat můstek a bude sloužit i jako mobilní jednotka.
HK-42 skončil a HK-41 předal Jordimu datapad, aby si ho mohl detailně prověřit.
Potom ještě HK-42 dodal, že nechal na loď nainstalovat několik automatických věží a děl pro případ selhání jeho droidů.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

V půli cesty na Coruscant:
Trpělivě a překvapeně si vyslechnu, co mi dvojice příchozích droidů hodlá sdělit. Informace, která se line z jejich hlasových modulů mě překvapí, přesto se snažím potlačit tuto emocia vypadat vyrovnaně, jak věřím, tak i celkem s úspěchem. Během jejich projevu je nepřerušuju a posléze se podívám na podávaný datapad, který mi vklouzne do rukou a sleduju body, které mi droid ukazuje.
To rozestavení se opravdu zdá efektivní.
probleskne mi hlavou, když studuju jednotlivé pozice droidů na klíčových místech a zamýšlím se nad možnými slabinami.
Nemám, co bych ti vytknul k tomu rozestavení HK-42ko, jenom bych tě rád požádal, aby jste byli připraveni využít všech výhod, které jako droidi máte, včetně toho, že nepotřebujete kyslík nebo atmosféru, což se o případných vpadnuvších jednotkách říct nedá. Proto by bylo vhodné zajistit materiál, který by to mohlo ovlivnit, plus případně se nebojte vypnout gravitaci v napadnutých sektorech, všechny tyhle triky by měli připadné útočníky, když budou odradit. Jinak obranu přenechávám vám, dokud nedojde k nejhoršímu, s čímž však nepočítám, vzhledem k vaším ... schopnostem.
pronesu tak, aby to slyšeli oba droidi a dodám několik nápadů, které by jim mohli určitě pomoci.
Jen by mě zajímalo, proč mi tohle všechno mistr Tokare zařídil, nebo to snad plánoval všechno dopředu ?
zamyslím se, nad okolnostmi vedoucí k této situaci.
Jakmile budou přípravy u konce, dejte pokyn ke skoku.
dodám ještě s tím, že já sám jsem připraven k boji a začnu se soustředit pomocí Síly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

V půli cesty na Coruscant:

Avšak než stihnul Jordi přemýšlet o mistru Tokarovy. Vystoupilo z hyperprostoru 1000lodí mandalorianské flotily a vypadaly opravdu jako velky roj smrtících včel! Po chvilce se jedna z lodí vydala blíže k jordiho. Potom se z koumanikační konzole ozvalo zapraskání a Následně se ozval mandalorianský velitel oznámil že jordiho loď bude zničena.
Potom přenos ukončil a z mandalorianských lodí se spustila varovná palba. Několik zásáhu zachytili štíty jordiho lodi avšak po chvilce byli značně oslabené. A hrozilo že spadnou úplně a jordi s posádkou droidů zemřou, v chladu vesmíru. A to nebylo moc příjemné :P
Většina mandalorianské flotily již byla v palebném postavení a chystala se republikovou loď zničit!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

V půli cesty na Coruscant:
Náhlé objevení mandalorianů bylo jako bych se probudil uprostřed akademie sithů, kteří okolo mě stojí v desítkách a navíc bez světelného meče v ruce. Zahnal jsem však rychle tuto myšlenku a začal rychle uvažovat, jak z této situace ven. Venku byla nejspíš kompletní mandalorianská flotila, protože si dovedu jen těžko představit, že by měli o mnoho více lodě.
HK-42, podle všeho jsou hypermotory v pořádku, dokončete výpočty ke skoku, ať odsud zmizíme. Pokusím se nám získat trochu času tím, že jim zavoláme, otevřete někdo komunikační kanál.
roukážu pevným hlasem a přemístím se do pozice ze které bude moci ve videopřenosu možné zahlédnout pouze mě, protože nemám sebemenší zájem, aby tušili, že mám posádku plnou droidů. Přecejenom to mohl být skrytý trumf. Jakmile jsem dostal signál, že je přenos připraven, tak jsem se podíval směrem ke kameře.
Jsem rytíř Jedi Jordi Linx z republikové loďi Courage. Rád bych věděl, co má tohle znamenat a netušil jsem, že jsou mandaloriani takoví zbabělci, aby k poražení jedné republikové lodě potřebují celou flotilu a že se natolik bojí rytířů Jedi, že se neodváží se jim postavit čelem.
pronesu autoritavním provokativním tónem se zdůrazněním některým pasáží, tak abych mandaloriany hodně naštval, takže buď odpoví, nebo budou pokračovat, ale alespoň jsem získal to buď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

V půli cesty na Coruscant:

Čekal jsi na reakci flotily. Lodě i nadále zůstavaly na dostřel, ale na vaši loď už nevystřelila ani jedna. Nepřátelé drželi pozici a jako netečné spáry smrti doslova viseli v černočerných hlubinách vesmíru.
Cha cha
přerušil ticho můstku na tvé lodi a zdálo se, že i ticho celého vesmíru smějícíse se hrubý hlas v komlinku a ty jsi mohl slyšet jak s ostatní přidávají až je z toho málem davový záchvat.
Couráge.. cha cha...
znělo dál. Smích trval docela dlouho dobu a pak přišlo krátké odmlčení a zdlouhavé rozdýchávání
Když chceš abychom se ti postavili čelem, té přání ti splníme
a po chvíli se před tvými zraky začala flotila přeskupovat. Přeskupila se do tak nepraktické formace, že to bylo až k nevíře. Celá Flotila se přeskupila do obdélníkového tvaru. Sto lodí na šířku a deset na výšku, všechny v řadě a doslova štít na štítu že by mezi nimi ani stíhačka neproletěla. Nechápal jsi význam této formace, dokud se nepohnula.
Všechny lodě najednou vyrazili přímo proti tvé lodi na plný výkon motorů. Řítili se přímo proti Courage a ta proti jejich formaci vypadala titěrná jak gizka proti rancorovi.
Pane Jordi, ta masa lodí se chová jak gravitační studna. Je nemožné přejít z její blízkosti do hyperpostoru
oznámil ti HK-42 když se flotila přiblížila a se stále snažil něco vyčíst ze senzorů. Něco co by vysvětlovalo to jejich neortodoxní uvažování.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
S pokřiveným výrazem se podívám na tu šaškárnu, kterou mandaloriani provádějí. Jakoby jim nestačila jejich drobná převaha, ale ještě se musí chovat arogantně a hlavně to dávat jednoznačně najevo. Pokynu HK-42, že mu rozumím a znova se pohledem upřu do vstupu komunikačního zařízení. A chvilku hlasitě tleskám, než se rozhodnu znova promluvit.
Řekl bych, že jsem ochromen, ale nerad lžu. Už vidím ten titulek v galaktických zprávách - Mandalore, obáváný válečník dnes v úchvatném souboji porazil dalšího z republikových rytířů Jedi. Jeho osamocenou loď zničil díky geniální taktice velkého počtu, zatímco sám se chovával jako ubrečené děcko za tisícem svých loďí. Jako by se bál, že Jedi na něj vrhne svůj světelný meč. Ó jak statečný je ten mandalore, ó jak stateční jsou jeho vojáci ... a to jsem si myslel, že mandaloriani jsou válečníci ...
pronesu a snažím se držet si hodně sarkastický a pokud možno výsměšný tón. Jakmile skončím se svým proslovem vypnu vysílání a otočím se k HK-42ce.
Je možné obejít bezpečnostní pojistku, abychom mohli skočit bez navigačního počítače ? Sice jsem to ještě nepraktikoval, ale mohu nás zkusit navádět hyperprostorem pomocí Síly. Jestli se nemýlím, tak gravitační studna nám brání ve skoku především díky nastavení počítače a nám by stačil jenom krátký skok.
zeptám se ho a dám mu podnět k práci, zatímco čekám na reakci od mandalorianů.
Ještě můžu zkusit apelovat na jejich čest, i když tyhleti mi moc jako mandaloriani nepřipadají.
zamyslím se v očekávání nějaké odpovědi, která by mě navedla blíže k řešení této situace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Flotila se nadále řítila na tvoji loď, když se ozval ten samý mandalorian co prve
Já nejsem Mandalore a všechny lodě jsou v jedné linii. Všech tisíc je v jedné linii, za linií není než plyny z našich motorů a i ty by stačily na tu vaší kocábku. To máte tak špatné senzory že to nevidíte? Či byl rytíř Jedi oklamán tou jejich mocnou Silou?
a flotila nadále zůstával na kolizním kurzu. HK-42 se k tobě otočil
Pane Jordi, já jsem seznámen se všemi součástkami co jsou na této lodi s jejich funkcí a vlastnostmi, ale abych vám dokázal s lodí úspěšně skočit hyperporostorem jen tak od svého citlivého ptického senzoru je nejisté a v rozporu s mým naprogramováním
To už byly mandaloriánské lodě co by doslova kamenem, či droidem série HK dohodil a ty jsi mohl čitelně číst jejich jména. Celá tisícovka lodí se ti cpala do výhledu a brzy se začal počet viděných lodí zmenšovat exponenciálně.
Když jsi skoro viděl na jejich můstek, mandaloriánské lodě se protáhly v onom známem náznaku pohybu a přešly do hyperprostoru. Skoro celá tisícovka lodí najednou zmizela z tohoto prostoru v jediném okamžiku, byla to znamenitá ukázka umu jejich posádek a které dokázaly to, co jsi zamýšlel udělat ty.
Zůstaly jen tři lodě, které byly naproti tobě a provedly náhlou změnu kurzu aby se vyhly srážce. Proletěly kolem tebe, že jsi měl pocit, že jsi zahlédl mavájící postavu na jedné z lodí.
Jejich posádky využili toho, že je jejich manévry zanesly do bezprostřední blízkosti a daly ti ochutnat plnou salvu ze svých děl.
Na můstku blikaly kontrolky znázorňující poškození a houkaly různé sirény. Mandalorianská palba je přesná i když není vedena z tak těsné blízkosti. Dalo by se to přirovnat k sousedské hádce vedené skrz turbolasery a kdy má jeden soused oslabené štíty. Následky takové hádky by pro dotyčného byly zničující a tady se hádali dotyčný hned se třemi sousedy.
Když mandaloriané proletěli hlásil ti HK-42 škody
Pane Jordi, štíty padly, hangár je otevřen do vesmírného prostoru, všichni droidi z něj vysátí. Anténa upadla, spojovací úsek zničen, jídelna a ubikace důstojníku zničeny Generátor štítů zničen, spolu s většinou senzorů. Všechny pravoboční zbraně a polovina levobočních zničeny. Jednotka u bodu A naprosto zničena. Požár v kuchyni, ubikaci pro mužstvo na pravoboku, skladišti 1C, 2A, B, D, 3A až F a nemocničním oddělení. Unik chladící směsi z motorů do prostoru mužstva na levoboku. Strojovna poškozená a motory vynechávájí. Spojení s ostatními droidy je nestálé. Záchody na zádi jsou mimo provoz. Kapitánské křeslo se zkratovalo a kávovaru na můstku se rozbily všechny hrnečky. Integrita trupu narušena na mnoha místech.
To je souhrn našeho poškození. Výsledky naší palby jsou následující. Loď na pravoboku má poškrábaný nátěr. Loď na levoboku na tom je o mnoho hůře. Nátěr má poškrábaný po celé délce trupu, dvě rozbitá okna, rozbitá poziční světla a rozstřelili jsme jim zpětné zrcátko. Třetí loď je bez poškození, protože jsme na ni nemohli namířit ani jedno dělo. Všechna střílela po těch dvou ostatních. Pane Jordi s ohledem na palebnou síly proti které jsme stáli je zázrak, že loď není na kusy.

uzavřel své hlášení HK-42

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Věděl jsem, že mnoho jiných lidí, ne-Jediů, na mým místě by se nejspíš pokusilo buď o sebevraždu, nebo alespoň o sebevražedný nálet do jedné ze tří zbývajících loďí. Bohužel jsem byl Jedi a neměl jsem v plánu to tak rychle zabalit. Navíc hromadný skok do hyperprostoru mě opravdu nijak neohromil, protože jejich navigační počítače nebyli ničím rušeny.
Žádal jsem jenom o vyřazení navigačního počítače, o skok bych se postaral já, což pořád ještě můžeme udělat, protože hyperpohon je dle tvého hlášení v pořádku. Sekci s požáry uzavřete a vypusťte vzduch. Kde není kyslík, není ani oheň. Děravé sekce uzavřít a energii z nich odklonit do potřebnějších, které ještě fungují, jestli nějaké. Odstavte poškozené motory a začněte s opravou. Co se tvého sarkasmu na kávovar a podobně týká, tak mi je to fuk, protože kávu stejnak nepiju a vám je taky k něčemu. Teď zkus něco vymyslet s tím hyperpohonem a jestli bude funkční, tak ho připrav - pilotovat budu osobně.
pronesu pevným hlasem bez pochyb a natáhnu se po Síle, abych uklidnil tep a dech svého těla, protože jsem se chystal znova promluvit k mandalorianovi.
Opravdu nechápu o co ti jde ? To se mě tak bojíš, že mě musíš mít obklíčeného těžkými opakovacími blastery, než budeš vůbec uvažovat o tom se přiblížit ? Myslel jsem, že mandaloriani jsou odvážní bojovníci, kteří mají rádi výzvy a ne zalezlí zbabělci, jež se bojí postavit Jedimu. Ale prosím, rozstřílej si moji loď na cucky, ale tvoji vojáci uvidí, že jsi se bál jediného Jediho natolik, že jsi ani nebyl schopen se mu postavit. A potom pochybuju, že ti tvá pozice vydrží dlouho. Jo to kdyby jsi se mohl chlubit tím, že jsi porazil v souboji jeden na jednoho Jediho, pomysli na to, jakou by jsi získal úctu ? A nemusel by jsi velet ubohému přepadu jediné republikové lodě. Kdyby sis to rozmyslel, tak víš, kde mě hledat. Stejnak se mi tady docela líbí a je tu hezký výhled na hvězdy.
pronesu opovržlivý tónem a ukončím spojení s veselým úsměvem a zamáváním. Potom se vydechnu a zamyslím se nad možnostma. V současné situaci mě napadali dvě, pokud se teda zprovozní hyperpohon, čemuž jsem už moc nevěřil. Pak byla možnost se ještě nechat vystřelit v únikovém modulu, což však bylo nesmyslné, protože nebylo kam. Teď nezbývalo neč čekat, sám mistr Tokare mi říkal, že trpělivost přinese často neuvěřitelně jednoduchá řešení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Pane Jordi, předchozí velitel této lodi, Lord Helma si vždy dával kávu když se koukal na radar.
odpověděl ti HK-42 dotčeně na tvou zmínku o ironii
Pane Jordi, mohli bysme odpojit navigačního počítač, ale s poškozenou strojvnou nám bude kolísat přísun energie do hyperpohonu a ten bude značně nestabilní, pokud se vůbec vytvoří hyperpostorové okno
reagoval na tvůj návrh o hyperpohonu HK-41 a to už tě informoval o opravách HK-42
Děravé sekce uzavřeny, energie z nefunkčních systémů a oddělení přesměrovávána k jiným oddělením. Pravý vnitřní motor odstaven a zahájeny opravy na něm
zatímco HK-42 tě informoval o opravách komunikoval HK-41 s ostatními droidy a pak ti nadšeně sděloval
Spojovací úsek provizorně upraven, stejně tak byla anténa nahrazena jedním kusem rozbitého droida a podařilo se mi odvisílat vaši zprávu. Nejprve se mi dostalo odpovědi cituji: "Chyba 404, cílová adresát není v oblasti, opakujte volání později" a momentálně ji vysílám znovu.
a když skončil, zahrnul tě jeho kolega HK-41+1 dalšími informacemi o opravách, když jej vyrušil příjem zprávy. Mluvil někdo jinej, než ten s kým jsi se doteďka vybavoval
Šéf tu teď není, takže se budeš muset spokojit se mnou a já ti teda něco řeknu. Mám dost té tvé povýšenosti, vezmu si stíhačku, zaletím za tebou a namlátím ti, že tě ani rada Jedi nepozná. A potom .....
najednou ztichl a bylo slyšet jak skřípá zuby a hluboce oddechuje
TY JSI MI ZNIČIL ZPĚTNÉ ZRCÁTKO!!!!!
zařval na tebe a následoval příval kleteb po kterých se zdálo, že zrudli i droidi. Po pár minutách vytrvalého nadávání se odmlčel a jeho loď se přiblížila na dohled a držela se na pravoboku stále manévrovala aby se na něm udržela. Po chvíli se otevřely dveře přestupové komory a do volného prostoru vyskočila postava ve skafandru. Pomocí malých motorku přiletěla k vám a přistála na čelním okně na můstku. V rukou svírala mohutné kladivo, kterým se rozmáchl i s otočkou a praštil vší silou do tupu lodi. Uvnitř lodi jste slyšeli hroznou ránu a po ní další a další, jak mlátil do lodi.
Odpadává pravá motorová gondola pane Jordi!
zasténal HK-42 a na scématu lodi bylo vidět jak vám upadl pravý vnější motor. Ten venku vám zamával a odpoutal se od lodi a vrátil se ke svým.
Když se vrátil na loď, změnila polohu a doslova ti odstřelila levou motorovou gondolu. A potom se začala přibližoval a přibližovat a přibližovat a když byla asi 15 od tvé lodi doslova pípl HK-42
To neubrzdí
a doopravdy neubrzdila. Zlehka do vás narazila a změnila tak váš kurz. Oba droidi série HK doslova nechápavě vrtěli hlavou, když se ke strkanici přidaly i další dvě lodi. Po chvíli vám přestali měnit kurz a začali vás urychlovat jedním směrem.
Podíval jsi se tím směrem a uviděl jsi tam krom obvyklé vesmírné černi dva body. Dva přibližující se body. Body se změnili na jakési obdélníky přibližně stejné barvy jako Courage a jak se Courage blížil zjistil si co ta tělěsa jsou. Ustřelené motorové gondoly bezvládně se vznášející ve vesmíru a doslova čekající na něco co by mohly proměnit v rozpínající se oblak trosek.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Situace do které jsem se dostal mi připadala, čím dál tím více bizarnější, přesto nebyl čas na paniku. Soustředil jsem se na Sílu a zachovával chladnou hlavu, řešení často vždy přijde samo. Podíval jsem se do prostoru před náma na přibližující se odpadlé části lodě. Pousmál jsem se, když mě napadlo vskutku prosté řešení, protože mandalorianské lodě se drželi kousek za námi očekávajíc pěknou show. Bylo na čase přestat je provokovat slovně, což mi potvrdilo, že se nejedná o žádné skutečné válečníky, ale pouhé sraby z druhé linie a pošťouchnout je trochu jinak.
Když pošťouchnout, tak doslova.
pomyslím se a podívám se na vedle stojícího droida HK-42, který se snaží kalkulovat všechny možné šance.
Chci vědět, co ještě na téhle loďi funguje - zbraně, motory, jestli nám nějaké zbyli, únikové moduly, jestli máme nějaký raketoplán nebo něco. Obávám se, že s touhle loďí už nikam nepoletíme a budeme si muset opatřit jinou.
pronesu na něj, než se otočím zpět k průzoru a ponořím se do Síly. Zdvihání předmětů mi nikdy nečinilo problém, ani pokud se jednalo o vícero předmětů. S takto velkými kusy kovu by mohl být problém, kdyby nás omezovala gravitace planety. Nic takového tu však nebylo, takže stačilo je jenom správně šťouchnout Sílou. Vyčkal jsem, až se přiblížíme téměř na bod srážky, než jsem se pošťouchnul do stran, takže by jsme měli proletět okolo nich. Další šťouchnutí mělo být co nejsilnější přímo proti těžkým mandalorianským loďím, jejichž manévrovatelnost byla slabá na úkor jejich palebné síly. Po úkonu si oddechnu a aktivuju komunikační kanál.
Jestli tě štval škrábanec na loďi, tak co řekneš na tohle SRABe ? Ani nejsi schopen sem přiletět a postavit se mi čelem jako skutečný mandalorian.
pronesu urážlivě, než kanál opět vypnu a podívám se na HK-42 v očekávání odpovědi o stavu loďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

HK-42 ti odpověděl
Pane Jordi, nějaké letuschopné stroje by měli být v hangáru, ale ten je otevřen do volného prostoru a všichni droidi vysáti ven do vesmíru. Kabely ke kamerám jsou zpřetrhané a tak nemáme jak zjistit zda tam něco zůstalo či nikoliv. Únikové moduly jsou až na pár vyjímek všechny v pořádku. Největší problémem se jeví dostat se k nim. Máme dva motory a z toho je jeden odstaven a ...
vesmír okolo vás osvítilo jasné světlo jak se mandaloriáné rozhodli neuhýbat motorům ale místo toho je rozstřílet. Courage se otřásla díky blízké explozi a opět zablikalo pár kontrolek na konzolích.
Oprava, máme jeden motor a ten je navíc odstaven kvůli opravám. Ze zbraní nám zůstalo několik středních a lehkých laserů na levoboku.
HK zmlkl protože se vám do výhledu vecpala jedna z mandaloriánskch lodí. Ale místo palby, či další konverzace loď přešla do hyperprostoru a HK-41 od senzorů hlásil
Pane Jordi, vypadáto že nás opustili! Skrovný zbytek senzorů nezachytil nic co by mohlo být považováno za loď

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“