Mise pro Pear(Gerry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Medikální centrum, Coruscant:

Takže to bylo takhle mistře. Se senátorem jsem si řekly, že bychom měli jít na přednášku na této universitě. Ale když přednášel, tak na něj chtěl psáchat atentát nějákej muž kterýmu se to ovšem nepovedlo, a místo toho zasáhl asistenta. Asistent byl vlastně senátor, který se přestrojil za asistenta, aby ochrínil senátora, ale to se jakž takž nepovedlo. No a po tom jsem se snažil bránit ty, které jsem měl, a docela se mi to vedlo, chvilku měl na vrch, ale já jsem to pakl nějak převrátil, a on utekl. Těďka ho hledají všichni. Senátor, ten pravý, je v nemocnici na operačním sále, vedle mně je asistent, se kterým právě hovořím. To je asi vše mistře..
zavěsím, a posadím se, protože když jsem mluvil, tak jsme chodil.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Medikální centrum, Coruscant:
Rozumím, jakmile budu moct, tak tam přijedu, podívat se na to osobně a dořešíme to.
dodá ještě mistr Koon, než ukončíš spojení a posadíš se k asistentovi. Ani jedne z vás však nestihne cokoliv říct, když dorazí vrchní lékář.
Všechno bude v pořádku, trocha bacty a senátor na tom bude stejně dobře jako dřív. Teď bude potřebovat hlavně klid, takže žádná práce ani starosti, nebo jakékoliv stresování. Právě je převážen na pokoj, který jsme vybrali předem.
pronese doktor a protože jste bez otázek. tak odejde věnovat se dalším pacientům. Ruch dne však neustane a opět se nedostanete k žádnému řečnění s asistentem, když dorazí zástupce Coruscantské bezpečnosti.
Vy jste Jedi Gerry Akesu ? Přišel jsem se vás poptat na popis toho útočníka, abychom po něm mohli vyhlásit pátrání.
zeptá se tě a čeká na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Medikální centrum, Coruscant:

Pokusím se vám ho popsat. Sice jsem byl pěknou chvíli pod palbou, a to mi stížilo si ho prohlídnout, tak se pokusím.
Postavím se.
Byl asi 180 cenťáků vysoky, a 30 až 40 let starý. Měl krátké černé vlasy, modré oči, a křivý nos. Pěkný kožený kabátek, a kalhoty, do něj by jste normálně neřekli že by mohl spáchat atentát. Tohle je asi tak všechno, čeho jsem si na něm všiml.
Doufám že tohle stačí, protože těch detailů jsem si moc nezapamatoval.
Sedám si, protože všechno co jsem chtěl říct už jsem řekl.
A jsou ty hlídky před pokojem senátora??
Optám se jen tak pro kontrolu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Medikální Centrum, Coruscant:
No, snad to postačí. Necháme vyhlásit pátrání a uvidíme, jestli se něco dozvíme, zatím děkuju za spolupráci. Jinak co se ochranky týká, tak jsme tam také poslali dva muže, pod vedení velitele senátorovo osobní ochranky.
pronese člen Coruscantské bezpečnostní služby a po pozdravném zasalutování odejde, zatímco dosedneš vedle asistenta.
Jinak velitel ochranky říkal, že je na místě, stejně jako dva muži, které zavolal a navíc jste slyšel, že své lidi poskytla i Coruscantská bezpečnost, takže snad bude vše v pořádku. Myslím, že se můžeme jít přesvědčit osobně.
dodá ještě asistent a zvedne se ze židle, aby pomalým krokem zamířil k pokoji senátora, ale po pár krocích se zastaví a podívá se na tebe, čekajíc až jej budeš následovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Medikální Centrum, Coruscant:

pač jsem si pěkně pokecaly, tak jej následuji tam kam chce..
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Medikální centrum, Coruscant:
Bez slov se připojíš k asistentovi a společně porocházíte chodbami Medikálního centra, kde příliš bytostí nepotkáváte. Je tu až příjemný klid, který opanovává celé medikální centrum. Za chvilku dorazíte ke dveřím, kde stojí dva muži Coruscantské bezpečnosti, které vás vyzvou k předložení identifikace. Asistent tak učiní a jste vpuštěni dovnitř, kde u dveří stojí dva členové osobní stráže a v místnosti je i velitel osobní ochranky senátora.
Je stabilizovaný a vše bude v pořádku. Jakmile tomu tak bude, tak poletíme domů. Teď spí.
pronese stručně velitel ochranky a asistent jenom přikývnena souhlas a otočí se směrem k tobě.
V senátu můžu hlasovat za senátora, protože mám všechny pověření a jsme seznámený se situací. Ale bude lepší, když se budu za něj dále vydávat, takže je potřeba, aby jste mě doprovázel na dnešní zasedání.
pronese asistent a zvědavě očekává, jak se vyjádříš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Medikální centrum, Coruscant:

Dobrý naápad je vydávat se za senátora. Tohle ale muže být stále nebezpečný! Utočník je na svobodě, a dokud nebude zatčen tak je tu stále nebezpečí. A ještě když se budete vydávat za senátora. Muže ho to zmást. Ale jestli budete chtít, tak vás budu opět doprovázet.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Medikální centrum, Coruscant:
Po vzájemné dohodě, jsi i nadále doprovázel asistenta, který se vydával za senátora. Po chvilce jste tedy opustili medikální centrum a vydali se do příbytku, kde si asistent nachystal nějaké materiály, aby mohl večer vystoupit v senátu. Ty jsi si mezitím odpočinul a nabral síly a hlavně jsi se mohl věnovat regeneraci svých zranění. Večer jsi posléze senátora doprovázel do senátu. Jeli jste neoznačeným vozidlem a dorazili jste akorát včas. Zatímco senátor se věnoval dění v hale, ty jsi se rozhodl čekat venku, až skončí. Tvé čekání se však neúnosně protahovalo až dosáhlo dvou hodin, asistent vyšel ven znavený a trochu otrávený jednáním, ale několika slovy osvětlil, že vše dopadlo dobře a vyrazili jste zpět do jeho sídla. Ani během cesty zpátky se nic neobvyklého nepřihodilo a vše proběhlo bez obtíží.
ráno si asistent zabalil nějaké věci a vyrazili jste do nemocnice, kde se skutečný senátor, který už byl v pořádku, chystal k opuštění nemocnice a následnému transportu mimo planetu. Seděl už oblečený na kolečkovém křesle, když jste dorazili a obklopovala ho stráž.
Můžeme vyrazit.
pronesl, sotva jste s asistentem vešli a bez dalších rozpaků se vydali k připravenému vezu s krytou střechou. Napínal si svoje smysly a sahal po Síle, ale žádné nebezpečí tu nehrozilo a také se nic nestalo, takže cesta proběhla až na transportní letiště bez nějakých problémů, a i tam k ničemu nedošlo. Všichni zde začali nastupovat do corelliánského hvězdného reketoplánu, který tu byl přistaven, když se senátor zastavil, aby s tebou mohl promluvit.
Děkuji za vaše služby, rytíři Akesu. Bohužel jsme vám měli odhalit moji skutečnou identitu mnohem dříve, protože dotyčný útočník o tom nejspíše věděl. Přesto vám děkuji, že jste mě a mého asistenta několikrát bezpečně ochránil. A provázej vás Síla.
pronese a skloní trochu hlavou na znamení rozloučení, aby poté nastoupil do raketoplánu a v něm opustil Coruscant. Tvé další kroky vedli zpět do chrámu Jedi, aby jsi zde stanul před radou a vyslechl zhodnocení tvé mise z jejich úst.
Úspěšná i neúspěšná tva mise byla.
začal rozbor mistr Yoda, který tu byl osobně přítomen jako většina členů rady, kromě dvou křesel, kde byli pouze hologramy.
Senátora jsi uchránil od smrti, i když byl zraněný a jeho úkol nakonec ohrožen nebyl. A navíc jsi měl být informován o skutečných identitách, i když jsi to mohl poznat.
dodá mistr Windu, který má obvykle s mistrem Yodou hlavní slovo při zasedání rady.
Ale neuspěl jsi v tom, že jsi nechytil útočníka , i když jsi měl dvě možnosti jej pronásledovat. Kdyby jsi jej polapil, tak už by dále nepředstavoval žádnou hrozbu a senátor, byť v utajení nemusel být zraněn.
pronese mistr rancisis, který svým vzhledem patří k nejexotičtějším mistrům Jedi.
Pro další mise rozmýšlej o tom, mnoho naučit se ještě musíš. Chránit jedna věc je, zabránit ohrožení další je. Prozíravosti musíš se více naučit. Toť vše padawane, brzy další misi ti udělíme. O tom co jsi zde slyšel do té doby rozjímej a své schopnosti posiluj, nyní odít můžeš.
zakončí diskuzi mistr Yoda a ti opustíš místnost rady.
-----------------------------
Tímto uzavírám tuto misi a brzy připravím další, jestli máš nějaké přípominky, tak se vyjádři sem, než udělám hodnocení a uzavřu toto téma.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

oki tak
1. Věděl jsem, nebo jsem spíš tušil, že je to vyměněný, ale nechtěl jsem ti překazit dějovou línii!
2. Tak uročník si někam odjel, a moje práce byla chránit senátora i asistnta, takže jsem odjed nemohl.
3. Tak jsem sámm proti někomu, kterej se na to cvičil několik let, měl k dispozici pistoli, a střílel dobře, já se musel starat o sebe, a ještě o 2 osoby, a "podezřele" dlouho tam nebyla ochranka, což je myslím blbost, pač ta by tam měla být rychle. ještě když jsem volal o pomoc!
No nechci si moct stěžovat, ale onec bymohl být lepší :)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

K té ochrance, po pravdě ty by jsi na univerzitě čekal ochranku ? A navíc by sis měl uvědomit, že s váma na univerzitu jel jenom velitel ochranky, který hlídal hlavní vchod, co se týká odhalení - když něco tušíš, tak dle toho reaguj, já to nemám nalinkované přesně podle nějakého schématu, ano nepopřu že očekávám trochu jiné reakce někdy, ale taky se musím přizpůsobovat, protože kdybych jel dle daného schématu, tak to rovnou můžu celý napsat sám. Ale teďk hodnocení:

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Co se týká samotného tvaru, tak tady to bylo vesměs v pořádku až na dva edity, což není zas tak hrozné. Ale ke konci a i během výcviku jsi měl několik dost slabých příspěvků, na čemž by jsi měl zapracovat, protože odpověď stylem JENOM jednoho kratšího proslovu jsou takové nemastné, neslané.
Postup v příběhu: Tentokrát jsi se držel jisté linie a možná až moc, anebo jsi se ji sám snažil málo rozvíjet vlastní interakcí, jinak tu bylo několik nejasností, na které by jsi si mohl dát více pozor.
Reakce na podněty: V této misi bych to shledal jako slabinu, protože reakce na některé podněty byli slabé nebo žadné, příkladem budiž nulová reakce na náznaky, že jsou senátor a asistent ve skutečnosti těmi druhými - tohle může hodně ovlivnit.
Využití Síly: Zde jsem taky tak trochu na rozpacích, protože někdy se přeceňuješ, jindy Sílu příliš nevyužíváš, nebo tím nejvhodnějším stylem, možná jsi Jedi, ale zase ne tak dlouho od zakončení svých zkoušek.
Nakonec ještě musím zmínit potřeba několika editů a jistého sporu v jednom místě, který měl negativní vliv na tuto misi a když tedy spočítám hodnocení, tak se dostávám na nějakých 55 procent. I proto, že z této mise mám takový divný pocit.

Následky mise:
+ Zlepšení v pohybu s předměty pomocí Síly(přitažení, vrhnutí)

Tímto uzávírám tuto misi, další čekej tak ve Čt navečer, protože St a Čt přes den budu značně vytížený a nebudu mít mnoho času.
*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“