Mise pro Pear(Gerry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Restaurave, Coruscant:

Prosím vás pane, aby jste okamžitě odešel.
Nechtěl jsem využívat sílu, ať už psychyckou nebo fyzickou. Stoupl jsem si před senátora, abych ho přpadně mohl chránit svým tělem, a byl jsem připraven tasit bič kdyby se o něco pokusil, nebo vyáthl zbraň...

---------------
Chybka v tvaru příspěvku - doupravit !
Naposledy upravil(a) Pear dne 10.3.2008 08:51:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Restaurace, Coruscant:
Postavil jsi se před muže, takže jsi mu bránil vlastním tělem v tom, aby se přiblížil k senátorovi, který za tím pod dohledem stráží pokračoval dále do podniku. Muž do tebe strčil, až si musel o krok ustoupit, ale při tom šťouchanci se rozvířil tvůj plášť a muži se odhalil pohled na rukojeť tvého světelného biče. Jakmile si uvědomil proti komu stojí, tak začal okamžitě ustupovat.
Nechtěl jsem nikoho zranit, jen jsem chtěl poukázat na neaktivitu senátu. Místo aby řešili nutné problémy, tak se handrkují o nějakých pitomých novelách a re formách.
pronese značně rozhozený muž.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 10.3.2008 19:33:12, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Restaurace, Coruscant:

Prosím aby jste šel pryč.
Trochu jsem se k němu naklonil, a pošeptám.
Prosím odejděte, neříkám že to co říkáte není pravda, ale tito lidé nejsou zrovna prozíraví k těm, kteří nemají v lásce jejich režim.
Odkloním se o něj, a vedu senátora do jídelny, kde si senátor sedne k jednomu stolu. Já si sednu taky.
____________________-
Ty máš taky chybku v enginu:) myslím v přízpěvku...
... kazíš mě :P

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Restaurace, Coruscant:
Muž nakonec sklonil hlavu a odešel. Cítil jsi ale, že jeho přesvědčení zůstalo, ale taky jsi věděl, že tenhle útok nebyl mířený na osobu senátora Makeleho, ale na jeho titul senátora. Jakmile jsi vše dořešil, tak jsi se spěšně připojil k senátorovi.
Poradil jste si bez problémů rytíři. Kdyby takhle uměli jednat všichni členové mé ochranky, tak nemusím na své domovské planetě řešit žádné problémy.
rozplývá se senátor nad tvým klidným a diplomatickým přístupem, který jsi použil. Ale u toho nezůstane dlouho a dorazí druhý senátor, který se po vzájemném představení posadí naproti senátorovi Makelemu. Po chvilce zdvořilé konverzace zabřednou do politické diskuze a ty jim přestaneš na tu dobu věnovat pozornost. Zdvořile přijmeš jídlo, které ti senátor nabídne a občas odpovíš i na nějakou zvídavou otázku od obou senátorů, ale po většinu času pozoruješ lidi v restauraci. Takto jste tam pobyli až do třetí hodiny odpoledne, kdy se senátoři začali loučit.
Byla to určitě posunující diskuze, ještě zítra ten návrh předneseme v senátu. Ale dnes si už jenom užiju trochu volna a zajdu si do muzea umění.
pronese senátor Makele.
Škoda, že mi mé povinnosti nedovolí vás doprovodit, v té staré budově jsem nebyl už hodně dlouho, užijte si prohlídku senátore.
pronese druhý senátor a zvedne se k odchodu, takže u stolu zůstaneš pouze ty, senátor a jeho všudypřítomný asistent.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Restaurace, Coruscant:

Spolu se senátorem se zvednem, a vydáme se k jeho lux. transportu, a sendem si tam všichni, i s jeho asistenntem, který ho doprovází všude.
Takže těďka do toho muzea?
Zeptám se, a trochu si povytáhnu roucho, které jsem si zasedl...
_________________________
Je to blbost, co těďka napíšu, ale docela špatně se mi na tvoje příspěvky odpovídá...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Transport, Coruscant:
Ano, pokud samozřejmě nic nenamítáte, rytíři.
pousměje se senátor Makele a ty mu odpovíš stejným způsobem, tedy vřelým úsměvem. Jízda k muzeu netrvá dlouho, a to i překvapivě přes tradiční hustý coruscantský provoz. Proto po chvilce transport zastaví před budovou muzea. Jako obvykle vystoupíš jako první, ale když pohlednéš na budovu muzea, tak tě zamrazí, protože je to přesně ta budova, kterou jsi měl možnost vidět ve své vizi. Ale to už slyšíš senátora, který diskutuje se svým asistentem a vystupují hned za tebou.

------------
Přiznávám, že teď probíhala trochu ta - nudná pasáž každé mise, výcviku - tam se často neodpovídá tak dobře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Muzeum, Coruscant:

Jistě, nejistě vstoupím do budovy, a pomalu kráčím chodbama muzea. Nic na sobě nenechám znát, a později přidám na kroku. Senátor si prohlíží starožitnosti v muzeu, a já dávám pozor na případnou hrozbu.
_______________________
Hele kdy že se to mužu požádat o to abych měl zelený mečík s nápisem rytíř jedi...? Víš jak tam má třeba wedge dvoj-červenej meč atd...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Muzeum, Coruscant:
Senátor se narozdíl od svého asistenta zastavuje pouze u některých kusů vystavených, zatímco asistent pečlivě sledoval jednotlivé kousky umění a hlavně díky němu se návštěva protahovala. I ty jsi občas spočinul pohledem na nějakém neobvyklém kousku, ale hned si se zase věnoval bdění nad bezpečím senátora. Celá prohlídka vám zabrala skoro tři hodiny, než znova zamířili k východu. Prošel jsi první, následovaný senátorem a asistentem. Venku na vás čekala už dvojice strážných, kteří hned obklopili senátora z boku. Sotva však sešel polovinu schodů k transportu, tak jsi pocítil záchvěv Síly a okamžitě jsi se otočil daním směrem, aby jsi na římse protilehlého domu zahlédl odlesk hledí od ostřelovací pušky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Muzeum, Coruscant:

Už jsem šel k transportu, když jsem si všiml ostřelovače. ZrovnA vystřelil ze své pušky, ale já jsem instinktivně skočil před senátora.
POZOOOR!!!
Křičel jsem a svým bičem jsem odrazil střelu. Se senátorem jsem rychle utíkal k transportu. Ostrostřlelec se přesunul. Já jsem strčil senátora do vehiklu, a vlezl jsem za ním...
----------------
Došlo tu k menší chybě - jasně jsem napsal, že senátor už budovu opustil a že se k němu připojila dvojice strážných a že sešli polovinu schodů k tranportu - takže musím požádat o přepracování příspěvku.
Přepracoval jsem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Muzeum, Coruscant:
To bylo těsné, děkuji vám. Nevíte, kdo to byl ?
pronesl udýchaně senátor, když jste společně seděli ve voze, který se zatím rozjel z místa činu na pokyn asistenta.
Řekl jsem řidiči, ať nás zaveze zpět k našemu obydlí, tam by jsme měli být snad v bezpečí.
pronese asistent, který sedí ve předu, zatímco ty s dvěma strážnými sedíte v zádní prostorné části transportu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant:

Kdo to byl, to fakt nevím senátore. Ale radši rychle k vám domů.
Sedím v aut a míříme do senátorova domu. Bystoupím z auta. Nic necítím...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Senátorovo obydlí, Coruscant:
Opatrně jsi vystoupil z transportu a po rozhlédnutí se okolo, jsi pokynul dále. Vystoupili oba strážní a poté senátor a rychlým krokem zamířili do budovy, pár vteřin po nich vystoupil i asistent a ty jsi vešel do budovy jako poslední. V bytě tě informoval vedoucí stráží, že vše je zde v naprostém pořádku. Poté jsi zašel do hlavního pokoje, kde spolu doposud diskutovali senátor s asistentem.
Posaďte se, právě jsme uvažovali o zítřejším programu. Protože kromě odpoledního jednání v senátu a následného odletu domů jsem měl ještě v plánu ráno navštívit místní archeologickou univerzitu, kde jsem měl domluvenu schůzku s jedním z našich předních členů. Zajímalo by nás, jak se vy stavíte k tomuto nápadu.
pronese senátor, zatímco se posadíš.
Součástí byl i projev před studenty. Hlavně nás však zajímá, jestli se podle vás ten pokus o atentát můžeš opakovat.
podotkne ještě asistent.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Senátorovo obydlí, Coruscant:

Jestli se muže atentát opakovat?
Zopakuji otázku.
Každá hrozba se muže opakovat. Ale je to na vás. Budu se vás snažit ochránit jak jen to pujde. Volba je na vás. Jenom nepodceňujte hrozbu..
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Senátorovo obydlí, Coruscant:
Senátor se podívá na asistenta a ten mu pohled opětuje se souhlasným přikývnutím.
Dobrá, zůčastníme se toho. Nerad ruším sliby, které jsem dodržel a taky nerad utíkám před první možnou hrozbou. Co bych to byl potom za zastánce svého lidu, kdybych se zalekl každé možné překážky v cestě.
pronese odhodlaně senátor a tím ti vlastně nepřímo vyjádří i svoji důvěru v otázce bezpečnosti. Poté spolu začnou probírat politické záležitosti a ty se vydáš na obhlídku, aby tě zastavil vedoucí ochranky.
Pane, máte soukromý hovor z chrámu.
pronese a ty okamžitě zamíříš do svého vyhrazeného pokoje, kde si zaktivuješ holoprojektor a objeví se na něm mistr Koon.
Zdravím tě Jedi Akesu. Doslechl jsem se o dnešním pokusu o atentát na senátora Makeleho. Chtěl jsem se ujistit, že je vše v pořádku a zda-li je situace pod kontrolou.
pronese holografický obraz mistra Koona.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Senátorovo obydlí, Coruscant:

Situace, mistře? Situace je pod kontrolou. Terorista se zdá zatím stáhl. Těďka jdeme na nějákou universitu. Zatím se nic jiného nestalo. Dávám na senátora pozor mistře. Nebojte se!
Hologram zmyzel, a já se vydal za senátorem, který už seděl v autě.

---------
Trochu jsi přeskočil události a nějako jsi vynechal noc aniž by jsi to zmínil(mluvil jsem o zítřejším programu a z dosavdního průběhu bylo jasné, že je večer). Protože se však na noc nic nechystalo, tak jenom douprav, že jsi si šel třeba lehnout nebo nějak podobně a já budu pokračovat dál. Ale dávej si na to prosím pozor ! A ještě jedna poznámka, auta jako taková se v SW moc nepoužívala, všude se užívali transporty(něco jako letadla doslova) nebo landspeedery(vznášedla - např. Ep IV, Lukovo samohyb na Tatooine), tak se snaž také dodržet, pokud máš nějakou pochybu k technické stránce věci, tak se klidně zeptej přes PM nebo ICQ.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“