Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, chrám Jedi:
Je to už nějaká doba, co jsi zažil na Coruscantu déšť jako je tento, vytrvalý hustý a poměrně chladný. Ale ani to tě neodradilo od tvého pravidelního ranního rozcvičení, které provozuješ den co den a v němž si odposledně připadáš jistější. Může to být i tím, že se cítíš jako Jedi jistější, nebo se knečně dostavují výsledky dlouhého a trpělivého tréninku, ale ať už je to jakkoliv, tak se ti zatím dařili všechny chvaty a i při těch náročnějších jsi zdatně držel rovnováhu. To vše trvalo, než jsi pocítil náznak jakéhosi varování v Síle, než jsi se však stačil otočit po onom směru, tak jsi byl lehce štouchnout Silou, ale přesně tak, aby to narušilo tvůj balanc.
Jeden by řekl, že máš radši vodu než já Askeli. Pokaždé, když tě vidím, tak se v ní válíš.
pousměje se zvesela mistr Kcaj, který právě přišel k tobě a podá ti ruku, aby jsi se mohl z jeho pomocí zvednout.
A při boji nikdy nezapomínej vnímat také okolí, zvlášť, když je okolo tebe mnoho nepřátel, tak to může být velice nebezpečné.
pokárá tě ještě za to, že jsi nebyl však schopen reagovat na jeho zásah, který tě dostal tam, kde jsi se právě válel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, chrám Jedi:

Od brzského rána, hned po probuzení, jsem se jako vždy vydal cvičit do zahrad, kde mi mezi stromy a keři je tak dobře. Ani chladný déšť mě neodradil a tak teď na mokré trávě provádím mnoho různých chvatů, hmatů, výskoků a kopů, které jsou každým dnem jistější. Plně se soustředící na procvičení svého těla a svých dovedností ani nevnímám kapky vody, které mi dopadají na ramena a do vlasů a které v malých čůrkách stékají dolů po mých holých zádech či po hrudi. I déšť mi dělá dobře, takže se úplně uvolněný věnuji tréninku. V okamžiku ucítím jistou nesrovnalost v Síle, ale dřív než se stačím otočit azjsitit oč jde, již mě lehké dloubnutí vyvádí z míry a pokládá do krásné a velkékaluže, která se vytvořila jen kousek odemě. Hned potom jsem zaaslechl hlas svého bývalého mistra, mistra Kcaje. Ten hlas zněl vesele a lehce škodolibě. Byl jsem však rád, že ho zase vidím a tak přijmu jeho podávanou ruku a postavím se opět na nohy.

Rád vás zase vidím mistře no a to víte, taková hezké koupel takhle po ránu, to člověku udělá dobře.

Také se zasměju a ometu ze sebe par kousků trávy, které se přilepily na mé zpocenéa mokré tělo, když jsem ležel na zemi. Dále jsme si vyslechl varování mistra, které mě lehce popíchlo, avšak na druhou stranu sjem věděl, že má pravdu - ostatně jako vždycky a tak jsem mu to jenom odkýval. Tu věc už jsem měl však za vyřízenou a tak jsem se mistra zeptal:

Co vás zavedlo až sem, na zahrady a do deště mistře? Jen neodkladná touha mě spatřit, či ještě nějaká jiná záležitost?

Přemýtal jsem nad tou otázkou a prostě mi přišlo zvláštní, že by zrovna mistr Kcaj musel moknout v ranním dešti a tak mě napadla jen jediná další věc, která by ho mohla do tohoto počasí vyhnat a to tak, že má pro mě něco neodkladného.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, chrám Jedi:
Mistr Kcaj na sobě neměl kapuci a vlastně ani svůj plášť a nechával se smáčet dešťem, když se otočil směrem k věži, kde sídlila rada řádu.
Přicházím právě ze zasedání rady a nesu ti mimojiné zadání tvého úkolu, protože rada už skončila své zasedání.
odpoví ti mistr na tvou otázku a ty si povšimneš, jak se zhluboka nadechne, aby nasáhl vlhký vzduch, který díky dešťi panoval a pocítíš ze svého mistra jakousi vlnu uvolnění.
A mimojiné mám rád vlhkost a vodu jako samotné, což však už moc dobře víš Askeli, přecejenom jsme spolu už nějaké ty úkoly zažili.
podotkne ještě mistr Kcaj a pomalým krokem vyrazí více do zahrad, takže se k němu bez rozmýšlení připojíš.
Ale k tvému úkolu, potřebujeme, aby jsi infiltroval zločineckou organizaci na planetě Lok, která je ve Středním Okraji. Samotná planeta je blízko Corelliánského Běhu, známe obchodní cesty. Hlavním úkolem je prověření činnosti a v případě potřeby nutný zásah pro její zastavení.
předloží ti tvůj úkol mistr Kcaj tentokráte už s vážnějším výrazem ve tváři.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, chrám Jedi:

Hned mi bylo jasné, že mistr nepřišel jen tak. Konečně se zase podívám někam do terénu, to je výborné!

Pousmál jsme se při svých myšlenkách a byl jsem skutečně rád, že se dostanu opět na nějakou misi. Přidal jsem se k mistrovi a následoval ho hlouběji do zahrad stále smáčen kapkami deště, které neúprosně stále dál a dál padaly z oblohy vysoko nad námi a mraky, které je přinášely, nevypadaly na to, že by se ve vteřině rozplynuly.

Za chůze mistr Kcaj začne vyprávět zadání mé mise. Když skončil, tak jsem jenom pokýval hlavou a potom jsem vyjádřil souhlas a pochopení, ale také nějakou tu otázku:

Dobře, to zní dobře. Je nějaký základní plán, jak mě tam dostat nebo je to jen na mě? A za druhé, kam budu předávat informace, které by pro nás mohly být podstatné?

Stále pokračuji dál v chůzy a náhle s trochou nejistoty přemýšlým o srozumitelnosti a kvalitě svých otázek. Dál čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Mistr Kcaj se na chvílí zastaví a pohlédne k nejbližšímu stromu, aby chvilku pozoroval kapky vody na jeho větvích.
Jiný Jedi se postará o to, aby se v té organizaci uvolnilo místo mezi jeho lidmi a na tobě bude dostat se tam. Ještě máme informace o tom, že je k tomu potřeba kontaktovat jistého Gavoduse.
nastíní schéma plánu mistr Kcaj a opět se vydá mírným krokem do pohybu hlouběji do zahrad.
Co se týká samotné organizace, tak se stará o rozmach korupce, pirátství, únosů a dalších zločinů v daném sektoru, který má důležitý význam pro obchodní činnosti republiky. A proto je třeba tomu učinit za dost, co se týká komunikace s ostatními v řádu, tak tu žádná nebude, ať už pro tvé osobní bezpečí i bezpečí mise. Tušíme, že vše závisí na jediném člověku, tvým úkolem je zjistit jeho skutečnou identitu, potvrdit jeho pozici a když to bude souhlasit, tak jej zajmout a přivézt sem nebo na nejbližší republikovou základnu či planetu.
vylíčí ti mistr Kcaj další detaily a informace, které má k dispozici a dál kráčí zahradou a čeká na tvé další otázky nebo poznámky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Vyslechnu si odpovědi svého bývalého mistra, které již téměř úplně dají směr mé misi. Jediné, co mi ještě zbývá je poslední otázka:

Dobrá tedy, víme kde najít toho muže, tkeého jste zmínil? Toho Gavaduse?

Přitom stále držím krok s mistrem Kcajem, pozoruji krásné kapky vody, jak dopadají na listy stromů a keřů či na trávu, kterou jemně pohybuje. Přitom přemýšlím o tom, jak asi bude nastávající mise vypadat.

Konečně opět nějaké dobrodružství, jsem zvědavý, jak to bude vypadat a jak mi to půjde.

V tu chvíli mi hlavou bleskne i myšlenka na to, jak bych měl asi vypadat, abych byl nenápadný a tak se ještě rychle mistra zeptám:

Ještě taková malá drobnost, asi by nebylo nejlepší, kdybych tam přišel oblečen tak, jako obvykle, co?

Přitom se jen usměju a čekám, co bude dál.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, chrám Jedi:
Mistr Kcaj po tvých otázkách pokračoval v chůzi zahradami a zamířil k centrální fontáně, i když by to pro některé mohlo v tomhle počasí postrádat výraznější smysl.
Známe město ve kterém se dá najít, kde přesně, to už není k dispozici, to město na Loku se jmenuje Tarax a tam i poletíš. Místní obyvatelstvo je různé smíšené z mnoha ras, i proto, že tohle město není zrovna nejčistší.
odpoví mistr Kcaj na první otázku a lehce se sehne před stromem, jehož větve rostli příliš nízko, ale nikdo je dosud nesestřihnul nebo neuříznul, ale to je otázka pro správce zahrad.
A jiné oblečení by bylo určitě výhodou, stejně tak schování tvého světelného meče, který by tě mohl prozradit. A ještě ti poradím, aby jsi byl opatrný s užíváním Síly, Jediové nejsou v galaxii jediní, kdo jsou schopni vycítit, když někdo Sílu použije. ale nejsložitější na této misi může být určení skutečné hlavy organizace, protože nemáme žádné informace o této osobě, její rase, vzhledu.
doplní mistr odpověď i na tvoji druhou otázku, aby konečně dorazil k fontáně a zastavil se u ní. Fontána fungovala i za dešťě, který trochu polevil, seč neustal, a mistr Kcaj se upřeně zadíval na fontánu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, chrám Jedi:

Mířili jsme právě k fontáně, když mi mistr opět začal odpovídat na mou otázku. Déčšt stále rovnoměrně smáčel jak mě, tak mistra i celé okolí a enzdálo se, že by chtěl hned tak ustat. Větve nízkého stromu se mi jen lehce otřely o vlasy a mistr začal odpovídat na druhou otázku. Byl jsem celou dobu zticha a jen jsem pozorně poslouchal každé jeho slovo. Svou odpověď zakončil varováním.

Jak jinak, vždycky pro mě má nějakou výtku či varování, ale co už, zvykl jsem si.

Pousmál jsem se starostlivosti svého mistra a odpověděl mu:

Dobrá, tak teď už snad vím všechno, co jsem potřeboval a můžu se vydat vstříct odhalení a zatčení hlavy organizace, která nám tak znepříjemňuje život.

Došli jsme až k fontáně a tam se zastavili. Chystal jsem se už pomalu k rozloučení a odchodu, dyž mě ještě napadla snad již poslední otázka.

Ještě jedna věc tu je. Za co, tedy spíše za koho se mám vydávat, aby ta spojka zafungovala tak, jak má a dostala mě do organizace?

Přitom se mi honí hlavou myšlenky na to, jak bych se měl obléct, abych nevbudil pozornost, ale zapadl do daného prostředí.

Kroužek do nosu a náušnici a k tomu nějaký poloroztrhaný gangsterský oblečení? Fuj, v tom bych se ale vážně necítil moc dobře. Třeba by potřebovali někoho na úrovni, někoho kdo bude umět dobře s penězi a lidma, kteří se nedají jen tak odkráglovat. To by mi asi sedělo líp, protože předstírat zabijáka by asi nebyl žádný med.

Myšlenky se mi v hlavě teď mísili s obavami, že netuším, jaké to vlastně bude a co budu dělat. Mohl jsme jen doufat, že mistr vycítí mé obavy a při své obvyklém pokárání mi řekne něco co by tyto obavy rozprášilo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, chrám Jedi:
Mistr lehce ponořil svoji ruku do fontány a vychutnával si lehký proud vody od místa dopadu hlavního proudu z větších trysek této dvoupatrové fontány, aby se pak natočil směrem k tobě.
Ještě si nejsem úplně jistí, kdo bude ve skutečnosti vytažen z organizace, ale je možné, že se bude jednat o někoho, kdo je často mimo organizaci, takže se nabízí pozice pilota, kurýra, možná osobního strážného nebo nějakého správce, takže musíš být připraven na většinu z toho, co jsem ti řekl a také další podobná povolání. Ale neměj obavy, protože ještě před tím, než se budeš ucházet o to místo, tak si vyzvedneš vzkaz od toho druhého Jediho, kde ti vylíčí další důležité podrobnosti, včetně pozice o kterou se budeš ucházet a některých věcí týkajících se organizace. Daný vzkaz si vyzvedneš na jméno Dako Trillan na místním transportním úřadě, a toto jméno bude i tvým krytím. Zatím je tvým úkolem doletět na tu planetu, přistát v daném městě, vyzvednout si vzkaz a poté se ucházet o to místo. Co se dopravy týká, tak budeš mít v hangáru přichystanou loď vhodnou pro účel této mise. Snad jsem nic neopoměl, co se odletu týká, tak loď bude připravena za tři hodiny, takže můžeš vyrazit až po obědě.
odpoví dále mistr Kcaj a zamyslí se, jestli něco nevynechal, ale už jej nic nenapadá a proto ti podá doklady, které upravují tvoji totožnost na Dako Trillana.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, chrám Jedi:

Poslechnu si mistra, který mi svou vyčerpávající odpovědí podrobně vysvětlí, co je mým úkolem.

Děkuji mistře, teď už je mi to všechno jasné. Takže se vyrazím připravit. Ať vás provází Síla mistře.

Stručně poděkuji a rozloučím se, pak se vydám do svého pokoje. Chvíli jsem si ještě vychutnával cestu zpátky zahradami, než jsem z deště vstoupil do chodem chrámu. Brzy jsem došel do svého pokoje, kde jsem se osušil a našel nějaké oblečení, které by tolik nekřičelo "Haló tady, já jsem jedi." V takovém běžném civilu a novými doklady na jméno Dako Trillana se vydám do jídelny, kde již bude jistě k sehnání oběd.

Po cestě potkám několik mistrů, rytířů i padawanů, které decentně zdravím, než dojdu do jídelny, kde si dojdu pro svou obvyklou dávku jídla, které není nijak zvlášť chutné, avšak dostatečně výživné, ale i skromě vypadající. Po obědě se chystám vypravit do hangáru, kde budu sice asi o něco dřív, ale vždy je lepší být někde dřív, než pozdě a tak jen doufám, že to nebude žádná kraksna, která by se mnou někde spadla.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, chrám Jedi:
Po jak už je zvykem tradičním jídle v jídelnách chrámu jsi se rozhodl zamířit do hangáru, kde jsi se hodlal připravit na svůj let. Jakmile vstoupíš dovnitř, tak po pár krocích k tobě přistoupí správce hangáru.
Předpokládám, že jste rytíř Nur Ebion, že ? Pokud ano, tak pro vás mám skoro připravenou loď, už jen doplním palivo. Pojďte za mnou prosím.
pronese k tobě a vyrazí do sekce hangáru, kde na tebe čeká tvá loď, jež už po několika krocích máš možnost zahlédnout. Už na první pohled vypadá dost těžkopádně a nejedná se o žádnou velikou loď, takže je jasné, že jejím hlavním účelem bude tvá nenápadná přeprava.
Sice je to starší YT-450a, ale jako každá loď corelliánské výroby vydrží až nečekaně mnoho, navíc tahleta je po generální údržbě, takže by jste s ničím neměl mít problém. Má samozřejmě i jistý nákladový prostor, ale nepředpokládáme, že by jste jej nějak využil, ale tu možnost máte. Má lehkou modifikaci šťítů a zbraňí, ale přímému boji se radši vyhýbejte.
poinformuje tě správce o stavu tvé loďi, která na tebe už čekala přímo před tebou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, chrám Jedi:

Brzy jsem, se svými myšlenkami na mmě právě přidělenou misi, dorazil do hangáru, kde se mne hned ujal správce.

Ano. Ano, to jsem já. To je výborné.

Krátce vyjádřím souhlas a potěšení s tím, že jži brzy odstartuji a následuji sprvce tak, jak mě vyzval. Kráčím kousek za ním. Ukázal mi malou a starou loď, která spíše než jako loď vypadá jako borovská plechovka. Docela zděšeně se na ní podívám a přemýšlím, jestli bude vůbec bezpečné do toho vlést, avšak hned na to mě správce začne uklidňovat a po několika jeho větách už se snažím i věřit, že tam tím doletím. Nakonec mu trochu nejistě poděkuji.

Díky moc, snad s tím doletím am ožná ji i někdy vrátím.

Při svém žertíku se pousměju a pak vyrazím do lodi, abych si to ještě okoukl předtím, než odstartuji.

Už abych s touhle skořápkou přistál, jen ještě musím počkat, až mi doplní palivo.

Přemýšlím přitom, když vstupuji přez nástupní rampu do lodi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, chrám Jedi:
S trochou obav nastoupíš do lodě a prohlížíš si její interiér, který samozřejmě není nic luxusního, ale zdá se dost pohodlný, aby se v něm dali vydržet i dlouhé cesty. Jistého uklidnění se dočkáš, když dorazíš do dvoumístné pilotní kabiny, kde se na první pohled zdá vše v pořádku, tedy co se ovládání týká. Pro jistotu si vyzkoušíš i sedadlo pilota, které sice už je trochu otlačené, ale pořád se dá mluvit o jisté úrovňi pohodlí.
Tak palivo doplněno, vše překontrolováno, samozřejmě bez žádné závady, takže nevidím důvod, proč by jste nemohl vystartovat.
ozve se zpoza tebe správce, který vlezl za tebou do lodi, aby tě poinformoval o průběhu příprav, které na lodi probíhali.
Jen bych ještě rád podotknul, že bude lepší, když nebudete tu loď ždímat na plno, pohonná jednotka je sice fuknční bez problémů, ale přecejenom je už docela dost stará a nadměrné vytížení by nemuselo přinést nic pozitivního.
dodá ještě správce, než začne opuštět loď, aby připravilvše potřebné, pokud by jsi chtěl odletět hned teď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, chrám Jedi:

Loď uvnitř vypadá překvapivě celkem útulně a pohodlně, což me samozřejmě uklidní a již téměř bez obav se rozvalím do křesla pilota, které je i přez značnou opotřebovanost v dobrém stavu, a začnu si prohlížet řídící jednotku, protože bych již rád odstartoval. Správce mě trochu vylekal, když se najednou objevil za mými zády a oznámil mi, že je vše připraveno. Potom mě ještě varoval, že nemám loď moc přepínat, což jsem stejně neměl v úmyslu, a tak jsem mu jen poděkoval a čekal, až odejde z lodi, abych mohl vzlétnout.

Děkuji za radu a teď už je asi čas odstartovat.

Počkal jsem, až správce vystoupí z mé "nové" lodi a pak jsem ji začal připravovat k odletu. Uzavření východu a mnoho dalších úkonů jsem provedl téměř automaticky, i přes to, že jsem dlouho nic nepilotoval. Samotný start proběhl v zápětí a již jsem mířil do proudů lodí, které se pluly coruscantskou oblohou a pak dál a výš, přičemž jsem připravoval údaje pro výpočet vstupu do hyperprostoru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, orbita:
Po několika otravných kontrolách se ti konečně podařilo oprostit od atmosféry Coruscantu, aby jsi vyletěl vstříc hvězdné obloze nad ním. Když by ses mohl ohlédnout, tak by jsi spatřil téměř neměnou tvář planety, kterou jsi právě opustil a to jednoho velkého planetárního města, jehož světla jsou neustále zapnutá a kde místní život nehledě na den či nos neustále proudí, stejně jako vesmírné lodě z planety a na planetu. Ty jsi však zaměstnal svůj navigační počítač výpočtem souřadnic tvého dalšího cíle, planety Lok, která je odsud hodně vzdálená a stejně s touto vzdáleností se i liší svým vzhledem. Netrvalo dlouho než ti navigační počítač oznámil, že výpočet souřadnic je hotov a vše je připraveno k zapnutí hypermotorů na cestu, která bude poměrně dlouhá i vzhledem k tomu, že motory této lodi - YT-450a nejsou nejnovější a nemohou konkurovat nejsilnějším hyperprostorovým motorům, které jsou podstatnější rychlejší, ale faktem je, že i těm by cesta trvala poměrně dlouho.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“