Mise pro Pear(Garry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Než barman přinesl drinky, tak už jsi se začal pokoušet o něco, co mohlo alespoň z dálky připomínat konverzaci. K tvé smůle to však byl pouze tvůj monolog bez sebemenšího zájmu muže, který u stolu seděl přímo naproti tobě a čerstvě doneseného drinku si ani nevšiml.
Bude to vše ?
zeptal se barman a počkal si na tvou odpověď, protože lovec nereagoval. Mohl sis všimnout barmanových prosebných očí, ať se o nic nepokoušíš, protože muž na druhé straně stolu byl dle všech měřítek nebezpečný. Zájem o tvou osobu nevzbudila ani jistá forma výhružky, za kterou se tvůj poslední komentář dal považovat. Uplynulo několik vteřin, než se lovec zvedl od stolu a přemístil se k jinému, kde si sednul zády ke stěně, od vchodu byl krytý boční stěnou, která po obvodu vyčleňovala několik 'soukromějších' míst pro štamgasty a jedinou židlí, která by tě usadila přímo naproti němu. Bylo jasné, že o tobě nemá valné mínění a rozhodně nemá zájem s tebou o něčem mluvit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Eh, ano, jistě, bude to vše.
Vsypu na stůl kredity v hodnotě drinku.
Takže ty budeš utíkat jo?
Zvednu se a i se svým drinkem se přesunu k lovcovi. Položím před sebe svůj drink, před lovce jeho drink. Sedím přesně naproti němu, krytý stěnou ze strany. Máme tady intimní chvilku jenom pro sebe.
Tak jsem přemýšlel, proč je někdo jako ty tak nespolečenský. Tvoje práce je přec docela samotářská, takže diskuze ve více než jedné osobě by mohla být pro tebe zajímavější než odměna za nejhledanějšího zločince galaxie.
Proboha, ani nevím, co tady furt šaškuju, kdybych šel nejdřív do lodi mého cíle, byl bych na tom líp...nemusel bych se bavit s touhle verbeží.
Zkontroluju čas, kolik ještě zbývá do příjezdu policie.
Pročpak jen je náš Pán Lovec tak tichý, hmm?
Vyšlu hlášku a napiju se drinku, který zkřiví můj obličej do zlé grimasy.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Odpověď barmanovi zbyla na tebe a připojíš k ní i kredity za objednané drinky, které barman bez váhání shrábne a odporoučí se od stolu. Na lovcovu jasnou touhu nesdílet tvou společnost zareaguješ jednoduše - pokračuješ ve svém vtírání i nadále. Usedneš naproti lovci i s oběma drinky, ale na rozdíl od něj nejsi z boku úplně krytý, ale jen částečně. Ale ani druhý pokus o komunikaci nepřinesl nic užitečného - vlastně i nepřinesl vůbec nic. Lovec odměn ti neodpověděl ani písmenkem, ani pohledem, pouze se jenom opřel zády o opěradlo sedačky, ramena mírně položená na opěradle a budil dojem, že bude prostě a jednoduše podřimovat.
Tvá kontrola času ti naznačila, že máš zhruba ještě dvě minuty, než by měla dorazit místní ozbrojená síla plus čas do rozestavení. Lovec zatím nejevil známky toho, že by měl v plánu odsud odejít, stejně jakože by s tebou chtěl o něčem komunikovat. Pocítil jsi pouze zvídavý pohled barmana, který vás netrpělivě sledoval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Hej, ale to sem ti ještě neříkal, jak sme tam u nás... ale to je fakt dobrý, to si poslechni.
Začal jsem se smát a několikrát jsem přitom praštil lehce rukou do stolu.
Sme takhle šli do baru, podobnej jako tenhle... sme tam vlítli, žeo, sem normálně týpek si sedl ke stolu, já naproti němu, něco jak teďka sedíme my, a borec třískl do stolu...
Což mu ukážu názorně, až poskočí sklenky na stole položené.
A zařval na hospodskýho "Hej, hospodo, jedno pivo, a dělej, smrdí to tady jako u sithu!", hospodskej se na něj zle podíval a prej "Takže limonádu?", borec hned o půl metru kratší, žeo a "Ano pane vrchní."
Trochu si odkašlu, když dopovím.
Ono to zas není tak vtipný, když se na to zpětně podívám, ale v tu chvíli sem se tam málem pos...ehm, no bylo to rozhodně vtipnější než teďka. A přijde mi, že je lepší tady takhle povídat, než hned na tebe vyběhnout s tim, že seš zatčen...
Nehodlám se vzdát svého nového kamaráda, protože je mi jasné, že je v tomto případu důležitý. A když ne, no, nebude to poprvé, co jen tak plýtvám časem. Podíval jsem se na barmana, který ze mně nemohl spustit oči. Určitě věděl že něco chystám. Nebo si naopak o mně myslel, že jsem jenom hodně nepříjemný hovorný člověk.
Jen tak mimochodem, i když jsme se možná díval, radši se podívám znovu, jak je na tom s výzbrojí.
Ještě tak tři-čtyři minuty, a vytáhnu toho šmejda ven. Jakkoliv.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Lovec ti ani nadále nevěnoval pozornost, zatímco jsi mlel o naprostých hloupostech. Jenom při poznámce o zatčení sis mohl všimnout drobného pobaveného úsměvu, který se mihl na jeho tváři. Mezitím sis překontroloval jeh výzbroj a potvrdil si blasterovou pušku, která se mu lehce opírala o rameno a určitě se nejednalo o sériový typ. Jeho brnění mu krylo hruď a měl i tužší materiál u kalhot, který by mohl blasterovému výstřelu odolat, zbytek zakrýval tmavě hnědý kabát. Přesto se ti povedlo zahlédnout u pasu další zbraň - blasterovou pistoli s krátkým dostřelem, zato o mnoho silnější kadencí, jednoznačně určenou pro boj zblízka nebo v místnostech. Na jeho opasku se tkvěl zásobník a nedalo se vyloučit, že bys tam někde našel i nějaký ten granát. Zbytek byl skryt tvému zraku a mohl ses tedy o jeho vybavenosti jenom dohadovat. Vlastně sis všiml ještě něčeho - neobvyklého kovového opasku na ruce s mírnou koženou vrstvu pro příjemnější nošení, jehož původ ti však byl neznámý a nevybavoval sis nic podobného z věcí, které jsi viděl. Navíc jsi na jeho zbrani mohl vidět značnou personifikaci a určitě se nedalo pochybovat o tom, že ty úpravy byly ku prospěchu, než naopak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Pěkná výzbroj, možná mně něco napadlo...ale na to je ještě čas.
Pečlivě si prohlédnu pušku, blaster, oblečení a na tváři se mi objeví lehký úsměv.
Takže se rád směješ jo? A já myslel, že mně tady ignoruješ. Když tedy stojíš o mý vtípky, řeknu ti jeden jedijskej!
To takhle umře mistr a splyne se světlou stranu. Tak se tak fláká a když přijde na oběd, dostane chleba. Řekne si, tak co byl jsme vychovávan skromně. K večeři dostane opět chleba. Když už dostane chleba i ke snídani, podívá se k temný straně a tam vidí jak všichni hodujou, stoly se prohýbají pod tunama jídla, samý pochoutky, tak se ptá síly. Hele, prosímtě, vždy jsem se snažil žít skromně, ale proč máme každej den chleba, když na temný straně maj takový hody? A síla mu odpoví: Pro dva se přece vařit nevyplatí.

Rozesměju se a zahledím se na interiér. Hlavně mně zajímá, jak jsem já krytý oproti vnitřku, tedy jaký na mně mají výhled hosti a barman. Opět shlédnu hodinky, abych zjistil kolik mám času. Podívám se zase na lovce.
Ještě znám jeden, ale ten není tak dobrej...
Oznámím poměrně suchým hlasem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Pokračuješ ve tvé zdržovací taktice a nadhodíš další vtip, který přiměje lovce jenom mírně pozvednout obočí při slově Jedi, ale jinak tě dál nevnímal. Pouze si vylovil z kapsy malý kovový disk a začal si s ním hrát v prstech levé ruky. Ty sis mezitím zkontroloval svou pozici, z níž na tebe bylo vidět téměř z celé hospody, včetně vchodu, baru. Pouze zpoza ostatních kukaní, jako byla tahle, na tebe nebylo vidět, ale už předtím jsi viděl, že v nich nikdo nebyl. Zkontroloval sis chronometr a zjistil jsi, že má již jednu minutu navíc od stanoveného limitu, takže by jednotky místních sil měly být již na místech. Jistý sis tím však být úplně nemohl, aniž by ses s nimi spojil, což by však znamenalo opustit tvou současnou pozici, nebo si otevřeně zavolat. Barman se tvým směrem stále nervózně koukal a bylo na něm jasně vidět, jak se obává o celistvost svého baru a jeho vybavení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Už mi dochází blbý kecy, snad budou mí lidé na místě... i když radši si zavolám... mám dvě možnosti a jedna z nich se dělí na další dvě. Buď odejdu, nebo si zavolám odsuď. A teď to dělení. Buď budu mluvit přímo, takže se "prozradím", že tam na něj čeká policie atakdále, což by asi nebylo moc taktické, nebo to zkusím zajímavě obalit, snad to na druhý straně pochopí.
Udělal sem si, ehm, stručný rozbor svých možností v hlavě a nakonec jsem se rozhodl použít možnost 2.2. Vytáhnul jsem dorozumívadlo, naladil majora a přiložil přístroj k ústum. Než stihl něco říct, spustil jsem na něj já. Mluvil sem jasným hlasem, možná i trochu hlasitějším, než by se slušelo.
Zdarm, Májo, už můžu vyjet, bo se ještě ženský nepřipravily? Zatím tady sedím s nějákým týpkem, tak aspoň pokecám, ale radši bych byl už na cestě...
Přidám zvláštní důraz na slovo "týpkem", naopak při slově "ženský" vyzývavě mrknu na "týpka" předemnou.
Tak, snad není tak blbej a pochopí to, přestává mně bavit furt vymýšlet nový plány a platit škody...
Trpělivě jsem čekal na odpověď a přemýšlel jsem, jak nejlépe dostat můj cíl ven.
Nechceš jet s náma? Máme ještě místo...
Podíval jsem se na žoldáka a nadhodil důležitou otázku...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Před zahájením akce jsi se rozhodl pojistit se a zavolat si pod kódovým označením doufajíc, že na druhé straně budeš pochopen. Co se týkalo tvé společnosti, tak nejevil přílišný zájem o tebe ani tvůj hovor, ale zdání mohlo mást.
Ta ... ehn, jasně ženský už jsou nachystaný a ... drbou jako obvykle, víš ... o tom jak je ... pěkný výhled na krajinu.
ozvala se ti trhaná odpověď na druhé straně, jak dotyčný rychle nevěděl, co ti odpovědět a pátral v hlavě po adekvátní odpovědi. Jak hodně podezřele to působilo sis mohl domyslet sám, i když byla zde drobná šance, že je lovec na druhé straně zřetelně neslyšel, jestli vůbec. Odpověď byla přecejenom poněkud tišší. Její výklad sis však musel vyložit sám a na tvou odpověď se na druhé straně vysílačko se čekalo. Lovec naproti tobě stále nejevil žádný zájem o komunikaci s tebou a už vůbec se nestaral o nějaký tvůj výlet s 'fiktivními' ženskými.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Coto? Pěkný výhled na krajinu? Co to mělo bejt? Argh, nemyslím že by měl tak rychlý reflexy, takže bych ho v pohodě stihl rozpůlit. Hej, na tohle bych neměl ani myslet. Ale už vím jak ho dostanu ven... sem sakra dobrej!
Položím komunikátor k ústum a odpovím majorovi:
Tak to sem rád, takže aby sme se vydali na cestu. A drž je, ať se na mně nevrhnou a neudělaj nějákej rozruch...
Jak jim zatraceně říct, aby počkali až jim dám signál tak, aby to nebylo blbý...
...sám jim řeknu až budu mít chuť.
Bože to je blbý, zato se musím, až to skončí, nakopat do zadku.
Odložil sem komunikátor a podíval jsem se na mého "kamaráda".
Hej, pěkná puška, můžu si jí pujčit?
Ani jsem neprotáhl otázku na konci, hned jsem použil Sílu a pokusil si přitáhnout jeho pušku do ruky, nebo do náruče, když nic jiného. Dalším bodem mého improvizovaného plánu bylo vyběhnout ven - kde jsem to trochu z toho "nahánění" ožralů znal - a tam na něj počkat. Tam bych pušku položil na zem, položil na ní nohu a počkal až přijde lovec a zaútočí na mně - kdyby nezaútočil, tak bych si s ním klidně pokecal, ale puška by byla furt pod mým dohledem...
...No a až na mně zaútočí, tak dám signál pro policii, která ho zatkne, budou ho moct zadržet za pokus o ublížení na zdraví, když budu šikovnej tak klidně i pokus o vraždu a budu mít vystaráno. A pak si v klidu budu moct promyslet, proč se kvůli němu tady tak snažím...
Usmál jsem se lehce když sem domýšlel plán a vystřelil jsem z místa.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Komlinkem jsi poslal zpět šifrovanou odpověď, kterou ti potvrdili, že rozumí a budou čekat, až dorazíš. Jistotu toho, že ti plně rozuměli však zase nemáš a budeš muset spoléhat na to, že tě pochopili správně. Přikročíš tedy k dalšímu kroku a tou je snaha vylákat lovce naproti tobě ven. Rozhodneš se to provést přes krádež jeho blasterové pušky, po níž se natáhneš pomocí Síly a chystáš se ji zachytit. Jenže lovec odměn prokáže, že nepatří mezi zelenáče a pušku chytne na půli cesty pravou rukou. Když se na něj podíváš znova, tak levou ruku drží na blasterové pistoli, která na tebe míří pod stolem a drží ji v náklopném pouzdru u pasu.
Jenom dva typy lidí by se pokusily ke mně přistoupit takovýmhle způsobem, naprostí idioti nebo ti, kteří si moc věří. A těch co si moc věří není až tak hodně. A teď ses mi prozradil Jedi, protože takhle si přitáhnout věci neumí jen tak někdo. Navíc ten tvůj dialog ... byl dost hloupej. Takže, co po mně sakra chceš ?
promluvil lovec přímo a čekal na tvou reakci s prstem na spoušti blasteru. Pušku si přitáhl k sobě a zapřel o hrudník tak, aby s ní namířil na tebe a byl připraven z ní vystřelit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Lepší než jsem čekal. Ale taky způsob...
Stále sledujíc lovce pomalu přiložím k ústum opět komlink.
Nechte ženský čekat, kamarád mně nabídl, ehm, pomocnou ruku...
Pošlu další šifru a začnu se věnovat lovci.
Co chci? Jen si popovídat. To ti jsi mně furt ignoroval...
Tak se mi to povedlo. Sice jsem mu mohl zkusit sebrat pušku hned, ale díky tomu, že jsem zavolal policii, vymýšlel blbý šifry jsem dostal nápad s puškou, on to poznal a konečně promluvil, takže se radost násobí. Ale měl bych si rozmyslet co chci...
Začnu tápat v paměti, na co jsem se chtěl zeptat.
Teď když víš, že jsem Jedi, nebudu to protahovat. Dostalo se ke mně, že by jsi mohl vědět, respektivě vidět člověka, kterého hledám a který tu byl viděn naposledy...před čtyřmi dny. Nebyl to moc pěknej člověk a nevím jestli byl pro tebe dost zajímavej, ale co povídal barman, ty jsi tady jedinej, kterej by mohl něco vědět...
Usměju se na něj, když domluvím. Stále se ho snažím sledovat, přičemž se snažím ignorovat jeho zbraně.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Vzhledem k vývoji situace jsi informoval jednotky, které ti byly poslány na pomoc, aby na tebe vyčkaly a nasměroval jsi svou pozornost k lovci. Jeho blasterová pistole zůstala tam kde byla a do pohotovosti se přidala i jeho blasterová puška, což jsi se rozhodl prozatím ignorovat.
Tě nenaučili moc popisovat lidi. A navíc sem chodí samá vybraná smetánka, třeba jako ty.
odsekl ostře lovec a ostře tě propaloval pohledem. Rozhodně nedával nijak najevo, že by měl zájem si s tebou o něčem povídat, ale ke vstávání se taky moc neměl.
A navíc, proč bych ti měl pomáhat ? Přece nečekáš, že ti jen tak vyklopím, všechno co by sis přál slyšet ? A ty tvoje triky tu na mě nezkoušej, byť bych pocítil i mírnou bolest palice, tak neudržím palec na spoušti. Takže mě přesvědč, proč bys mě měl zajímat víc, než jako obtížný hmyz ?
dodal ještě lovec a opět hodil pomyslnou rukavici k tobě, aby jsi se vyjádřil a posunul současnou situaci k nějakému řešení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Nějákej chytrej, zatraceně, že sem ho hned neodhodil na stěnu, sebral mu všechny zbraně a pak ho škrtil a škrtil, dokud by mi neřekl co chci slyšet... od čeho mám světelnej bič, když ho nepoužívám...
Snažil jsem se nespustit pohled z lovce, ale také jsem se snažil vyvarovat pohledu na zbraně. Trochu jsem musel zapřemýšlet a lovcův proslov mi na to dával dost času.
Lehce jsem se usmál, když domluvil a měl jsem co dělat, abych přišel na dobrej důvod. Rozhodl jsem se trochu píchnout do lovcova hnízda a zopakovat co jsem už řekl, když mně ještě ignoroval.
No, třeba protože obtížný hmyz tě nemůže nechat zatknout, když nebudeš spolupracovat, žeo...
Chvilku se odmlčím, ale onu rukavici si nechám ještě u sebe, protože hned dodám.
Zdáš se mít trochu mozku v hlavě, takže zaútočit na mně by byla blbost, to musíš uznat. Na druhou stranu, já na tebe zaútočit nemůžu, protože od tebe potřebuju informace a v neposlední řadě mi to zakazuje kodex. Co takhle odložit ty zbraně, kterýma se mně snažíš ohrozit?
Snažím se být i trochu "diplomatický" a přenechám reakci na lovci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Tváří v tvář ozbrojenému protivníkovi jsi se rozhodl zkusit přimět ho k odložení jeho zbraní, tak aby na tebe pořád nemířil. Předtím jsi mu navíc mírně naznačil drobnou výhružku zatknutím.
Zatknout ? Klidně, jestli máš na základě čeho. Zatím jsi to byl ty, kdo narušoval moje soukromí a snažil se mě někam vylákat.
odpověděl ti se skálopevnou jistotou, pramenící ze sebedůvěry v to, že nemáš skutečný důvod ho držet nijak dlouho ve vězení.
A kdybych byl blbej, tak ty zbraně složím už dávno a nechám ti volný prostor pro ty tvoje triky. To mě máš za opravdu tak blbého ? A nějaký kodex mi je ukradenej, kdyby se všichni řídili pravidel, tak tady nesedím. Takže, máš pro mě nějakou skutečnou nabídku, nebo tu hodláš tlachat do doby, než přijdeš na nějakej superskvělej jediskej plán, který ti zaručí informace, jež sis nijak nezasloužil ?
odpověděl ti a mírně se zavrtěl na místě a vlastněi o nějaký centimetr pošoupl v sedačce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“