2. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Chodby Pevnosti:

Taky jsem rád že vás vidím hned nás je víc.
Řekn utrochu rozjařeně a rychle pokleknu ke zraněnému.Vypadal dost bídně.Ještě že se jim ho povedlo takhle stabilizovat.
Sakra komplikuje se to čím dál víc.
Říkejte my Dash vyslanče.Zahaane přived Muuna.
Zavolám do chodby.
Snad se najde nějaké řešení jak se vyhrabat z tohohle srabu.Doufám že to nějak pude.Počkám až my ZAhaan předvede Muuna abych se ho mohl vyptat na pár otázek.
Začal jsem přemýšlet jestl ise nedá přistát v pevnosti....
Jak je silná droidí osádka?Kolik tu je Togorianů?Dá se vypnout automatické bránění pevnosti?KDe?
Zeptám se rychle a hlasem který dává jasně najevo že si nedělám srandu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Chodby Pevnosti:
Zahaan ti muuna téměř předhodí, který je rád, že nespadne na zem. Vytřeštěně se na tebe podívá a chvilku není schopen slova, dokud Zahaan výstražně nezavtčí, aby se muun probral.
J-já,já nevím ... mám na starosti jenom výslech, o obraně nic nevím. Droidů je tu hodně ... stovky, možná víc ? Já opravdu nevím přesná čísla ... a togoriáni tu nejsou, kromě tohohle toho ...
vykoktá ze sebe muun a pořád nervózně kouká po tví zbraňi, aby sledoval kam s ní právě míříš.
Pane, obávám se, že sem stejnak nebudeme moci kudy přistát v téhle pevnosti stejnak není žádná otevřená pozice.
podotkne Sid, když si domyslí, co tě napadlo a ty se můžeš jenom udivit jeho důvtipu, který právě předvedl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Chodby Pevnosti:

Sakra tak plán na vyčištění pevnsoti nevyšel...
Řeknu s trochou ironie v hlase když my Muun předhazuje informace.Postřeh Sida se my líbil byl to dobrý voják pokusím se ho odsud vyvést živého.....
Já vím jen jsem uvažoval nad všemy možnostmy.KDyž si projdeme fakta je to špatný z důvodu že tu máme 28čku ve stavu kdy ho přenést je velice riskantní.KDyž půjdme zpátky kudy jsme přišli měli bychom se ven dostat bez problémů jen 28čku nemůžeme vzít na takový pochod.NEmáte tu speedry?
Zeptám se Muuna.Ten by se celekm hodil mohli bychom do něj naložit 28čku a odjet.Základ řízení jsme měli všichni....Jen je najít pokud tu nějaké jsou a nebo hůř nechat tu 28čku což jsme udělat enchtěl neopustím bratra.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Chodby Pevnosti:
Sid pokývne, že vyrozuměl tvé odpověďi a zase věnuje svému hlídkování proti případným droidům, kteří budou už určitě na cestě k vám, otázkou je, za jak dlouho k vám dorazí.
No jediný speeder si vzal správce a zajel do města pro něco, pak tu máme už jenom dva tanky.
odpoví muun trochu klidnějším tónem, protože podobně vyzněla i tvá otázka, takže vytušil, že jeho život už není v bezprostředním ohrožení, z čehož vyvrátilo tiché výstražné zavrčení Zahaana.
Tanky ? K čemu by nám byli, a navíc brána je stejnak zavřená, ne ?
nadnese vyslanec Masara, který očividně nemá žádné zkušenosti s bojem nebo vojenskou technikou, což se však o tobě a tvých klonech říct nedá, protože vy na to máte výcvik.
Pane ? Nechci naléhat, ale měli bychom se rozhodnout rychle, nevíme, kdy dorazí další plecháči.
podotkne Gar hlídající u kraje dveří jednu ze stran chodby.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Chodby Pevnosti:

Ty tanky jsou osazené? a kde jsou?
Zeptám se Muuna.Velvyslanec nevěděl že my byjsme mohli s těmi tanky v klidu odjet.Ještě že nám na Kaminu poskytli tak široký vícvik.
Do tanku počítám AAT se vejdou čtyři osoby.Nás je pokud dobře počítám 11 z toho jeden zraněný.Jehož transport je značně rizikový ale nemůžeme si dovolit nic přepychového a nechat ho tu nechci.Bud vydrží a nebo ne...
To řeknu už o něco tišeji a temněji.
Takže to bude následovné...Zahaan ponese 28čku,Rad půjde zhruba v prostřed se senátorem budeš mu dělat ochranu a zároven hlídat našeho zajatce,který jistě bude tak hodný a nebude dělat problémy....
Střelým po něm pohledem a mihnu se zbraní přes něj.....
Gar,já a CC-2365 a jeden z jeho klonů zadek uzavírá Sido a zbytek klonů.
Počkám až my Muun řekne kde jsou tanky a vybavím si v hlavě mapu kterou jsou zkoumal v té místnosti a pomalu semnou v čele vyrazíme .....
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Chodby Pevnosti:
Muun ti bez váhání prozradí cestu a v nové formaci vyrazíte daným směrem. Netrvá dlouho a narazíte na malou jednotku B-1ek, jenže čtveřice droidů nemá sebemenší šanci a velice rychle padne pod vaší palbou, aniž by vás stihli nějak výrazně ohrozit. Poté se dostanete do míň ohrožených chodeb, i když si uvědomíš, že garáž vozidel byla jedna z místností, kde jsi spustil falešný poplach. O tom se vlastně přesvědčíš hned záhy, protože za rohem další chodby se Gar rychle zarazí a dá znamení, aby jste zastavili, ješět než budete spatřeni.
Pane, je tam větší skupina droidů. Zahlédl jsem nějaké B-2ky a pár B-1ček, přesně počty jsem nezaznamenal, ale ty B-2ky minimálně dvě, a menších šmejdů alespoň šest.
pronese Gar, když se zastavíte a informuje tě o situaci, která leží přímo před vámi už jenom několik chodeb od vstupu do hangáru, kde jsou vozidla, jež si hodláš na nějakou dobu vypůjčit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Chodby Pevnosti:

Šel jsme první s připravenou DC-15kou skosit každého kdo se my připlete do cesty.GAr jde krok zamnou nalevo a zbylí dva kloni za námi.KDyž vejdeme do chodby kde se proti nám objeví jednotka droidů.Hned s Garem zaklekneme aby mohli pálit i kloni za námi a soustředěnou palbou naděláme s droidů kousky kouřícího kovu.Následující cesta byla již klidná.
Ježiš já spustil v garážích poplach!!!!
POvzdechnu si tiše pro sebe aby to nikdo neslyšel.No budeme se s tím muset nějak vypořádat.Mezitím mně předejde Gar který mně vytrhne se zadumání se zprávou o nepříteli.Přemýšlím jak nejlépe postupovat.Muun se nám ještě může hodit proto ho nechám vzadu.Použiju svoji starou účinou metodu.Droidi by mněli být ve vyčkávacím postoji se zbraněmi sklopenými proto naznačím že hodím granát a poté spustíme palbu na droidy.NEvím co se stalo podle rozvědky tu měli být jen B-1čky tohle se my moc nelíbilo.Ted nebyl ale čas přemýšlet, ale jednat...
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Chodby Pevnosti:
Každým vrženým granátem jsi si připadal nepříjemně lehčí, ale situace si to tak žádala a ty jsi nehodlal váhat. Po neslyšném nadechnutí, jsi mrštil za roh granát a bez váhání jsi se vykulil, aby jsi mohl začít střílet, ještě než granát exploduje, protože jsi měl dostatečný odstup, aby tě granát nezasáhl. Ke tvému štěstí se droidi natočili k tobě těsně před explzí granátů, který tak splnil svoje možnosti na maximum. Jedna B-2ka a čteřice B-1ček se zkáceli poslušně k zemi a se zbytkem jsi ty a dva z klonů, kteří se k tobě nejrychleji připojili neměli žádný problém. Po překontrolování situace jste mohli tedy opět pokračovat dál okolo doutnajícího šrotu. Po uvědomění si skutečnosti, že jsi tu předtím spustil poplach jsi teď čekal skupinu droidů za každým rohem, ale k tvému překvapení byla ta vyřízená jediná, dokud jste nedorazili ke vchodu do garáže. Byli to jednoduše zabezpečené dveře, ale bylo divné, že před nima nebyla žádná stráž a ty jsi nemohl tušit, co všechno je za těmi dveřmi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Chodby Pevnosti:

Granát jsem vrhl přesně.Začal jsem pálit a viděl jak několik střel zasáhlo droidy ještě před výbbuchem.S klony jsme skosili droidy a nadělali z nich zas jen kusy kouřícího šrotu.Rychle jsem s čelní skupinou kus dál před hlavní zamířil k ohybu chodby.Rychle jsem se vyklonil a připravil ke střelbě...., ale nikdo tam nebyl takto jsem to udělal ještě v dalších záhybech než jsme došli k dveřím vedoucím do hangáru.Rychle jsem přeletěl očima jestli tam není nějaká nástraha...
Sakra c oto je?
Dobrá.TAkže zkusíme ty dveře nějak rozlousknout.Zkuste se prvně nabourat normálně když to nepude budeme si muset poradit jinak.Kolik sebou máme výbušniny...
Zeptám se klonů kteří měli různé specializace.ZAtím jsem pokynul zadnímu sledu a Zahaanovi at ustoupí.Čekal jsem nějakou levárnu proto jsem si nechal zadní sled kompletní a nepovolal nikoho dopředu.
Vyslanče ještě než to začne...kdyby se náhle spustila palba a vy jste neměl možnost se krýt okamžitě zalehněte na zem.Budete možná to jediné co vám pomůže přežít.
Zároven to prohodím i k Zahaanovi a Muunovi.Nevěděl jsem jak jsou znalí vojenské taktiky proto jsem jim to radši řek la ted sem se připravoval na průchod dveřmy, přebil jsem abych nešel s prázdnou zbraní.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, U Garáže:
K otevření dveří jsi se rozhodl přistoupit destruktivně překvapivým útokem, aby jsi překvapil cokoliv, co by mohlo být na druhé straně. Nakonec jsi s pomocí kolegů z tvého předního voje dal dohromady dostatek výbušnin, aby odpálení dveří, nebylo jenom symbolickým prsknutím a přichystali jste se na obsazené garáže. Zatímco kloni chystali výbušniny, tak ty jsi instruoval především vyslance, jak se má v případě nebezpečí zachovat, ale tak aby to zaslechli i Zahaan s muunem. Poté jsi se vrátil zpět ke dveřím, které byli už připravené k odpálení. Poklekl jsi do jedné ze stran, aby se poté rozmístili i ostatní kloni a na ruce jsi začal odpočítávat. Když ti došli prsty, tak se ozvala rána a dveře prudce vletěli do místnosti. Nikde však žádná střelba nebo nepřátelé, ani když jste koukli do garáže. Jediné co jste našli byli dvojice dolních částí nohou droidů, které smetli vybouchlé dveře.
Jen dvě plechovky, to jsme nemuseli dělat takový humbuk.
podotkne Gar, zatímco ty máš možnost se rozhlédnout po malé garáži(ve srovnání s těmi, které má Republika), kde stáli dvě AAT a dva STAPy. Dveře garáže podle všeho vedli přímo k hlavní bráně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, U Garáže:

Čekal jsem s palcem připraveným na spouště své DC-15ky co se vyřítí z druhé strany dveří.KDyž se rozptýlil kouř po výbuchu čekal jsem že nás zkosí palba nepřátel ale ono nic.Dvoje nohy useklé v kolenou ukazopvali kde stáli droidi...
Hele Gare lepší udělat humbuk a zaskočit nebo oslabit obranu než abych udělal jen pšouk a za nima na tebe čekala jednotka B-2jek ne?
Řeknu rozesmátě.Ted jsem se ale začal rozhlížet po garáži.
Nebudu riskovat nikoho že se my rozmázne na těch STAPech....Takže Gar a Sido zkontrolujte tanky.Zahaan dá 28čku do jednoho z nich a vyslanec pude do toho druhého.Gar a dva z klonů tady Cčka půjdou do tanku s vyslancem.Rad,Sido a jeden z Cčkových do druhého s dvacet osmičkou.Zbytek se poveze na pancíři tanku....Jakmile budeme z pevnosti musíme na to šlápnout.JEště ale dejte nějaké překvápko na ty STAPy....
Řeknu rychle přičemž přiřadím CC přezdívku abych furt na něj nemusel mluvit číslem a pak se začnu soukat na tank abych se zachytil na jeho pancíři.
Bránu zkusíme otevřít prvně podobrým pokud to nebude použijeme otvírák...
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Garáž pevnosti:
Kloni se začnou rozdělovat do tanků, přičemž nejdřív naloží zraněnou 28-čku, aby pak pomohli dovnitř velvyslanci.
Otvírák ? Co měl na mysli ?
zaslechneš, jak se zeptá jedná jeden z CCčkových klonů, kteří míří do tanku s Garem, zatímco k tobě dojde Zahaan a drží za oblek muuna.
Co s ním ?
pronese a zakéřně se zazubí čekají na tvou odpověď.
Já bych ho přivázal na hlaveň tanku.
podotkne CCčko, který čekal, až se do tanku nasouká Rad, který je přecejenom zraněný a tak je při vlézání opatrnější, navíc pod dohledem Sida, kdyby bylo zapotřebí nějaké pomoci. Zahaan jej radostně poplácá po zádech, protože se mu CCčkův nápad zálíbí a vesele se na tebe zazubí, zatímco muun na tebe hledí s vytřeštěným obličejem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Garáž pevnosti:

Myslel jsem že klony napadne co je otvírák.Pomyslel jsme si když jsem se podíval na hlaven tanku.Pak mně ale vyrušili kloni když se zeptali co s Muunem.
No co s tebou?
Zeptám se Muuna jenž na mně po návrzích od klonů a Zahaana vypadal vyděšeněji než když jsem s ním šel jako s živým štítem.Do tanku ho už nenasoukám.Pokud ho přivezu zpátky mohla by se z něj rovědka dozvědět nějaká informace.Tato rasa je když se to tak veme v akci celkem zbabělá.Takže....
No droidi na něj mají zakázáno střílet.Pojeda na primárním tanku s velvyslancem.Projistotu ho tam nějak zachytíme aby neutekl a i kdyby....
Řeknu o něco výhružněji a přesunu na Muuna hlaven své pušky.Pokývnu klonům at provedou rozkaz a jdu si vylézt na tank s Muunem.Zbylí klon a Zahaan jedou na druhém.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Togoria, Garáž Pevnosti:
Muun nevypadal nadšeně po tvém rozhodnutí, ale jako obvykle se nevzpíral a posadil se hned vedle tebe, aby jsi ho měl na očích. Protože jsi byl poslední, kdo byl ještě na zemi, tak po tvém naskočení na povrch tanku jste okamžitě vyrazili. Zbytkem jedné z nohou droidů, které jste sundali výbuchem dveří, jsi mrštil proti spínači dveří, načež se dveře otevřeli a vy jste mohli poprvé zahlédnout menší nádvoří pevnosti. Bohužel bylo výtečně osvětlené, i když venku ještě panovalo hluboká noc a hlavní vrata pevnosti byla zavřená a co hůř, jakmile jste byli zpozorováni, tak se k nim začali přesouvat droidi, jež začali i střílet.
Rozkazy pane ?
otázal se Gar, který plnil v jednom tanku funkci velitele, i když tušil jaké budou, jenže protokol je protokol. Tobě bylo jasné, že zdržovat se zde jakýmkoliv způsobem by bylo nebezpečné, jak pro všechny co jsou na povrchu tanků, tak i pro ty vevnitř, protože nebude trvat dlouho a dorazí sem droidi s protitankovou výbavou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Togoria, Garáž Pevnosti:

Sebral jsem jednu nohu abych pak nemusel seskakovat.Spínač se zapl a dveře se otevřeli.Díky helmně mně neoslnilo světlo které na dvoře panovalo.Připravil jsem se na boj.
Gare kašli na protokol.Dostan nás odsud.Dveře se budou muset odstřelit...jak je na tobě, hlavně nás dostan z pevnosti.Než si přinesou nějaké těžké zbraně.
Oznámím Garovi na frekvenci aby to slyšel i SIdo a začnu pálit po droidech co přibíhají.Nevím jak moc je přesná má palba když se musím držet na tanku, ale aspon je trochu nutí odvádět palbu.Potřebujeme prorazit ven tady jsme stísnění.
Tak kluci je to na vás.Ted nebo už nikdy.
Pomyslel jsem si a přestal střílet.Nechal jsem si DC-15ku na rameni a mrštil granát do klubka droidů co zrovna přibíhala...
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“