Mise pro Lukin13 - Silvie!?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Než ti Derk stačil cokoli říct nebo udělat, rozbšhl ses k bariéře, za kterou byla držená tvá láska, která však měla zklopené či zavřené oči a zatím tě rozhodně nezpozorovala, a tak se její výraz vůbec neměnil. Když ses takhle rychle rozběhl, upoutalo to samozřejmě zraky většiny otrokářských stráží a v cuku letu na tebe mířilo několik jejich blasterů a jeden z nich na tebe křikl:

Hej zpomalej mladej! A nědělej žádný problémy! Klidně se koukej, ale buď kurva v klidu!

To upoutalo zájem i samotného "obchodníka" a jeho slizského zákazníka, kteří si tě teď zběžně prohlíželi pohledy, který byly víc než zkoumavé. Tneto výkřik upoutal i Silvii, která zvledla hlavu a když tě spatřila, zahlédl jsi v jejím obličeji něco jako němý úžas a pokus úsměvu s nadějí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Ááá sakra, tak tohle nebyl dobrý plán... musím něco vymyslet.

Podíval jsem se na strážce, bylo znát, že na otroky dávají pozor, protože jen jsem se dal do pohybu, už bylo několik jejich blasterů připraveno propálit mi díru mezi oči. Zatím to však nebylo žádoucí, kdybych právě teď vytasil meč, sesypal by se na nás dům a naše snahy by přišly vniveč.Strážce mi vylíčil, co tady můžu dělat a opepřil to kletbou, což mě ale spíš rozesmálo a napadlo mě:

Klídek, jsem jen trochu hyperaktivní... nic zlého jsem tím nemyslel, jen nevydržím dlouho na jednom místě, hrozně vás obdivuju, pane, tahle práce by mě zabila, to se ani trochu nenudíte?

Zahrál jsem si malý tiátr a přidal jsem k tomu ještě pár lichotek, které by měly zaručeně obměkčit srdce tohoto hromotluka.
Rozhlížel jsem se, jestli jsem ještě někoho zbytečně neupoutal a všiml jsem si pohledů obchodníka i jeho zákazníka, které mi nenaznačovaly nic dobrého.

Jestli si zkusí ze mě udělat otroka a prodat mě, byl to poslední zkoumavý pohled těchto slizounů, jaký kdy vyslali.

Všiml jsem si ale taky, že si mě všimla i moje vyvolená a konečně jsem spatřil nepatrný úsměv, což mě zase zahřálo u srdce, jak to její smích vždy spolehlivě dokázal.Nemohl jsem si s ní ale promluvit, obchodníci se na mě stále koukali a kdyby zjistili, že se my dva známe, mohl bych ji nějak ohrozit, proto jsem se vydal k jiné kleci na oko očumovat každého otroka v místnosti a pomalu jsem přecházel k Silvii.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Vysvětlení, lichotka a zájem, který jsi projevil k práci hlídače ho evidentně trochu zaujala a potěšila, takže mávnul na kolegy, kteří na tebe přestali míčit, stejně jako přestal on.

Ok, ok, tak ale už neblbni, aby tě tu někdo neoddělal, jasný mladej? No a ta práce není zas tak nudná, teda teď jo, ale když je člověk v akci nebo eskortuje otroky, to je jiný.

Řekl už smířlivějším hlasem a zřejmě doufal, že se s ním budeš dál bavit, protože se dost možná doopravdy nudil.

Derk brzo došel až k tobě a koukal jako vyoraná myš, co se to děje, protože evidentně nečekal, že bude strážce tak sdílný a že tě nakonec ani nebude chtít pustit bez pořádnýho pokecu. Všiml sis, že Silvie na tebe sice občas koukne, ale asi si taky dost možná uvědomila, že by nebylo v jejím nejlepším zájmu dát jasně najevo, že se znáte, takže zůstávala v klidu. Oba obchodující šéfové od tebe brzo odvrátili své pohledy a věnovali se dál svému obchodu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Hmm, to zní velmi zajímavě, až budu moct pracovat, nejspíš si najdu podobnou práci...

Reagoval jsem na výřečnost strážníka v klidu, zvláště na tu část, kdy eskortuje otroky. Vypadalo to, že se tady doopravdy nudí a tak uvítal, když jsem se s ním dal do řeči. Cuknul jsem koutkem úst a letmo jsem se usmál na Derka, který jen koukal. Nevěděl jsem jistě, jestli by bylo dobré jej představit, kdyby se o nás něco dověděli nebo bych se prořekl, nemuselo by to být dobré ani pro jednoho, tak jsem raději nedělal nic, jen jsem si dál povídal s, až k nevíře, výřečným strážníkem.
Silvie se na mě semtam koukla, ale došlo jí, že informace, že se s ní znám by nebyla pro ni, ani pro mě a Derka příliš dobrá, kdyby se dostala do rukou zdejších, a tak byla naprosto v klidu, teda jen tak v klidu, jak jí to pozice otrokyně dovolovala.
Pozornost zdejšího šéfa a obchodníka, který s ním jednal už jsem ztratil.

Heh, zajímalo by mě, co by udělali, kdybych tady ztropil nějaké divadlo.

Usmál jsem se a pokračoval.

A... jak takové eskortování otroků vypadá? Brání se při odchodu nebo jdou sami?

Zeptal jsem se klidným hlasem, i když tahle představa mi nedělala dobře, ale chtěl jsem z něj vydolovat nějaké informace, a tak jsem začínal jen s naprosto obyčejnými otázkami, ale později jsem se začal nenápadně vyptávat i na cenu a nějaké účelnější otázky, které by mohly pomoct při vysvobozování. Mezi nimi byly otázky typu, kdy se nasazuje omezovač, taky jsem projevil zájem i o zbraně, vše jsem odůvodnil zájmem a touhou něco se o tom dovědět, aby mě nepřekvapilo tolik věcí, kdybych se k nim přidal. Lichotkami jsem sice neplýtval, tak, aby to neznělo moc vlezle, ale sem tam jsem něco upustil, ať už to byl nějaký obdivný vzdych, nebo i:

To musí být zajímavé...

Při tom jsem se rozhlížel kolem a uznale kýval hlavou.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Derk pochopil, že ho ke komunikaci se strážcem nepotřebuješ, a tak se vydal prohlížet si otroky, aby se brzo nepozorovaně vytratil. Zřejmě šel shánět nějaké informace či možnosti, jak odsud pryč.

Strážce byl evidentě potěšen tím, že máš takový zájem o jeho práci, že ti začal odpovídat an otázky, na které ses ptal naprosto bez problémů a ochotně.

No tak takové eskortování probíhá vždy zajímavě. Vlastně zajímavé je to většinou, když se eskortuje hodně otroků najednou, ocž se u těhlech drahejch nědělá, ale když se převážej ti mizerové po desítkách nebo stovkách, tak už je to drsný. Je nás na to sice dost, ale pokaždý se nějakej z těch ubožáků pokusí zdrhnout a občas dokonce zraní někoho z našich, většinou takovýho sráče odstřelíme, když nestojí moc, ale když nám přeci jen utče, tak mu omezovač urve hlavu, protože vždy se podaří vyslat signál dřív, než se otrok vůbec pokusí si obojek sundat. Bohužel, když nám někdo uteče nebo ho zastřelíme, strhnou nám to z platu, takže se snažíme jim dát najevo, že to nemá smysl...

Dlouhou dobu ještě potom ses s ním vybavoval a on ti prozradil mnoho zajímavostí jako třeba že o ceně se vždy smlouvá hlavně u těch drahých otroků, které tady hlídá on a cena jednoho může být klidně milion kreditů. Na druhou stranu zubožený otrok může stát sotva tisícovku. Také prozradil, že on hlídá vlastně ty nejdražší a že ty nakupují pouze Huttové a podobná verbež, protože ti chtějí jen to nejlepší a nejdražší.
Ohledně omezovačů ses dozvěděl, že záleží také na dohodě, ale vždy je omezovač sundán až po zaplacení kupní ceny. Pokud si zákazník přeje převést otroky na místo určení nebo koupit ho i s omezovačem, je tam nějaký příplatek.
Některé informace ti však hlídač přeci jenom nedal a to takové, co se týká přímo výzbroje a počtu strážných a jejich systém fungování. Bál se zřejmě, že ho uslyší jeho šéf, který se právě rozloučil se slizkým nákupčím a teď buzeroval jiného strážného, aby mu přinesl něco k jídlu či tak něco.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Dostal jsem z něj celkem dost informací. Tvářil jsem se naprosto dychtivě, i když se mi z mé role chtělo zvracet, tohle byl hnus rovný nějakému Chisskému barmanovi, přesto mi to velice pomohlo a ačkoli mi neřekl vše, jako třeba počet vojáků, byl ochotný mi říct cenu otroků a nějaké informace o nich. Všiml jsem si, že se Derk odtamtud vytratil a tak jsem se rozhodl odejít taky.

No, musí se uznat pane, ohromil jste mě, myslím, že vím, co bude má nová práce, je vidět, že je to i celkem legrace... je mi to líto, ale už musím jít, nashledanou...

Vyšel jsem ven za Derkem a nemohl jsem se ubránit úsměvu.

Teda to byl hňup...

Řekl jsem Derkovi potichu s úsměvem. Někoho takového bych v životě nezaměstnal, to bylo jisté, ale byl užitečný...

Tak co, jak ji odtamtud dostanem?

Zeptal jsem se Derka...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

První část mise je tímto ukončena. Vyhodnocení dodám v co nejkratší době. Omlouvám se za spoždění a dlouhé prodlevy mezi mými příspěvky. Druhá část mise bude vytvořena hned po zapsání hodnocení a bude přesně navazovat na tvůj současný příspěvek.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hodnocení:

Tvar příspěvků: Od výcviku se příspěvky ještě prodloužily a ve většině případu zkvalitnili. V několika málo případech byli (pro mě) lehce nesrozumitelné nebo zmatené, ale nic závažného, co bychom si nevysvětlili nebo nespravil edit se nekonalo.

Chování charakteru: Od výcviku postava, podle mě, hodně a rychle vyspěla, což byla možná trochu chyba, avšak až na toto je chování charakteru dobré.

Postup v příběhu: Bez problémů.

Reakce na podněty: Dobře si všímáš všech předkládaných podmětů a sleduješ je. Dokážeš překvapit o originální nebo nečekaným řešením, které však není špatné.

Využití Síly: Bez problémů.


Takže celkově shrnuto a sečteno to byla kvalitní a zábavná první část mise. Pokračování samozřejmě vyvstane brzy. Dávám 87%


Následky mise:
+ Zlepšení se v boji s mečem v reálném prostředí, proti reálným soupeřům s blastery.
+ Zlepšení komunikačních schopností, přesvědčování a lhaní bez použití Síly.
+- Láska, kvůli které se žene do kdovíjakého nebezpečí. ;)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“