Mise pro Pear(Gerry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Mise pro Pear(Gerry Akesu)

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Stál jsi v tréninkové místnosti a zkoušel jsi ji trénovat rány ve švihu svým světelným bičem na předměty vzdálené od tebe na délku biče. Takhle už jsi trénoval asi půl hodiny a až na dva padawany, kteří se tu spíše pošťuchovali než trénovali, jsi tu měl klid.
Rytíř Jedi Akesu ?
pronese Jedi, který právě přišel a zamířil přímo k tobě, aby jsi mu souhlasně potvrdil, že se opravdu jedná o tebe.
Rád by s vámi mluvil mistr Koon. Má pro tebe úkol. Očekává tě v chrámových zahradách.
dodá Jedi, aby se poté uklonil a odešel si za svým.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Byl jsem v tréningové místnosti, kde jsem si cvičil svoje umění se světelným. Vedle mně se snažilo několik padawanů cvičit, ale moc valné to nebylo. Asi tak pul hodinky jsem trénoval, než ke mně přišel jeden jedi.
Ano jsem Gerry Akesu...
Potvrdím jeho otázku.
Ano, děkuji za správu mistře. Hned se za ním vydám.
Ukloním se a hned se vydám za Koonem. Jdu chrámovýma chodbama, které se zdají nekonečné. A chrámové zahrady jsou ještě k tomu na druhé straně chrámu. Po cestě se setkávám ještě s několika jediama, se kteréma se pozdravím lehkým uklonem. K zahradám dojdu a hned vstoupím do zahrad. Bylo to tam pěkné, a já tam rád meditoval. Niní tam také meditoval Koon, který na mně čekal.
Mistře...
Ukloním se.
Jsem tady jak jste chtěl. To že jste si mně pozval znamená že budu mít konečně svojí misi?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Mistra Koona jsi našel v jedné z bočních částí zahrady, které jsou pro meditace nejoblíbenější. Těsně před tvým příchodem vstal ze svého sedu a otočil se směrem k tobě.
Konečně ? Neučil jsem tě snad trpělivosti dostatečně ?
pronese na úvod mistr Koon a letmým pohybem ruky si zahladí roucho pomačkané od meditačního posedu.
Ale ano, mám pro tebe úkol. Jak jistě víš v poslední době stoupá politické napětí a nejedna soustava republiky uvažuje o jejím opuštění. Zatímco soustavy, které jsou odhodlané zůstat, ale jsou v okolí těchto rebelujících soustav, jsou jimi utiskovány. Stejně tak jejich zástupci, kterým hrozí různé atentáty.
začne vykládat mistr Koon, jak spolu procházíte zahradou mezi spousty různých druhů stromů a ty koutkem oka zahlédneš venku jednu ze tříd těch nejmenších padawanů, které jako obvykle učí mistr Yoda.
Proto je potřeba je chránit. A to bude i tvůj úkol, budeš mít na starost bezpečnost jednoho senátora, který zítra odpoledne přiletí na Coruscant.
vysloví mistr Koon podstatu tvého úkolu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Jistě mistře. Rozumím podstatě úkolu. Připravím se na něj. Kde na něj mám čekat? Hned jak přiletí transport, tak tam na něj budu čekat. A mistře budu ho chránit já sám, nebo bude někdo se mnou?
Konečně první mise. Sice umím být trpělivý, ale v této situaci to ani nejde.
S mistrem jsme procházeli zahrady, a on mi odpovídal na otázky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Jako doprovod bude mít i svoji osobní ochranku a během přistání budou k dispozici i republikové stráže.
odpoví Plo Koon, aby se zastavil a rozhlédl okolo.
Zítra hodinu po polední dorazí k přistávací platformě 14 u haly senátu. Hned poté hodlá navštívit budovu senátu, aby se poté odebral do jemu přiděleného pokoje. Podle plánu tu pobyde dva nebo tři dny. Detailnější plán pro zbytek pobytu ti poskytne jeho asistent. Co se týká doprovodu z řad Jediů, tak budeš jediný.
doplní mistr Koon zbytek informací na které ses ptal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Protože už je večer, tak si jdu lehnout, a spím až do rána. Ráno se vzbudím, a jdu se nasnídat do jídelny. Po vydatné snídani jsem se vydal do tréningové místnosti, kde jsem cvičil. Svým bičem jsem se učil několik nových švihů. Bylo to něco jako švihání s výskoky, a otočkama. Když zbývalo do příletu asi jedna hodina, tak jsem si stopl "taxi" a nechal se odvést až k platformě 14, kde jsem čekal až přiletí. Už jsem viděl jeho loď, jak přistává. Mimo mně tam ještě stála ochranka, a já jsem se v síle snažil vycítit nějáké neobvyklosti. Nic jsem necítil, a tak jsem čekal až gvystoupí. Když se vysouvala plošina, a já ho viděl jak jde ke mně, tak se mi to nějak nelíbilo. Něco na něm se mi nelíbilo.
Ten se mi nějak nezdá...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací platforma 14, Coruscant:
Počkal jsi až k tobě se svoji dvoučlennou osobní ochrankou a jedním asistentem zhruba stejného věku dojde a a hluboce jsi se před ním uklonil.
Jsem rád, že mě budete doprovázet rytíři Jedi, jsem senátor Makele a toto je můj asistent Derus.
odpoví ti na pozdrav senátor, ale ty vytušíš, že on i jeho asistent nejsou těmi, za které se vydávají, přesto jsi vycítil, že nejsou nebezpeční.
Ale nyní prosím pospěšme na jednání už brzy začne.
pronese senátor Makele a bez jakýchkoliv obtíží dorazíte do haly senátu, obrovské místnosti s snad tisící místy pro zástupce jednotlivých členů republiky. Jednání jsi příliš nevěnoval pozornost a spíše jsi hledal potenciální nebezpečí, když tě přepadla chvilková slabost a musel jsi se posadit. Přímo před očima se ti ukázal obraz umírajícího senátora po zásahu blasterem a dále běh ulicemi Coruscantu, aby vize skončila tím, že je na tebe vržena těžká krabice s něčím. Poté nastane tma a když otevřeš oči zjistíš, že jsi zpět v jednací hale senátu a nikdo si tvého 'výpadku' nevšimnul.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Senát

Ještě že si nikdo výpadku nevšiml. To by nebylo zrovna nejlepší.
Šel jsem k nejbližšímu zdroji vody, a tam jsem si umyl obličej, a hne djsem šel k veliteli ochranky.
Doufám že se ta vize nesatne. Musím být velice opatrný.
Mohl by jste mi dát plán senátora na dobu co tu pobude? A ještě raději zkontrolujte zabezpečení. Něco se mi nezdá.
Otočím se a zjistím že už senátor jde. Nedám na sobě znát že se něco změnilo, že jsem něco cítil. Nedám najevo svojí vizi. Ne jako když jsem byl ještě padawan. Od té doby jsem se už něco naučil. A taky jsem se naučil že se politikům nedá věřit. Otočil jsem se na něj.
Pane ministře, kam by jste se chtěl podívat těď?
Podívám se na něj, a trochu si poupravím robů.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Budova senátu, Coruscant:
Senátor něco dořekne svému asistentovi a otočí se na tebe.
Teď bych si rád odpočinul ve svém pokoji.
odpoví stručně a vyrazí napeřd, zatímco k tobě dorazí jeho asistent.
Senátor mě požádal, abych vás informoval o jeho zítřejším plánu. Po snídani se má senátor setkat s jedním ze svých kolegů v jedné místní luxusní restauraci, kde by spolu měli jednat až do oběda, po něm si chce senátor prohlédnout místní muzeum umění, aby jsme se poté vrátili do jeho pokoje.
pronese asistent, zatímco kráčíte za senátorem. Bez obtíží dorazíte k transportu a nastoupíte do něj.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transport, Coruscant.

Sedím vedle senátora, a míříme do jeho pokoje. Zatím se nic speciálního nestalo, a já sleduji pozorně okolí. Když takto sledjuju už dlouho, a začnu strácet pozornost, tak konečně vystoupíme. Dojdem do jeho pokoje, a já se tam porozhlédnu. Silou se nsažím vycítit možné nebezpečí, a soustředím se na svojí práci. Když vejde senátor, já trochu zpozorním. Senátor si sedne do svého křesla, a já si stoupnu vedle něj. Hlavou se přiblížím ke veliteli ochranky(dále jen VO).
Chtěl bych mít k dispozici všechny kamery. A ještě jednou zkontrolujte zabezpečení.
Odkloním se a když se na mně senátor podívá, tak e na něj lehce usměju, aych dal najevo suj klid, a uplnou kontrolu nad situací.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Senátorovo obydlí, Coruscant:
Ještě chvilku posedíš okolo senátora, kterého jako obvykle doprovází jeho asistent, aby jsi poté následoval velitele ochranky na jeho žádost do místnosti bezpečnosti. Zde ti ukázali všechny kamery, které měli k dispozici.
Vše jsme překontrovali dvakrát, Jedi Akesu. Nikde jsme nenašli nic podezřelého. Domníváme se, že tady na senátora nikdo nezaútočí, ale i tak jsem nařídil dvojité hlídky.
pronese velitel a ty mu na to jenom souhlasně přikývneš. Po této prohlídce si ověříš, že prostory okolo místnosti jsou bezpečné a vrátíš se do hlavní místnosti, kde senátor dopil svoji sklenku a odložil rozečtenou složku, stejně jako jeho asistent, který se už také zvedl z křesla.
Půjdu si už lehnout. Cesta i zasedání byli náročné a ještě nás toho zítra mnoho čeká. A vy si taky odpočiňte, velitel ochranky to tu jistě dobře zabezpečil.
pronese přátelsky senátor a zamíří do své ložnice.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Senátorovo obydlí, Coruscant:

Možná bych si mohl trochu odpočinout.
Kývnu senátorovy na souhlas, ovšem svojí pozorností nepolevím. Když se senátor vydá do pokoje, tak já se jdu znovu kouknout na kamery. Když nic nevidím, tak su jdu sednout do obývacího pokoje. Přijde ke mně VO a já s ním mluvím, abych si zkrátil chvíli. Stále mám na vědomí tu vizi, ale už se jí neřídím. Čekám, ale stále citím nějákou ozvěnu v síle.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Senátorovo obydlí, Coruscant:
Ještě před tím než přejdeš do meditace, tak vše okolo propátráš v Síle, aby jsi se ujistil, že je vše v pořádku a poté se poddáš meditaci, z které jsi schopen případně rychle reagovat, pokud by jsi něco ucítil v Síle. Bezo nastala noc a potemnělo i obydlí ve kterém jsi nyní byl. Až k ránu vše probíhalo v klidu, tehd se ti znovu vrátila ta vize. Byla úplně stejná jako předtím, jenom teď měla jasnější začátek. Nyní bylo jasně vidět místo, kde jsi viděl umírajícího senátora, byla to stará budova, kterých na Coruscantu není mnoho. Když vize skončila, tak jsi se probudil do brzkého rána. Senátor ještě spal, zatímco jeho asistent poračoval v práci, kterou včera se senátorem nestihl dokončit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Senátorovo obydlí, Coruscant:

Šel jsem zkontrolovat senátora, a čakl jsem až se probudí. Šel jsem zpátky do pokoje, kde asistent dodělával senátorovu práci. Jen tak mimochodem jsem nakoukl co děla, a šel jsem si sednout. Když se senátor zbudil, tak se šel podle plánu nasnídat, já jsem trochu také pojedl. Když dosnídal, a trochu si odpočinul, šel jsem k němu a a zeptal jsem se.
Pujdem do té luxusní restourace rovnou, nebo se s vašim kolegou setkáte někde jinde?
Usměju se na něj.
Ta vize mi připoměla jedno místo, ale nemužu si vzpomenout. Radši se budu soustředit na misi.
Okamžitě na vizi přestanu myslet, a opět něco cítím v síle...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Senátorovo obydlí, Coruscant:
To nutkání v Síle tě přinutilo všimnou si, že senátor dle svého názoru kouknul po svém asistentovi, který mu podobně nenápadně pokynul. Tahle komunikace ti přišla až krapet směšná, ale nedal jsi nic najevo.
Ano, vyrazíme do deseti minut, jenom se ještě trochu upravím.
odpoví senátor a odejde na chvíli do svých komnat, zatímco ty se protáhneš a překontroluješ si svůj meč. Po deseti minutách už sedíte v luxusním tranportu, který vás odveze až k restauraci. Tam vystoupíš jako první a držíš se blízko senátora, tak aby jsi mohl případně krýt, ale vše jde bez jakéhokoliv problému. Moderně vypadající budova restaurace je známým místem pro politiky a výše postavené lidi ve společnosti. Vše jde v pořádku, dokud se neobjeví jakýsi muž, který přiběhne skoro až k senátorovi a začne na něj křičet.
Vy zatracený parchanti, kvůli vašemu zdržování umírají lidi a místo, aby jste něco dělali, tak se jenom cpete v těhle drahých nób podnicích.
zatím jsi nemohl posoudit, jak je nebezpečný, ale bylo jasné, že musíš zakročit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“