2. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

2. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Příspěvek od Jordi Linx »

Ubytovna, Kamino:
Ležel jsi na své posteli po dalším z mnoha náročných tréninků, který sis dopřál se svým kolegy, kteří tu ještě zůstávali. Nebylo vás už mnoho, protože hodně ARC jednotek už bylo převeleno do služby a na nejrůznější mise. Co jsi věděl, tak se tak dělo dle hodností a čísla, což byl i jeden z důvodů, proč jsi ještě zůstával tady. Na stolku vedle postele se teď válel jeden z tvých blaterů DC-17, který jsi právě pročistil a nechával proschnout.
Alpha-63 ? Máš se ihned hlásit ve strategické u Alphy-28. Vypadá to na nějakou misi.
pronese jeden z tvých kolegů, který právě přišel a ty jsi si vzpoměl, že se jedná o Alphu-62. Měl radost, protože i on očividně právě dostal misi.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 06.1.2009 00:01:40, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Ubytovna, Kamino:

Už od rána to byl dobrý den.Ráno sem si šel zastřílet a docela se my vedlo.Po té jsme šli na trénink v pouštním terénu.Ten proklatý písek se my dostal všude.Vyčistit brnění a zbraně my trvalo dosti dlouho.Ted sem odpočíval a dopřával si chvíli odpočinku.Když do pokoje vtrhl 62ka že se mám dostavit do strategické místnosti.Obleču si předpisově brnění a připnu opasek.Dám do pouzder DC-17ky a ještě před odchodem.
Podle nadšení soudím že letíš taky pryč víš kam?
Ještě si počkám na odpověd a po té poklusem vyrazím do strategické místnosti za Alphou-28.Na Kaminu už nebylo ani stopy po bitvgě která se tu před časem odehrála.Po chvíli sem došel ke strategické místnosti.Urovnal si opasek a vešel dovnitř.
Alpha-63 se hlásí dle rozkazu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ubytovna, Kamino:
Kam ? To ještě přesně nevím, ale připojím se k jednotkám pod vedením generála Tiina. Slyšel jsem, že je dobrej, tak se těším na spolupráci.
pronese k tobě Alpha-62 ještě než stihneš odejít a zamířit do strategické místnosti. Tam dle předpisů řádně zasalutuješ a předstoupíš do pozoru před Alphu-28.
Pohov, 63ko. Posaďte se.
pronese na úvod, zatímco se posadíš na židli naproti jeho stolu.
Nejsem žádný řečník, ale stručně nastíním situaci. Společně se mnou a šesti dalšími klony pojedeme na Togorii. Její obyvatelé se přiklonici na stranu Konfederace a zajali republikové velvyslance. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale zde umístěný velvyslanec je z jistého důvodu, který je mi neznámý, důležitý. Takže ho my musíme zachránit. Odletáme zhruba za 6 hodin. Máme k dispozici jen to, co si s sebou vezmeme, žádná letecká podpora ani nic podobného. Jinak v týmu s náma půjde jeden medik a jeden inženýr, to aby jste věděl. Na planetu nás vysadí jedno LAAT/i s dvoučlennou posádkou. Naše loď bude zatím ukrytá za nějakým měsícem nebo podobně. Nějaké otázky ?
pronese Alpha-28 a podívá se na tebe čekajíc odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

strategická místnost, Kamino:

Poslouchal sem pozorně alphu a čekal až domluví.
To vypadá jako zábava pane.Ale když sem projížděl rasy a planety tak zrovna obyvatelé Togorie my připadali nám nakloněni.Rozhodně to nebude lehké, ale bude to zábava.Kdy odlétáme pane????
Řeknu a čekám na odpověd.Vím že obyvatelé Togorie jsou v průměru 3 metry vysocí a jsou to kočkám podobní tvorové.Nejsou sice rozvynuti natolik aby cestovali vesmírem,nemají vlastní lodě ale jejich síla je ohromná.Jsou velice čestní.Proto mně zaujali a vyhledal sem si víc informací.V jedné z mála chvil když prohlížím archiv a učím se o planetách na které mám letět.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Strategická místnost, Kamino:
Připadali ? Seržante, spojili se s naším nepřítelem tudíž jsou i naši nepřátelé. A podobně jistě smýšlejí i o nás. Kdyby nám byli nakloněni, tak tam nemusíme letět. A už jsem vám říkal, že letíme za 6 hodin. Doufám, že tu misi nebudete brát stejným přístupem, jako jste mě teď posslouchal, seržante.
pronese rozezleným tónem Alpha-28 a úmyslně tě tituluje tvoji dosavadní hodností, aby zdůraznil svoji hodnost poručíka, kterou znázorňují jeho modré insignie po jeho brnění.
Teď se běžte připravit a za šest hodin na přistávací rampě. Podrobný plán mise vysvětlím během cesty, až budou přítomní všichni členové týmu, odchod.
dodá ještě a propustí tě od hlášení, aby si vzal složku dalšího člena týmu, který nejspíš dorazí chvíli po tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Strategická místnost, Kamino:

Pane nebudu pane.Byl sem tak rád že se konečně dostanu z Kamina že jsem to asi přeslechl,ale nebojte se na misi už budu plně v pořádku.Člověk se jednou zamyslí a už je tu takovýhle malér.To je dobré takhle si naštvat velitele a to jsme ještě neodletěli.Cestou na ubikaci my stále nejde do hlavy jak se mohli Togoriani spolčit s plechounama.Rozmyslím si cestu a zamířím do učebny kde si vyjedu nějaké informace o planetě.Sice sem je viděl ale aspon trochu oživit.Po chvíli zjištování informací když sem si již myslel že mám dost zjistil sem že už uplynula celá hodina.Zvedl sem se a šel do ubikace navléct se do brnění.V ubikaci nikdo nebyl všichni byli někde na misi nebo na tréninku.Oblékl sem si brnění a nasadil svoji poškrábanou helmu.několik velitelů už proti ní něco namítalo ale já ji vždycky obhájil.Zasunul sem si DC-17ky do pouzder a šel fasovat vybavení.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Zbrojnice, Kamino:
Ještě než opustíš ubikaci, tak si překontroluješ, jestli vše na svém místě jak má být, přehodíš si popruh zajištěné DC-15 přes rameno a zamíří do zbrojnice. Občas cestou potkáš nějakého klona, ale poslední dobou jich vídáš čím dál tím míň, jak se všichni na válečnou frontu bojovat za republiku. Občas se k tobě dostane i nějaký report o některé z bitev, ale údaje jsou většinou neúplné, protože tady na Kaminu nechtějí místní rozptylovat od jejich tréninku, aby se jej nesnažili uspíšit a posílat do boje méně vycvičené klony. Zanedlouho dorazíš do zbrojnice, která je až nečekaně prázdná. Zamíříš přímo k výdeji,, se jako obvykle nachází klon, který měl tu smůlu, že se při tréninku takhle zle dlouhodobě zranil. Dnes se naštěstí netvářil tak rozezleně jako vždyky.
Co to bude ? A kolik granátů ?
zeptá se a zdůrázní slovo granáty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Zbrojnice, Kamino:

Novinek se nám opravdu moc nedostávalo.Jhen jestl ijsme vyhráli nebo prohráli.Zbrojnice byla prázdná až na mého oblíbeného klona.Líbilo se my že zdůraznil granáty.Všichni co mně znali znali moji zálibu v granátech a i ti co mně nezali to už slyšeli.
No granátů normální množství možná o dva tři víc.pak munici stejně tak.Do DC-17tek a Dc-15ky.Tajná mise bez zásobování.
Řeknu aby věděl kolik munice my dát.Odebral sem si munici a granáty
Díky.
Otročím se a dojdu si do skladu pro potřebné vybavení kdyby to trval odelší dobu a po té zamířím na místo srazu protože už moc času nezbývá.Člověk by neřekl jak rychle to letí.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Zbrojnice, Kamino:
Dostaneš větší porci munice, než se vydává obvykle, stejně tak i o dva granáty navíc, než s díky přejdeš do skladu, kde si nafasuješ nějaké vysoce skladné energetické potraviny, pro nejhorší případ, stejně tak neutrallizační tablety, které dokázali pročistit skoro jakoukoliv vodu. Stačila jedna tableta do lahve a mohl jsi ji v klidu popíjet. Nakonec popadl ještě dvě rezervní baterie pro různé systémy zabudované v tvém brnění a zamířil jsi pomalu na odletovou plochu. Dorazil jsi poměrně včas, ale LAAT/i i s Alphou-28, který tentokrát domlouval pilotovi, že takhle ledabylé a ubohé přistání už dlouho neviděl, už tam stojí a připravují se na odlet. Bez nějakých zbytečných slov naskočíš do LAAT/i a najdeš si místo, kde si prozatím můžeš odložit některé ze svých věcí a poté se přejdeš posadit na kraj paluby, odkud jsi jednou při výskoku skákal s jetpackem v rámci tréninku. Teď jsi to měl na zem zhruba necelý metr a mohl jsi se jí dotýkat špičkama bot.
Asi nemáte pilotní výcvik 63-ko ?
pronese naštvaným tónem 28čka s postaví kousek vedle tebe, zatímco ve dveřích se objeví skupina šesti klonových vojáků pochodujících ve dvou rovnoběžných řadách po třech.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Zbrojnice, Kamino:

Standartní výbava na delší dobu byla konečně u mně a já mohl jít.Laat/i už čekal na plošině.Nikdo mně nevítal ta ksem naskočil a složil svou výbavu.Sedl sem si na své oblíbené místo.trénink s jatpackem mně vždycky bavil.S jednou rukou plnou granátů a druhou s DC-17 se snášet k zemi je docela zábava.moc ARC nenosily jetpacky ale mně to už párkrát pomohlo.A létání s ním mně začalo bavit.Nevěděl sem co se 28čce nelíbí.Přistání sice nebylo nejlepší ale aspon bylo že jsme nespadli.Jemu se stále něco nelíbí.Sice je to dobré že nezlenivýme ale jinak....
Ne pane nemohu sloužit.Létám pouze na svém jetpacku.
Řeknu a otočím se a vystrčím nohy z Laat/i a šontám špičkami po povrchu Kamina.Počasí bylo překvapivé.Opět pršelo.Ticho rušené jen padáním vody a nadáváním Alphy-28 bylo narušeno ještě jedním.K Laat/i míří skupina klonů kteří letí snámi.Byla to souhra.Totálně identičtí kloni.Ne jako já a 28čka.
No pane zbytek konečně dorazil myslím že jsme připraveni odletět.
KOnečně sem se dočkal klonů a možnosti letu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Odletová plocha, Kamino:
Ale že jim to trvalo.
utrousí, než k nim rychlým krokem zamíří a ty vycítíš, že je nepřivítá milým tónem.
Pochodovat umíte hezky hošani. Kdyby jsme byli na nějaké proměnádě, tak vám i zatleskám. Jenže víte co ? Tohle není žádná promenáda, tohle je odletová plocha vy už jste všihcni měli dávno mít usazený ty svý zadky v támhletom LAAT/i. Takže s sebou koukejte hejbnout, nebo vás tam snad musím dokopat sám ?
vyštěkne na ně doslova Alpha-28 až ti přeběhne mráz po zádech a sám se přemístíš na své místo, zatímco se do LAAT/i rychle napasírují i kloni pod nepříjemným pohledem Alphy-28. Ten naskočí jako poslední a dvakrát bouchne do stěny směrem k pilotovi, který si jenom něco zamručí pro sebe a zvedne LAAT/i z povrchu. Ty máš ještě poslední možnost se porozhlédnout po Tipoca city, než se stihnou zavřít boky LAAT/i.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Odletová plocha, Kamino:

Jemu se taky furt něco nelíbí byli tu přesně na čas.Pokud takhle bude velet no tak to se máme na co těšit.
Poslouchal sem nadávání 28čky a přemítal že to bude asi veselá cesta.Přesunul sem se na své místo těsně u dveří.Kloni naskákali do Laat/i popoháněné 28čkou.Ani se jim nedivím když jim za zadkem stojí a řve naštvaný ARC.Přemítal sem proč je takový.Bylo my to jedno.Budu poslouchat rozkazy a plnit je a snažit se to nějak přestát.Když zabouchal na stěnu jen sem z kabiny zaslechl nadávku pilota, který měl 28čky už plné zuby.Laat/i se začalo zvedat a poslední pohled na Tipoca City byl jako zasnění.Možná se už sem nikdy nevrátím.Jako už několik mých bratrů.Přesně na téhle plošině sem byl vyprovodit Alphu-17 když odlétal na svoji misi.Podle zpráv žil což bylo dobré.Tipoca City stále bičované deštěm bylo jako nové.Ani se nezdálo že by tu proběhla bitva.Jen místy se ještě objevili černé fleky odspálenin blasterů a laserových děl.Naposledy sem přelétl město pohledem a kryt Laat/i se zavřel.A my všichni mířili ke stále zamračené obloze.A po té dál ke hvězdám a našemu transportu který nás má přepravit na Togorii.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

LAAT/i, Oribta Kamina:
Vaše LAAT/i brzy vstoupilo na orbitu a do několika minut až zadokovávalo v lehkém útočném republikovém křížníku, což svědčilo o tom, že váš útok, respektive mise bude více utajená, než nějaká vyložená invaze. Ale dosavadní nástin mise tomu odpovídal. Když jste byli zadokováni, tak Alpha-28 předstoupí tak, aby na něj všichni dobře viděli a rázným provoláním si získá pozornost.
Takže je na čase sdělit vám nějaké detaily o misi. Základ je jednoduchý, přistát, potvrdit informace o pozici zajatce, najít zajatce, osvobodit zajatce a zmizet.
začne svůj proslov a ty si vybavíš, jak se dříve zmínil, že není dobrý řečník, což se doposud bohužel potvrzovalo.
Vylodíme se na jedné planině v lese, asi patnáct kilometrů od místa, kde se domníváme, že je držen náš zajatec. Tam zamíříme. Opevnění bylo mělo být střední a měli by být přítomny jednotky CIS. Plány budovy nemáme k dispozici, ale předpokládáme umístění vězně někde dole. To je snad vše potřebné, nějaké otázky ?
pronese Alpha-28 a ostrým pohledem si vás prohlíží.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

LAAT/i, Oribta Kamina:

Pilot nebyl tak hrozný jak tvrdil 28čka.Létal dobře.Poměrně rychle nás dopravi ldo transportu.Nemám rád tyhle mise radši velkou akci,ale je to pro blaho republiky.ZAdokovali jsme a 28čka předstoupil.Řvát uměl ale mluvit ne.Ale na heslovitý povely jsme již byli zvyklí takže to bylo dobré.
15 kilometrů no to bude sranda.
Počkám si až 28čka domluví a pak spustí mjá.
Pane dovolte my promluvit.
Ani nečekám na povolení a začnu mluvit.
Pane základ je sice jednoduchý, ale jak vy to tu nastinujete tak by to mělo být jako by Togoriani a CIS vůbec neměli oči a uši.Togoriani jsou lovci a v lese se pohybují že je neslyší nikdo.Sice jsou mohutní ale nejtišší.Jinak ještě neví se ani zhruba kolik je tam CIS???
Vím že toto trochu zavání vzpourou ale musel se mto říct.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

LAAT/i, hangár křižníku:
Přesně jak jsi očekával, tak první pohled Alphy-28 byl až téměř vražedný, ale nic neříkal a nechal tě přednést tvou námitku.
Neříkal jsem, že nemají oči. Ale ano, zaopměl jsem opomenout, že na orbitě neočekáváme žádné loďě nebo hlídky, tak prostě jenom proklouzneme, jestli teda nebudou dělat naši piloti nějaký humbuk. Takže když si nás nevšimnou přilétat, tak už by si nás neměli všimnout přistávat. A pokud někdo z přítomných nebude dělat během cesty lesem humbuk, tak o nás nebudou vědět. A když už, tak jim ukážeme jsou ARC zač.
odpoví ti prakticky bez nádechu s nádavkem jistého přísného tónu a nadechne se prakticky až teď. Když si prohlížíš jeho obličej, který je prakticky indetický s tvým, tak si všimneš, že na čele mu vystoupávají jakési vrásky.
A CIS tu nebude očekávat odpor, takže pokud na něco narazíme, tak to budou maximálně B-2ky. Ale spíš laciné a tupé B-1ky.
dodá ještě s trochu vítězoslavným výrazem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“