Mise pro RomanArts(Roman Arad'as)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Správce hangáru jakoby se málem urazil, když spatřil tvůj první výraz při pohledu na tvůj stroj, který se mohl mimojiné pyšnit i čerstvým nátěrem. Jediné co jsi však doposud nezahlédl byl prostor pro astromechanického droida.
Opravdu ? No, i kdybych nějakého měl, tak nevím, kam by jste to chtěl do loďi dát. Ledaže by jste do ní vyřízl někde otvor světelným mečem, jak máte vy rytíři v oblibě nebo ho zkusil s jeho pomocí k loďi přivařit, ale to by asi nebylo dobré.
pronese tak trochu výsměšným tónem správce hangáru, aby přistoupil blíže ke stíhačce a rukou pohladil její nos.
Ale vážně, není tak náročné ji řídit a naučit se to, teda pokud rovnou nevlítnete do nějakého souboje. A předpokládám, že jako Jedi by jste nějaký základní pilotní výcvik mít měl. Alespoň jsem se nesetkal s žádným, který by neměl. Navíc je nová a spolehlivá a i tak jsem ji kontroloval.
pokusil se vylepšit tvůj názor na Z-95 správce hangáru a čekal na to, jestli mu ještě něco řekneš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant, Chrám Jedi:
Nic není tak jak by mělo být.
V pořádku obejdu se bez droida, výcvik mám, zvládnu to sám.
Obcházím loď a pořádně si ji prohlížím, má nezvyklý tvar a nabarvení, pro misi to postačí.
Doufám že se s tím nebudu i vracet.
Je to všechno?
Ptám se jen tak ze zdvořilosti připraven ihned nasednout a opustit hangár.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Správce hangáru po tvé otázce ještě jednou pohlédne na tvou Z-95 a zamyslí se, jestli něco nezapoměl, aby nakonec jenom souhlasně zakýval hlavou.
To bude vše, nevybavuju si nic, co bych měl zapomenout, takže můžete hned odletět.
dodá ještě, než se ti pokusí přistavit schůdky, které však gestem ruky odmítneš. Vyskočit a elegantně přistát do kokpitu je úkol pro padawany, takže tobě to nedělalo sebemenší potíže. Okamžitě na to následovalo zaklapnutí kokpitu a spuštění všech kontrolek. Chvilku jsi se v nich orientoval, než jsi uvedl svůj stroj do chodu. Správcova slova se nakonec ukázala pravdivá v tom směru, že ovládání Z-95ky ti nečinilo žádné potíže a během několika chvil jsi se propletl krušnou dopravní sférou Coruscantských vzdušných dopravních cest. Když jsi byl od nich volný, tak trvalo jen pár dalších okamžiků, než jsi před sebou zahlédl jasnou noční oblohu posetou tisíci různými hvězdami. Během vzdalování se z gravitačního dosahu Coruscantu jsi měl několik možností si urbanizovanou planetu prohlédnout z vesmíru. Jakmile jsi od ní byl úplně volný, tak jsi příliš dlouho neváhal a protáhnul hvězdy do čar vstupem do hyperprostoru. A svědomím dlouhé cesty jsi se uchýlil k meditaci, jež tiu krátí chvíli.

Z poklidné meditace, kterou nenarušila žádná z vizí, jež jsi zažil dříve a vztahovali se k té, kterou jsi spatřil během svých zkoušek. Vyrušila tě až signalizace tvého Z-95, která ti prozrazovala, že jsi u cíle. Otevřel jsi oči akorát v tom momentě, kdy se hvězdy opět smrskli do teček, nyní však od sebe mnohem více vzdálených. Před tebou se skvěla jediná planeta, už na první pohled především zelená, místy nějaké oceány a vysoké hory, cíl tvé cesty Munto Codru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Vesmír - systém Munto Codru:
Z kokpitu jsem pozoroval tuto úchvatnou planetu. Podle historek a nejrůznějších fám takto kdysi vypadal i Coruscant, ještě před tím než se z něj stala planeta z durabetonu a železa. Plná odpadu a bez klidu noci.
Možná tohle někdy bude druhý Coruscant...
Opět jsem se chytil nesoustředěný s hlavou v nesmyslných myšlenkách.
Kam já na to chodím.
Řekl jsem si sám pro sebe nahlas v kokpitu a začal se věnovat řízení, začal jsem se blížit k planetě a vyčkával na přistávací instrukce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Munto Codru, Orbita:
Po proburání se a zorientování jsi pomalu navedl svoji stíhačku na orbitu planety a vyčkal jsi, až se ti podaří navázat kontakt s hlavním kosmoportem. Trvalo to půl obletu planety, než jsi s nima úspěšně navázal spojení a zažádal o přistávací souřadnice, které ti nakonec byli bez obtíží poskytnuty. S obdrženými koordináty už nebyl problém se dostat až ke kosmoportu a přálo ti i počasí, které bylo jasné a nijak nestěžovalo přistání. Poté, co jsi sestoupil do atmosféry a přiblížil se ke kosmoportu, jsi se octl ve vysokých horách hojně porostlými lesy. Prostředí tě donutilo vyskoušet si schopnost manévrování s tvým letounem, než jsi konečně dorazil do většího prostoru a spatřil kosmoport. Bylo jasné, že jsi nemohl očekávat nic velkého, ale fakt, že tu byli tři přistávací plochy byl spíše povzbuzující. Mnohdy je kosmoportem totiž nazývána i jedna hrabaná někdy ne čtvercová plocha. Krátce po přistání k tobě dorazili dva místní obyvatelé, což jsi poznal podle dvou párů jejich rukou.
Vítejte na Munto Codru. Jsem Takku, správce přístavu, chtěl bych vás požádat o identifikaci, důvod a délku vašeho pobytu. Také jestli máte nějaké specilní požadavky k úpravě vaší loďi.
zeptá se tě správce Takku a druhý codru-jan vyčkával vedle a možná by se dalo říci, že to byl mechanik.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Munto Codru, přístav:
Dříve než se dostávám ze spárů nepohodlného sedadla v kokpitu a vylézám z něj, u lodi již čekají dva obyvatelé planety. Vypadají, že každý je z jiné společenské úrovně, první se zdá být technikem, druhý spíše majitelem, což se potvrzuje hned v první větě. Konečně jsem venku z kokpitu a uvítací výbor se zastavuje s pozdravem na jazyku.
Děkuji za přivítání, jsem Roman Arad'as, rytíř Jedi na tajné misi s pověřením Rady Jediů. Délku mého pobytu záleží na mém úkolu. Měl bych se zde setkat s mistryní Fay. Rád bych, abyste doplnili palivo v mé lodi a provedli kontrolu systémů.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Munto Codru, přístav:
Správce přístavu souhlasně přikývne k tvým požadavkům a pobídne codru-jana po svém boku, aby se okamžitě pustil do práce. Ten neváhal a začal obsluhovat tvoji stíhačku, zatímco tě správce pobídl, aby jsi jej následoval.
O vaši loď bude dobře postaráno, ale obávám se, že vám nemohu pomoci při hledání mistryně Fay. Nejsem si vědom toho, že by tu někdo tohot jména přistál, což samozřejmě nevylučuje možnost, že by přiletěla s někým jiným. Budete tedy nejspíš muset zkusit své štěstí ve městě, rytíři. Stačí sestoupit z plošiny a cesta vás zavede rovnou do města.
pronese Takku a vy projdete branou, aby jste se octli právě na cestě do města, které se přímo před tebou rozkládalo. Město samotné obestavovalo sousední horu a jednotlivé budovy měli oválný průřez. Spojené byli tunely nebo venkovními ochozy a nezdáli se příliš vyspělé. Stejně tak jsi mohl začít pochybovat, že tu nalezneš něco jako kantýnu a vyvstála tu tedy otázka, kde nebo jak hodláš mistryni Fay najít, pokud tu tedy skutečně je.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Munto Codru, přístav:
Technik přichází k lodi a ihned se pouští do práce, zatímco já následuji správce pryč z platformy. Čekal jsem, že se s mistryní setkám ihned po příletu, ale nic takového se nestalo. Síla si s námi hraje a často komplikuje naše cesty ve smyslu vyššího plánu.
Nikdy se úkol neobejde bez problému.
Děkuji, že se mi postaráte o loď. Jsou na planetě i jiné kosmoporty? Myslím, že přítomnost jedie na planetě určitě nezůstala bez povšimnutí, není zde místo, kde bych získal potřebné informace?
Zastavuji hned za bránou, abych se dočkal odpovědi. Město není příliš vyspělé, je dokonce tak trochu podivné, ale svým způsobem poutavé. Mám v rukávu ještě pár triků, ale nastává otázka, stojí to všechno za to? Je tentokrát použít unáhlenost na správném místě? Mistr Jinn mě naučil také schopnosti v Síle, které jsou částečně v rozporu s kodexem i karmou jediů. Naučil mě je jen proto, že si uvědomoval, i něco špatného je pro jiné dobrým. A já mám být schopen ten čas rozeznat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Munto Codru, Přístav:
Po tvé otázce se Takku zamyslí a i on pohlédne na město, aby si vše promyslel a poskytnul ti možná, co nejlepší odpověď.
Ano, je tu ještě jeden přístav a několik míst, kde se dá přistát i mimo města a utajit se dá mnoho věcí ... to jistě sám moc dobře víte. Navíc nevím, co by na naší planetě mohlo být tak důležitého, aby se tu veřejně ukázal nějaký Jedi.
odpoví ti na jednu otázku a zahledí se znova na město, tentokráte konkrétnějším směrem, ale přesně se ti nedaří určit směr jeho pohledu, protože hledí do těsného uskupení více budov.
Jinak ve městě je několik míst, kde by jste mohl získat nějaké informace nebo setkat se s větším množstvím obyvatel. Žije tu i několik ... cizinců, ale většinou jsou to místní. Ale k těm místům ... je tu menší hotel, což je tamhléto uskupení budov, tam si budete moct pořídit i pokoj. S otázkami o městě by vám mohli pomoct v domě vůdce města, kterým je hlavou nejsilnějšího kmene zde. Lidé se ještě občas sdružují v zdejší restauraci, která je hned vedle několika obchodů, kde můžete zakoupit opravdu zajímavé zboží. To je asi vše, jak vám mohu pomoci ...
doplní Takku a naznačí ti, kde přesně se nachází onen hotel, stejně jako budovy vůdce města, které patří mezi ty nejvyšší ve městě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Munto Codru, Přístav:
Oba hledíme na město, oba hledáme vhodné místo, místo s informacemi. Hotel, to je dobré.
Stejně se musím ubytovat.
Správce mi ukazuje obchodní čtvrť, restauraci a budovu vůdce města. V hlavě se mi začínají honit myšlenky, dávám dohromady plán, jako první se ale musím ubytovat.
Děkuji za všechno.
Mírně pokynu hlavou a rozejdu se po cestě směrem k hotelu, ještě naposled se zastavuji, jen pár kroků od správce a otáčím se.
Ještě jedna věc, jak že se jmenuje tohle město?
Po odpovědí pokračuji dál až k hotelu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Munto Codru, Přístav:
Předtím, než vyrazíš za hledáním svých informací, tak se zeptáš na poslední věc, jež ti mohl Takku zodpovědět.
To je Codruma, jedno z největších měst na Munto Codru a jedno z těch několika co mají kvalitní přístav.
pousměje se ještě Takku, než se rozhodneš jej opustit a vyjdeš vstříc Codrumě. Nejprve sejdeš po schodišti, aby jsi lehce se houpajícím dřevěném mostě vešel k první budově. Zde si tě podezíravě prohlíželi dva místní, kteří dle svého ozbrojení vypadali na místní policejní složku, ale nijak se tě nepokusili zastavit, či jinak narušit tvoji cestu do města. A rozhodně nebyli jediní, na tebe nahlížel podezíravě. Vlastně tě s nedůvěrou sledoval každý místní obyvatel a nikde jsi nemohl zahlédnout nikoho, jež odsud nepocházel. K hotelu jsi dorazil po cestě, která nevedla skrz onu obchodní čtvrť, ale po ochozech města, takže ti nemohla uniknout výška zdejších hor a hlavně hloubka, která se táhla odtud až k povrchu. Nakonec jsi přecejen skončil v místním hotelu, jehožvstupní místnost nebyla příliš veliká, byli tu schody dále do místnosti, jeden větší gauč pro čekající hosty a něco, co vypadalo jako recepce, kde stála mladší codru-janka, kdy jedním párem svých rukou listovala v knize a vyšší levou rukou poklepávala o pult recepce, tedy než jsi k ní dorazil.
Vítejte cizinče, co si budete přát ?
zeptala se tě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Munto Codru, Codruma - hotel:
Procházím vstupní halou a porozhlížím se kolem, vyjdu po schodech, míjím gauč a zastavuji u recepce. Teprve až těď mi mladá příslušnice rasy obývající tuto planetu začala věnovat pozornost, přestala listovat v knize a klepat do pultu.
Zdravím, přál bych se zde ubytovat, máte volné pokoje?

_______________________________

Nějak se nemůžu rozepsat to jsou takové situace kdy ne nerozepíšu aniž bych udělal rozhodnutí za tebe.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Munto Codru, Hotel:
Požádal jsi o možnost ubytování a codru-janka nalistovala něco ve své knize a ohlédla se za sebe k poličkám, kde ležely dva elektronické klíče od dveří.
Ano, máme tu tři volné pokoje, ale jeden je stále mimo provoz ... z těch dvou je jeden dvouložkový a druhý má ... partnerské lůžko. Který si budete přát ?
odpoví ti a před zmíněním partnerského lůžka se dost okatě rozhlédne okolo, jestli tu náhodou nemáš někoho, kdo by odpovídal popisu partnerky, ale moc dobře víš, že nikoho nalézt nemohla.
Taxa na jednu noc odpovídá celocodrujanské hotelové taxe a činí 50 republikových kreditů nebo 127 codrujanských hattalů na osobu. Budu ještě potřebovat vaše jméno a průkaz totožnosti, stejně jako délku plánovaného pobytu. Poté se platí deset procent jako záloha předem.
odpoví ti recepční a odreferuje ti taxy, které jsou dle všeho synchronizované na celé planetě, což má jistě své výhody.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Munto Codru, Hotel:
Trochu mě pobavilo, když se codru-janka poohlížela po případné družce či společnosti. Neskrýval jsem pobavení ze situace a usmál jsem se.
Pokud nemáte jednolůžkový vzal bych si tedy dvou.
Přemýšlel jsem zda dále jednat podle učení prvního mistra či toho druhého, jejichž učení se v určitých věcech rozcházeli, vlastně ve většině. Mistr Grane mě učil trpělivosti, mistr Jinn mě učil, že ne vždy je trpělivost na správném místě, ale rozhodně mi ji nevymlouval.
Mám se na mistryni zeptat hned, nebo vyčkávat?
Síla mi radila vyčkávat, ale i tak jsem byl netrpělivý.
Vyčkám.
Rozhodl jsem se nakonec. Sáhl jsem do kapsy na opasku, vytáhl doklady a podal recepční, poté pokračoval v rozhovoru.
Jmenuji se Roman Aradas, s délkou pobytu si zatím nejsem jist, co se týče platby není to žádný problém.
Počkám až si codru-janka prohlédne doklady, mezitím vyndám ze stejné kapsy na opasku nějaké kredity.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Munto Codru, Hotel:
Codru-janka přikývne, co se pokoje týká a začne si prohlížet tvoje doklady. Nakonec v nich neshledá nic špatného a začne zapisovat do zabudovaného terminálu v recepčním pultu potřebné údaje.
Píšu si, že máte možnost prodloužení, jen bych potřeboval na kolik dnů tu na jisto budete chtít být a případně zaplatit předem.
pronese recepční, když skončí se vším a vyloví i patřičný elektronický klíč od pokoje. Nyní už čeká na poslední údaj a patřičný obnos, aby ti předala klíč a nejspíš tě i sama uvedla do tvého pokoje. Co se kreditů týká, tak u sebe jsi měl dost minimálně na dva týdny pobytu a pokud by se ti povedlo někde připojit k nějaké republikové bance, tak jsi mohl něco vybrat z cestovní konta, jež mají Jediové společné. Ze schodů se náhle uzval krok přicházející osoby. Trochu jsi zadoufal, že to by mohla být hledaná mistryně Jedi, ale ještě než se postava objevila, tak už jsi věděl, že se jedná o pár. Trochu překvapující bylo, že to byl nautolanský pár ve velice vkusnému oblečení a vycítil jsi z nich pocit nadřazenosti, když okolo tebe procházeli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“