Mise pro Lukin13 - Silvie!?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Velice rychle se ti podařilo dostat se ze sevření hromotluka a udělat mu díru do břicha. Většina kolemjdoucích na vás jen blbě koukala a nikdo z nich nevypadal, že by po tobě chtěl střílet. Když ses zvednul, tak k tobě teprve přiběhl Derk a udýchaně na tebe kouknul, jestli jsi v pořádku. Když jste se následně rozhlédli, kam běžel obchodníček, tak jste ho již nikde nezahlédli a Derk zaklel:

Ten mizernej zkurvysyn nás podfouknul! Honil nás po půlce města a teď, když se vrátíme k lodi, tka bude jistě pryč i s nákladem! Doprdele to jsme zase jednou dopadlo! Co teď budeme k čertu dělat? To jako skejsneme chudý na týhle planetě plný grázlů?

Derk v podstatě celkme histericky řval. Vypadalo to, že je naprosto vyveden z míry a jen těžko odhadovat, kdy mu rupne v kouli a začne masakrovat všechny kolem sebe. Po chvíli je však vidět, že se trochu uklidňuje a již celkme klidný zopakuje svoji otázku:

Tak co teď?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Poměrně rychle jsem se zbavil gorily, která mě takhle zdržela.Když jsem ho provrtal blasterem, jen jsem si oprášil ruce a schoval jsem blaster.

Tohle asi nečekal...

Po nějaké době přiběhl Derk a v tu chvíli jsem věděl co se děje.Derk byl naprosto rozzuřený a to samé zastihlo i mě.Ze vzteku jsem znovu vytáhl blaster a vysypal jsem zásobník do už mrtvého hromotluka.Potom jsem se ale taky uklidnil a jen jsem řekl:

To jsem čekal, pojď, pokud si pohnem, možná tam budem dřív, než on...pokud ne, najdem si ho a viřídíme si to s ním, takový malý zmrd nám nebude stát v cestě!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Tak jo

Přikývnul Derk a se zlostí v obličeji jste oba rychle vyrazili nazpět tam, kde stála vaše loď. Alespoň hodinu jste hledali cestu zpět a když jste došli na plošinu, kde dřív stála vaše loď, nebylo po ní už ani vidu ani slechu, což jste oba docela čekali.

Jak jste tak smutně koukali na plošinu, tak vás sledovalo poměrně dost lidí i nelidí, kterým jste asi nepřišli příliš do oka a kteří procházeli všude kolem.

Co kdybychom zalezli nkam do kantýny? Třeba tma na něco přijdeme.

navrhl Derk, dost možná se chtěl napít.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Běželi jsme, jak nejrychleji to šlo, ale jakmile jsme doběhli blíž, mohli jsme spatřit jen prázdnou plošinu a pohledy kolemjdoucích.

Co čumíte?!Starejte se laskavě o sebe!

Zařval jsem do davu a vztekle jsem zaklel.Nakonec mi skvěle přišel do rány Derkův návrh, že bychom měli jít do kantýny, že bychom se tam mohli někoho optat.

Až toho zmetka najdu, zabiju ho, ať už má goril kolik chce, rozsekám ho na kusy a každého, kdo bude s ním taky.Tohle si u mě posral.

Měl jsem chuť se upít k smrti, čekal jsem to, ale přesto jsme mu to přihráli.Vešli jsme tedy do kantýny.Byla to, nečekaně, zatuchlá díra nacpaná všemožnými galaktickými bytostmi, kolikrát jsem ani nepoznal rasu.Většinou to ale byli aqualishové, rodiani a twi´leci, sem tam pár lidí a ithorianů.Nevšímal jsem si jich moc a sledoval, kam se chystá jít Derk.

Tak, kam se porozhlídnem?

Zeptal jsem se a doufal jsem, že už je to dost klidně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Oba značně rozladěni jste vešli do kantýny, ktera překypovala všemožnými bytostmi. Na Derkovi jsi viděl, že byl tak rozčilen, že pokud by měl záminku, bez váhání by vraždil. Pokynul ti po tvé otázce směrem k baru, za kterým byl tvrdě vypadající člověk.

Po cestě k baru ti v hluku kantýny Derk tichým, ale přesto vzteklým hlasem řekl:

Možná je čas na to, přestat si hrát na posraný pašeráky a převlíc se do něčeho, co nám bude pohodlnější, stejně nám nejde hrát si na drsný kluky s bouchačkami, tak proč bychom nemohli být zlí, ale opravdu hodně zlí, s našimi meči? Žádnej z těhlech sráčů na nás stejně nemá.

Dost tě udivily Derkova slova a jeho vztek, který se v něm evidentně kupil a zakrýval tak jeho klid a snad možná i rozvhu. Nicméně nečekal na tvoji reakci a začal ze sebe trhat oblečení, ve kterém se zřejmě necítil moc dobře. Nikdo si vás příliš nevšímal a tak Derkovi nedělalo problém převléci se, protože většinu svého klasického oblečení měl pod převlekem. Pouze vytáhl z batohu svůj stařičký černý plášť, který si přibalil zřejmě záměrně, a přehodil ho přes sebe, natáhl si kapuci a hrozivě se usmál.

Hodní kluci zůstali na Dantooinu, tady je to stejně samá špína, tak co ji trochu vypráskat?! Najdeme tu tvoji Silvii a vrátíme se domů, jen doufám, že předtím stihnu setnout hlavu té sketě, co nás okradla!

Potom se otočil a zamířil znovu k baru, ke kterému prve nedošel. Jeho zjev evidentně zapůsobil na barmana, protože když se k nšmu Derk blížil, tak jeho rysy tvrdly a i přes to, že vypadal ostříleně, bylo v jeho výrazu vidět i něco víc než jen údiv. Derkův výraz jsi teď nviděl, ale asi nebyl zrovna smířlivý.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Postavili jsme se k baru.Oba jsme byli rozzuření, Derk měl sto chutí vykašlat se na nějaké pitomé blastery a prostě se ozbrojit jen meči.Ačkoli jsem byl vzteky bez sebe a měl jsem chuť rozsekat půlku planety na cucky, jeho výbuch mě udivil.Můj neoficiální mistr byl na pokraji nervového zhroucení a než jsem stačil zareagovat, strhal ze sebe ty odpudivé hadry a přehodil přes sebe svůj plášť.Já, jelikož bych už asi nezkryl svou identitu jsem si taky sundal převlek a přehodil přes sebe plášť, který jsem měl u sebe.Pistoli jsi si hodil přes rameno a na opasek jsem si připnul světelný meč.

Na další Derkův nakvašený projev jsem odpověděl jsen kývnutím, protože jsem byl hlavou úplně jinde.Myslel jsem na tu pohodu na Dantooine a taky na společné chvilky se Silvií.Zrovna, když se z toho začalo něco rýsovat, odvlekli ji sem na tuhle díru a udělali z ní otrokyni.Tohle ve mě vyvolalo záchvěv hněvu, který mě záhy vytrhnul ze vzpomínek a já si všiml, jak si to Derk mazal zpátky k baru, ke kterému, předtím nedošel.V rouchu Jediů mezi tolika humanoidy, kteří je neměli zrovna v lásce a ještě s výrazem, který vypadal, že předchází masakru barmana pohled na něj jistě velice uklidňoval, přesto byl z nějakého zvláštního důvodu velmi nervózní.

Derku, klid...

Pokusil jsem se v nejnutnější chvíli přenést své myšlenky do Derkovy hlavy.

...uklidni se, vztek ničemu nepomůže...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Zřejmě se ti podařilo Derka aspoň trochu uklidnit svým přenesením myšlenky, protože když se přiřítil k baru a vztekle civěl na barmana, nezačal hned s výhružkami a podobnými věcmi, kterých by jistě použil ke zjištění čehokoli, ale otočil se radši na tebe, potom co objednal dvakrát dvojitej ten nejtvrdší chlast, který tam měli.

Hele mladej, tak když seš takovej kliďas, tak tu zkus zjistit, kder bychom mohli hledat tu tvoji Silvii, protože nemáme zas tak moc času, já bych tu musel půlku baru vybít. A toho zkurvysyna si najdemem přitom, ten se určitě bude pohybovat v podobných kruzích.

Hed jak domluvil, tak se zle podíval na barmana, který se mu chystal nalít do celkem špinavé sklenky, ten se však se strachem v očí rychle gestem omluvil a jeho i tvou sklenku pořádně vylepštil, než do ní nalil. Derk její obsah okamžitě vyprázdnil a dožadoval se další.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Věděl jsem, že z takových lidí bylo dostat informaci defacto vymlátit ji z nich, ale nebylo dobré strhnout na sebe zbytečnou pozornost, ale byli jsme švorc kvůli tomu, jak Derk správně řekl, zkurvysynovi a nemohli jsme nikoho podplatit.Derk do sebe házel jednu sklenku místního chlastu za druhou, což mě znepokojovalo a pak mě napadlo, že bych to z barmana mohl vytáhnout pomocí Síly.

Derku, jak jsi na tom s ovládáním mysli?

Zašeptal jsem tak, aby to slyšel jen a jen Derk.Možná bychom to nemuseli zjistit pomocí hrubé síly, ale pomocí Síly.

Takhle by to bylo šetrnější.

Dodal jsem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Derk do sebe klopil už druhou sklenku hnšdooranžové tekutiny a na tvou otázku o ovládání mysli jen zakroutil hlavou. Nacházel úlevu v alkoholu a když dopil, tka se škaredě zašklebil na barmana a třísknutím sklenkou o pul ji rozbil na mnoho malých střípků, jenž mu některé uvízly v ruce. Několik lidí se po něm podívalo, ale potom, co je spražil pohledem, se zase radši otočili.

Do toho všeho hrála celkem dobrá hudba a zněl zpěv půvabné twi´lečky, která jistě byla dobrá na víc věcí, než byl jen zpěv.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Tak potom nemáme na výběr...

Pomyslel jsem si sklíčeně a pohladil jsem rukojeť svého světelného meče zatímco jsem čekal, na co se bude Derk vyptávat.Mě totiž žádné otázky nenapadaly, neznali jsme ani jméno toho zloděje ani přibližnou polohu té společnosti, co vlastnila Silvii.Byla to blbá situace, ale Derk asi věděl na co se ptát, pokud se chystal udělat takový povyk.

Tak jo, vyhrožování je v tomhle ohledu asi nejlepší...

Řekl jsem Derkovi a pohlédl na barmana vzteklým pohledem, podobným, jako jsem měl při odletu z Yavinu IV nebo před chvílí, když nám uletěla loď i se zbraněmi za milion kreditů a čekal, co Derk udělá.

Skvělý způsob, jak se učit řešit některé situace.

Pomyslel jsem si.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Derk posilněn již třetí skleňkou tvrdého alkoholu přstal nasávat, jako by věděl, že to je na něm. Rychlostí blesku se pak natáhl přes pul a chytit vyděšeného barmana pod krkem a tiše na něj promluvil nos majíc nejvíc 10 centimetrů od jeho. Jeho alkoholový dech proudil přído do barmanova obličeje a z jeho hlasu mrazilo v zádech i tobě.

Poslouchej, máš jen jednu šanci, tak si to nezvorej! Kam tady na Kesselu vozí nové otroky? Dělej! Řekni nám o nějakém centru nebo o někom, kdo by mohl vědět víc§ Jinak bude tvá smrt velice pomalá a velice bolestná!

Barmana, i přes to, že to byl celkem urostlý muž, byl vylekán až k smrti a jediné, co ze sebe vykoktal bylo:

J-Já nevím!

To Derka evidentně rozčílilo a jednou rukou barmana vythál přes pul a mrštil s ním o zem, kde si do jeho obličeje ještě jednou tvrdě kopl, což ho jistě alespoň trochu uklidnilo. Barman se svíjel v bolestné křeči a jeho naprosto krvavý obličej podával svědectví o zlomeném nosu a nadměrné Derkově brutalitě. Tohle vaše počínání se ale zřejmě dost nelíbilo partičce sedící kousek od baru, kde se právě teď zvedali 3 twi´leci a dva lidé vytahujíce blastery.

Ty zkurvená svině, za to zaplatíš!

Zvolal jeden z nich a nevypadalo to, že by se chtěl smířit s tím, že Derk bude i nadále žít.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Nečekal jsem ani sekundu a okamžitě jsem po dlouhé době zase vytasil svůj světelný meč.Hned potom jsem se na ně rozběhl na útočníky a odrážel střely.Potom jsem vyskočil, kopl jednoho do hlavy, odrazil jsem se a srazil dalšího na zem pokračoval jsem v odrážení střel a u toho jsem sekl sraženému po hlavě, načež jsem znovu vyskočil a vrátil se do obrané pozice a pomáhal jsem v Derkově obraně.

Myslím, že by bylo nejlepší jim prostě useknout ruce a zeptat se i jich.

Odrazil jsem pár střel, potom jsem ale skočil za bar, vytáhnul blaster a začal po nich střílet, při tom jsem mířil na jejich blastery nebo ruce, meč jsem měl stále zapnutý.Tušil jsem, že barman má nějaké přátele, ale oni musí pochopit, že rozzuřeného chlápka se světelným mečem prostě nemá srát.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Chlápci byli celkem obratní a zkušení, tudíž v moment, kdy jste vytasili světelné meče, začali pomalu couvat a za stále palby se navzájem krýt, tak, abyste museli odrážet střely a nemohly nijak extrémě útočit. Tvůj rychlý útok se ti sice povedl a zabil jsi jednoho z nich, ale žádného většího úspěchu jsi nedocílil a nakonec ses za barem potkal s Derkem, který byl donucen za něj ustoupit. Většina ostatních návštěvníků kantýny utekla dveřmi, ale ti 4 zbylí muži teď hledali za stálé střelby úkryty za převrácenými stoly. Jednoho se ti podailo odstřelit blasterem, ale ostatní tři se celkem kvalitně schovali. První dva byli schovaní asi deset metrů od baru trochu napravo za velkým bytelným stolem a na střídačku stříleli tvým směrem, zbylý byl o dalších pět metrů dál ale naopak nalevo.

Derk zhluboka oddechoval a bylo docela divné, že se tu schovával, zvlášť potom, co si dal na posilněnou několik sklenek tvrdého alkoholu.

Mizerný parchanti! Musíme je rozsekat na padrť, ale mám takové tušení, že by mohli něco vědět, takže jestli to půjde, nech aspoň jednoho žít, aspoň tak dlouho, dokud nám neřekne, co chceme vědět.

Až teď sis všiml, že je jeho hlas poněkud bolestivý a drží se za pravý bok. Všechny událsoti předtím se seběhly tak rychle, že dost možná dostal nějaký zásah, ale zřejmě ti o tom nechtěl povědět.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Byli jsme pod přerušovanou palbou, protože tři přeživší útočníci se schovávali.Nepotřebovali to schytat a já se jim nedivil.Byli nejspíš celkem zkušení a nevystavovali se palbě jako tlupa bláznů.Podíval jsem se na Derka a ten se stále držel za bok.

Doufám, že to není vážné.

Teď jsem na to ale moc nemyslel.Začal jsem usilovně přemýšlet, jak ty parchanty dostat.Zdálo se mi, že palba by neměla smysl, proto jsem rovnou schoval blaster a připravil si meč.Byli už jen tři a i kdyby byli sakra dobří, neměli by být tak vážnými soupeři, abych je nedokázal porazit, přinejmenším za pomoci Derka.

Derku, můžeš bojovat?Měli bychom se už do nich pustit, nechci tu stávit zbytek života, jdeš se mnou?

Zeptal jsem se ho.Nejprve jsem přemýšlel, jak by bylo asi nejjednodušší se jich zbavit.Když jsme jen odráželi palbu, docela rychle jsme skončili za barem.

Možná bych jim mohl proklouznout a nějak jim vpadnout do zad...

Přemýšlel jsem o tom, ale tuhle myšlenku jsem vypudil z hlavy.Pak mě napadlo, co kdybych udělal volavku, začali by po mě střílet a Derk by je mohl trefovat, když by zrovna byli nekrytí.Tenhle nápad se mi zalíbil, trochu jsem ho ještě dolaďoval, aby se nestala nějaká hrozná chyba a pak jsem jej vyložil Derkovi.

Měli bychom se už z téhle bryndy dostat a to rychle.

Edit. Přečti si to prosím tě, ještě jednou. Nedává mi to moc smysl a možná bys to mohl tochu poupravit. Jsme sice trochu opilej, ale zdá se mi, že i tak jsou některý tvoje slova nesmyslný.

Je to už lepší?

Jo, teď už je to dobrý... Snad brzo odpovím..:)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Rychle jsi Derkovi vysvětlil svůj plán, který ho evidentně velice dobře pochopil a teď už jen čekal, až začneě plnit svou část. Přitom pevně stiskl blaster a ty sis všiml, že se mu trochu chvěje ruka, také sis všiml krve, jak pomalinku začala prosakovat jeho oblečením v oblasti břicha. V tu chvíli zařval jeden z těch útočníků vaším směrem.

Tak už máte dost vy zkurvený Jedijský svině?!

Přitom se druhej z nich uchechtnul.

Ten jeden už asi dodělal, vím, že jsme ho trefil.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“