Mise pro Pear(Garry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Jakmile jsi vyhodnotil získaná data, rozhodl jsi se o ně štědře podělit a to nehledě na pozdní čas. Mezitím jsi nalistoval deník svého cíle, jehož úplně poslední záznam byl narušen. Ale to se již nedalo říct o těch předchozích - předposlední popisující, jak musel násilně přimět ke spolupráci jednoho technika kvůli opravě své lodi. Předtím popisoval potíže, které měl, když odlétal z Coruscantu. Mezitím se ustálilo spojení s majorem, kterému jsi ihned nahlásil svůj objev.
Takže jste získal nějaké informace ?
pronesl major a hlasitě si zívnul, byť se pokoušel to skrýt, aby nepůsobil příliš nezdvořile.
A kdy k tomu má dojít ? Zápasy nezačínají dříve, než po poledním ...
poznamenal major, zatímco jsi nalezl další záznam v deníku, který tě však zajímal o mnoho více. Byl to záznam ze dne, kdy jsi se s oním útočníkem střetnul.

Kód: Vybrat vše

... atentát na senátora Makeleho byl absolutní katastrofa. Nejvíce mě se*e, že jsem za to nedostal zaplaceno předem. Sice jsem toho senátora zranil, ale ne dostatečně. Zabránil mi v tom nějakej pitomej Jedi ... no, spíš taková atrapa Jediho. Ani se nedivím, že těm pošukům se svítícíma klackama všichni přestávají věřit a radši si najmou chlapy s pořádnými kvéry. Jenom škoda, že jsem ho nemohl nakopat do toho jeho tlustého Jediského zadku, ale fakt, že jsem mu pláchnul mi bude muset na nějaký čas stačit ...
Majora jsi měl mezitím na drátě a mladík se do rozhovoru radši nezapojoval, protože stejně neměl tušení, co by svému nadřízenému dalšího říkal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Jo, těším se, až se mi dostane do ruk...všichni tři, žoldák, atentátní i ten co mu dal úkol...
Zamrazil jsem se při čtení jeho deníku, u záznamu z našeho setkání konkrétně. Nevyjadřoval se zrovna nejlépe a hlavně narážka na mojí osobu mně dokázala pěkně naštvat.
Jo, konečně sme získali něco málo...
Jo ty tam budeš zívat? Grázle, takhle se cajti nechovaj, kdybys nebyl jedinej, kdo mi může pomoct, hned bych tě sesadil...
Opět myšlenka plnější hněvu než judijských hodnot. I když to není správné, brání mi to všechno rozbít, neboť nevyřčené myšlenky nikdo nezjistí - krom jediů, a ti tu žádní nebyli.
Není tady žádnej přesnej čas, jenom že se to stane ve vysílacím čase...takže při zápase...a je tady poznámka, že to má být provedeno zábavně...tudiž možností už není tolik...
Nedokázal jsem již přojít na nic jinýho, co bych mohl povědět a vypadat chytřeji, proto sem radši byl ticho a "ukončil" rozhovor s tím, že jsem přenechal slovo majorovi.
Doufám, že konečně uděláš něco co mi pomůže a nebudeš furt chrápat...bože to je úroveň, já se zatím nevyspal a on si klidně usne i když ho každou chvilu probouzím...
Zakroutil jsem hlavolu a vyčkal na odpověď.
Ještě se musím zeptat mladíka, kde se tady můžu natáhnout, dal bych so šlofíčka než se pustím do akce...
Pokud bude chtít major pokračovat v diskuzi, vyjdu mu vstříc a doplním vše co bude chtít, pokud to ale vezme jako hotový rozhovor, zkusím si někde odpočinout, tedy meditovat, abych si doplnil síly.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Zápisky z deníku jsi příliš potěšen nebyl, ale při rozhovoru s majorem jsi to nijak najevo nedal. Odpověděl jsi mu na jeho otázky a zároveň přidal další poznámku, že nevíš, kdy přesně má k útoku dojít.
Ehm, jestli můžu, tak jsou tu oba soupeři, takže ten čas se dá dohledat.
probral se mladík a doplnil jednu informaci ještě předtím, než mohl major něco říci.
Dobře, probereme to ráno. Zápasy stejně nezačnou dříve jak po druhé odpoledne, takže od rána na to budeme mít času dost. Vám bych taky radil si odpočinout, prozatím dobrou noc.
dodal ještě major, než linku přerušil a ukončil tak toto další noční jednání. Nebylo pochyb o tom, že zamířil do své postele. Ani ty jsi se však nechtěl udržovat vzhůru, než bylo nutné a zeptal se mladíka, kde by ses mohl natáhnout. Ten tě zavedl do jakési společenské místnosti, kde bylo slušné kanape - nešlo tedy srovnat s běžným lůžkem, ale pro tenhle účel stačilo. Po krátké meditaci jsi nakonec usnul a probral se až ráno, kdy tě přiměly první sluneční paprsky otevřít oči. Rychlá kontrola chronometru prozradila půl osmou hodinu, což bylo ještě půl hodiny před tím, než by měl dorazit major. Stanice okolo však již začala pomalu ožívat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Zívnu a zvednu se z kanape, které mi nabídl k noclehu mladík. Nečekal jsem žádný extra luxus, i když se společenskou místností jsem též nepočítal.
Hey, major si spí v loži jak král, a já tady na gauči? To je pěknej grázl, doufám, že ten případ co nejrychleji vyřešíme a budu moct zpět do chrámu...
Zaklel jsem si pro sebe a zvedl se z postele, abych se podíval jak to na stanici vypadá. Letmé zkontrolování času mi ukázalo, že major se dostaví za chvilku, přesto už na stanici byl ruch, který by nikdo v tak brzký čas nečekal.
Eh, to bylo ráno...teda spíš noc...takže vyřešíme případ a jedeme dom lidi...
Prohlásil jsem do prázdna a vylezl mezi zaměstnance, abych protáhl své ztuhlé kosti po tvrdé noci práce a spaní na nepohodlném gauči.
Sílo, já mám hlad, bych snědl cokoliv, třeba takovej šťavnatej steaček, zeleninku, pivko...to by byla lahoda, ach, musím zjistit, kde se tady dá najíst...
Vyhlédnu si někoho, kdo vypadá že trochu ví co a kde je, třeba i někoho kdo jde kolem.
Eh, kdyby šel někdo kolem s koblihama, nedal bych si neříct...
Usměju se a zastavím prvního pracovníka, na kterého narazím.
Jménem Republiky stát!
Křiknu na něj a s vážným výrazem se k němu vydám, ať je jakkoliv překvapen.
Jsem Jedi a musíte mi pomoct! Právě vyšetřuji jeden případ a jedině vy mně můžete zachránit...
Pokračuju vázným toném a potichu se zasměji nad svým pokusem o vtip, kterým se budu bavit hlavně já...
Kde se tady zatraceně dá dostat něco k jídlu?
Ton hlasu se najednou změnil na takový prosebný a já se mu zakoukal do očí, čekajíc odpověď, nebo bych ho případně ujistil, že si nedělám srandu.
Tak snad konečně dostanu něco k jídlu, mám půl hodinku, to bych ten steaček stihl do břicha dopravit...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Krátké protažení a probrání se nijak nezmírnilo nepříliš velké množství spánku na nepohodlné pohovce, ale cvičené Jediské smysly ti pomohly to potlačit do takové míry, kdy to bylo srovnatelné s mírnou tuhostí svalstva. Dalším krokem je lov nějaké pomoci a jako "oběť" se ti vyskytne vyšší muž začtený do nějakého hlášení. Když na něj doslova vykřikneš, tak div, že neuskočí deset metrů dozadu, takovým způsobem, že i mistr Yoda by koukal. Po druhé větě na tebe vytřeštil nejistě oči a pocítil jsi z jeho reakcí i rozpoložení, že nemá vůbec tušení, jak by ti mohl pomoci. Výraz se změnil potřetí, když sis vyžádal cestu ke stravovacímu zařízení. Výraz 'co to ku*va' byl více než vypovídající a dotyčnému trvalo dobrých patnáct vteřin, než to si všechno poskládal dohromady.
V prvním patře, nalevo od schodů a za roh je kantýna.
vypravil ze sebe, aby pak zaraženě sledoval, jak rychlým krokem zamíříš do kantýny. Popis cesty byl přesný, takže jsi se nemohl ztratit a octl jsi se v menší místnosti s dvěma stoly po třech židlích a prosklenými chladícími boxy s potravinami. Z nápojů tu byl velký hrnec čerstvého cafu, nějaká minerální voda, nějaký čaj a něco jako domácí mléko. Když jsi se rozhlížel po výběru jídla, tak jsi musel seznat, že steak tu asi nenajdeš. Byl tu široký výběr různorodého pečiva z světlých, tmavých i nějakých míšených obilovin, nějaké ovoce, tři druhy uzeniny z nerfů, dvě uzeniny z tobě neznámého tvora nebo možnost vzít si třeba vejce. Na zadní stěně dále visel regál s několika cukrovinkami a dalšími laskominami. Vše bylo samozřejmě za kredity, což jenom prozrazovalo, že tato kantýna nebyla určena jenom pro místní, ale třeba i vyslýchané a prostě všechny, kteří najdou cestu do této budovy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Hmm, tak co si dáme...že by něco z nerfa? Třeba klobásku, hmm...
Porohlédl jsem se po kantýně, kde se skrývala spousta dobrot. Kdybych měl možnost, snděl bych všechno, ale takhle si budu muset vybrat, i s ohledem na svůj finanční rozpočet, který mi trochu zúžila návštěva kantýny.
Přišel jsem tedy k pultu a počkal až mně osloví obsluha, a abych neztrácel čas, využil jsem času k bližší prohlídce sortimentu.
Takže, del bych si nějákou pěknou klobásku z nerfa a abych se nemusel vracet tak mi dejte hned dvě, k tomu třeba čtyři tamty rohliky...no, tamty celozrný, musím jíst zdravě...pak bych si dal tamhletu čokoládu, ta vypadá pěkně...hmm, tamten dortík taky nevypadá špatně, ten s tou růžovou polevou, ale musím jíst zdravě tak si dám jenom jeden...no a k pití...sem hodnej a hodní pijou mléko, takže mi dejte mléko...
Po dokončení mé objednávky a všimnutí si cenovek u všeho, jsem se lehce usmál a znovu otevřel pusu.
A jsem republikovej orgán, takže účet berte jako pohledávku od Republiky...
Každý kredit dobrý, kor v téhle době...snad nebude remcat a kdyžtak se mi to podaří nějak ukecat...jakkoliv semi něco ukecávat v poslední době nevede...
Čekajíc na reakci se už oblizuju při pohledu na všechno, co mám objednáno a pro teď se na to těším víc, než na dopadení atentátníka.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Z bohatého výběru si naporoučíš slušnou řádku potravy, která se nahrší hned na dvojici talířů. Při tvé informaci o tom, že hodláš platit 'na účet Repubiky' si prodavačka povzdechne a předloží před tebe datapad. Očividně byla na podobné manýry od zákazníků zdejších bezpečnostních složek zvyklá. Krátké prohlédnutí elektronického formuláře si žádalo tvoje služební číslo a elektronický otisk prstu. Vzhledem k pravomocím Jediů v rámci Republiky jsi měl takové služební číslo i přiděleno a to především kvůli vstupu do různých institucí, vládních archívů a podobně, kam běžný smrtelník nesměl vkročit.
Potvrzení údajů tedy proběhlo bez větších potíží a ty ses nadšeně mohl pustit do svého jídla, které v tobě zmizelo dostatečně rychle na to, aby tvá myšlenka 'kdybych měl možnost, snědl bych to všechno' mohla být i reálná. Po nasnídání se, jsi slušně vrátil nádobí na příslušné místo a vzhledem k času jsi vyrazil ke kanceláři majora Gellina, který do ní právě vstupoval. Nezdál se příliš v dobré náladě, ani výrazně vyspalý, ale když tě spatřil, tak jenom rezignovaně pokynul, ať jdeš dovnitř. Tam došlo k automatickému vybídnutí na posazení se, přičemž major Gellin si ještě přerovnal pár věcí na stole a odložil bundu na svůj stojan.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Takže, šéfe, mluvili jsme o tom večer...
Zastavím se a pohlédnu na jeho ospalý obličej a v duchu se zasměji. Přerušovaná noc mu nemohla přidat na náladě, ale nedovolil se to dát najevo.
Nechtěl bych ale bejt jeho podřízenej....
Pokud to není charakter, tak si uleví na nějákým podrtaškovi, kterého potká, má ale tu smůlu, že potkal mně a být na mně sprostý si nedovolí. Určitě mně neviděl rád - nebo jinak, určitě nebyl nadšen, že mně vidí takhle brzo. Po snídaní je mi naopak hodně dobře a nejen dobré jídlo, které bylo opravdu tak dobré, jak jsem tušil, mi zvedlo náladu. I účet, který platí Republika. V tu chvíli mně ještě napadlo objednat si toho víc, ale, za což jsem se také pochválil, přemohl jsem své pudy a zůstal slušně skromný.
...a v noci. Shrnu to ale ještě jednou. Podle informací, co se mi povedlo dostat, se pokusí atentátník o asasinaci jednoho hráče. Máme tady oba soupeře, takže čas nebude těžké dohledat, jak navrhl jeden kolega technik, navíc to má být provedeno v přímém přenosu. Takže je jasné, kam všechna snaha bude směřovat. Jako bonus, mělo by to být provedeno vtipně, aby se pán zaměstnavatel zasmál. Když nyní víme kdy, kde a když vůbec víme že se něco stane, máme výhodu nad atentátníkem, který neví že to víme. Eh, takže asi tak. Teď, po krátkém shrnutí vás pustím ke slovu...
Hmm, možná bych mohl v rámci vyšetřování infiltrovat jeden tým a být hráčem, abych měl všechny pod dohledem. Tu hru bych si rád zahrál, bych je tam všechny s výcvikem seřezal, heh...
Předám majorovi slovo a symbolicky k němu natáhnu ruku, abych to potvrdil i vizuálně.
Tohle musí bejt pro majora strašně krutý, asi by nebylo na škodu být ve střehu, pokud po mně bude chtít hodit třeba...eh, tužku nebo papír...
Zkontroluju obsah jeho stolu a začnu se soustředit na majora.
Tak, teďka se konečně dostanem blíž k k mému cíli...počkej, konec se blíží...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Major si vyslechl celý tvé zhodnocení současné situace a když jsi mu předal slovo, tak chvilku koukal do svého terminálu a zavládlo tedy ticho. Netvářil se moc otráveně, spíše unaveně a nevyspale. Nakonec se mírně protáhnul, pořádně si přihnul čerstvé kávy z hrnku a vyrovnal se v křesle.
Podle rozpisu zápasů a informací, které jste poskytl, tu vychází jako cílový zápas mezi Fwillsvingem a Corellií dnes od osmé večerní. Fwillsving je každoročně favoritem, ale Corellia by letor ráda uspěla. Tým má nějakého nového investora, který do něj nasypal spoustu kreditů. Takže zde jsou možné i nějaké motivy - snaha oslabit soupeře a zajistit, že kredity nepřijdou vniveč, nebo z druhé strany - pojistit se, aby nedošlo k porážce.
poznamenal nahlas major a informoval tě o možném zápasu, kde by se dle všeho měl atentát odehrát. Pro jistotu nechal informace zobrazit i na terminálu určeném pro návštěvníky jeho kanceláře.
Ale nebude jednoduchého uhlídat, pokud má již někde propašovanou zbraň. Posílím ostrahu a rozmístím jednotky na nejnebezpečnější místa, odkud by mohla hrozit střelba, ale uvědomte si, že je to stadión pro víc jak 50,000 lidí a uhlídat vše je tam skoro nemožné.
shrnul major Gellin další informace a nastínil svůj plán na protiakci, který patřil mezi taková ta obvyklá opatření.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Sledoval jsem data na terminálu, které mi major přihrál a zamračil se, když pověděl, co všechno udělá. Bylo mi navýše jasné, že to stačit nebude, ale stejně jasné mi bylo i to, že v tuto chvíli nevím co víc udělat. Pochopitelná byla i majorova připomínka, že je těžké uhlídat tak obrovský stadion.
Ještě je tu ta věc, že by to mělo výt vtipným způsobem, což, pokud se o to bude útočník snažit, prakticky vylučuje možnost, že bude chtít svůj cíl zastřelit. Nevím, jak to může udělat vtipné, může třeba inflitrovat jeden tým, může dát bombu do nerfího párku v rohlíku, i když to by podle mně nebylo moc vtipný...
Dodal sem připomínku. Lovec nebyl žádným začátečníkem a já věřil, že se pokusí splnit kontrakt do detailu a určitě si nenechá utéct bonus za provedení. Stejně nám to ale nedalo žádné indície, jak by to mohlo být provedeno.
No, budu doufat, že mě Síla povede...protože zatím mi moc nepomáhala.
Zvedl jsem se z místa a posunul plášť krapet dopředu, neboť nebylo pohodlné, když mně stahoval spíš dozadu.
Dobře majore, víme něco o tom novém investorovi? Například kto to je či jak se jmenuje? Možná jsou vaše úvahy správné, o to je naše situace ale těžší. Zkusím nad tím chvilku meditovat, ale nevěřím ve větší úspěch. Rád bych se podíval na stadion...mimochodem, kde budeme my, jak bude zápas probíhat.
Vydal jsem se na odchod, abych zkusil pomeditovat nad situací a hlavně se pořádně připravil. Chystal jsem se i prozkoumat stadion, jak vypadá a hlavně zkontrolovat, jak si vedou hlídky.
Tohle nebude pěkný...a ještě tady je ten lovec, kterýho musím dostat...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Situace se příliš nevyjasňovala a stadión byl vhodným prostředím pro to, nějak zapadnout. Předhodil si majorovi několik úvah nad tím, jak by se to mohlo provést, stejně jako jej požádal o nějaké možné informace.
Co se týká té vtipnosti ... no, bude to muset být něco s tím konkrétním hráčem, za sundání jiného by bonus nedostal.
poznamenal Gellin a zadíval se do svého terminálu ještě před tím, než jsi vyrazil směr stadion.
Zkusím se poptat na toho investora kolegů z Corellie, jen víme, že vlastní nějakou společnost palivo pro vesmírné lodě a je velkým fanouškem sportu. S tímhle týmem to je jeho třetí, který se snaží někam dotlačit. Takový vlastenec z Corellie. Detaily vám pošlu později, ale mohu vám zatím zajistit přístup do jeho lože kvůli průzkumu, stejně jako vám zařídím vstup na stadion. Jistě chápete, že bezpečnost tam mám rozestavenou už nyní. Co se mé pozice týká, tak budu v čestné loži se starostou a dalšími papaláši. A vy - to záleží jen na vás.
dodal ještě major Gellin, než jsi opustil jeho kancelář.

Předtím, než jsi vyrazil ke stadionu jsi se pokusil o meditaci k vzniklému problému, aby jsi nejlépe odpovědi, nebo alespoň vodítka. Nejprve si zkoušel na Sílu naléhat, hledat v ní, ale ničeho se ti nedostávalo. Než jsi ji nechal tě vést a jen jí naslouchal. Nezjistil jsi toho mnoho, nic o útočníkovi, vrahovi, ale jenom o tom, že k oběti se vztahovala silná emoce - emoce nenávisti a zloby a poté ještě jiná emoce, jiná vztahující se k zradě a touze po utrpení osoby, co zradila. Když jsi se pokusil soustředit na původce těch emocí, tak jsi mohl s jistotou říci pouze to, že to nebude oběť ani útočník, ale někdo kdo má s oběma nějaká vodítka.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Jako obvykle, po meditaci jsem zmatenější, než před ní.
Svěsil jsem hlavu a chtěl se vydat na stadion. Nehledal jsem nic určitého, ani sem nedoufal, že bych něco našel v loži onoho podnikatele, který investoval do jednoho z týmu. Silné emoce, které jsem cítil v meditaci, měli spojitost s případem, ale né s obětí ani útočníkem.
Investor...
Nechtěl jsem být závislý na této dedukci, spíše na cíl své mise - dopadení zabijáka. Alespoň jednou jsem chtěl něco dělat podle kodexu. Poslední dobou bylo pro mně těžší a těžší držet se pravidel a zůstat klidný.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Zopakoval jsem a upevňoval význam věty v mé mysli. Neznamenalo to, že Jediové necítí žádné emoce, ale že se jimi nenechají ovládnout. Já si byl vědom, že hlavně v tomto případě mnou emoce často mávali, jak se jim chtělo a já nechal, ať mně prostoupí. Často jsem kvůli nim dělal zbytečné manévry a skutky, které ohrozili průběh mise, jednou i můj život.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Jediové nejsou chodící archívy, ale musí být otevřeni poznání. Pouze s čistou myslí dokážu chytit atentátníka.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Řekl jsem si další větu z kodexu. Její význam byl podle mně jenom v důraznější verzi první věty kodexu. Nenalhával jsem si, že k této fázi jsem se nedostal. Měl jsem k ní hrozivě blízko. Možná byla ona hranice již překročena.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Zazněl v mé hlavě další kus kodexu. Jedi musí být vyrovnaný, smrt, selhání...to vše je součásti života. Selhání bylo ovšem to, za co jsem považoval tuto misi - a můj postup. Až teď jsem dospěl k fázi, kdy jsem vše hodil za hlavu a pokusil se vyrovnat se vším, co se dopodud stalo.

Není žádná smrt, je jen Síla...
Zvedl jsem se z mista a na tváři se znenadání objevil úsměv.
Je čas seznámit zabijáka se Sílou, moc dlouho se tomu vyhýbal...

Měl jsem namířeno na stadion, kde se nejdřív podívám letmo do lože investora, ale spíš se budu snažit procházet po budové a naslouchat Síle, jestli mi nenabídne vodítka. A budu čekat i na info o onom investorovi od majora. I když jsem nevěřil v úspěch jedné mé myšlenky, stejně jí majorovi přednesu. Prověřit investora, jestli nemá problém s některým s hráčů. Bývalý zaměstnanec, syn konkurenta.
Možností je spousta...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Po meditaci, která skončila spíše získáním nejasných vjemů, jsi si nejprve utříbil myšlenky a pokusil se uklidnit v mysli. Teprve poté jsi relativně s čistou hlavou vyrazil pokračovat v plnění svého úkolu.

Stadión byl opravdu obrovský a to nejenom v herní ploše, ale také v chodbách a místnostech okolo. To vše bylo rozmístěno minimálně v šesti patrech komplexu, kdy jedno celé patro měla k dispozici média společně s VIP hosty, bylo tu množství šaten, obrovské množství stánků s občerstvením. S přístupem jsi díky majoru Gellinovi neměl problém poté, co ses prvně prokázal a obdržel jsi kartu bezpečnostní složky, která měla neomezený přístup. Začal jsi tedy procházet stadión a všímat si dosavadního zabezpečení. Největší a na oko nejméně pravděpodobnějším místem útoku byla oblast VIP a médií. Prohlídky, či přesněji kontroly u vstupů pro běžné uživatelé byly také na vysoké úrovni. Mnohem slabší to však bylo v prostorách, kde se mohli chystat hráči, stejně jako jejich sportovní vybavení. Zde očividně nikdo nepředpokládal, že by se o něco pokoušel.
Prohlédnutí VIP prostory ti poskytlo perfektní výhled na hrací plochu a mohl sis vyzkoušeti pohodlnou sedačku. Výhled však oddělovala silná vrstva transparioceli, kterou z obou stran jen tak nic neprostřelí. Ani snaha vnímat místo v Síle výrazně nepomohla a nepomohla určit, jestli Investor z vize během meditace byl tím investorem, který sponzoroval jeden z týmů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Je to tu...velký...
Konstatoval jsem, při procházení stadionu. Dostat se dovnitř nebyl problém, měl jsem plný přístup všude, připadal jsem si víc důležitě, po obdržení bezpečnostní karty. Nezbývalo mi nic jinýho, než se procházet po stadionu a dívat se kolem sebe. Bylo tu neuvěřitelné množství stánků s různým občerstvením, tak rozmanitým, že si zde přišel na své prakticky každý jedinec, i když byla jeho chuť sebedivnější.
Zabezpečení stadionu ale bylo dostačující. Celé jedno patro, patříci VIP hostům bylo z mého pohledu velmi bezpečné a pokud by nebyl atentátník VIP, byl by problém se zde dostat. Dostat se do samotného stadionu by byl problém, neboť hlídky u vchodů byli celkem kvalitní. Čemu jsem se ale divil, bylo zabezpečení areálu pro sportovce, kde to bylo nedostačující. Hráči sice byli tvrdí, ale čekal sem větší starost o "hvězdy", pokud se o nich teda takto dalo mluvit.
VIP sekci jsem si ale užil nejvíce. Nejenom, že zde byl nejlepší výhled, ale hned sem se muse usadit do jednoho z křesílek a tvářil sem se strašně důležitě, na chvilku jsem se nechal unést a začal rozkazovat imaginárním poddaným. Čas ale ubíhal a já musel pracovat, takže sem dokončil základní průzkum, když jsem se ujistil, že transpariocelí nemůže nic projít a vzhledem k tomu, kde může být divák, jsou místa k zabití prakticky všude.
Asi zavolám majorovi, třeba mně potom ještě něco napadne - a pokuď ne, tak stále můžu počkat, dokuď neskončí akce. I když se mi nepovede přerušit atentát, vím kdy a kde bude předána platba...
Vytáhnu komlink a vytočím číslo, u kterého mám poznámku, že patří k jednomu z těch z bezpečnosti, které je buď přímo na majora, nebo je přesměrováno.
Eh, majore, jste tam? Jak jste pokročil s tím investorem? Chtěl jsem se ještě zeptat, jak je to s přístupem ke službám na stadionu, respektivě, kdo k nim ten přístup má? A kanalizační síť? Je tu nějáký způsob, jak se skrze ně dostat dovnitř?
Povím do komlinku, když dokončím průzkum, kde jsem nic nezjistil. Nicméně napadlo mně prá věcí, právě při průzkumu, takže nebude na škodu se o nich poradit.
Tady nepůjde o podporu výhry. Když někoho zabijou v přímém přenosu, festival bude přerušen. Tady jde o něco osobního, přesto nemůžu vyloučit, že je do toh investor nějak zapleten...
Promýšlel jsem ještě než se z komlinku ozvala odpověď.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Prohlídka zabezpečení stadiónu ti dle tvého soudu moc nepomohla, byť jsi se ujistil v tom, že VIP sektor není potřeba kvůli atentátníkovi sledovat. Před svým dalším krokem jsi usoudil, že by ses mohl znovu spojit s majorem, jehož číslo jsi v poslední době vytáčel tak často, že by sis ho mohl uložit jako rychlou předvolbu. Spojení tentokrát chvilku trvalo, protože ti bylo řečeno, že měl major zrovna nějaké jednání.
Budu vás muset zklamat. Sice na něj mají nějaké informace, ale ty se týkají spíše toku kreditů a jistých aktivit s místní vládou, která mu notně ulehčuje vyjednávání smluv a obchodování celkem. Nic, co by bylo propojeno s nějakým z hráčů nebo kýmkoliv schopným zabíjet.
odpověděl major a sám nezněl nikterak nadšeně. Všechna možná podezření na osobu investora se nyní zdála úplně mimo.
Jestli myslíte ty stánkaře a tak, tak jsou odděleni od prostoru hráčů a novinářů. Celkově prostor pro hráče má hodně omezený přístup mimo týmy samotné, jejich doprovod a pomocné síly. Vlastně ještě různí přátelé a přítelkyně hráčů, ale ti musí projít základní kontrolou. Kanalizační síť v okolí stadiónu jsme začali monitorovat a občas tam posíláme hlídky, takže kdyby někdo přišel tam odsud, tak o něm víme dřív, než něco zmůže.
dodal ti major další odpověď, zatímco se okolo tebe prohnala dvojice mladíků nesoucí zásoby. Na pytlech měli poznamenáno, že jsou pouze pro hráče Corellianského týmu a spěchali do části stadiónu, kde byla na starosti příprava občerstvení pro týmy, případně VIP hosty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“