Mise pro Kowmana(Drizzt Do´Urden)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Mise pro Kowmana(Drizzt Do´Urden)

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Zrovna jsi skončil se svým tréninkem, kterému se v době své přítomnosti v chrámu pravidelně věnuješ, ostatně jako většina padawanů a rytířů v chrámu, kteří nejsou na misi nebo nedělají nějaké průzkumy. Chystal jsi se jít do chrámových sprch, aby jsi se umyl po náročném tréninku, když tě zastaví právě přicházející tvůj bývalý mistr, kterého jsi však od oficiální ceremonie rytířských zkoušek mnoho neviděl - Foul Moudama.
Zdravím tě Drizzte, rád vidím, že se i nadále věnuješ svému tréninku i poté co jsi oficiálně rytířem řádu. A to je vlastně i můj důvod tvé návštěvy, protože rada si tě přeje vidět, vzhledem k tomu, že má pro tebe úkol. Ale také jsem se tě chtěl zeptat jestli máš ještě nějaké noční můry od našeho úkolu na Belderone ? V posledních dnech jsem neměl možnost s tebou příliš mluvit, protože jsem byl zaneprázdněný úkolem od rady, ale nyní mám konečně trochu volna.
pronese jakmile se před tebou zastaví a vy si navzájem přátelsky sitskněte ruce, tedy mistr ti nabídne svoji velkou chlupatou ruku, kterou trochu sevřeš v její nejúžší části dole u tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Chrám Jedi, Coruscant
Zdravím vás mistře jsem rád, že vás vidím.
Uklonil jsem se na důkaz respektu.
Opravdu to je velice dlouho co jsme se neviděli mistře, už mi začínájí scházet vaše rady.
Dodal jsem s usměvem.
Co se týče mých snů mistře je to o dost lepší, snažím se před spaním uklidnovat pomocí cviků, které mě doporučili a je to čím dál lepší, noční můry už nejsou tak strašné a já se neprobouzím v noci celý spocený, mistře mám za radou zajít hned? A co vy ste vůbec dělal celou tu dobu co jsme se neviděli?
Jsem rád, že si mužu opět popovídat se svým mistrem i když to není na dlouho, jestli mě někam pošlou tak tady opět dlouho nebudu.
Pomyslel jsem si, ale ze zamyšlení mě vytrhl mistrův hlas.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Můj úkol se týkal záležitostí v senátu, víc to rozvádět nemohu, protože ještě není vše uzavřeno. Ale jinak jsem rád, že už je vše lepší. Ze začátku je běžné, že mladí Jedi mohou problémy se svými nočními můrami, zvlášť pokud zažili nějakou obtížnou situaci. V tomhle případě nám Síla může být na obtíž, ale většinou je to pouze záležitost času, než se tomu Jedi naučí porozumět a kontrolovat.
odpoví ti mistr Moudama přátelským tónem, který svědčí o jeho dnešní dobré náladě, která za dob tvého výcviku nebyla tak častá.
A jsem si jist, že si většinou poradíš i bez mých rad, ale i tak, pokud budeš potřebovat, jsem ti milerád k dispozici. A bylo by opravdu vhodné zajít za radou co nejdříve, přecejenom nebudou v místnosti rady sedět celý den.
dodá ještě ke zprávě, kterou ti doručil mistr Moudama a ty z jeho poslední věty vycítíš i tak trochu nádech žertu. Vlastně celý váš rozhovor ti přijde přátelštější a na vyšší úrovňi, jakoby jste byli rovni, zatímco dříve ti to spíše přípomínalo jako neustálé kárání od tvého učitele.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Chrám Jedi, Coruscant
Ano jistě máte pravdu, hned tam jdu. Tak se zatím mějte mistře dozfám, že vás co nejdříve uvidím, jsem rád, že jsem vás viděl.
rozloučil jsem se z mým bývalým mistrem a vydal jsem se do chrámu Jedi, kde na mě čekala rada.Byl jsem trochu spocený, ale chtěl jsem vyrazit cxo nejdříve, tak jsem nezamířil do svého pokoje, ale hned k radě. Trenoval jsem v kousek od chrámu, takže cesta nebyla dlouhá, ale v chrámu bylo poněkud rušno.
Zdá se mi to nebo je tady něják moc rušno?
Šel jsem přímo k výtahu, který mě vyveze k místům, kde sídlila rada, do výtahu jsem nastoupil spolu s dalšímí Jedi.
A sakra asi jim to není příjemný, že jsem tak spocený z treninku asi jsem se měl jít osprchovat.
Zahnal jsem zbytečné myšlenky, ve správném patře jsem vyšel z výtahu, hned na kraji byla něco jako recepce, tak jsem se zašel ke stolu a zeptal jsme se.
Jsem Drizzt Do´Urden rada pro mě poslala, že se mám dostavit.
Budu muset čekat než mě příjmou, ale sna dto nebude dlouho trvat, cítím se mizerně v tom spoceném oblečení.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Podíval jsi se okolo sebe a dokonce jsi zkusil vycítit emoce ostatních, ale nikdo je nesměřoval k tobě ani k tvému aktuálnímu vzhledu, což tě alespoň trochu uklidnilo. Ve svém tápání jsi však nemusel čekat dlouho.
Rytíři Do'Urdene, můžete předstoupit.
pronese Jedi, který má službu jako vrátný a ty vejdeš do místnosti rady, kterou tvoří půlkruh z dvanácti míst, kde každé je vyhraženo jednomu členu radu. Na třech jsi spatřil hologramy, které příslušeli mistrovi Windu, mistru Rancissisovi a mistru Kothovi, zatímco ostatní v čele s mistrem Yodou byli přítomni osobně.
Vítej, rytíři Do'Urdene.
pronese mistryně Shaak Ti, zatímco předstoupíš před půlkruh sedadel.
Zavolali jsme tě, protože pro tebe máme misi.
promluví jako další mistr Piell.
Už více jak měsíc nemá Republika spojení s vědeckým týmem, který pracuje na asteroidu nedaleko planety Subterrel daleko za hranicí republiky. Je potřeba tam někoho poslat, aby se zjistilo, proč nemáme spojení a vypátral, co by toho mohlo být příčinou. Nemáme tušení, co se mohlo stát a je to cesta do neznáma, jsi ochotný přijmout tuto misi, rytíři Do'Urdene ?
pronese mistr Plo Koon zadání mise, kterou ti rada předložila, stejně jako volbu, zda-li se jí zúčastnit nebo ne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... uzavřeno vzhledem k NEEXISTENCI(autor se buď smazal, nebo byl smazán systémem za neaktivitu) autoru ...
*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“