Mise pro Gartha (Ryan Kawell) - Co ukrývá Gandrun 2?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Gandrun 2

Je to vidět… Pronesl jsem trpce a pomohl Mistrovi na nohy, abych ho vzápětí musel pro změnu podepřít. Máte po ruce nějaký transport, který bychom mohli použít? Nerad bych se plahočil z planety, aby byl ze mě byl za chvíli vesmírný prach… Byl jsem rozhodnutý Mistra dopravit na Coruscant a poté se vrátit. Na tuto planetu jsme nebyli vysláni bez důvodu a já byl sto ten důvod zjistit.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gandrun 2

Pomohl jsi mistrovi na nohy. Vzhledem k tomu že jsi měl ruce svázané za zády tak to nebylo nic snadného.
Po vyslovení otázky bylo chvíli ticho. Cítil jsi jak začala okolo vás sílit Temná strana.
ODEJDĚTE! HNED! JIŽ VÁS NEBUDU POSLOUCHAT. BUĎ OKAMŽITĚ ODEJDETE, NEBO OKAMŽITĚ ZEMŘETE!!!
Rozburácel se znovu hlas.
Nenaštvi ho moc, jo?
Poprosil tě mistr.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Gandrun 2

Jak bych mohl... Chtělo se mi vykřiknout. Nicméně mé myšlenky byly odsunuty na vedlejší kolej poté, co se celá místnost naplnila temnou stranou. Bylo to jako nějaký hutný polštář, kterým vám zacpali ústa. Dobře... Podařilo se mi ze sebe vypravit smysluplnou větu. Odejdeme. Opatrně jsem Mistra položil na zem a dopotácel se jako opilý k jedné z mála pochodní, která osvětlovala místnost. Horký plamen ohně působil jako příjemná chladivá sprcha oproti mé rozžhavené mysli.

Pout jsem se zbavil za cenu lehkých popálenin na zápěstí, ale těm jsem zrovna moc pozornosti nevěnoval. Pojďte Mistře... Pomalými pohyby jsem ho zbavil pout, neboť jsem si nebyl jistý, jak jsou jeho zranění rozsáhlá. Pojďte ponesu vás. Nechce se mi věřit, že celá tato planeta podléhá temné straně. Prostě nechce... Nahlas jsem však řekl: Vyvedete nás z tohohle labyrintu? Při těch slovech jsem Mistra vzal opatrně kolem ramen tak aby měl co nejmenší zátěž.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gandrun 2

Zatímco ses zbavoval pout byla okolo vás cítit značná nervozita. Očividně se váš hostitel nemohl dočkat až odejdete.
Říkal jsem ti abys ho nenaštval.
Řekl ti mistr poté co jsi položil otázku ohledně odchodu.
JÁ VÁS MÁM VYPROVÁZET, JAKO NĚJAKÝ MALÝ SMRADY? JÁ?!?!?!
Zuřivost zde doslova sálala.
A DOST!
Zaznělo tak silně až ze stopu se lehce sesypala vrstvička prachu.
Ou.
Ozval se tvůj mistr.
Najednou se ve tmě objevil letící světelný meč. Blížil se k vám. Vize na chvilku spylnula se současností. Meč se blížil velmi rychle.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Gandrun 2

TAK TO DOKAŽ!!! Zahromoval jsem takovým hlasem, až jsem se sám divil, kde se to ve mně vzalo. DOKAŽ, ŽE JSI NĚCO VÍC NEŽ JÁ! Moje duše se uvnitř mne klepala, ale slova se valila jako mořský příboj. CO UDĚLÁŠ HA? ZABIJEŠ NÁS? KLIDNĚ POSLUŠ SI! CO Z TOHO BUDE MÍT TVOJE EGO? ZABIJEŠ NÁS JAKO PSANCE BEZ OSLAV A FANFÁR? Rozchechtal jsem se tak, že můj smích připomínal spíše štěkot. NE, TO NEJSI TY! TY BYS TOTIŽ NIKDY NEPŘEKOUSNUL, ŽE ZABIJEŠ JEDIE BEZ ZVUKU TRUBEK. TY JEDIE U KTERÝCH JSI BYL TAK MÁLO CENĚN?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gandrun 2

JSI NYNÍ SPOKOJEN?
Hlas byl nyní mnohem klidnější. Zato mistr ti v rukou ztěžkl a složil se na zem.
Meč mu čistě odsekl hlavu. Po dekapitaci tvého mistra opět pohasl a ztratil se ti.
MÉ EGO Z TOHO NIC MÍT NEBUDE. ALE JIŽ SE S VÁ MI NEBUDU MUSET ZABÝVAT.
Dostalo se ti vysvětlení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Gandrun 2

A tak zemřel slavný Diagles Gu´Avin... Stál jsem nad Mistrovou mrtvolou a veškerý adrenalin, který mne doteď tak naplňoval byl najednou ten tam. Veškerá sebejistota, kterou jsem doteď oplýval byla prostě najednou pryč. Zůstala jen lidská troska, která si kdysi s hrdostí říkala Ryan Kawell. Zůstal už jen pouhý, matný obrys člověka, který byl kdysi tak naivní.

Tak takhle chutná zodpovědnost... Chutnala hořce, velmi hořce. Vydal jsem nelidský skřek, který přiznával porážku. Tak už to udělej, udělej to...!!!! Křičela celá má mysl. Smrtící rána však nepřicházela. Vzhlédl jsem a tichým hlasem zašeptal: Cos získal? Moc, sebevědomí, nebo snad vládu nad planetou? Úkosem jsem pohlédl na zmučené tělo ležící na zemi a poté zpět na postavu z mečem. Udělám vše oč mne požádáte... Slzy mi vyhrkly do očí když jsem dodal: Mistře...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gandrun 2

Podíval jses směrem kde jsi ve tmě tušil postavu.
Chvíli bylo ticho, zřejmě nečekal že se budeš snažit vyměnit mistry.
Takto končí další Jedi. Nepřipraven chrámem na krize co mohou přijít.
Pronesl klidným, seběvědomým hlasem.
A proč myslíš že bych tě za učedníka měl přijmout?
Položil ti otázku a evidentně na ni čekal odpověď.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Gandrun 2

Jeho slova na mě působily jako rány, nějakým poměrně ostrým předmětem. Ten člověk evidentně věděl kam zasadit ránu a já byl v tuhle chvíli snadným cílem. Snažil jsem se nahlédnout na sebe sama jako na člověka. Život v chrámu mi působil jen samou bolest… Uvědomil jsem si hořce. Posměch ze strany Mistrů ze strany žáků. Nejvíc mne rmoutilo zjištění, že největší daň toho všeho zaplatil můj Mistr. Vzpomněl jsem si na posměšné poznámky ostatních Mistrů na jeho adresu. Dělám to pro nás…

Poklekl jsem a s hlavou skloněnou tiše pronesl: Mohu vám pomoci dosáhnout vítězství. Pomůžu vám rozvrátit Republiku a tu její zatracenou politiku. Slibuji vám věrnost. Za to vše chci jediné: Úctu, pomstu a moc. To je pro mne zadostiučinění za veškeré to utrpení, které jsem doteď snášel…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gandrun 2

Pleteš si hvězdy s jejich odrazem na hladině jezera.
Ozval se posměšný tón.
Sám jsi viděl co může tato planeta nabídnout. Pár primivních domorudců.
Zaslechl jsi kroky. Obcházel tě. Světlo těch několika pochodní začalo skomírat a svítilo čím dál tím méně.
Myslíš že my dva a hrstka divochů s oštěpy se může postavit republice a řádu Jedi?
Pochodně definitivně zhasly.
Nemám zde žádnou loď, žádný komunikační prostředek.
Hlas se i kroky přesunul za tebe a pokračoval v chůzi.
To, že zde zůstanu, není otázka mé volby. Nemohu ti dát pomstu. A ty mi nemáš dát na oplátku nic co bych chtěl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Gandrun 2

Je to pravda. Ledaže by, ledaže… Byla by tu možnost. Odvážil jsem se hlesnout. Je možné pod záminkou „božích mlýnů“ použít ty domorodce jako prostředek? Když jsem si uvědomil, že tato interpretace není zrovna to pravé ořechové pokusil jsem se vysvětlit: Naše loď spadla na planetu nebo aspoň její kusy. Mohli bychom ty kusy najít a nějakým způsobem je dát dohromady. Tohle není o nic lepší…

Snažil jsem se přemýšlet, i když po pravdě řečeno šlo to horko těžko. Když najednou… Havárie, nevysvětlená havárie!!!
Měl bych otázku. Ve snaze znít co nejpokorněji jsem vysvětloval: Naše havárie nebyla náhodná. Mám důvod se domývat, že na této planetě je něco skryto. V duchu jsem si procházel data počítače z té doby. Ne… Nic, co by hlásilo poruchu. Jste si jist, že jste všechno prohledal? Můj pane… Bez ohledu na rychlost a stav lodi, celé je to divné…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gandrun 2

HLUPÁKU!
Zaburáceů hlas.
Myslíš si snad že jsem nepátral po důvodu havárie? Myslíš že nevím kde to zařízení je? Myslíš že bych ho neovládl kdybych se k němu mohl dostat?
Začal ses mírně dusit, a nervozitou to rozhodně nebylo.
Jak bych mohl potřebovat takové budižkničemu jako si ty? Který ani neví kde je jeho místo.
Náhle si sebou bolestivě šlehl na zem. Škrcení povolilo.
Nyní zmiz z mé osady, nebo se připoj ke svému mistru.
Dal ti nesmlouvavé ultimátum.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Gandrun 2

Většina by v případě takového rozsudku propadla panice. Ovšem zdaleka ne ti, kteří již neměli co ztratit a mohli buď umřít anebo žít. Vědomí vyššího cíle, který se ještě před pár chvílemi zdál neuvěřitelný se najednou zdál být možný.
Tak taková je cesta moci. Určený cíl bez ohledu na překážky. Vzpomínky blednou pod nánosem písku...

Při pohledu na Mistrovo tělo jsem cítil chlad. Byl to pocit prázdnoty, který však vyplňovalo postupně něco, co jsem zatím nedokázal popsat.
Jsem připraven...
Dovolte mi pane odejít a zemřít se ctí. S mečem u pasu v poušti. S jedním měchem vody. Ať zemřu čestně, pokořen a zapomenutý...
Snažil jsem se do hlasu vložit tolik pokory a hanby kolik jen bylo možné. Podíval jsem se opět na Mistrovo tělo. Soustředil jsem se na to, abych ve svých myšlenkách zobrazoval pouze bolest a utrpení. Nic víc...

Nyní odejdu. Hlesl jsem do prázdna.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gandrun 2

BUDIŽ TI PŘÁNO.
Vrátil se hlas do svého přezýravého tónu.
Náhle se za tebou objevilo světlo, několik vsničanů sešlo s pochodněmi dolů za vámi.
Ty následovat my.
Přikázal ti jeden z nich.
Vyvedli tě ven z chrámu a vrátili ti tvůj meč a dali ti trochu vody.
Den tudy voda.
Poradil ti potichu jeden z vesničanů když tě přivedli k okraji osady.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Gandrun 2 - cesta vyděděnce

Odchod za zvuku ohňostrojů, chvalozpěvů a famfár.
Důležitý poznatek:
Říká se, že člověka ve stresových situacích napadají člověka zmatené myšlenky. Pokud se toto tvrzení zakládalo aspoň trochu na pravdě, nedovedl jsem si představit, kdy jsem měl mysl jasnou.
Zahalenou ironickými poznámkami možná, ale nikdy ne jasnou. Jeden směr a jeden cíl. Cíl k čemu? K odpovědím a odplatě.
Takto filozoficky zaměřen jsem se vydal na pouť do neznáma. Na pouť moci a především svobody.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“