Mise pro Glaide(Gerenn Torr)-NR

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Hbitá Diana, Hyperprostor:
No, s pomocí Síly toho najdeš hodně i bez jakýchkoli map.
Nedal jsem se, protože jsem věděl že v žádných mapách není.
Tak uvidíme, jak mi to půjde.
Řekl jsem nakonec, když jsem přemýšlel nad tím co mi o Sabaccu Corj říkal a taky jsem doufal, že to nebudeme hrát moc dlouho.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hbitá Diana, Hyperprostor:
Sabaccu jste se věnovali asi dvě hodiny. Ze začátku, tě Corj bez problémů přehrával, ale když jsi pochopil některé kličky hry a občas nenápadně použil i Sílu, tak měl ke konci co dělat, aby držel krok. Proto docela přivítal i tvůj návrh na konec partie. A zatímco Corj se šel natáhnout, ty jsi se oddal meditaci, aby jsi byl na neznámou základnu co možná nejlépe připraven.
Z meditace tě vyrušil až Corj.
Jsme tady, jdu nás dostat k té základně.
pronese Corj a ty přejdeš do kokpitu, aby jsi si prohlédl planetu před váma - Kwenn. Za planetu právě zacházela vesmírná stanice, která obíhala po orbitě a pod váma se nyní ukázala kamenná planeta, kde se však místy objeví vodní plochy a lesy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Hbitá Diana, Kwenn:
Dobře
Odpověděl jsem mu na to, když jsem prošel za ním do kokpitu Hbité Diany. Díval jsem se na terén podemnou a vybavil jsem si svou rodnou planetu, když jsme přelétali nad jezerní oblastí s lesy..
Až na ty okolní kamenité plochy to tady je jako na Eruandoru.
Pověděl jsem Corjmu.
Zatím co jsme se blížili k základně jsem necítil nic zvláštního, ale to se mohlo kdykoli změnit.

------------------------------------------------------------------------------------

Sorry že mi to trvalo tak dlouho, ale mám hrozně málo času..asi ted pořád ještě nějákou dobu nebudu odpovídat tak rychle jako při výcviku.
V pořádku, psal jsi to myslím do odhlášení, že s tím budeš mít krapet problém, takže mě to toliko nevadí, jinak používej pls jinou než žlutou barvu, tou rozlišuju v tvých příspěvcích svoje poznámky, aby se to nepletlo.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hbitá Diana, Kwenn:
Po chvilce letu atmosférou jste se konečně přiblížili ke komplexu o kterém Corj dříve mluvil. Z dálky byla vidět pouze přistávací plocha a velké dveře dovnitř, jinak nic dalšího. Už to samo o sobě dávalo najevo, že se jedná o skrytou základnu, která pokud možno neměla být odhalena. Zanedlouho jste byli už na dosah několika set metrů, když jsi to pocítil. Nejdříve to byl pouze pocit z něčeho temného, ale to cítění temnoty pomalu narůstalo, jak jsi se v Hbité Dianě blížil k základně.
Podívej, tady je vysílačka. Kdyby jsi potřeboval cokoliv, tak zavolej a já přiletím. Budu nedaleko, tady zůstávat nechci, už právě kvůli tomu pocitu a celkově se mi to místo nelíbí. Navíc Karrde říkal, že vy Jediové umíte pěkné kousky a občas je lepší se neplést do cesty. Prostě dej kdyžatk vědět a do pěti minut jsem tu.
pronese Corj, když Hbitá Diana dosedne na přistávací plochu, která je úplně prázdná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Hbitá Diana, Kwenn:
Když jsem šel směrem k východu, Corj šel ještě se mnou a tak jsem na něho promluvil:
Cítím tady velkou temnotu. Je zajímavé, že máš tady taky divný pocit, možná by sis měl promluvit s mistrem Skywalkerem. Pokud je to to co si myslím, tak jsi k Jediům blíž než tušíš.
Zkontroloval jsem si ještě jednou všechny věci a pak jsem se s Corjem rozloučil.
Díky za vysílačku, ozvu se když se dostanu do úzkých. Zatím se měj a popřemýšlej o tom co jsem ti ted před chvílí řekl.
Dořekl jsem a vystoupil z Hbité Diany. Přídtupová plošina se zvedla a Corj odstartoval, já jsem se už jen zhluboka nadechl a a rozhledl se po přostávací ploše předtím, než jsem vyrazil směrem ke vchodu do základny.

-------------------------------------------------------------------------------------

Dobře
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací plocha, Kwenn:
Z dosavadních informací jsi zjistil pouze, že základna je vestavěná do skály, kterých je okolo spousta. Takže už to samo vypovídalo o úmyslu základnu skrýt. Došel jsi až k jediným dveřím, které byli zavřené a přešel jsi k ovládacímu panelu. Byl zapnutý, a protože tě tvé smysly nevarovali o žádném možném nebezpečí, tak jsi s jeho pomocí otevřel dveře. Vevnitř nic nepřátelského naštěstí nebylo a vešel jsi tak do poměrně velké chodby, kde se občas nacházela nějaká ta bedna se zásobami, materiálem apod. . Nikde však žádná známky, proč byla zákadna opuštěna, nebo co se tu stalo. Nalevo byli dveře do boční místo a na konci chodby byli velké dveře, které vedli nejspíš do výtahu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Základna, Kwenn:
hmm, pořád nic. Třeba zjistím něco o základně v té místnosti na boku.
Pomyslel jsem si.
přišel jsem bliž ke dveřím a stále jsem necítil žádné nebezpečí, alespoň ne v mojí blízkosti, i když ta temnota, kterou jsem cítil tu byla pořád. Stiskl jsem tlačítko na zámku a dveře předemnou se otevřely. Vstoupil jsem do místnosti a hledal jsem cokoli co by mi mohlo něják pomoct při mé misi.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna, Kwenn:
V místnosti byla tma a na zdi po svém boku jsi našmátral spínač osvětlení. Byla to úzká místnost s velkým množstvím počítačových panelů a dveřmi vzadu, které jsi po podrobnějším odhadu označil jako dveře do osobního výtahu. Většina počítačových panelů byla pohaslá, teda až na jeden, který slabě poblikával. Při vstupu byl taky stojan na zbraně, ale ten byl prázdný, což svědčilo o tom, že je někdo upotřebil, otázkou však zůstává kdo a proč. Na první dojem jsi z místnosti vycítil, že byla opuštěna rychle a nedbale, naznačovali to tlačítka na některých konzolích, která nebyla ve stavu OFF, i když samotné konzole nebyli aktivní. Když jsi se rozhlížel, tak jsi v temnotě náhle něco pocítil, něco jako by ji tvořilo víc objektů, ale stále jsi nedokázal vycítit nic přesnějšího.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“