Mise pro Lukin13 - Silvie!?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Jakmile ten muž vstal, začal jsem ho vést k naší lodi, kde jsme měli uložené nalezené zbraně.Celou cestu jsem držel pušku tak pevně, jak jen to šlo.Nemohl jsem tady nikomu věřit a ačkoli šel sám, což mě poněkud překvapilo, snažil jsem se být dostatečně ostražitý.

Hej šéfe!Tak mám toho nákupčího jak si ho chtěl.

Zavolal jsem na Derka a přivedl jsem našeho zákazníka.Potom jsem mu ukázal na loď a řekl jsem:

Tudy.Uvidíte, že sou vopravdu kvalitní.Za tu cenu vám to bude stát.To si pište.

Potom jsem ho pustil dovnitř a neustále jsem na něj mířil blasterem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Všichni tři jste vešli do lodi a zájemce si začal prohlížet váš náklad. Po chvíli přehrabování se, se zeptal:

Hm, moc pěné, vzal bych si zbraně, ale i s lodí. Kolik chcete?

Přitom si v klidu dál prohlížel zbraně a nebylo na něm vůbec vidět, že by měl strach či cokoli jiného.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Úzkostně jsem se podíval na Derka.Nejprve jsem si myslel, že si ten chlápek dělá jen sramdu, ale tvářil se naprosto vážně.Horečně jsem přemýšlel, zda mu loď prodat nebo ne, přeci jen, při nejhorším bychom ukradli další, ale tady to vypadalo jako mnohem větší risk, než na Dantooine.Tohle...doupě mi nepřipadalo jako místo pro šťastné žití až do přirozené smrti.

Vomluvte nás na okamžik.

Houkl jsem směrem k zákazníkovi a chytl jsem prudce Derka a zavedl ho do postraní.Potom jsem na něj šeptem vychrlil:

Sakra, to si dělá srandu, myslíš, že bude problém tady ukrást loď?Nebo mu můžem dát takovou cenu, abychom mohli vykoupit Silvii a ještě získat loď .Co myslíš?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Chlápek si dál prohlížel i loď a tys chytnul Derka a šel si s ním promluvit do ústraní. Ten byl narozdíl od tebe úplně v klidu a odpověděl ti:

Hele kluku, myslím si, že když mu to nedáme i s lodí, tak že to nekoupí a my ty prachy potřebujem. Navíc si myslím,že Silvie bude pěkně drahá, teda pokud jsme už neprošvihli "dražbu".

Přitom poučku zkontroloval chlápka, kterej se však nechoval nijak nepřátelsky nebo podezřele.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Kouknul jsem na Derka a chvíli jsem přemýšlel.Když se nám ji povede získat, čím bychom pak odletěli, byla možnost, že bychom prostě znovu ukradli nějakou loď, ale taky bychom mohli navěky ztvrdnout v téhle p****i galaxie.Ale mohli bychom to zkusit.

Tak dobře Derku, tak co třeba 1750000 kreditů?To je za hotové létající skladiště zbraní docela slušná cena ne?

Potom jsem kouknul na zákazníka a změřil jsem si ho.

Parchant jeden.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Derk chvíli enidentně přemýšel nad sumou, kterou jsi nadhodil, kouknul na zákazníka taky si ho změřil pohledem a pak ti jen odpověděl:

Mám taovej dojom, že za tolik to nevezme, ale zkus to nahodit a potom s ním handlovat. Uvidíme, kolik pustí.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Pokusil jsem se nahodit chladnou tvář a vyložil jsem svůj návrh zákazníkovi:

Pane, trochu jsme nepočítali, že chcete ty zbraně i s lodí a tak jsme se rozhodli prodat vám to za 1,75 milionu kreditů.Přece jen, loď něco málo taky stojí nebo ne?.

Stále jsem ho propaloval svýma očima a pozoroval, jak zareaguje.Taky jsem se pokoušel zjistit, co si myslí.

Pochybuju, že si to bude chtít za takovou cenu vzít, ale zkusit to můžu a vyjednávat trochu umím.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Chlápek si tě chvíli potom, cos mu navrhl částku, za kterou jste ochotni to prodat, prohlížel zkoumavým pohledem a pak ti tvrdým tónem řekl:

Za 800 tisíc to vezmu.

Neřekl nic víc a dál si prohlížel zbraně v bednách.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Udiveně jsem se na chlápka podíval a potom jsem se zatvářil popuzeně.Nechápal jsem, co si to o sobě myslí...

Za loď narvanou zbraněmi jen 800 tisíc?!Dělá si ze mě p****el?!

Pohlédl jsem na něj, jako by právě řekl vtip, stejně tak jsem se i zasmál a při tom jsem mluvil:

Haha!!800 tisíc kreditů?!Jste velmi vtipný, to se musí nechat, ale konec vtípkování!

...zahřmel jsem co nejvíc autoritativním hlasem a změnil svou tvář na kamenou...

Pod jeden milion kreditů nejdu!Je to má nejnižší nabídka.Buď za to zaplatíte požadovanou sumu...

...zatvářil jsem se ledabile a svůj hlas jsem změnil na znuděný...

...nebo jděte k čertu.Jistě nejste jediný obchodník na téhle planetě.

Po proslovu jsem si odplivl a jednu ruku jsem položil na blaster pověšený za opasek.

Hmm, jsem zvědav, jestli předstíraný nezájem zabere...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Po tvé výřečnosti se kupec jen usmál a smířlivým tónem, který byl snad dokonce i veselý a zněl tak, že jste právě uzavřeli obchod řekl:

Dobře tedy, za 1 milion kreditů to beru. Jen k té vaší poznámce, nejsem si tak jist, kolik dalších obchodníků tu je takových, aby vás nepodrazili, když jste s takovýmhle nákladem přijeli jen ve dvou!

Při druhé větě se dost škodolibě zašklebil a tys najednou ztratil pocit, že mu můžete tak úplně věřit. Pak chlápek pokračoval:

Dobře, tak pojďte se mnou, kredity totiž samozřejmě nemám u sebe!

Potom vyrazil k východu a ty vidíš, jak vytahuje komunikátor, zřejmě aby nechal připravit peníze, avšak co do něj začal mumlat jsi nepobral, protože jsi to zaprvé špatně slyšel a za druhé slvoa, která jsi zachytil, ti nedávala žádný smysl a začal jsi dokonce i pochybovat, že to bylo v jazyku, který znáš.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Po jeho promluvě jsem se zatvářil poněkud kamenně.Chvilkami mi bylo do smíchu, protože nás celkem podceňoval, ale taky mě jeho poznámka naštvala a přinutila být víc ostražitý, poprvé jsem v něm vycítil zradu.
Nicméně, s 1 milionem kreditů jsem byl spokojený a tak jsem mu jen svorně podal ruku na znamení, že jsme se dohodli.

Je radost s vámi obchodovat...

Dodal jsem.Poté nám řekl, že s ním máme jít k němu domů, aby nám zaplatil a začal se s někým domlouvat nejspíš jazykem, kterému jsem nerozuměl.
Kývnul jsem na Derka a zavedl ho trochu dál.

Nevěřím mu ani trochu.Cítím z něj zradu.Myslím, že na nás chystá past.

Znovu jsem se podíval na obchodníka a potom zpět na Derka.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Obchodník se usmál a kývnul na vás, abyste ho následovali. V zápětí rychlým krokem vyšel z lodi a vyrazil ulicí od lodi pryč.

Všude kolem bylo poměrně rušno a živo. V šedých ulicích se prohánělo poměrně dost speederů, ale osazenstvo nevypadalo příliš přívětiv, vlastně vypadali docela nebezpečně.

Obchodník šel hodně rychle, takže hrozilo nebezpečí, že se vám ztratí, když ho nebude hodně rychle následovat. Derk teda jen pokrčil rameny na tvou poznámku jako by chtěl říct "risknout to přeci musíme" a vyrazil za ním s s občasnými pochybami se rozhlížejíc kolem.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Když Derk jen pokrčil rameny a vyšel za tím obchodníkem, následoval jsem je.Prošli jsme několika ulicemi, všechny byly v podstatě na jedno brdo, stavěné všechny asi jedním architektem.Byla to zapadlá díra, sice lidnatá, ale díra.Nemohl jsem si pomoci, ale připomínal mi Nar Shadaa.Sídlo gangsterů, obchodníků s otroky, a nejspíš taky námezdních lovců a žoldáků, to celé s fasádou centálních světů, která měla navozovat dojem vyspělosti.Když jsem nad tím tak přemýšlel, Kessel asi nebyl jedinou vyjímkou, kterou Republika nechávala být.
Obyvatelé se pokojně, nicméně s né moc přívětivými výrazy procházeli po ulicích, kolem létaly speedery, sem tam se míhly taky nějaké lodě, které opouštěly planetu a později systém, letíc možná pro další otroky, možná pro zbraně, možná taky pro koření, hádal jsem, že stejně jako na Nar Shadaa zde byl ilegální obchod hlavní ekonomikou.

Jak daleko je ten váš bejvák?

Štěkl jsem už celkem netrpělivě na "zákazníka".
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Spěchali jste úzkými i širokými uličkami za obchodníkem, který pelášil jako by ho honila nenasytná masožravá bestie. proplétali jste se mezi lidmi nepříjemně vyhlížejícími a oboum z vás již docházela trpělivost. stále několik metrů za mužem, který vám za vaši loď a náklad slíbil tolik kreditů. Po nějaké době už nevydržíš a křikneš něco jeho směrem, avšak vůbec nezareagoval. Tou dobou jste s Derkem v nějaké uzší uličče a již téměř běžíte, abyste udrželi krok s obchodníkem. V běho jsi však přehlédl a tvrdě vrazil do nějakého dost drsně vypadajícího muže, kterému to přišlo zřejmě jako velká křivda a nespravedlnost a chytl tě za límec křičíc něco v cizím jazyce, kterému jsi nerozumněl. Avšak čemu jsi rozumněl až moc dobře byl jeho nesnášenlivý výraz a ruka, která se rychle pohybovala směrem k blasteru visímu u pasu.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Běžel jsem jak nejrychleji jsem bez pomoci Síly mohl, ale pořádně jsem ho nestíhal.Po nějaké době jsme vběhli do úzké uličky a já jsem vrazil do nějaké mohutné gorily.Ta mě v náhlém(zřejmě)zatmění mozku zvedla do výšky a začala cosi vřeštět nejspíš v Huttštině, bohužel jsem mu nerozuměl a věděl jsem, že mu asi násilí nevymluvím.Nakonec, spěchali jsme.Během malého momentu jem mu proto dlaněmi staženými do misky praštil do ušních boltců tak, aby mu zalehlo nebo nejlépe po pro něj hlasitém razu ohluchl.Chvíli na to jsem dopadl na záda, ale ještě v tu chvíli jsem vytáhl blaster a začal střílet.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“