Mise pro Pear(Garry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Sílo, myslel jsem, že máš být na mé straně...
Povzdechnu si, když vidím že to s lovcem nijak nejde.
No, vlastně jsem v to doufal...
Odpovím pomalu a hlavně upřímně na lovcovo "superskvělej jedisjkej plán", tedy poslední větu. A opravdu mně nic nenapadá.
Dobře, tu je nabídka...ty mi povíš co chci a já odejdu...to se mi zdá jako dobrá nabídka? Protože zachvilku tě z toho držení blasterů budou bolet ruce a určitě i z pohledu lidských potřeb to nemůže být zrovna příjemný...
Snažím se mluvit, aby nezavládlo ono tajemné a nepříjemné ticho.
Tak to bylo dost...blbý. Jako dycky, ale co se dá dělat.
Sedím a čekám na odpověď. Přitom se rozmýšlím, co dál. Dostal jsem nápad pokračovat v zatčení...takže jenom zbývalo doufat, že se Lovec rozhodně správně.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Při tvém komentáři na super plán zakroutí lovec nevěřícně očima a rozhodně sis tím u něho nijak nešplhnul. Rozhodneš se držet svého tvrdého já a zapracovat do toho jistou míru logiky, ale lovec si nad tím jenom opovržlivě odfrkne.
Až zažiješ válku, tak zjistíš,jak dlouho se dá držet zbraň. A pravděpodobnější je to, že dřív usoudíš, že získávat ze mě informace je pro tebe akorát ztrátou času, který bys lépe využil hledáním toho tvého exota. Jinak tvé smlouvací schopnosti nejsou moc valné, radši se drž dál od huttů, nebo domů poletíš v trenkách, jestli vůbec.
poznamenal lovec a nad svou poslední poznámkou se poněkud skřehotavě zasmál. Přesto si tě však pozorně hlídal hlavněmi svých zbraní. Nakonec však přece jen tu u blasterové pušky sklonil, jakmile si trochu poposednul.
Barmane, jednoho lomcováka, tady Jediskej mě tu nudí a nerad bych usnul.
houkl směrem k baru a všiml sis jeho pohledu, jakoby vyčkával, jestli něco neuděláš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Vidíš - jedna zbraň už je dole...
Prdel je, že sem zapoměl ten svůj plán ehm...
Rychle jsem zhodnotil své možnosti, a podíval se směrem k barmanovi, a přemáhal jsem se, abych si neobjednal taky - neobjednal jsem si.
Dobře, co další vtip? A nebo co něco lepšího? Nebudeš si tady hrát na drsnýho a konečně mi řekneš, co potřebuju... ani nevím, co tady zatraceně dělám? Nebo co si o sobě myslíš ty.
Pomály jsem na něj vybouchl, ale podařilo se mi ovládnout emoce a zůstat v klidu, takže jsem tam neudělal scénu ani jsem ho neobdařil možností slyšet jedie používat výrazy, které určitě slyšel maximálně v hospodě když někomu vylil pití...
Dobře, nabídka...povíš mi co chci a já tě nezabiju.
Začal jsem znovu vyhrožovat. Při tom jsem lehce přemýšlel jestli bych stihl v jednu chvíli rozptýlit lovce, třeba ho mírně odhodit a ve stejný čas mu zničit jeho krásnou pušku světelným bičem - nebo mu hned useknout ruce. Ptal sem se SEBE jak je to reálné...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Barman s sebou při poznámce o tom, že jsi Jediskej, mírně trhnul, ale nakonec po chvilce přecejen přinesl drink a postavil ho před lovce, aby pak hodně rychle zamířil za bar, kde se hodlal krýt. Lovec mu však nevěnoval pozornost a naoko ledabyle sledoval tebe, ale neodpověděl ti do doby, než si přihnul ze sklenky.
Na drsnýho si tu hraješ akorát ty, stejně jako na toho pomatenýho.
odsekl lovec k tvé první poznámce a prstem pravé ruky, kterou měl nyní volnou udělal kolečko po kraji sklenky v níž se třpytil zlatavý mok.
A co se týká tvé nabídky, už jsem ti jednou říkal, že na takovou by ti nepřikývl ani prašivej gungan. Tak mi dej už sakra pokoj a buzeruj si někoho jinýho, stejnak nic lepšího neumíš. Akorát tu mrvíš kšeft a brzdíš mě od práce ...
promluvil k tobě ostrým tónem s prvky hněvu, přesto jsi vycítil, že má vše plně pod kontrolou. Navíc pokud by jsi chtěl použít bič, tak by jsi nejdřív musel přes stůl z pozice v sedě nebo od něho vstát a odstoupit dozadu pro to, aby jsi dosáhl efektivně špičkou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Bože, proč nikdo nechápe moje vtípky? Možná by nebylo na škodu pokusit se vzpomenout na svůj plán, co jsem před chvíli vymyslel. A taky zkusím...
Podívám se na lovce, na sklenku, na stůl, na zbraně. Obhlédnu situaci. Když si jsem úplně jistý, jak to vypadá s mými schopnosti použití zbraně, zvedl jsem se z místa. Srovnal jsem si oblečení, zkontroloval barmana a lehce jsem pomocí Síly strčil do sklenky. Respektivě tak silně, aby obsah vycákl na lovce.
Když jsem byl v takovým úhlu, že mně zástěna kryla, ještě když jsem měl výhled na mojí část stolu, zkusil sem ho "polít" i mým drinkem.
ZaSílu nevím, co tu zkouším, ale je to docela sranda
Usměju se v duchu a doufám, že lovec bude tak "chytrý" a aspoň něco zkusí. Když ne, a zkusí si objednat drink, klidně na můj účet, budu mu jej tak dlouho vylejvat, dokud se nerozhodne přesunout se, odejít, nebo jít do mně.
Když půjde do mně, tak se držím plánu A a uteču. Když se rozhodně přesunout, tak zkusím jak jsem na tom v odhození a zkusím jeho jménem rozbít další vybavení baru. A když bude chtít odejít tak je to vlastně také plán A. Budu mít připravený i světelný bič, tak abych s ním mohl rychle zaútočit, ale zasé né tak, aby na mně bylo vidět, že se chystám zaútočit. V prakci vlastně bič nedržím, ale jsem lehce nakročen abych mohl přenést okamžitě rotaci na požadovanou stranu a seknout bičem. Stále jsem nicméně za zástěnou, abych byl kryt kdyby po mně chtěl střílet...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Po neúspěchu slovní provokace jsi se rozhodl pro jiný způsob a před tím než jsi vstal z místa, tak sis ještě jednou vše okolo sebe prohlédl. Poté jsi se zvedl, trochu se urovnal a zamířil pryč, přičemž jsi se v Síle natáhl ke sklence a pokusil se vylít její obsah na lovce. Ten s sebou bezděky cukl, ale nevystřelil naslepo a hlaveň jeho blasteru pořád sledovala tvou postavu. Jakmile jsi zmizel mimo vzájemný dohled, tak jsi na něj vrhnul i tu další sklenku.
Blbej Jedi, tohle je omezování osobní svobody !
zakleje dostatečně nahlas, aby jsi to jasně slyšel a ty si jenom můžeš domýšlet, jak se tváří, protože jsi kryt výklenkem. Následuje chvilka ticha, než si uvědomíš, že je to poněkud podezřelé a opatrně vykoukneš zpoza výklenku. Všimneš si lovce, jak míří k toaletě a zkusíš ho odhodit pomocí Síly, ale jeho rychlý krok mu umožní zmizet ti z dosahu a jenom pomocí Síly udeříš do starého plakátu nějaké zpěvačky, který se roztrhá a ozve se praskot prken pod ním. Strategie nesledovat cíl pohledem se ukázala jako špatná, když cíl zamaskoval své vstávání z místa nadáváním na tvou osobu.
To že jste Jedi vám nedává právo demolovat mi pořád lokál, kdo to bude opravovat ?!
postěžoval si hlasitě barman, zatímco tvůj cíl se ti ztratil z dohledu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Že se na to nevykašlu...
Povzdechnu si, když lovec mizí na toaletách a s ním i celý můj nedomyšlený a spontální plán.
Tak jo, improvizuju stále, tak i teď...
Lehce bouchnu pěstí do výklenku a vydám se ke dveřím. A barman se ke celýmu tomuhle pokaženýmu dnu přidá. Podívám se na něj né tak hezky jako když jsem se omlouval.
Je to tvůj lokál, tak si ho oprav. A neruš mně od práce, nedělá mi problém unést dvě mrtvoly, můžeš se klidně k lovci přidat a udělat mi další zářez na zbrani...
Povím mu pěkně pomalu a zřetelně, jako kdybych mu právě nevyhrožoval ale říkal mu jaké je dnes pěkné počasí. Vydám se ke dveřím a podívám, jaké jsou. Pokud to nebudou nějáké velmi pevné dveře, z rozumné vzdalenosti (a nejlépe z pozice někde na rohu, abych se chránil kdyby po mně lovec střílel) je vyrvu.
Počkám si co dál. Když bude klid, podívám se znovu jaké jsou konstrukce, teď ale spíše z hlediska ochranného. Pokud budou pevné a vydrží střelbu, tak si je podržím před sebou a Síla je ponese jako štít, pokud budou křehčí a hned by se rozpadly, tak bych je vrhnuldo místnosti a vydal bych se za nima, s tím že bych svůj krok zrychlil pomocí Síly abych byl rychlejší.
Před tím vším ale zkusím pomocí Síly ucítit, jestli je vevnitř. Kdyby náhodou utekl, hned bych zkontaktoval bezpečnost, ať ho sledují.
V každém případě se ho budu snažit dostat živého, budu tedy mířit hlavně na ruce a nohy, abych ho zneškodnil, dám mu do hlavy ránu něčím či cokoliv, co ho dostane do bezvědomí. V případě nouze jsem ale schopen i nést vinu na jeho smrti.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Únik lovce tě rozezlil, až jsi praštil do výklenku a pocítil bolest v ruce, protože byl očividně zděný. Barmanovi věnuješ ne zrovna přívětivou výhrůžku podíváš se na dveře, které se ukázaly být z nějakého obyčejného dřeva. Byly to vlastně klasické lítačky, což mnohým ožralům v případě potřeby ulehčovalo cestu z a na toalety. Barman si tě už nevšímal, tedy ne natolik, aby se dostal ke komlinku s úmyslem zavolat někam. Předtím, než jsi pokračoval dál, jsi se v Síle natáhnul směrem k záchodům s úmyslem zjistit, jestli se tam nachází tvůj cíl - jenže tvá domněnka, že se tam nebude zdržovat, se vyplnila. Záchody byly prázdné a lovec se vydal na rychlý útěk před plánem, který sis pro něj tak složitě připravil. Hmátl jsi po komlinku, aby jsi se spojil s jednotkami, které jsi dostal k dispozici a které čekaly venku před vchodem.
Slyším, co se děje Jedi Akesu ? A co přesně znamenal ten hovor předtím ?
ozval se ti důstojník, který vedl složky přidělené ti na pomoc a čekal na tvé další a přesné instrukce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Eh...
Vzdechnu do komlinku a snažím se poskládat dohromady důvěryhodnou výmluvu. I když ani né tak výmluvu, jako snahu ukázat že to všechno vlastně nebyla moje vina, ale vina někoho jiného.
Cíl uniká oknem na WC, druhá strana baru! Zatracenej barman...
Zkrátím to na potřebné minimum, plus přidám povzdech nad barmanem, který za nic nemůže, ale v kontextu se zdá, že pomohl lovci utéct.
Musíme ho dostat! Můžu dát jeho detailní popis a mám podezření i na nelegální modifikace zbraně...
Domluvím a vlítnu na toalety, a uteču stejnou cestou jako lovec. Zkusím, jestloi mi Síla neporadí, kudy se vydal. A budu ho následovat. Když mi nepomůže Síla, ani ho nezahlédnu sám, budu se muset vydat za majorem a domluvit se s ním, jak postupovat dál.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Rozhodl jsi se dosavadní vývoj trochu zkreslit, když jsi podával hlášení mužům, které jsi dostal pod své velení.
Druhá strana baru ? Rozumím, posílám tam muže, ale nejsem si jistý, jestli dorazí včas.
odvětil ti velící důstojník a nijak se nevyjadřoval k ostatním bodům hlášení, které jsi mu poskytl. Na tvou naléhavou připomínku už dodal jenom klasické 'rozumím', než komunikace ustala a ty jsi se vydal za svým cílem. Nelibě vonícíma toaletama jsi se příliš nezabýval a rovnou jsi směřoval k okénku, zatímco jsi se pomocí Síly snažil najít svůj cíl. Prolezl jsi okénkem a dopadl jsi na zem, aby se ozvalo cvaknutí, zrovna v ten moment, kdy sis uvědomil, že lovec je pořádně ještě hodně blízko. Než jsi mohl na cvaknutí reagovat, tak tebou projel silný elektrický výboj, který tě omráčil a připravil o vědomí.

Když jsi se probral, tak u tebe stála dvojice mužů v běžném oblečení a jeden u tebe zkoumavě klečel.
Jste v pořádku ? Jsem poručík Dagobert, našli jsme vás tu takhle ležet netušíme, co se vám stalo ...
zeptal se tě poručík, zatímco jsi přicházel k sobě a ještě jsi pociťoval následky drobného mravenčení po celém těle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Zatracenej lovec! S tím se ještě potkám!
První co mně napadne po probuzení je obrázek lovce. Až poté si všimnu, že jsou tu i strážci zákona, kteří mně našli.
Zatracenej lovec! Ten bude mít nějáké zkušenosti...tím že mně ale napadl to přehnal...pomožte i vstát.
Povím a zvednu se. Opatrně si opráším oblečení, a rozhlédnu se k okénku, ze kterého jsem vyskočil než mně sejmul.
Musíme ho najít! Za každou cenu. Má důležité pojítko k vyřešení případu atentátu na senátora! Nejspíše je ve spojení s teroristy...poručíku Dagoberte...bylo mi potěšením, teďka si musím vyřešit tento případ...
Odeberu se zpátky k hangárům, kde bych měl mít svojí loď...a měla by tam parkovat i loď atentátníka. Vezmu si k srdci slova majora, a pod rouškou noci se tam pokusím vkrást. Nejdříve si to ale stejně namířím k majorovi samotnému, abych s ním mohl prodiskutovat další kroky...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Po několika peprných slovech a zlostných myšlenkách směrem k tomu, kdo ti tohle provedl využiješ přítomnosti místních strážců zákona. Zpětný pohled k okénku ti toho moc neprozradí, jenom můžeš vypozorovat odřenou zeď okolo, jak jím dost často odchází nejeden člověk. Poté vydáš rozkazy ke strážcům pořádku a ti sice trochu nejistě, ale dle předpisů zasalutují a pod vedením poručíka Dagoberta se vydají lovce stopovat.

Po neúspěchu v kantýně jsi se rozhodl pro průzkum lodi toho, koho jsi zde měl doopravdy dopadnout, ale ještě před tím tě tvá cesta vedla do budovy bezpečnostních složek Curamelle. Po ohlášení na recepci jsi musel čtvrt hodinku čekat, než jsi byl konečně přijat k majoru Gellinovi, jenž tě gestem ruky vybídl k posazení v křesle své kanceláře.
Ještě před tím, než mi řeknete, co potřebujete, mohl byste mi vysvětlit o co se jednalo v té kantýně ? Dle zprávy mých podřízených se údajně nejednalo o toho ... atentátníka.
začal major Gellin, když se i on usadil do svého křesla a nyní jste na sebe mohli vzájemně hledět přes velký prcovní stůl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Kantýna, ano jistě...skutečně se nejednalo o atentátníka, ale po vyšetřování jsem zjistil, že s ním byl v přímém kontaktu...Pro úspěch mé mise je jeho zadržení důležité, nyní když mi utekl, má práce je těžší, doufám že chápete mé dilema při dalším postupu.
Uvolním se na místě a sesunu se dolu do pohodlnějšího sedu. Udělám lehce akčnější mezeru, jako kdybych chtěl nechat majorovi prostor k diskuzi, ale dříve než by kdokoliv stihl zareagovat, pokračuji svojí žádostí.
Hangár.
Opět se chvilku odmlčím
Říkal jste něco o jeho lodi...a že dnešní hlídka ráda kouká jinam...
Heh, tenhle způsob mluvení se mi líbí, vypadám fakt drsně a zkušeně...
Zasměji se v duchu "vyjednávání" a promyslím si svůj další postup.
Vnoci se podívám do jeho lodi, snad tam budu mít větší štěstí než v kantýně, kde sem vlastně nic nenašel...ale toho lovce stejně musím chytit!
Majore Gelline, doufám že vás mé další kroky ve vyšetřování moc nepřekvapily, ale musíme si zajistit každý důkaz, co je k dispozici. Cítím že loď nám spoustu ukáže...
Doufám že slyšel o těch schopnostech, díky kterým vidíme do budoucnosti...ale tak či tak, rád se vytahuju...
Žádám vás, aby jste mi pomohli najít onoho lovce, co na mně zaútočil...vím jak vypadal, třeba s ním budete mít šěstí...
Připraven v židli, v hlavě si přehrávajíc popis lovce, čekám na reakci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Našel sis v křesle uvolněnou pozici a spustil jsi na majora Gellina svou verzi příběhu toho, co se ve skutečnosti stalo. Major pečlivě naslouchal každému tvému slovu a vše zvažoval do doby, než jsi mu vyjádřil svou žádost a naznačil další plány.
Tedy, jak jsem řekl, dnes večer bude hlídka méně obezřetná, co se toho hangáru týká.
pronesl nejprve poněkud tišším hlasem, než si v křesle poposedl a váhavě se na tebe podíval.
A ten lovec, no mohu vyhlásit pátrání za podezření z napomáhání zločinci a napadení vyšetřujícího důstojníka, ale jistě chápete, že na to nemůžu přesunout všechny své lidi, ani zdaleka ne. Zvlášť, když tu od zítřka probíhá velký turnaj v Limmie, kde bude potřeba hodně mých lidí.
odpověděl ti major Gellin i na tohle a podal ti datapad, kam jsi mohl ono lovce popsat. Zároveň ti prozradil o turnaji v populárním sportu, který vytíží velkou část bezpečnostních sil a nebude ti tedy moci posílat podporu jako dnes. Zároveň čekal, jestli mu kromě popisu podezřelého hodláš sdělit ještě něco jiného, nebo pokračovat ve svém pátrání.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Nechám majora čekat a dám si záležet na popisu lovce, ať se jedná o jeho vzhled, přibližnou výšku, váhu, tak i zbroj a zbraň, nezapoměl jsem ani nelegální modifikace, jen pro všechny případy. Položil jsem datapad zpět na stůl a uznale jsem kývnul hlavou,
Rozumím, majore, je mi jasné, že nemůžete oslabit dozor nad velkým turnajem, nicméně, když se o tom dozví každá jedna hlídka, a budou dávat pozor, nemůžou nic zkazit, souhlasíte?
Turnaj, zrovna v tenhle čas...jen aby si sem náš útočník nešel splnit další úkol...ale další postup zvážím po prohledání lodi...
Je možné, že se tam někdo z mých cílů objeví, je dokonce možné, že návštěva Curamelle mým cílem nebyla v tuto chvíli náhodná...
Povím pro výstrahu, i když jsem neměl nic potvrzené.
Budu na případě dál pracovat, toto je pouze nepotvrzená domněnka a spíše se nestane než stane, přesto pokud se něco dozvím, rád bych s váma byl v kontaktu...
Domluvil jsem, abych z toho zase neudělal velké drama a pokusil jsem se zorientovat v čase, abych se mohl, hned jakmile padne noc, vloupat do hangáru a následně lodi, kterážto mně snad konečně posune dál.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“