2. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Jídelna:

Bull sice filozofoval ale začínal se my zamlouvat.Jistě to byl oddaný voják republiky.MUsel jsem se zamyslet....
co z nás vlastně bude?
Našel jsem odpověd.
Co budeme po tom co dělat? Myslím že budeme sloužit jako ,,mírové jednotky" urovnávající vztahy naplanetách,chránit republiku před piráty a podobnou verbeží myslím Bullyey že se toho najde dost a dost.Jen čeho se bojím je to že stárne rychleji náš zrychlený růst....konce války se vůbec nemusíme dožít.NEchci si to připouštět ale musím.Uvažoval jsi nad tím? KDo ví kdy tahle zatracená válka skončí?
ZEptám se otázkou Bulla.Aspon abych trochu reagoval.JEho otázky dávali smysl.Taky byl jistě nějak výjmečný stejně jako my ARC tak i on jistě byl něco podobného.Doliju si a upiju.Poslední sklenička pití my zas tak dobře nedělá.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Jídelna:
Tvoje odpověď vyvolá na Bulleyeově tváří hluboce zamyšlený výraz, který prozradí, že ho tato odpověď donutila k úvaze nad některými jeho již vyřčenými předpověďmi.
Pravda, že kdy skončí válka je opravdu otázka, na kterou nejsme schopni odpovědět a obávám se, že jasnou odpověď nám neposkytnou ani naši Jedišťí generálové a velitelé. I když vělají vše pro to, aby to bylo brzy. Údajně stačí najít a zničit hraběte Dookua, pak by se celá jeho aliance rozpadla a bylo by po všem.
zůstane při tématu Bulleye a dopije svoji skleničku, aby ji poté postavil zpátky na stůl. Protáhne se a stoupne si, načež vykročí z lavice, kde sedí spousta vašich bratří.
Ale co vím jedno, je to, že si půjdu odpočinout, nějaká další akce teď snad chvilku nebude, takže si půjdu dáchnout, abych byl fit na případné cvičení, rád jsem tě poznal, Dashi.
dodá nakonec Bulleye a podá ti ruku na rozloučenou, aby tě nenapadlo, že je dost možné, že tohleto může být klidně i tvým jediným setkáním s Bulleyem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Jídelna:

Stoupnu si stejně jako Bull ale neprotahuju se.Potřesu si s ním rukou a dodám.
Taky si půjdu odpočinout mám toho dost.Rád sem tě poznal a těším se až se zas uvidíme.
Řeknu Bullovi a vyrazím taky směrem ke dveřím.
Bavte se jak libo ale budte kdykoli připravení.
Řeknu svým pěšákům za což si od letců vysloužím pár divných pohledů od letců ale náhoda je někdy dosti vrtkavá.Opustil jsem jídelnu a vydal se na ubikace si odpočinout.Cestou jsem vzal svou pušku a turbovýtahem se vyvezl k ubikacím.Nastavil chronometr aby mně vzbudil 45 min před výstupem z hyperu a pak už ze sebe jen sházím výstroj, opřu pušku u postele a padnu do postele kde skoro okamžitě usínám.Byl jsem už dost vyčerpaný.....
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křížník, Ubykace posádky:
Kloni z tvé jednotky jenom mávli na srozuměnou, než jsi opustil jídelnu a vyrazil si dopřát zaslouženého odpočinku. Cestou jsi si mohl povšimnout, že tahle loď je podle všech náznaků prakticky úplně nová, protože vše bylo až neuvěřitelně čisté, lesklé, prakticky neopotřebované. Pokoj, který byl pro tebe připravený tomu také odpovídal, takže postel nebyla nijak proleželá, ale možná trochu tvrdá, jak nebyla ještě vůbec použitá, to ti však nezabránilo v odpočinku. Bez potíží jsi rychle usnul a po prakticky bezesném spánku tě probudil až zvuk alarmu tvého chronometru, který jsi si nastavil. Nebylo kam spěchat, takže jsi po sobě ustlal, v klidu na sebe navlékl části zbroje, které jsi odložil a vyrazil jsi směrem k vašemu LAAT/i, které bylo něco jako vaše operační základna, protože jste nebyli vedením přiřazeni k žádnému důstojníkovi na této loďi, kteří měli jenom rozkaz vás přepravit na Togorii a následně zpátky. Když jsi dorazil k vašemu LAAT/i, tak si jej zrovna prohlížel klon, podle jehož zbarvení uniformy jsi usoudil, že se jedná o kapitána, tedy nadřízeného, když si tě všiml, tak se k tobě otočil a vykročil k tobě.
Vy jste Alpha-63 ?
zeptá se, když se vzdálenost mezi vámi zkrátí na komunikační.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křížník, Ubykace posádky:

Po spánku jako vždy kdy se my nic nezdálo jsem se probudil celkem čilí a s dobrou náladou.Podíval jsem se na hnízdo které jsem během spánku udělal ze své postele a po dlouhém čase ustlal.Doma na Kaminu jsem stlal jen tehdy když jsem měl někam jet.Jinak má postel byla vždycky rozházená.NAvlékl jsem na sebe brnění a vzal do ruky DC-15ku.Už jsem se těšil až si na Kaminu vyfasuji nové DC-17ky.Cítil jsem se bez nich nějak divně.Zamířil jsem k hangáru kde bylo naše Laat.Cestou jsem potkal jen pár čllenů posádky.Převážně lidí.Došel jsem do hangáru kde se technici starali o náš Laat i stíhače Bullovi letky.Nějaký kapitán jak jsem usoudil dle červeně zbarveného brnění prohlížel náš Laat a když si mně všiml tak my šel vstříct.KDyž byl na komunikační vzdálenosti postavil jsem se do pozoru.
Ano pane jsem to já.Co potřebujete?
Zeptám se kapitána.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křinžík, Hangár:
Kapitán ti odpověděl na salutaci a gestem ti udělil volno, takže jsi v pozoru nemusel stát příliš dlouho.
Mám pro vás rozkazy, i když to je spíš takové upřesnění. Vzhledem k zdravotnímu stavu Alphy-28 povedete po zbytek mise váš tým. Jenže to už je stejnak jenom přílet nazpátek, rozpuštění členů a předání hlášení velícímu důstojníkovi na Kaminu. Běžně by jste podával hlášení zpětně, ale jako vedoucí týmu, to musíte předložit prakticky okamžitě po návratu.
pronese kapitán a zamyslí se, jakoby něco zapoměl. Paměť mu osvěžil až nově příchozí, kterým byl vámi zachráněný vyslanec republiky.
A ještě jeden rozkaz, do té doby máte na starosti bezpečnosti velvyslance a jeho úspěšně dopravení k vašemu nadřízenému důstojníkovi, zároveň i s vaším okamžitým hlášením.To je vše, nějaké dotazy ?
doplní se kapitán, zatímco k vám dojde velvyslanec a pozorně sleduje, co se děje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křinžík, Hangár:

Poslouchal jsem kapitána, svého potenciálního velitele.Všechno co říkal dávalo celkem smysl.V tom co říkal byla hlavní pasáž že 28čka stále žije.
Tohle bylo moje první velení nad větší jednotkou protože víc jak 3 členy má jednotka neměla.
Rozkaz pane.Nemám žádné dotazy pane.
Odpovím vzorným vojenským hlasem.Vidím jak vyslanec poslouchá co my kapitán líčí.Otočil jsem se k němu a na pozdrav pokynul hlavou.
Zdravím vás vyslanče jak se vám zatím letí? Všechno v pořádku?
Zeptám se vyslance.Opřu se o náš LAat a čekám na přicházející piltoy a členy jednotky.
Konečně letíme domů.
Už jsem se těšil na svou ubikaci.NEybla sice nic moc.Sterilní jako zbytek Tipoca City ale přesto byla s několika dalšími ARC moje....Snad už ted nebude žádný problém který by museli mí vojáci řešit zaslouží si všichni odpočinek a klid.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křinžík, Hangár:
Vyslanec se ještě ohlédnul za odcházejícím kapitánem, který ti předal rozkazy a bylo víec než jasné, že většinu vašeho rozhovoru zaslechl, ale přesto se nyní pousmál.
Nemám si naš stěžovat, všichni jsou v rámci možností přívětivý a ochotní, jen bych radši letěl domů, na svou rodnou planetu, ale bohužel protokol si žádá jinak ... opět.
vydechne unaveně vyslanec a sedne si na okraj LAAT/i. Aby poté vztáhnul ruku vzhůru směrem k nějakým zářivkám nahoře.
Nevím, jestli máte rodinu nebo tak něco, ale já mám manželku a už předtím než jsem získal post vyslance jsem jí vídal málo, potom co mě zajali, to nestálo už vůbec za řeč. Ani nevím, jak teď vypadá, ráda často střídá účesy, ať už stylem nebo barvou. Ale služba republice si prostě žádá svoje oběti.
pronese tak trochu zasněně vyslanec, aby poté seskočil na nohy, protože se blížil zbytek tvojí jednotky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křinžík, Hangár:

Bylo my ho trochu až líto, ale služba republice žádá oběti....u něj v podobě toho že nevidí manželku což sem y zdálo jako malá cena.My vojáci jsme platila daleko vyšší cenu a to cenu našeho života.Spousta bratrů umírala za Republiku.Nikdo se nad tím ani nepozastavoval.
Vždyt jsou proto stvořeni....
Říkali si někteří.
Nemám rodinu v tom že bych měl děti nebo manželku ale všichni kloni jsme jako bratři.Takže jsme jedna velká rodina a všem se nelíbí když jeich bratr padne.Někdy nás to o to víc žene dál.
Řeknu tak trochu zasněnně když přemýšlím o mrtvých na Kaminu nebo zraněné 28čce jenž je už snad v pořádku v rukou lékařů.Postavil jsem se abych mohl přivítat ,,svojí" jednotku.Kývnu jim na pozdrav sleduji jak se soukají do LAat.Byl mezi nimi i Rad kterého droidi pustili.JEho zranění pravděpodobně vyléčil pobyt v baktové lázni.Byli jsme zase připraveni vyrazit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křinžík, Hangár:
Vyslanec sledoval jak jednotlivý kloni nastupují a prohlížel si jejich obličeje. I když jste měli stejný genetický vzor, Jango Fetta, přesto jste se od sebe lišili různými detaily, ať už, co se účesu týká nebo třeba i tetování, či v horších případech jizvách a jiných následcích zranění.
Máte pravdu, já nemusím do čelních linií a kdybych tam byl, tak bych tam stejně nebyl moc platnej. Jinak myslím, že tohle je vaše.
podotkne stroze vrátí ti jednu z tvých DC-17tek. Počkal jsi až naskočí dovnitř, aby jsi i ty zaujal svoji pozici a vyskočil nahoru.
Pane ? Mám tu pro vás zprávu od kapitána CC-6248, posílá vám informace, že váš zajatec bude přepraven k výslechu mimo Kamino, kvůli vojenským tajemstvím. Taky vzkazuje, že to máte příšít na něj, kdyby vám chtěli dělat problémy, jinak jsme připraveni ke startu.
ozve se ti co-pilot z kabiny, který i vykoukl, aby na tebe přímo viděl. Sice už měl na sobě helmu, ale ty jsi si jeho výraz mohl domyslet, protože jsi jej mohl vídat třeba v zrcadle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křinžík, Hangár:

Ani jsem si dřív nevšiml ale kloni se od sebe orpavdu odlišovali.Ty změny mně ale nějak nezajímali.Přijmul jsem Dc-17ku od vyslance.
Děkuji vyslanče.
Poděkuju a zastrčím si pistoli do pouzdra na pravé straně.Vyslechl jsem si kopilota a zhruba v půli rozhovoru lod vyskočila z hyperu.S mírným trhnutím naše lod vyskočila z hyperprostoru.
Skvěle konečně doma.
Dobře díky vojáku.JEstli jsme připraveni můžete letět.Nic nás tady nedrží.
Odpovím kopilotovi.Ještě jednu drobnost.Podívá mse po přítomných klonech.
Máme vyslance dopravit až do rukou našeho nadřízeného.Útok na náš domov si jistě všichni pamatujete proto budeme až do příchodu do budovi eskortovat vyslance v celkem těsné blízkosti jasné?
Otočím hlavu k vyslanci.
Je to pro vaše bezpečí.Vím že to bude asi ne zrovna příjemné ale.....Nedokončím větu a už potom jenom stojím držím se držáku a čekám až sletíme dolů na povrch.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křížník, Hangár:
LAAT/i se pomalu začalo zvedat, aby se současně s tím zavírali boční dveře, jejich doklapnutí provází typické přetlakvé zasyčení.
... je to vaše povinnost, rozumím tomu Alpho-63 a nedělejte si s tím starosti.
pokyne jenom chápavě velvyslanec a sám se něčeho uchopí, zatímco vaše LAAT/i zamíří dolů k povrchu Kamina.
Bude to trochu házet, přilétáme zrovna v bouřce ... pro změnu.
ozve se pilot a vyšle tak varování a zároveň konstatování k asi nejčastějšímu typu počasí, které na Kaminu převladá. Nemáš sice možnost vidět skrz žádný průzor, ale tvoje vlastní vzpomínky ti pomohou tvar počasí venku dost jasně vykreslit, stejně jako fakt, že při vašem výcviku to bylo instruktorům úplně jedno. Sestup se však obešel bez větších obtíží, sem tam to sice trochu hodilo, ale piloti měli vše pevně v rukou, takže jste brzy dosedali na přistávací plochu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křížník, Hangár:

Kývl jsem na srozuměnou vyslanci a dál koukal do prázdna.V transportu bylo ticho až tíživé ticho.Musel jsem se zasmát kopilotově poznámce.
Jasný my co jsme si ted zvykli na krásný noci bez deště...to rpo nás bude změna.
Prohodím trochu žertovně a pak opět ztichnu.Chtěl jsem se moc podívat dolů na Kamino.Planetu jsem už párkrát viděl aqle toho pohledu se nikdy nemůžu nabažit.Z vesmíru jsou krásně vidět bouře které zuří na povrchu planety.Ty bouře byli hrozný, ale dal ose na ně zvyknout.Po tolika dnech strávených v těchto deštích jsem ho až začal mít rád.Jinak to ani nešlo protože naši instruktoři milovali vícvik na holých plošinách Kamina.Pomalu jsme dosedali a začali se otvírat kryty Laat/i.
Já se Sidem první, zbytek utvoří kryt pro vyslance a ukončovat budou Gar s Radem.Vám kluci díky.
Řeknu pokyny klonům a poděkuju pilotům,až Laat/i dosedne vyskočím z něj a připravím se na přesun.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Přistávací plocha:
Klony se na nic neptají a vytvoří tebou rozkázané uskupení, aby, jakmile se otevřeli boční dveře vašeho LAAT/i, ve stejném pořadí vyskákali ven a kryli velvyslance. Piloti jenom mávnou na srozuměnou a jakmile se dostatečně vzdálíte od LAAT/i, tak jej zvednou a zamíří s ním do hangáru, kde bude provedena kontrola, údržba a všelicos dalšího, co je zapotřebí udělat. Vy jste mezitím ve vašem uskupení vyrazili ke dveřím do budovy, které se však otevřeli ještě před tím, než jste jejich pohybové čidlo mohli spustit vy. K tvojí úlevě se vynořila dvojice klonů v čistém, nablejskaném brnění.
Alpha-63 ? Máte se i s velvyslancem okamžitě dostavit do strategické místnosti, očekává vás tam B'arin Apma na hlášení o misi. Ostatní členové týmu mají osobní volno a svá písemná hlášení předají nejpozději do poledne zítřejšího dne.
pronese klon, který měl na brnění modré zbravení hodnosti, zatímco jeho kolega měl čistě bílé brnění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křížník, Hangár:

Pomalu jsme šli přes přistávací plochu a za námi se pomalu zvedal laat/i.Konečně jsme zase šli po povrchu Tipoca City.Nemohl jsem se dočkat tohohle okamžiku.KDyž jsme byli blízko dveří začli se otvírat samy.POzvedl sjem pušku, ale než jsem stihl pohyb dokončit zjsitil jsem že to jsou kloni.Nechal sjem pušku poklesnout.BYl to voják a poručík.Oba měli nablískané brnění jako by ho právě vyčistili.Vyxpadal jsem proti nim ošuntěle.Mněl brnění špinavé odhlíny a různých jiných nečistot.
Ano pane jsem to já.Dle rozkazu provedu pane.
Odpovím poručíkovi a zavedu svoje lidi dobudovi.
Takže slyšeli jste.Všichni rozchod.Budu se těšit na příští spolupráci s vámi.
Řeknu klonům a spolu s vyslancem se vydám do strategické místnosti.Jdu po boku vyslance s DC-15kou přehozenou na zádech.Ruku mám neustále připravenou na pistoli kdyby bylo potřeba.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“