Útěk z Korribanu (mise pro hráče Darth Hawk)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

Začali jsme ustupovat, snažily jsme se krýt mečema proti paprskum ze zbraní. Jen tak tak mě škrtl paprsek od jednoho ze sithu. Začali jsme se blížit k Ebon Hawku. Lod střílela z děl jak nejvíc dokázala na sithský vojáky. Najednou jsme slyšeli zapnutí meče někde v dalce a viděli jsme jak k nám de sithský mistr, zklidem odrážel paprsky z děl Ebon Hawka.
Pomyslel jsem si tak a je s námi konec . Jenže mistr se zastavil kousek od nás a začal něco hulákat...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Bitva se stále více obracela proti Sithům, ale na palubě Star Forge zůstalo ještě několik Jediů a posádka Ebon Hawku a Sithové se v hangáru dostali do výhody.Poslední jednotka se valila k Ebon Hawku, který už skoro nestíhal.Z rampy lodi se proto vyřítili Carth, Zaalbar, Mission,HK-47 a Canderous.Kropili nepřátele jak jen to šlo, ale ani to pořádně nestačilo.

Všichni se stáhněte co nejblíže k lodi!!!

Burácel Carth a všichni se začali stahovat k rampě.Záhy se ale mezi Sithy objevil Sithský mistr a začal palbu Ebon Hawku odrážet.Byl to taky poslední z těch, kteří útočili, vojsko padlo.

Sith zařval:

Copak se děje?Rytíři Jedi vám už uletěli a až se lord Malak zbaví toho slabocha Revana, Zničí i vás!!!Pokud mu k tomu dám možnost, uvidíme, jak moc si vás lord Malak užije, až s vámi skoncuju.

Záhy vyběhli dva rytíři Jedi a zaútočili na něj.Odrážel je úplně v pohodě a chvilku na to je jednou ranou přesekl.

Do útoku!!!

Zařvala unosono posádka Ebon Hawku a spolu s rytíři Jedi zaútočili.Carth, Canderous, Mission a Zaalbar se vyzbrojili vibromeči, ten, který měl Zaalbar vypadal nějak staře, kdo ví, komu kdysi patřil, a meč Mission byl zajímavě upravený.Rytíři Jedi včetně Joleeho a Juhani byli klasicky vyzbrojeni světelnými meči.
Všichni se na toho sitha vrhli, ale za chvíli zabil další dva Jedie a omráčil neJediovskou posádku Ebon Hawku.Juhani odkopl a bojoval jen s Joleem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

Stál jsem tam a pozoroval jak tam bojovali s temným mistrem a po chvilce bojovani, začali postupně padat na zem, až nakonec se sithem bojoval pouze Joleem.
Na to už sem dál přihlížet nemohl a vrhl jsem se mu na pomoc, jinak ho zabije. Když sem se začal přibližovat k sithovy tak sem zapnul meč a rozeběhl jsem se na něj. Bohužel toho si temný sith všiml a udělal rychlý úskok a vyhnul se mému útoku. Jolee se naštval a vrhl se do mistra jak nejvic dokázal, bojval hodně dobře když sem ho pozoroval, a nechtěl jsem do toho zasahovat, protože by mi mohl ublížit jak těma mečema sekal rychle.
Chvili jsem je pozoroval jak spolu bojují, ale temný sith se lehce chránil. Poté Joleeho útok, parádně vykril a sith zaútočil na Joleeho a usekl mu ruku v které měl meč. Jolee spadl na zem a začal se třást bolestí, sith mu ho chtěl zabít když byl bezbranný. Temný sith ho už chtěl bodnout do břicha a já sem mu jeho útok zablokl.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Zdálo se ti, že Sith Joleemu usekl ruku, ale Jolee přišel pouze o meč a zatím co jsi vykryl rádoby poslední útok a Sith se na tebe vrhl, Jolee si přitáhl jeden meč padlého Temného Jediho a při dalším Sithově pokusu o útok mu přirazil meč k zádům a jen čekal, až ho dorazíš.Sith byl teď naprosto bezmocný.Mezitím se taky vzpamatovala Juhani a se zapnutým mečem přihlížela připravená zasáhnout.

Je pro nás nebezpečný, ale zkusíme ho zajmout.

Juhani se podívala, jestli u sebe nemá pouta, ale neměla.

Hawku, nemáš u sebe pouta?

Zeptala se.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

Koukl jsem se na ni a odpověděl jsem nemam.
Vsichni jsme se koukali na sitha co s ním uděláme, temny sith vedel že přemyslime a vyuzil toho a začal utíkat, jenže Juhani ho rychle zasáhla mečem do zad a sith padl.
Hmm vybral si spatně pomyslel jsem si.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Od onoho dramatického souboje se už potom nic nestalo.Nejspíš už všem došlo, že je bitva ztracená a tak naběhli do nejbližších modulů nebo posledních lodí, které stanice vyprodukovala a potom se ukryli v prchajících mateřských lodích.Záhy se v hangáru objevila postava s rudým dvojtým mečem a v rouchu temných Jediů.Užuž ses chystal na ni vytáhnout meč, když Carth Onasi vykřikl:

Bastilo!

Bastila přišla blíž, ovšem ihned se dala do řeči s posádkou Ebon Hawku, ovšem nic moc jsi z toho neslyšel.Šlo jen poznat, že mají všichni radost.
O chvíli později už všichni začali nastupovat do lodi, venku zůstali jen Carth a Bastila.
V Ebon Hawku se všichni nahrnuli do hlavní místnosti a na něco čekali.Za chvilku však dovnitř vešla i trojice Carth Onasi, Bastila Shan a Revan.

Dobře, je na čase se připoutat!Darth Malak je mrtev a nás už tady nic nedrží!

Oznámil onu šťastnou novinku Revan, Carth se mezitím vrhnul do pilotovací kabiny a nastartoval loď.Ta se po chvíli vznesla a rychle opustila hangár.

Držte se pevně, za chvilku bude velký ohňostroj!

Burácel zvesela Carth a opravdu, po chvilce se loď zatřásla - Star Forge byla zničena.
...

Na světě nyní zničené bitevní stanice se ozývaly potěšené výkřiky a radostné výstřely.Najednou se rozhostilo ticho později přerušené pouze projevem mistra Vandara a admirála Dodony.

Konec mise
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Hmm a co ted? :) Dalsi mise? :)

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

jj, jen ti udělám hodnocení a pak nějakou další misi, jen se mnou teď měj strpení...nemám tolik času jako před a o prázdninách ;)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“