Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Jakmile trojice mandalorianských loďí zmizí, tak tam chvilku překvapeně stojím a přemýšlím, co mandaloriany vedlo k tomu, aby odsud odletěli. Ale byli pryč a to nám dávalo chvilku času, času který je potřebs využít, jak jen to je možné.
Není času nazbyt HK-42, pokračujte v opravě motoru, jak nejrychleji to je možné, stejně tak hypermotor. Další systémy mají pouze sekundární prioritu. Vypněte nepotřebné systémy, ať zbytečně neplácáme energií. Já se chci podívat do hangáru, takže potřebuju nějaký oblek se zásobou kyslíku. Kdyby se nám nepovedlo opravit motory, tak musíme mít i jinou možnost odletu či přivolání pomoci. Byl bych rád, kdyby jsi tu zůstal a řídil odsud opravy a průběžně mě informoval. Sekundární prioritu mají senzory, jako slepí a neschopni pohybu jsme nejvíce zranitelní, čemuž chci předejít. A teď, kde seženu nějaký ten oblek ?
rozdám sadu rozkazů, jež mají zajistit naše přežití a bezprostřední bezpečí, stejně jako naši cestu k úniku, zároveň s očekáváním hledím na HK-42ku v očekávání odpovědi.
Jen doufám, že to není nějaká blbá hra toho praštěnýho ... byl to vůbec mandalorian ? A stejnak by mě zajímalo, proč tak zmizeli ... ale radši se to nedozvědět a dostat se odsud, než dozvědět a ... velice brzo splynout se Sílou.
promyslím si, než dostanu odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Oba droidi ze série HK se dívali na seznam poškození a dlouhou chvíli trvalo než našli místo s oblekem, ke kterému se dalo dostat a které bylo jakžtak v pořádku.
Pane Jordi, skafandr byste mohl najít u servisního průlezu SP-3A na pravoboku. Z můstku pořád rovně a třetí odbočka vlevo vás k němu zavede. Cesta se zdá byt v pořádku
řekl ti HK-42 a HK-41 už pracoval na opravách a když pracoval na posílání droidů na kritická místa řekl ti
Pane Jordi, jediná cesta na hangár je zatarasená troskami, droidi se přes ně nedostanou, vy možná ano
a dál se věnoval opraváranské konzoli. Světla ztmavla, jak snížil výkon osvětlení aby šetřil energií
Na některých místech osvětlení skoro či úpně nefunguje. Ať už v odpojených oblastech, či ve velmi poškozených oblastech, které nemohli být odpojeny a izolovány, protože jsou jedinou cestou k jiným částem lodi. Takže bych doporučoval nějaký světelný zdroj. Zda je či není ve výbavě skafandru nevím, my skafandr nepotřebujeme
dodal HK-41 po ztlumení osvětlení

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Naslouchal jsem informacím od HK-42 a souhlasně přikyvoval, aby věděl, že jsem všemu porozuměl a tedy byl o tom spraven.
Dobře, skafandr si vyzvednu cestou k hangáru, to nebude problém. Co se týká těch trosek, tak s tím si poradím. Alespoň doufám, že to nebude tak složité. Co se týká osvětlení, tak si můžu vzít nějakou lumu, měli by být v každém servisním výklenku a navíc světlo je součástí skafandru. A přinejhorším mám svůj světelný meč, takže o tohle se nebojte.
odpovím mu bez váhání a na chvilku se zamyslím
A taky mám Sílu, ale otázka jak ty by jsi to pochopil.
pomyslím si ještě, než se otočím směrem k odchodu. Ale ještě se zastavím a otočím na HK-42ku.
Kdyby se vyskytlo cokoliv neobvyklého, tak mi dejte vědět na můj komunikátor. Frekvenci jistě znáte, přinejhorším je v počítači.
dodám ještě, než vyrazím si vyzvednout skafandr, nějakou lumu z nejbližší výklenku pro údržbáře a potom rovnou směrem k onomu závalu, který zmínil HK-41čka.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Vzal sis skafandr a lampu u servisního průlezu a šel jsi až k onomu zátarasu. Zátaras byl vskutku dokonalé dílo chaosu. Panely ze stěn, kusy droidů, bedny ze skladišť a vybavení lodi tam leelo na několika hromadách. Některé hromady by šly i přelézt, ale minimálně jedna byla tak obrovských rozměrů, že jen tak se přes ní nikdo nedostane.
Skrz chaoticky složené věci nebylo ani vidět na druhou stranu. Bylo až s podivem, že na většině chodem nic a až tady bylo všechno možný tak nemožně a chaoticky poskládaný, že to vypdalo jak nějaké surrealistické dílo na námět chaos, či šílenství

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Jak se ukázalo hromada nebyla pouze jedna, ale rovnou celé uskupení. Což mi ale na přesvědčení neubralo a peřs ty, které šli jsme přelez či přeskočil, samozřejmě se skafandrem v ruce, protože v něm by vše bylo o mnoho složitější. Zastavil mě až jeden kompletní zával odspoda dolu. Napadala mě pouze dvě rychlá a jednoduchá řešení, přičemž k oběma upotřebím Sílu. Zavřel jsem oči a začal se soustředit, abych prohlédnul na hromadu trosek přede mnou, určil její šířku, pevnost některých částí, velikost jednotlibých částí závalu. Vybavila se mi slova mého mistra, když po mě chtěl vědět, co je za stěnou.
Stěna překážkou pro tebe není. Zrak klame tě a vidět za stěnu nedovolí ti. Síla ano, na oči nespoléhej se, na Sílu soustřeď a cona druhé straně je, mi pověz.
při téhle myšlence jsem se pousmál, protože mě pak mistr napálil na barvu objektu a stěnou. Ale nyní jsem se soustředil na svou stěnu a našel jsem jedno vhodné místo. Zaktivoval jsem svůj světelný meč a odťal dvě nejbližší překážky a vyndal jeden větší kus zdi. Poté jsem o krok ustoupil a soustředil se na odstrčení velkého kusu materiálu, který z druhé strany nic neblokovalo a který mi mohl odkrýt cestu skrz.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Podařilo se ti protlačit blokující panel na druhou stranu a hromada se nezřítila. Opatrně jsi jí prolezl a vydechl sis až na druhé straně.
Hned co sis odychl se chaotická směs zřítila a být uvnitř, byl bys promíchnut, rozdcen, popálen elektřinou a kdoví co ještě.
Věnoval jsi poslední pohled překážce a vydal jses dál vstříc světlým zítřkům, což byla doslova a do písmene metafora, protože až tady začínali problémy s osvětlením. Světlo stále častějesí nesvítilo než svítilo a nebýt tvé malinkaté baterky, tápal by jsi ztracený ve tmě po chodbách rozpadavší se lodi.
Světlo baterky občas zablikalo a tak se stalo, že jsi do nečeho narazil.
He?
řekl někdo a ty jsi to určitě nebyl
Blbá loď!
zamručel tentýž hlas a bylo slyšet jak se někdo otáčí. V ten okamžik se baterka zapla a ty jsi viděl osvícený předek jiného skafandru. Postava tam chvíli stála zaraženě, ale jenom chvíli, protože pak ti dala hlavičku a když jsi klesl na zem zalitovala že nemá zbraň a odběhla pryč k hangáru

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:)
Zaskočen tím, co jsem zaslechl a poté i zahlédl vstříc nějaké další baterce, ale hlavně živé bytosti na palubě této loďi. Jsem se nechal na chvilku zaskočit.
Kdo to ? Co to ?
problesklo mi hlavou, abych na chvíli upustil od pozornosti a tím dopřál tomu druhému mě hlavičou srazit k zemi. Našěstí neměl příležitost mi zasadit nijak silný úder a z mnoha tréninků se světelným mečem, který jsem již zažil mi nějaký menší pád neublížil. Nespěchal jsem však rychle na nohy.
Tak jednoduchý to nebude ..
pronesu nahlas, natočím se trochuna zemi, abych viděl odbíhajícího a přivolám si na pomoc Sílu. Průměrně žďuchnutí do zad pomocí Síly by jej mělo srazit k zemi, čímž bych pak k němu mohl dorazit a tentokráte připravený z něj zkusit získat nějaké informace. Především o tom, kdo to je a proč je na týhle loďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Tvé šťouchnutí do zad jej donutilo klesnout k zemi. Ale nepadl a byl stále v pohybu, i když to byl jen pohyb po čtyřech
Safrlote!
řekl když se zvedal na nohy. Šlo mu to těžko, potože byl furt v pohybu,a le nakonec se postavil na nohy a v běhu vrazil do stěny, okolé které běžel. Ozval se rachot a část stěny mezi tebou a ním se zřítila.
Zřícená stěna dopadla na toho druhého, protože vyjekl, ale pak se s fuěním vyhrabal a postavil na nohy a odběhl pryč směrem k hangáru. Tebe ponechal v chodbě, jejíž podstatnou část zavalili trosky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Dle všeho se zdá, že dotyčný si nepřeje být chycen a dělá pro to vše, co může. Ale rozhodně nemám v plánu si jej nechat utéct, už proto, že mě zajímá, co dělá na téhle loďi.
HK-42, slyšíš mě ? Potřebuju uzavřít všechny přístupy do hangáru v této sekci a to okamžitě. Je tu ještě někdo živý a nerad bych, aby nám uniknul.
pronesu do vysílačky, než se pustím do hledání cesty skrz nový nával sutin. Využiju již ověřenou metodu, tedy odházení některých sutin z kraje a poté buď s pomocí světelného meče nebo Síly si udělám cestu skrz. Jakmile se mi tak povede, tak využiju Sílu k vlastnímu zrychlení a také posílení smyslů, abych co nejrychleji, ale zároveň se vší opatrností dohnal toho uprchlíka.
Jé zajímavé, že rytíři Jedi jsou vždycky na té špatné straně sutin, čím to může být ?
napadne mě, když se pustím do práce a přetnu světelným mečem jeden nosník, který blokuje 'ideální' cestu pro průchod skrz.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Ano pane Jordi, všechny dveře byly zavřeny, ale vnitřní senzory jsou na maděru a potrvá dlouho z nich získat nějaké srozumitelné údaje
odpověděl ti HK, ale podle hlasu bylo skoro nemožné zjistit který. Proklestil jsis cestu skrze trosky a pomalinku jsí se blížil k uprchlíkovi. Byl jsi před rohem, za kterým ti zmizel, když se ozvala rána a chodbu osvítila exploze a do stěn uděřilo pár úlomků ze dveří. Jeden z nich ti dokonce vyryl malinkatou rýhu do skla skafandru.
Pospíšil jsis ale i tak jsi nikoho nestihl. Na konci chodby byly zavřené dveře s rozervaným prostředkem a kusy jejich částí všude po chodbě. Opatrně jsi nahlédl skrze dveře, ale tam už osvětlení vůbec nefungovalo a byla tam jen naprostá tma, kterou tvé světlo proniklo jen na cca deset metrů. Jinak vypadala stejně jako ta chodba ve které jsi byl. Až na chybějící ohořelé kusy ze dveří a stop po tažení něčeho težkého.
Bylo to jasné rozpoznatelné podle stop na podlaze. Táhly se kam, až světlo dosáhlo a bylo zjevné, že se s daným tělesem težce manipulovalo. Na stěně byly stopy po nárazech a byly omlácený jako po dopadu něčeho težkého a bylo to dost široké, protože trosky byly okolo pravé stěny odklizené. Pravá strana byla úplně zbavena nějakých kusů konstrukce.
Nahlížel jsi dále a objevil tak pár balíčků, které byly pravidelně rozmistěny na druhé straně dveří s čitelným nápisem EXPLOSIVE. Ale ani stopa po nějakém odpalovacím zařízení, spínači, detonátoru či něčem takovém.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Ještě, než jsem se pokusil vyhledat dotyčného pomocí svých schopností v Síle, tak jsem nespatřil množství nezaměnitelných balíčků, které nevěstili nic dobrého a vlastně bylo docela štěstí, že onen výbuch dveří nedosáhl žádného z nich.
Zatraceně, tohle vůbec není dobrý ...
prolétne mi hlavou a zůstávám ostražitý kvůli nedostatku světla.
HK-42, slyšíš mě ? Dle mého signálu vystouj kde jsem. Jsou tu výbušniny, dost výbušnin. Potřebuju, aby jsi poslal průzkumné týmy hledat nějaké další do systematicky slabých míst loďi. Pokusím se zjistit něco o tadyhletěch, popřípadě lokalizovat odpalovací zařízení.
zavolám si znova droida momentálně řídícího vše z můstku a instruuju ho o dalším postupu. Poté se už jenom ponořím do Síly a využiji ji místo svého zraku. S takto obohacenými smysly si nejprve pokusím najít onoho uprchlíka, poté si prohlédnu jednu nálož, abych o ní zjistil pokudmožno co nejvíc a poté se vydám sledovat stopu těžkého odtaženého předmětu, protože přecejenom musel být někam odtažen. Světelný meč si samozřejmě připravím, abych ho měl pokud možno po ruce, kdyby ho byla třeba.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Lituji, pane Jordi, kamerový systém a senzorový sou tak poškozeny že nevidíme ani co se děje za dveřmi můstku, natož u hangáru. Máme jen kusé údaje a informace o tlaku v některých oblastech
řekl ti HK-42 po chvíli co se snažil zprovoznit kamerový systém. Ty jsi zatím následoval odtažený těžký předmět a po pár odbočkách jsi se ocitl před dveřmi, u kterých stopa končila. Dveře byly omláceny, jak se to tam snažili vecpat, ale bylo vidět, že se jim to tam podařilo. Odhadl jsi svoji polohu někde na pravoboku a mezi tebou a vesmírem už nemohlo být moc lodních přepážek. Soustředil jsi se na dveře a na to co je za nimi a vycítil jsi život. Ať je tam co je tam,je tam i někdo živý.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Ještě před tím, než se rozhodnu pokračovat za ony dveře si opatrně prohlédnu nejbližší výbušninu, abych si alespoň trochu vytvořil představu o tom, co je to zač.
HK-42 ? Předpokládám, že droidi nepotřebuje kyslík na rozdíl ode mě, takže by tobě ani tvým bratrům nemělo vadit, že je v oněch místech únik vzduchu. A přes vlastní commlink se snad dorozumíte, ne ? Musíme vědět, kolik z toho, co zbylo z naší lodě je podminováno.
dodám trochu ostřejším tónem, protože mi přišlo jako by HK-42 ignoroval, co jsem mu předtím říkal. Ale to hned hodím za hlavu a zamířím ke dveřím, abych se připravil je otevřít. Schovám se za roh dveří a zkusím nejdřív ovládací panel, pokud by ten nešel, tak je zkusím otevřít Sílou. Až v posledním případě bych uvažoval o vyřiznutí si otvoru světelným mečem. Před pokusem o otevření dveří jsem si ještě překontroloval, jestli si mám vak se skafandrem dobře připevněn na zádech, kdybych se do něj potřeboval čistě náhodou rychle nasoukat. Přecejenom díky Jediským technikám bych nějakou tu chvilku bez vzduchu přežít měl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:

Rozumím pane Jordi
odpověděl ti HK-42 a na chvíli se odmlčel
Droidi vysláni pane Jordi
řekl po pár minutách. To už jsi zkusil otevřít dveře ovládacím panelem. Jakmile dveře trošku povyjely nahoru, vyrovnal se tlak mezi chodbou a onou místností. Rozdíl tlaků nebyl moc velký a tak došlo jen ke krátkému poryvu větru, kde oblastí s zdrojovou oblastí větru a oblastí s vyšším tlakem byla ta místnost, ve které jsi cítil život.
Dveře nicméně vyjeli asi do osminy své výšky, kde se zasekly. Mezi podlahou a nimi zůstal úzký prostor, skrz který se dostat by mohlo být dost nebezpečné a tímto otvorem by ses dovnitř určitě se skafandrem nedostal a zběžný pohled ti nic nenapověděl, protože co do osvětlení bylo to na obou stranách stejné. Na tvé straně za osmnáct a na druhé bez dvou za dvacet. Viděl jsi jen obrysy nějakých strojů, kterých tu bylo nějak moc. Jediné co jsi zjistil byl pocit, že vzduch v té místnosti je pln energie a doslova jsi cítil elektřinu vzduchu, jakoby všechny, nebo některé z těch strojů byly zapnuté a připravené k použití. Ale co to bylo za stroje či které byly zapnuté jsi nezjistil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír někde po cestě na Coruscant, Courage:
Když jsem si zjistil, že za dveřma se nachází množství strojů, které nebyli původně na palubě, nebo nebyli hlášené, tak mě nenapadla žádná příjemná myšlenka.
Pokud tu již nebyli předtím ... tak se sem museli dostat poté, co jsme vyrazili. Takže je sem mohli napasírovat mandaloriani ... co mají mandaloriani za stroje, které by se sem mohli vejít ... bazilišky !
zatrne mi, když si uvědomím, na co nejspíše hledím skrz nepříliš širokou škvíru. Nechtělo se mi lézt do možné nejnebezpečnějšího místa na loďi aniž bych si naplno jistý, co mě tam může čekat. Když mě napadlo vskutku jednoduché a elegantní řešení. Vytáhl jsem svou lumu a podstrčil ji škvírou na druhou stranou. Jakmile jsem si dostal do druhé místnosti, tak jsem ji pomocí Síly uchopil a začal s ní kroužit okolo strojů, abych dostal jasnější obrázek, co mě tam může čekat. Úmyslně jsem s ní však kroužil více u protější strany dveří, když už by se na mě někdo pokoušel střílet, tak ať vystřelí nejdříve na druhou stranu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“