Útěk z Korribanu (mise pro hráče Darth Hawk)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dantooine - v enklávě

Šli jsme temným podzemím. Koukali jsme se do každé místnosti jestli tam nezůstal nějaký živý, jenže nikdo nikdy tam nepřežil.
Když už jsme byly dál, tak nám šlo naproti tři Tukaty. Mistr udělal hodně velkou sílu odstrčení, která zvedla tyto zvířata a odhodila je daleko a zabila. Musim uznat, že tenhle mistr je docela hodně dobrý pomyslel jsem si. A pokračovali jsme dál v cestě.
Najdednou jsme něco uslyšeli mistr mávl rukou at se zastavýme a nasloucháme. Slyšeli jsme nějaké šoupání po podlaze to bude asi člověkřekl jsem si sobě.
Začali jsme se postupně pomalu přibližovat k místo kde se ozíval ten zvuk.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Poté co mistr srazil ony tukaty, zakroutil hlavou, jako by něco nechápal a potom se podíval na onu tukatu.Otočil se na vás a potom se zasmál.

Nic to nebylo, byli to droidi, ale vypadali opravdu jako tukaty, hmm, třeba je Jediové používali k výcviku.No snad jste si nemysleli, že na Dantooine najdete tukatu?Ty žijí jen na Korribanu, na Dantooine žijí kathští psi, kteří se prohánějí po pláních, kinrathi, ti si zabírají hlavně jeskyně, ale také vylézají na pláně a laigreckové, ale ti jsou hlavně v podzemí, tady však být nemůžou, vždyť jsme to tu před chvílí zničili, Jediové by je při každém pokusu dostat se do podzemí zabili.Tady se můžete bát tak nanejvýš droidů a přeživších Jed...

Nedořekl to, protože se na zdi objevil stín nějaké postavy.Mistr okamžitě vytasil meč a ostatní temní Jediové ho napodobili.Zpoza rohu se vynořil člověk v modrém rouchu a okamžitě vytasil svůj modrý meč.

Tak jo, nezabíjet, jen zajmout, zabiju ho sám.

Potom se s celou skupinou asi pěti temných Jediů vrhnul do útoku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dantooine

Zapl jsem meč a šel jsem také do útoku. Kolem přeživšího jedie se shromaždovali temný jediové. Jedi hodně dobře odporoval, dokázal zabít jednoho z temných jediů.
Po chvilce bojování mu jeden z temných jediů rosekl meč a on se vzdal.
Mistr k němu přišel a brobodl ho.
Pokračovali jsme dál.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - rujny enklávy

Celá skupina temných Jediů se na něj vrhla, on statečně vzdoroval, ale nakonec mu jeden z temných Jediů zničil jeho nejcenější majetek, jeho jediný nástroj, pomocí něhož by měl šanci zachovat svůj život, jeho světelný meč.Jedi se vzdal a mistr k němu přišel.Temní Jediové tomu přihlíželi a taky to vypadalo, že ho mistr probodl, ale při tom udělal něco zvláštního - na druhé ruce napjal a roztáhl prsty a přiblížil je k srdci padlého Jedie, a tím mu zabránil splinout se Silou.

Vezměte toho Jedie s sebou.Pokračujem.

Prošli jste tak polovinu podzemí, prošli jste všemi možnými místnostmi, ale rytíři se už asi od tamtuď stihli evakuovat.Nakonec jste vešli do archivu.Dlouhá místnost se souchou Ajunty Palla na konci, dva stoly s konzolemi uprostřed a dvě patra knihoven, ale počítače byly zničené a knihovny vybrané.Vešli jste dovnitř, když vás najednou napadlo asi šest rytířů Jedi.

Teď nebojujte, zabiju je sám!Nesmíte jim nic udělat, jinak si nás lord Malak podá.

Potom zabil dva rytíře Jedi, ale ti další mu rozsekli meč.Mistr je zvedl a odhodil, ale ti na něj zaútočili znovu a on proti nim bojoval beze zbraně.Uhýbal sice dost dobře, ale potřeboval pomoc, jinak by ho ti Jediové nakonec zabili.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dantooine - rujny enklávy

Mistře, tady máte můj meč na obranu, pokud ho chcete? řekl jsem mu. Vyčkával jsem na odpověd.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - rujny enklávy

Mistr si Sílou přivolal tvůj meč a vykryl výpad, který měl být pro něj smrtící.Potom útočníka odkopl a ten se v bezvědomí zhroutil ke zdi.Ještě stále však stál proti dvěma bojovníkům.Ti se na něj rozběhli ze dvou stran.Mistr vyskočil do obrovské výšky a rytíři Jedi zkřížili své meče.Než dopadl, odkopl je oba na jednu stranu a zamával mečem.Znovu na něj zaútočili, on ale mistrovsky vykrýval všechny jejich výpady.Potom začal jednoho Jedie rdousit, zvedl ho do vzduchu a hodil ho po druhém.Když oba leželi na zemi, začal je mučit blesky a potom, už neschopné pohybu zabil.Poté přišel k tomu v bezvědomí a probodnul ho.

Vezměte je všechny s sebou.Myslím, že je tu už prázdno.Můžeme jít.

Najednou se však dveře v archivu rozletěly a všichni jste odletěli až na konec místnosti.Ty jsi narazil do sochy.

Kampak?Můj padawane, věděl jsem, že se jednou setkáme.Cítím z tebe zlobu, ale copak nevíš, že tě jednou zahubí?Bojuješ proti řádu, ale necháváš se vést tím pravým nepřítelem - nenávistí, pýchou, zlobou a strachem, nene, nezapírej, vždy se něčeho bojíš, když na tebe tihle rytíři zaútočili, měl jsi nahnáno z Dartha Malaka, a teď máš strach ze mě.Stále cítíš, že jsem silnější.Ale proč se tomu oddáváš?Vrať se na světlo a to samé nabízím i vám.Cožpak vás baví nechat se ponižovat?Vraťte se ke světlu.Temná strana přináší jen a jen záhubu!

Podíval se na vás a natáhl dopředu ruku na znamení nabídky pomoci.V ruce však stále pevně svíral svůj meč.
_____________________________________________________________
Teď si můžeš vybrat mezi světlem a temnotou, je to jen na tobě, ale obojí přežiješ ;)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dantooine - rujny enklávy

Hodně sem se bouchl o sochu, kvůli které jsem skoro ztratil vědomý. Koukal jsem se na jediho, nemohl jsem se rozhodnout. Mám mu podat ruku a nebo ho prostě odkopnout? pomyslel jsem si.
Otočil jsem se k temnému mistrovi, který se válel na zemi a těkal očima ze mě na jediho, zbytek temných jediů se válelo na zemi, omráčený.
Otočil jsem se zpatky k jedimu a řekl jsem já chci být silnej, velmi silnej jak se silou tak i s mečem. U světlé strany nebudu moct používat tolik sílu jako u temné strany. Když vládneš velmi temnou silou můžeš klidně zničit planetu, ale u světlé strany tohle nemůžeš dokázat, teda až nanejvíš že budu hodně dobře chráněn aurou. I kdybych přešel k světlé straně, tak vaše rada mi zničí meč a odpoutá od síly, protože si řeknou že můžu být velmi nebezpečný. Tak vidíš že nemám moc navybranou.
Jedi na mě koukal a chystal se odpovědět.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - rujny enklávy

Jedi se na tebe podíval a chvíli o tvých slovech přemýšlel.Věděl, že temná strana tě už velice pokřivila.Ale potom se podíval na válející se temné Jedie a řekl:

Rada tě od Síly odpoutá pouze, když tě zajme a ty se nevzdáš temné strany.Jediové nezabíjí své vězně, nezáleží na tom, co spáchali, ale ty jsi ještě učedník, ještě existuje naděje, že budeš zachráněn.

Po těchto slovech několik temných Jediů, kteří se už vzbudili vstalo a přišlo k rytíři.

Promiňte mistře, ale ten Jedi má pravdu, to co jsme dělali bylo zlé a temná strana nás stravuje.

Jeden z nich si sundal masku a ukázal svůj zjizvený obličej.

Tohle mám kvůli temné strany.Proč bych měl být mocný, když se objeví někdo mocnější a kvůli mé moci mě zničí?O tohle nestojím.

Jedi se na vás podíval.Jeho slovům odolal jen mistr, jeden temný Jedi a ty.

Můžu vám zaručit, že vás Rada nevypoví, ale přijme.Pouze se k nám přidejte.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dantooine - rujny enklávy

Přemýšlel jsem o tom. Otočil jsem se k mistrovi, který ležel na podlaze a koukal se na nás. Chtěl jsem aby udělal nějaký náznak co mám udělat, ale on to neudělal. Jeden z temných jediů se také válel na zemi a nevěděl jestli má vstát a jít k jedimu, který říkal všem pravdu a nebo zůstat ležet na zemi a zůstat poskvrněn temnou stranou.
Když sem si prohlížel jednoho z temných jediů jak měl zničený obličej z temné strany tak se mi to vůbec nelíbilo.
Pomalu sem začal vstávat a přitom sem se koukal na jediho, ten se na mě taky koukal.
Přišel jsem k němu a řekl jsem musim uznat, že světlá strana je lepší oproti temný. Světlá strana žádna moc, ale máš kvůli ní dobrou povahu a obličej se ti nijak neposkvrní. Temná strana je spíš o moci než o povaze, velkou moc by chtěli snad všichni. A kvůli tomu sem došel k závěru že přecházim k světlé straně, ale jestli mě zradíte nikdy vám to nezapomenu. A podal jsem si ruku s Jedim.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - rujny enklávy

Rytíř se na tebe podíval s radostí.Potom se podíval i na ostatní.Ti horečně přemýšleli, zda se odvrátit od zkaženosti temné strany, či jestli se v její moci dále vyhřívat.Nakonec už odolal jen Qoodo.I ten vstal, ale ne, aby se přidal k rytíři Jedi a vám, ale aby znovu vytasil svůj meč.

Jsi zatracený lhář, můj "mistře"!!!Pokud jde o tvůj obličej, jsi příliš slabý, abys zvládl temnou stranu, ale JÁ!!!JÁ JSEM PŘÍLIŠ MOCNÝ NA TO, ABY MĚ TEMNÁ STRANA ZNIČILA!!!Za zradu Sithského impéria budete všichni POPRAVENI!!!

Potom se vrhnul do útoku a během malé chvilky srazil dva z napravených.Rytíř Jedi se mu postavil s tebou a ostatními společníky, ale Qoodo odolával, po chvíli odhodil další tři bojovníky a začal s výpady na tebe.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dantooine - rujny enklávy

Snažil jsem se uniknout jeho útoku, ale nevyšlo mi to a srazil mě k zemi.
Když sem ležel na zemi, snažil se mě zabít mečem, jenže sem se mu stačil odkutálet a bouch s mečem hnedka vedle mě.
Rychle jsem se postavil, zapl jsem meč a šel jsem do protiútoku. Zrovna ho napadl jedi a ke mě byl otočený zády. Kopl jsem ho pořádně do zad a on se svalil na zem a vypadl mu meč z ruky.
Naposledy upravil(a) Darth Hawk dne 11.7.2008 18:22:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - rujny enklávy

Mistr bojoval jako kathský pes, byl houževnatý jako zakkeg a poměrně úspěšně se bránil tvým i rytířovým výpadům.Chvíli to aji vypadalo, že tě zabije, ale dokázal jsi na poslední chvíli uhnout.Mezitím ho začal ale zajímat rytíř Jedi, který ho napadl a chvíli s ním bojoval, tys ho mezitím kopl do zad a on se svalil, při čemž mu vyletěl meč z ruky a chvíli poté ho rytíř Jedi chytil a dostal ho oběma meči do šachu.Odzbrojený a neschopný úniku zůstal mistr klečet zády k tobě a čelem k rytíři.

Promiň mi to můj padawane, ale už jsi na temné straně příliš hluboko.Musím tě odříznout od Síly, než tě temná strana úplně zničí.Odpusť mi to.

Z mistrových úst zahřmělo a on vyjádřil svou nenávist k rytíři.Ten ho později pomocí zvláštní techniky v Síle zmrazil a poté přerušil mistrův styk se Sílou.

Je mi to líto padawane...

Řekl skleslým hlasem a potom se otočil k padlým padawanům, rytířům, i bývalým temným Jediům.

Smrt je jen přirozené pokračování života a vy jste si vybrali správnou cestu, zemřeli jste jako rytíři Jedi.Uvěřili jste v Sílu vykoupení a tím dosáhnete věčného pokoje.Ať vás na posmrtném putování provází Síla.

Potom se podíval na tebe.Chvíli si tě prohlížel a potom spustil:

Co se táče tebe, dokázal jsi, že ještě můžeš být rytířem Jedi.Rytíři už se sice z Dantooine evakuovali, ale mám na Dantooine loď.Můžeme se odtud dostat a přidat se k vojskům Republiky a ostatním Jediům.Revan už hledá poslední hvězdnou mapu a tak se flotila připravuje na útok na Star Forge.Jen co nám Revan ohlásí pozici, vyrazí.Do té doby se k nim musíme dostat, protože jinak nám zmizí v neznámých oblastech.

Potom jste se rozběhli a vyběhli jste ven z enklávy.Rytíř ještě spustil nějaké tlačítko a z druhé strany nádvoří se ozval výbuch, který zavalil všechny úniky z horních pater.

Hmm, musím uznat, že ti temní Jediové na vrchu byli tvrdohlavější, ale taky jednodušší.

Po chvíli poklusu jste se konečně dostali do hangáru v odlehlejší farmě na Dantooine.Ve chvíli, kdy jste ale vešli, se před vámi objevilo asi deset sithských vojáků, polovina vyzbrojená blastery a druhá polovina vibromeči a vedl je temný Jedi.

Hawku!Ty zrádný červe!Tak s rytíři Jedi ses spřáhl, to jsi tak slabý?Za tohle zemřeš.PALTE!!!

Vykřikl a sithové zaútočili.Rytíř už ale srazil tři střelce a tak nebyla palba zrovna nejhustější.Potom se vrhnul do boje s temným Jediem a vykřikl:

Běž Hawku!Loď řídit snad umíš!Dostaň se k Republikové flotile a předej jim tento hologram, ten jim dosvědčí, že ses přidal k Jediům.BĚŽ!!!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Rychle jsem začal utíkat k lodi. Cestou jsem slýšel hvízdat paprsky okolo mě, když sem doběhl k hangáru nastoupil jsem na lod a rychle sem běžel ke kokpytu.
V kokpytu jsem si sedl do křesla, nažhavil motory a vyletěl jsem ven z planety.
Když jsem vyletěl z planety, začal po mě střílet sithský křížník, jenže sem měl nabity motor, abych dokázal hyperprostor.
Zmáčkl jsem tlačítko hyperprostor a vletěl jsem do hyperprostoru.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Jakmile jste s rytířem vyletěli z atmosféry Dantooinu, začal po vás střílet Sithský křižník, ale než stačil vyslat stíhače, byli jste v hyperprostoru.Rytíř, který seděl vedle tebe, se na tebe otočil a řekl ti:

Právě jsem mluvil s admirálem Dodonou a mistrem Vandarem.Jejich loď prý na nás počká, stejně prý ještě neví, kde Star Forge je.Bude bitva, velmi brzy chlapče.

Krátce na to jste vyskočili z hyperprostoru a před vámi se objevila obrovská flotila Republikových lodí, kolem prolétávaly stíhačky a uprostřed jednotlivých oddílů vyčnívaly obrovské velící bitevní lodě.Byli jste na místě.Po chvilce jste přistáli v hangáru jedné z velících lodí a vystoupili jste.Před výstupní rampou už stáli mistr Vrook, mistr Vandar a mistr Zhar.

Mistře Khale.Vidím, že jste s sebou někoho přivedl.

Řekl mistr Vandar a kývl na tebe.Mistr Khal jen klidně odpověděl.

Narazil jsem na něj v archívu.On a další Sithové se snažili pobít zbývající Jedie.Přesvědčil jsem všechny až na mistra a ten zabil všechny kromě tady Hawka.Toho mistra jsem ohlušil a nechal ho tam.Nedal se přesvědčit.

Mistři se na tebe nejprve nedůvěřivě podívali a potom se otočili a pokynuli, ať je následujete.Došli jste na můstek, kde už stála Forn Dodona a několik důstojníků.

Takže jsme tu všichni....

Následoval prolog a poté jste odešli na ubikace.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

V jedné z Republikových lodí

Když sem šel cestou k mé ubitovně, pozorovaly mě všichni lidi.
Došel jsem ke své ubitovně, otevřel jsem dveře a vešel jsem do vnitř.
Abych nemohl ven, tak dali dva jedie před dveře a odebrali mi meč.
Koukal jsem se po ubitovně co by se tady dalo dělat, jenže tady byla pouze postel a okno, kterým sem se mohl koukat do vesmíru.
Sedl jsem si na postel a začal jsem přemýšlet co se mnou asi tedka bude? Tedka sithové na mě musí mít hodně velké nervy.
Lehl jsem si na postel, chvilku jsem se převaloval a potom sem usnul.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“