Útěk z Korribanu (mise pro hráče Darth Hawk)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Někde v galaxii

Chvíli jsi spal, ale potom tě vyrušil příchod několika mistrů Jedi.Poznal jsi v nich ty mistry, kteří vás uvítali v hangáru.Všichni měli vážnou tvář, hlavně mistr Vrook, ale ten takový byl vždycky.Poté spustili:

Vandar:Hawku, máme pro tebe zprávu.Tvůj příchod po boku mistra Khala nás překvapil, měli jsme za to, že Malakovi Sithové jsou mu plně oddaní...

Jeho pohled se však změnil z vážného na radostný, asi byl rád, že se najednou od Sithských učení odvrací tolik temných Jediů.Poté v řeči pokračoval Zhar:

Rada se tě rozhodla přijmout mezi rytíře Jedi jako padawana mistra Khala.S tím už jsi byl nejvíc ve styku a asi sis na něj nejvíce zvykl.

Nakonec k tobě přišel i mistr Vrook a řekl:

Cítil jsem v tobě, že nejvíce používáš Sílu a máš vlastnosti konzulů.Není čas na to, aby sis vytvořil nový meč.Dokud si nevytvoříš vlastní, je jen tvůj.Má zelenou čepel, jako člen řádu bys už neměl používat rudý meč.

Najednou se rozvířil vzduch kolem kovového výstupku oprostřed pokoje.Objevila se tam žena v republikové uniformě.Admirál Dodona:

Vojáci, rytíři Jedi, je to tady!Carth Onasi nám poslal souřadnice Star Forge!Revan to dokázal, našel Star Forge!

Okamžik na to se loď mírně zatřásla a skočila do hyperprostoru.Celá flotila udělala zřejmě to samé.Jelo se do bitvy, která rozhodne další osud Republiky.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

Koukal jsem se z okna jak jsme se objevily u Star Forge. Kolen Star Forge nebyla ani jediná sitshá lod, pouze republikánské lodě.
Možná to je past sithů, a nebo jsme byli rychlejší než oni sem doletět pomyslel jsem si.
Postupně všechny vojenské republikánské křížníky se pomalu přibližovali k Star Forge, zbytek civilních lodí zůstával opodál.
Otočil jsem se na mistra Khala a řekl jsem mu není to náhodou past? . Mistr koukal dál z okna a přemýšlel.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Neznámý systém se Star Forge

Vylétli jste z hyperprostoru a z tvého okna šla vidět velice zvláštní hvězda, která jeden obrovský paprsek soustředila do stanice, o které jste spolu s dalšími Sithy věděli, ale nikdy jsi ji neviděl a tak tě až zaskočil vzhled a velikost této Rakatské továrny.Než ti mistr stačil odpovědět na tvou otázku, vyrojily se spoza Star Forge obrovské spousty stíhaček a bitevních lodí.Před vaší lodí se však objevila i tobě známá loď Ebon Hawk.
Záhy mistr vyrazil k výsadkovým lodím a než jste nastoupili, rozvířil se před vámi vzduch a objevil se obraz Cartha Onasiho.
Po krátkém rozhovoru s mistrem Vandarem a admirálem Dodonou se hologram zase vypnul a mistr Vandar se postavil na vyvýšené místo před loděmi.

Padawané, rytíři Jedi i mistři!Tato bitva nebude snadná, máme proti sobě dva mocné nepřátele.Padawan Bastila podlehla vlivu a mučení Dartha Malaka a stala se jeho učednicí.Díky tomu má Darth Malak při ruce nejen obrovskou flotilu, ale i Bastilinu schopnost bitevní meditace.Pověřili jsme posádku Ebon Hawku, aby Bastilu zajala nebo se jí zbavila, ale na Star Forge bude jistě čekat i spousta Sithů - vojáků, temných Jediů i učedníků a Revan jistě ocení pomoc řádu s těmito nepřáteli.Proto se na Star Forge vydá útočný tým vedený Revanem a pomůže mu dostat se k Bastile.

Po tomto proslovu se začal dav rytířů Jedi včetně tebe a mistra Khala hrnout do výsadkových lodí.Mezitím už se po orbitě planety - sithy pojmenované na Lehon - strhla bitva stíhačů, které navzájem chránily bitevní lodě.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

Šel jsem si sednout do výsadkové lodě, cestou do mě vráželi padawané, rytíři a mistrové.
Došel jsem k jedné z výsadkových lodí a sedl jsem si. Vedle mě si sedl mistr Khal mezitím co sem seděl nastupovali postupně další a další lidi.
Lod se zatřásla a vzlétli jsme, zbytek výsadkových lodí vyletělo také z hangáru.
Postupně jsme se přibližovali k Star Forge, cestou jsem slyšeli vybuchování a paprsky. Když sem se nakoukl z okna, viděl jsem pouze trosky z lodí a kouř.
Začali jsme sestupovat k přistávací ploše v Star Forge. Nikdo nevěděl co za dveřmi čeká. Ucítil jsem jak jsme dopadli na podlahu a pilot vypnul motory.
Jeden mistr si stoupnul koukl se na rytíře tak i na padawany, kývl hlavou, aby jsme si stoupli a mistr otevřel dveře.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Všichni jste vyskákali z lodi a kvůli hrozícím nebezpečím, která tato stanice skýtala, jste měli všichni zapnuté meče.Nikdo však nezaútočil, jako kdyby o vás nevěděli.Po chvilce přistál i Ebon Hawk a z něj vyšlo několik osob:tři rytíři Jedi mezi nimiž byl určitě i Revan, dále Carth Onasi, nějaký mandalorian, dva droidi, Wookie a poměrně mladá žena modrého Twi´leka.Uvítali se s rytíři Jedi, ale najednou je vyrušilo několik Temných rytířů Jedi.Všichni se vrhli do boje.

Rytíři Jedi:Za rytíře Jedi!!!Musíme pomoct Revanovi!!!

Temní Jediové se s nimi střetli a prolétlo několik urážek na účet rytířů Jedi.Poté nějaký temný Jedi přiskočil přímo k tobě.Zaútočil, ale potom se stáhnul a vykřikl:

NO NE!!!ZRÁDCE HAWK!!!TYS ZRADIL MÉHO MISTRA!!!ZEMŘEŠ!!!

Potom se vrhnul do boje mnohem zuřivěji.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

Chvilku jsem se zastavil, jenže zezadu do mě tlačily jediové jak se vrhali do bitvy. Tak mi nic jinýho nezbívalo než se vrhnout na nejbližšího temnýho jediho.
Začal velká bitva, jak to vypadalo tak bylo víc temných jediů než jediů, jenže i když bylo víc temných jediů i tak prohrávali.
Otočil jsem se k nejbližšímu temnýmu jediovy a vrhl jsem se na něj.
On si mě všiml a rozeběhl jse na mě.
Byl jsem na to připravený, skrčil jsem se když byl skoro u mě a bodl jsem ho do břicha.
Zbytek temných jediů zápasily s temnýma jediema, nemělo to cenu abych se k nim přidal, protože by se mohlo stát že bych mohl ublížit jediovy.
Pár dalších padawanů také koukalo na rytíře a na mistry jak bojují s temnýma jediema.
Temný jediové padali na zem mrtvý hodně rychle, jen malokdy se dalo zahlédnout mrtvýho jedie.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Bitva zuřila na plné obrátky.Čepele mečů se neustále křížily, jiskry létaly sem a tam, ale díky pomoci posádky Ebon Hawku byli tlačení zpět.Revan sám bojoval s pěti Sithy, ale ti byli jeden po druhé zabíjení.Činili se však i další členové posádky.Carth Onasi zrovna probodl jednoho temného Jedie a dalšího rozsekl v půli, ta Twi´leka s pomocí Wookieho taky srazila k zemi několik temných Jediů, a další rytíři, kteří Revana doprovázeli zabíjeli Temné Jedie jednoho po druhém.Mandalorian zatím střílel do skupin valících se k rytířům Jedi a velice úspěšně ničil jejich řady a droidi zabíjeli jednoho po druhém, navíc ten bitevní droid to dělal s neuvěřitelným potěšením.

Umí se ohánět co?

Křikl na tebe jeden z rytířů, který zrovna nebyl zabraný do boje, ale po chvíli ho zabil nějaký Temný Jedi a záhy se k němu připojili další dva.

Neměl ses tu ukazovat!Tady tě čeká jen smrt, a to velice krutá, jak se pro zrádce sluší a patří!!

Zaburáceli unisono a vrhli se do útoku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

Rychle sem zapl meč a byl jsem připraven se jim na chvíli bránit. Věděl jsem, že proti třem temným jediům nemám šanci.
Začali jsem ke mě přibližovat, když byly skoro u mě tak ke mě přiběhl jeden z rytířu jedi a vrhl jse na ně, to my dalo odvahu a udělal jsem to samý.
Rytíř jedi je hodně dobře drtil už zabil prvního, ale ja sem začal teprve souboj s jiným temným jediem. Koukal na mě nenávistně očima a potom se na mě rozeběhl. Udělal na mě ůtok ze shora, tomu sem se ubránil, ale docela s těží, potom mi zaútočil na hrudní to si mi podařilo elegantně odstrčit meč, a kvůli tomu kousek odstoupil.
Vrhl jse zase na mě a zaútočil na bok a to já sem nečekal, jak mi letěl meč k boku, stačil jsem ho probodnout do hrudníku.
Otočil jsem se skoro pravou chvíli, když na mě běžel jeden z temných jediů, on udělal elegantní otočku a bouchl mě se zhora kde sem měl přpravený meč, jenže ten tlak z jeho síly mě odhodil a spadl jsem na zem. Než sem vůbec stačil co udělat, už byl u mě a koukal na mě s napraženým mečem.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Temný Jedi se okamžitě vrhnul do útoku.Dotíral a vypadalo to, že má blízko k tomu stát se mistrem.Kdyby to jen nebyl Sith.V příštím okamžiku se stalo několik věcí najednou:tys byl na zemi a Sith se už napřahoval na poslední úder.Vtom ho zasáhl mocný proud energie, Sith zařval bolestí, vznesl se a na zem dopadl mrtvý.Najednou bitva utichla.Poslední Temný Jedi padl k zemi a rytíři Jedi si dali pohov.Rytíři Jedi kteří doprovázeli Revana dokonce vypnuli meče a vojáci sklonili zbraně.

Mistr Khal se postavil před rytíře a spustil:

Někteří z vás zde zůstanou a budou hlídat výsadkové lodě, až přestane Bastila používat bitevní meditaci proti nám, vrátíme se.Do té doby se jim nesmí nic stát nebo jsme mrtví.

Potom přišel k několika rytířům a padawanům a vybral je k obraně lodí.Po chvilce přišel i k tobě.

Mohl bys tu být užitečný.Je to důležitý úkol, nesmíte zklamat.

Dodal tichým hlasem a po chvilce se hangár vyprázdnil.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

S ostatníma jediema jsme hlídali výsadkové lodě, měli jsme pro jistotu přpravený meče kdyby nás něco napadlo. Čekali jsme tam okolo půl hodiny a furt se nic nedělo.
A pak to začlo, slyšeli jsme kroky jak k nám de někdo ani jsme nevěděli kdo to je. Po chvilce čekaní kroky utichli a bylo zase na chvíli ticho.
Po chvilce jsme slyšeli dusot nohou jak k nám někdo běží, objevily jse za rohem a byla to ubohá skupinka droidů.
Všichni jediové zapli meče a šli jsem do protiůtoku, ti co bily nejblíž u nich tak k nim doběhli co nejdřív, jenže to byla past a droidy naráz vybouchly. Zabilo to dva padawany a jednoho rytíře. Všichni jsme se postavily do obrané pozice a byli jsme připravený na útok.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Droidi si připravili nanejvýš nečekanou taktiku a tak zemřeli hned dva padawani.Jenže droidi věděli, že moment překvapení už ztratili a tak se ztáhli a zapli generátory štítů.Okamžik poté začali s palbou na vás, rytíři to ale bez problémů vykrývali.Poté z mrňavého šiku rytířů Jedi vystoupilo asi pět již poměrně zkušených rytířů, natáhli ruce a začali droidy ničit pomocí Síly, ale to nebylo vše.Ze spodní části kabiny Ebon Hawku vyjel kanén a po chvilce byla hrozba droidů zažehnána.Z lodi se ozval hlas HK-40:

Posměšné vyjádření:To vás naučí sloužit tomu masňákovi!Hahaha!

Na souhlas se ozval i pípot droida T3-M4 a taky udivený hlas Mission, jak vám ji představil Revan:

Masňákovi?Hehe, škoda, že to Malak neslyšel!

To se však na vaši skupinu vyřítila horda droidů, temných Jediů i Sithských komandos.Velkou část pokrývala palba Ebon Hawku, ale nepřátelé se řítili v obrovském počtu a byli takřka nezastavitelní.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

Rychle jsem si sedl a začal jsem meditovat. Směřoval jsem svou vůli k odstrčení, používam techniku sithů kterou mě naučily proti nim.
Hodně sem se sostředil aby je to odhodilo, slyšel jsem bojovani, skřípění meče a paprsky všude lítali.
Začal jsem prapodivně hodně cítit sílu a cítil jsem jak si vedle mě sedl jeden z rytířu jedi a taky začal meditovat aby je zabil nebo aspon odstrčil.
Společnými silami jsem nam podařilo zničit skoro všechny droidy a odhodilo to par temných jediů a se Sithským komandem to ani nehlo a pokračovali furt k nám.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Netrvalo dlouho a meče Jediů a Sithů se zkřížily.Během chvíle se po celém hangáru rozhostilo naprosté peklo.Rudé světelné meče a vibromeče se křížily s meči rytířů Jedi, ale od tebe a rytíře Jedi, který meditoval s tebou měli všichni Sithové odstup.Z Ebon Hawku vystoupili taky droidi a Mission a vrhli se do boje.Najednou se začaly výbuchy ozívat blíž a blíž.Po chvíli se ti ozval komlink a to tě vyrušilo z meditace:

Bastila byla obrácena!Už tu nejsme k ničemu, vracíme se na lodě!Udržte to alespoň půl hodiny!AH!!!

Spojení bylo po děsivém smíchu Temného pána přerušeno.

Chvíli poté se na vás vyrojily další dvě jednotky Sithů.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Star Forge

Všude lítali paprsky a dalo s slyšet jak do sebe mlátí meče. Všechny jednotky se zaměřily na dvě jednotky sithů a vrhly se na ně. Já sem se znova pokoušel o meditaci, ale nešlo to když sem s vzpoměl že bastila byla obrácena. Chytl mě velky vztek na ně, jenže pak sem si uvědomil že jestli mám být jedi tak svůj vztek mám ovládat, ale to se ani nák moc nešlo ten vztek začal být eště horší. Snažil jsem se uklidnit tím, že sem si sedl a začal jsem meditovat. Všude jsem slyšel výbuchy a řvání vojáků, jak sithských tak i jediů.

__________________________________________________
Odepíšu ti až na konci srpna, nevim přesně kolikatýho.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Star Forge

Bitva byla zuřivá.Sithové již pomalu poznávali, že díky Bastile se karta obrátila na stranu Republiky a tak chtěli s sebou vzít co nejvíce nepřátel.Mrtví nyní byli na obou stranách.Bastila se zaměřovala hlavně na bitvu ve vesmíru a tak byl výsadek nejvíce ohroženou součástí útoku.
K tobě se dostalo jen pár sithských vojáků, kteří nestihli vytasit vibromeče a tak během chvilky padli tvým světelným mečem.
Po chvíli bojování však byly sithké jednotky obklíčeny, neboť se vrátili rytíři Jedi pod vedením Joleeho Binda a Juhani.

Revan už nejspíš bojuje s Darthem Malakem.Admirál Dodona nám taky právě sdělila, že se všechny lodě pomalu dostávají k velitelským věžím Star Forge.Zbývají už jen dvě lodě.Všichni rytíři Jedi se vrátí na loďe.Ebon Hawk ještě počká na Revana.Ať vás provází Síla.

Rozloučil se Jolee a rytíři Jedi se pomalu vraceli na lodě.V tom se ale ozval obrovský výbuch a lodě jedna po druhé vybuchovaly.Star Forge dostala ničivé zásahy přímo do hangárů.Většina Jediů zamřela.Přežil jsi pouze ty a další čtyři Jediové.Část jich taky stihla odletět ještě před výbuchy.Dveře se znovu rozletěly dokořán a na vás zaútočil zbytek sithského vojska.

Rychle na Ebon Hawk!!!Musíme ho bránit, je to náš jediný způsob úniku!!!

Zahřměli Carth Onasi i Canderous Ordo unisono.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“